10482 посетителя онлайн

Турция на саммите в Лондоне предложит принять переговоры Украины и РФ, - Reuters

Турция готова принять делегации Украины и РФ

Глава МИД Турции Хакан Фидан на встрече европейских лидеров, которая состоится в Лондоне 2 марта 2025 года, повторит предложение Турции провести мирные переговоры между Украиной и РФ.

Об этом сообщают источники Reuters, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Громадське".

Как отмечается, министр проинформирует европейских лидеров об усилиях Турции по поиску "справедливого и прочного мира" в войне.

Ожидается, что Фидан "подчеркнет, что Турция, которая принимала прямые переговоры между Россией и Украиной в марте 2022 года, готова взять на себя эту роль в будущем". Также министр готовится выразить позицию, что все стороны должны совместно сосредоточиться на длительной региональной безопасности и стабильности.

Собеседник добавил, что Фидан также подтвердит приверженность Анкары территориальной целостности и суверенитету Украины.

Топ комментарии
+21
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
+9
Які переговори??! З ким??! Коли???!!!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:32 Ответить
+8
Які нахрен пермовини -- в України зара не існує жодного приводу що продовжувати грати в "перемовини" . Бо нема допомоги США -- не існує жодного приводу про щось домовлятися .
Єдина причина , чому українці погодились "гратися" в абсолютно ідіотську гру , в якої не має ніякиї правил й жодного сенсу це спроба підіграти трампу . Після такої підстави нехай вже трамп виглядає тим , чим був Байден в Афгані . Різниця лише в тому, що трамп роками там годував тих , хто здав Афган без спротиву . А україніці будуть валити милих трампу орків до останнього подиху й тоді ось це опудало війде в історію як найогиднійший зрадник ідеалів свободи , вільного світу й демократії .
показать весь комментарий
01.03.2025 16:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Які переговори??! З ким??! Коли???!!!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:32 Ответить
Рижого імператора Всєлєнной з Дартом Вейбером.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:43 Ответить
на переговорах сша будуть на стороні України чи росії?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
зачем там они, если ничего не гарантируют
показать весь комментарий
01.03.2025 16:36 Ответить
та й то правда....поки замість трампа нового президента не виберуть їм там не має що робити
показать весь комментарий
01.03.2025 16:50 Ответить
Усі попередні президенти США працювали проти України на користь Московщини.
З якого дива хтось "новий" змінить цей підхід?
показать весь комментарий
01.03.2025 19:09 Ответить
звісно що повія буде підтримувати того хто її харчує
хто повію харчує, той її і танцює
мерель, шредер, фиццоо і ****** не дадуть збрехати
показать весь комментарий
01.03.2025 21:05 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
У кого с головой в норме, те понимают , что на глазах происходит новый сговор Мюнхен 21 века, рыжего с плешивым против Украины. Если пройдёт сговор против Украины, то этот прецедент применят и к другим странам Европы
показать весь комментарий
01.03.2025 16:38 Ответить
А хто такий латиніна ?
Якою політичної силою він облада ?

Ось навіщо згадувать усяких германо-грефних покидькив ?!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:48 Ответить
Трамп і Венс - ображені дівчатка. Але дуже злобно-мстиві.

показать весь комментарий
01.03.2025 17:00 Ответить
Хто б запропонував провести мирні перемовини України і США?..
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
>> всі сторони повинні спільно зосередитися на тривалій регіональній безпеці і стабільності

Ага. Особливо головний торгівельний партньор турків: йухло.

Просто запорука "тривалої регіональної безпеки".
показать весь комментарий
01.03.2025 16:35 Ответить
Знову Стамбул? Ні, на цей раз не вийде, бо погані асоціації з Арахамією і Ко.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:40 Ответить
П цю свою пропозицію турки узгадили з хло? Возня
показать весь комментарий
01.03.2025 16:43 Ответить
Вау, про які переговори йде річ ?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:45 Ответить
Які нахрен пермовини -- в України зара не існує жодного приводу що продовжувати грати в "перемовини" . Бо нема допомоги США -- не існує жодного приводу про щось домовлятися .
Єдина причина , чому українці погодились "гратися" в абсолютно ідіотську гру , в якої не має ніякиї правил й жодного сенсу це спроба підіграти трампу . Після такої підстави нехай вже трамп виглядає тим , чим був Байден в Афгані . Різниця лише в тому, що трамп роками там годував тих , хто здав Афган без спротиву . А україніці будуть валити милих трампу орків до останнього подиху й тоді ось це опудало війде в історію як найогиднійший зрадник ідеалів свободи , вільного світу й демократії .
показать весь комментарий
01.03.2025 16:46 Ответить
Ти звідки орків будеш валити ?
показать весь комментарий
01.03.2025 17:21 Ответить
Плануєш оркам смоктати?
показать весь комментарий
01.03.2025 19:11 Ответить
Браво!
показать весь комментарий
01.03.2025 17:32 Ответить
Ердоган, хоча б ти не лізь зі своїм язиком до жопи *****
показать весь комментарий
01.03.2025 16:53 Ответить
До речі в Ердогана також є дальнобійні крилаті ракети якими б він міг допомогти Україні. Тим більше це в інтересах Турції. Тому що рашисти вже анонсують як вони після закінчення війни в Україні підуть через вже їхню грузію по сухопутному коридору воювати з Турцією і відбивати Сірію
показать весь комментарий
01.03.2025 16:59 Ответить
Пока нас искушает Америка, сын Сатаны Зеленский ( ) плетет свои интриги в Турции, там, где священный Константинополь. Не это ли насмешка Сатаны? Но мы не дадим ему праздновать победу. И верю, что и Константинополь вернется в родную гавань, как и Крым", - заявил Шевкунов.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:08 Ответить
Стамбул 2, чи мінськ 4?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:54 Ответить
Овальний кабінет 2
показать весь комментарий
01.03.2025 17:01 Ответить
А Моніку запросять?
показать весь комментарий
01.03.2025 17:04 Ответить
Эрдоган никак не успокоится, ему хочется хотя бы веточку от лавров миротворца, только не видать ему этой веточки, как и главному миротворцу всея Америки, который вчера окончательно и бесповоротно превратился в главного засранца не только всея Америки, но и всея мира.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:57 Ответить
А чому б і ні.Во главі з Європою .США перекурює в сторонці.Коли шо то це не до чого не зобовязує.Просто без соплів.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:12 Ответить
Один маленький, але гордий президент вирішив показати одному діду дулю. Можливо, він і правий. Але не треба бикувати перед дідом, якщо він може або дати, або не дати вам ресурси. Колись Володимир Олександрович заявляв, що заради миру він готовий стати перед путіним на коліна. Хоча ми його про це не просили. А зараз просимо: «Вова, не бикуй. Промовч. Будь мудрішим.» Але ніт. Ви сьогодні побачили двох нарцисів у одній кімнаті. Але ж у Трампа бабки і зброя. А у нашого лише дуля і порожні окопи. І тільки не треба робити із Зеленського героя. Мудрість - це коли ви не говорите в гостях правди. А доїдаєте торт і йдете додому. А тепер він такий принциповий і гордий. А війну тягти усій нації…
показать весь комментарий
01.03.2025 17:17 Ответить
Також міністр готується висловити позицію, що всі сторони повинні спільно зосередитися на тривалій регіональній безпеці і стабільності. Турецькі холуї куйла , а хіба Україна нарушувала регіональну безпеку і стабільність в регіоні у 2014 році....???Накуй,,,,це на Мацкву
показать весь комментарий
01.03.2025 19:09 Ответить
Хто така Туреччина ? - то країна яка може Чорне море перетворити на озеро .
показать весь комментарий
01.03.2025 19:43 Ответить