10733 посетителя онлайн

Жумадилов покидает пост гендиректора "Государственного оператора тыла" - он возглавит АОЗ (обновлено)

Жумадилов увольняется

Генеральный директор закупочного агентства Минобороны "Государственный оператор тыла" Арсен Жумадилов уходит с должности.

Об этом в Телеграме сообщила пресс-служба агентства, информирует Цензор.НЕТ.

"С сегодняшнего дня Арсен Жумадилов покидает пост генерального директора ГOT", - говорится в сообщении.

В агентстве отметили, что до избрания нового руководителя, и.о. будет исполнительный директор, Андрей Созанский. Это решение было поддержано наблюдательным советом.

В ГОТ добавили, что Андрей Созанский является частью команды с момента создания ГOT. Он имеет значительный опыт в закупках и логистике, глубоко понимает систему и процессы, а также разделяет наши ценности.

"От всей команды Государственного Оператора Тыла благодарим Арсена Жумадилова за эффективное управление, доверие к команде и возможность учиться. Под его руководством DOT не просто запустился, а стал институтом, который внедрил качественные изменения в тыловом обеспечении", - поблагодарили в агентстве директора.

ОБНОВЛЕНИЕ

Пресс-служба Агентства оборонных закупок сообщили: "Сегодня Министерство обороны Украины назначило Arsen Zhumadilov на должность директора АОЗ.

Система оборонных закупок требует четких правил, быстрых решений и эффективной поставки. Главный приоритет – не просто заключение контрактов, а своевременное обеспечение ВСУ необходимым вооружением в требуемых объемах.

Перед АОЗ стоит задача сделать систему оборонных закупок эффективной, прогнозируемой и устойчивой".

Что предшествовало?

Напомним, ранее Наблюдательный совет Агентства оборонных закупок МО заключил дополнительное соглашение к контракту с действующим директором АОЗ сроком на 1 год.

Однако впоследствии министр обороны Украины Рустем Умеров заявил, что Агентство оборонных закупок провалило свою работу за последние полгода и анонсировал увольнение своего заместителя Дмитрия Клименкова и смену руководства Агентства оборонных закупок.

Впоследствии глава ГП "Государственный оператор тыла" Арсен Жумадилов, подтвердил, что займет и вторую должность - руководителя Агентства оборонных закупок.

В то же время, в пятницу, 24 января, Марина Безрукова заявила, что остается действующей главой Агентства оборонных закупок, несмотря на отказ Минобороны продлевать с ней контракт.

Впоследствии в Едином государственном реестре юридических лиц в очередной раз изменили запись о директоре Агентства оборонных закупок. Вместо Арсена Жумадилова директором снова указали Марину Безрукову.

Министерство обороны подало в Министерство юстиции жалобу о возвращении Марины Безруковой на должность руководителя ГП "Агентство оборонных закупок".

В Едином госреестре снова изменили запись о директоре Агентства оборонных закупок.

Топ комментарии
+33
як це просто пішов?!
повістку в зуби і в окопи!
там і побачиш, що ти з зеленими гнидами накерував і як хлопців забезпечив?

P.S. а взагалі, використали як резиновий виріб, щоб прибрати Безрукову, а тепер зняли і викинули
показать весь комментарий
06.03.2025 10:36
+15
Такий же українець як Умєров та Арахімія?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:10
+13
Так хочется слышать украинские фамилии, куда вы их подевали?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:31
Комментировать
Сортировать:
де у нас вакансії послів?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:35 Ответить
як це просто пішов?!
повістку в зуби і в окопи!
там і побачиш, що ти з зеленими гнидами накерував і як хлопців забезпечив?

P.S. а взагалі, використали як резиновий виріб, щоб прибрати Безрукову, а тепер зняли і викинули
показать весь комментарий
06.03.2025 10:36 Ответить
що ти ліпиш???
куда викинули???
він був керівником ДОТ а зараз стане керівником АОЗ
на місце Безрукової
у нас вже кланові напрямки!!!!!
клан кримських татар очолює ВСІ оборонні закупівлі
клан євреїв, це верхівка влади
грузини потроху підбирають мвс.
а ще є олігархічні сім,ї.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:00 Ответить
лиш метод яким прибрали Чеушеску може допомогти.
все інше не катіт
показать весь комментарий
06.03.2025 14:28 Ответить
О, ще один накрав досхочу і на заслужений відпочинок. Хто там наступний у черзі на забагачення?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:37 Ответить
а, так він на другій посаді залишається
показать весь комментарий
06.03.2025 10:38 Ответить
Накерував собі 100 карбованців і у відставку.
ВІЛЬНА КАСА!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:38 Ответить
чего??? не носят???
показать весь комментарий
06.03.2025 10:39 Ответить
Красти вже немає чого?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:41 Ответить
А на хіба той Жумаділов там потрібний був?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:41 Ответить
Запахло смаженим...
показать весь комментарий
06.03.2025 10:45 Ответить
І шо, це щось покращить? Тепер очолить більш грошовиту багатомільярду АОЗ
показать весь комментарий
06.03.2025 10:46 Ответить
Осиротіли...
показать весь комментарий
06.03.2025 10:49 Ответить
Цей Жумуділов не справився. Несіть іншого
показать весь комментарий
06.03.2025 10:52 Ответить
А так можна? Просто піти. Значить я теж можу піти, коли мені заманеться без наслідків, ага тільки на три літери.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:53 Ответить
А чого? Вже наївся, ситий? Тре місце іншому голодному передати?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:54 Ответить
Там для татарина таки більш хлібне місце і недержавна структура?!
показать весь комментарий
06.03.2025 11:04 Ответить
А призначили т.в.о. чергового сосанського?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:05 Ответить
Такий же українець як Умєров та Арахімія?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:10 Ответить
І як Зеленський, і як Сирський...ага.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:58 Ответить
той випадок коли словосполучення КРИМСЬКИЙ ТАТАРИН викликає лише негативні емоції.
показать весь комментарий
06.03.2025 11:26 Ответить
Ну може він кримський татарин українського походження...
показать весь комментарий
06.03.2025 12:02 Ответить
Гнати треба і отого ділка Умерова!
Геть обох кнурів, з посад! Відправити, обох, на передову, щоб вони змогли РЕАЛЬНО захищали Україну, а не ховатися, як шмигаль, за регламентом КМУ, лунаючи очима !!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
06.03.2025 11:29 Ответить
У ДОТ додали, що Андрій Созанський є частиною команди з моменту створення DOT. Він має значний досвід у закупівлях та логістиці, глибоко розуміє систему та процеси, а також розділяє наші цінності. (без розділу державних цінностей) в "зеленій команді" нікого іншого не тримають....
показать весь комментарий
06.03.2025 11:29 Ответить
Так хочется слышать украинские фамилии, куда вы их подевали?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:31 Ответить
Ліжка в борделі пересувають.
показать весь комментарий
06.03.2025 11:31 Ответить
Звісно, треба з посади йти, бо можливий аудит, та й з штатами заминка, пиляти поки нічого.
показать весь комментарий
06.03.2025 11:44 Ответить
а також розділяє наші цінності. Джерело: https://censor.net/ua/n3539586

О, и это главное, свой чел.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
Гарна світлина. Саме такими я і уявляю командирів бойовиків Хамасу чи Хезболли .

Якого антиукраїнського шмурдяка завів у владу Найвеличніший Лідор **********!
показать весь комментарий
06.03.2025 13:19 Ответить
Круговорот г..на в природі!
показать весь комментарий
06.03.2025 13:22 Ответить
накрався?
показать весь комментарий
06.03.2025 13:26 Ответить
що не призначення ZE - то лайно, таке як сам
показать весь комментарий
06.03.2025 13:31 Ответить
Цікаво, чи є українці в керівництві України взагалі?
показать весь комментарий
06.03.2025 13:54 Ответить
Татарская мафия рулит балом. Велком ту 90
показать весь комментарий
06.03.2025 14:07 Ответить
Постачав в ЗСУ за народні кошти кислі консерви і мясо нашпиговане водою, а тепер постачає разом з Умеровим чи ********** дрони мяко кажучі, які потрібно доробляти, ніби у солдатів на фронті багато часу, коли кожна секунда дорога для спасіння свого життя і побратимів, а ну ********** з 30% - м відкатом так це обовязково, та щей браковані. Щоб воно само їло такі консерви і оборонявся бракованими ************* які постачав до ЗСУ і ні чого більш не треба для вищої міри покарання. Що ми хочемо від Трампа коли нами керують по суті своєї вбивці українськіх захисників.
показать весь комментарий
06.03.2025 18:56 Ответить
алахакбарівське бидло на новий фронт работ для бидлокішлака умєрова та опи
показать весь комментарий
06.03.2025 23:43 Ответить
Нарешті.. почали америкосовських агентів гнати.. Арахамія, наступний, не дарма вас по стріхам ганяли... рюкзак.. кордон. Іш розплодилися, несуни демократії.

Не заважайте жити.. А то поставили в позу.. вимагаємо.. Я також вимагаю свободу народу таїті.. і шо.. Дуля вам величезна Українська, з часником .. чихайте потім.. тіко не в нашу сторону.. Довбні.

Все життя людство працювало на землі а не на стільцях.. з стільця морква й картопля не виросте.. Привіт офісний планктон.. будете бастувати.. бо жрати хочеться завжди, як і срати на Україну.. А тут зась. Підписуйте далі угоди.
показать весь комментарий
07.03.2025 00:30 Ответить
Мода так руки тримати?
показать весь комментарий
07.03.2025 03:18 Ответить
На одну людину на фронті стане більше? Ні, чому?
показать весь комментарий
07.03.2025 06:55 Ответить