4494 посетителя онлайн

Популяризирует войну России против Украины: заочно сообщено о подозрении пропагандисту Соловьеву, - СБУ

соловйов

Служба безопасности Украины задокументировала преступления российского пропагандиста Владимира Соловьева, который активно популяризирует войну России против Украины, оправдывает военные преступления российских военных и призывает к геноциду украинцев.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр СБУ.

По материалам дела, Соловьев является частью медийного пула президента России Владимира Путина и является одним из основных рупоров Кремля. СБУ зафиксировала, что Соловьев неоднократно призывал применить тактическое ядерное оружие против Украины, а также призывал к захвату четырех областей на юге и востоке страны.

В своих выступлениях на кремлевском телевидении, в эфирах на радио и в своем телеграм-канале Соловьев регулярно повторяет эти призывы. В 2024-2025 годах он неоднократно предлагал уничтожать гражданскую инфраструктуру и жителей украинских городов с помощью авиаударов.

На основе задокументированных фактов следователи СБУ сообщили Соловьеву о подозрении сразу по пяти статьям Уголовного кодекса Украины:

  • ч. 3 ст. 110 (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины);

  • ч. 2 ст. 442 (геноцид);

  • ч. 3 ст. 436-2 (оправдание, признание правомерной, отрицание вооруженной агрессии России против Украины, глорификация ее участников);

  • ч. 3 ст. 109 (действия, направленные на насильственное изменение или свержение конституционного строя или захват государственной власти);

  • ст. 436 (пропаганда войны).

Как отмечается, поскольку Соловьев скрывается от правосудия в России, продолжаются мероприятия для его привлечения к ответственности.

Топ комментарии
+18
11 років чекали - молодці ... а дійсно - нащо поспішати в таких речах ..?
показать весь комментарий
26.03.2025 14:16 Ответить
+11
Він вже повинен 4 роки, як у канаві дохлим валятися. А не підозри йому.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:18 Ответить
+9
Тобто до цього він був просто невїздним?? Після початка війни він реве в студіі про стерати Харків, Миколаів, Львів з лиця землі, ви не знаходили приводу і не бачили фактів??? Я куєю без баяна....
показать весь комментарий
26.03.2025 14:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Підозра з занесенням в грудак
показать весь комментарий
26.03.2025 14:14 Ответить
Свинцю.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:35 Ответить
Не пройшло і три роки пікельноі страшної війни ! Терпіли …
показать весь комментарий
26.03.2025 15:27 Ответить
11 років чекали - молодці ... а дійсно - нащо поспішати в таких речах ..?
показать весь комментарий
26.03.2025 14:16 Ответить
Є маленька надія що йому вже купили велосипед...
показать весь комментарий
26.03.2025 14:18 Ответить
Та раптом би виправився
показать весь комментарий
26.03.2025 16:24 Ответить
А ДО ЦОГО ДНЯ, ******* БУЛО "БАНДЕРІВЦЕМ"?(
показать весь комментарий
26.03.2025 14:16 Ответить
Беззубі сцикуни! Оголосіть ціну за голову придурка як це роблять американці і цю голову відріжуть тупим ножем.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:16 Ответить
Його нагоджено самокато
.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:20 Ответить
Ну нє, це вже явно антисемітизм.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:16 Ответить
Ликвидация и пiдозра должны быть слова синонимы..
показать весь комментарий
26.03.2025 14:17 Ответить
Треба за його роботу давно самокат подарувати, або велосипед
показать весь комментарий
26.03.2025 14:17 Ответить
Він вже повинен 4 роки, як у канаві дохлим валятися. А не підозри йому.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:18 Ответить
самокат ******
показать весь комментарий
26.03.2025 14:18 Ответить
Тобто до цього він був просто невїздним?? Після початка війни він реве в студіі про стерати Харків, Миколаів, Львів з лиця землі, ви не знаходили приводу і не бачили фактів??? Я куєю без баяна....
показать весь комментарий
26.03.2025 14:19 Ответить
Ну, тільки одне питання - коли і хто виконає вирок. Мабуть служба божа України
показать весь комментарий
26.03.2025 14:19 Ответить
А решта фашистів-пропагандистів? Сіманян, *********, шейнін та решта погані?
Чи то на потім?
показать весь комментарий
26.03.2025 14:25 Ответить
Зроби оголошення на Авіто за голову Соловйова, і буде від кожного перехожого никатись )))
показать весь комментарий
26.03.2025 16:26 Ответить
А швиденько так відреагувало СБУ!
показать весь комментарий
26.03.2025 14:20 Ответить
Агалтелий антисемітизм!
Ну нічо - як казав його фюрер - у хітлєра тоже були єврейські корні.

Родился в Москве 20 октября 1963 года в еврейской семье преподавателя политэкономии Рудольфа Наумовича Соловьёва и искусствоведа Инны Соломоновны Шапиро. Примечательно, что отец Владимира сменил фамилию Виницковский на фамилию своей матери незадолго до рождения сына.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:23 Ответить
Цей виродок більше 10 років натравлював тупих росіян на Україну. Його слід знищити
показать весь комментарий
26.03.2025 14:29 Ответить
Самокат цьому підору без моторчика
показать весь комментарий
26.03.2025 14:46 Ответить
Треба додати ще статтю про незаконний перетин кордон. На Донбасі шастал.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:47 Ответить
І тільки тепер висунули підозру? та він давно вже з жиріком мав би гнити "оперативно" працюють " наші СБУ ,за ті злочини які приніс цей огидний пропагандон має здохнути найжахливішою смертю.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:47 Ответить
Їм ніколи - вони нещодавно ювілей відсвяткували ...
показать весь комментарий
26.03.2025 14:59 Ответить
Так, Жиріка сюди трохи не впутуйте. Він завжди був клоуном, але розумним клоуном.
показать весь комментарий
26.03.2025 15:32 Ответить
Не треба повідомляти, потрібно надіслати квіток на концерт!
показать весь комментарий
26.03.2025 15:01 Ответить
Головне,що швидко!!
показать весь комментарий
26.03.2025 15:07 Ответить
Хух,слава богу.Блискавична реакція через 11років.А треба було,щоб він,як мінімум,років зо три концерт кобзона слухав.
показать весь комментарий
26.03.2025 15:08 Ответить
І,до речі,за оці слова«ми всєх убйом,остров потопім»вже давно повинен виписаний ордер на арешт МКС.
показать весь комментарий
26.03.2025 15:11 Ответить
Безумовно треба цього поца катувати сбу. А як же з цим, гвидоном, презедентом України - https://www.youtube.com/watch?v=ZfbcBAKU0fQ

показать весь комментарий
26.03.2025 15:15 Ответить
Як кажуть мацкалі:
- Обоє рябоє.
показать весь комментарий
26.03.2025 15:47 Ответить
Ну преший то зрозуміло - воно ху...о. А другий - він жеж презедент України, чи вже не презедент - https://www.youtube.com/watch?v=3x_8uiI5Vxs
показать весь комментарий
26.03.2025 16:52 Ответить
І чекалкіна , та всю цю кодлу , давно вже час заарештувпти - дарма влада , з ними , панькається !
показать весь комментарий
26.03.2025 16:37 Ответить
Так краще оту всю кодлу Порошенко - поставити батарею Градів, з повним б/к - залп, во славу наркомана - вониж не даремно тянуть закон про примінення вогнепальної зброї проти незадоволених наркоманом зеленским. Я б тобі, красунчик ух .......
показать весь комментарий
26.03.2025 16:50 Ответить
Так звісно цеж Чекалкін повторює ху..а - https://www.youtube.com/watch?v=3x_8uiI5Vxs
показать весь комментарий
26.03.2025 16:53 Ответить
Ну і зірець - https://www.youtube.com/watch?v=GDOwb537s2I
показать весь комментарий
26.03.2025 17:00 Ответить
Оце ваш презедент-наркоман - https://www.youtube.com/watch?v=CWrIr18WO70
показать весь комментарий
26.03.2025 17:03 Ответить
Оперативно.
показать весь комментарий
26.03.2025 15:31 Ответить
продолжение следует...
показать весь комментарий
26.03.2025 15:50 Ответить
Сбу треба зрізати зарплату втроє,як "працюють",так і отримують,а не то половину на нуль,дуже багато непотребу туди повлазело.
показать весь комментарий
26.03.2025 16:56 Ответить
Ага не пройшло і п'яти років...