3466 посетителей онлайн

Команда Трампа поедет в Лондон, чтобы решить вопрос о перемирии в Украине, - Келлог

Келлог подтвердил, что делегация США отправится на переговоры в Лондон

Американская делегация отправится на переговоры в Лондон для участия в переговорах по прекращению войны в Украине.

Об этом заявил спецпредставитель президента США по вопросам Украины Кит Келлог в эфире Fox News, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы говорили о том, чтобы двигаться вперед с потенциальным перемирием в краткосрочной перспективе. И именно поэтому мы возвращаемся в Лондон на этой неделе, чтобы действительно закрыть этот вопрос, - сказал спецпредставитель Трампа.

По мнению чиновника, американский лидер Дональд Трамп за 90 дней сделал больше для прекращения войны в Украине, чем было сделано за предыдущие 900 дней.

Келлог отметил, что когда он говорит о всеобъемлющем прекращении огня, то имеет в виду море, воздух, землю, промышленность.

"Также движемся к всеобъемлющему прекращению огня. Когда я говорю о всеобъемлющем прекращении огня, я имею в виду море, воздух, землю, промышленность, а также на период не менее 30 дней. А потом это переходит к более долгосрочному соглашению о мире, постоянному мирному договору также. И я думаю, мы на хорошем пути... я думаю, что если бы не президент Трамп, мы не были бы там, где мы сейчас, и он ведет нас к завершению", - добавил спецпредставитель Трампа.

Ранее сообщалось, что уже на следующей неделе в Лондоне может быть согласовано полное и всеобъемлющее прекращение огня в Украине.

Топ комментарии
+12
После французов, теперь будут британцев уговаривать не мешать им нагибать Украину
показать весь комментарий
19.04.2025 22:36
+10
Будуть залякувати Британiю, щоб Украiнi не давали зброю. Мовчу.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:29
+8
На думку посадовця, американський лідер Дональд Трамп за 90 днів зробив більше для припинення війни в Україні, ніж було зроблено за попередні 900 днів.
Що воно **** кончена меле? Все що Тампон зробив це заблокував Україні зброю. Тобто тримаючи жертву за руки Тампон припиняє злочин? Потрібно цього шизоїда внести в миротворець бо вже неможливо терпіти потік лайна цього українофоба
показать весь комментарий
19.04.2025 22:46
Комментировать
Сортировать:
Що вони там розв'язувати зібрались ? Axios вже ж написав - тиск тільки на Україну, від росії ніхто нічого не вимагають. То пишіть правильно : їдемо в Лондон вимагати капітуляцію
показать весь комментарий
19.04.2025 22:28 Ответить
Axios ким фінансується? китайцями?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:33 Ответить
ні, це чисто американське видання. Та і взагалі, хіба є сумніви, що сша тиснуть тільки на жертву?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:42 Ответить
чим сша можуть тиснути? зброю не дадуть? так вони її і не дають.
показать весь комментарий
19.04.2025 23:00 Ответить
Будуть залякувати Британiю, щоб Украiнi не давали зброю. Мовчу.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:29 Ответить
С рыжей мрази станется. Подлый и тупой бабуин, мечтающий о премии мира.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:33 Ответить
Британия всегда останется мудрой мамой/старшей сестрой для богатого глупыша. Залякувати ну никак её не получится.
Если что, там лежит/сидит, работает потенциальный кандидат в президенты Украины
показать весь комментарий
20.04.2025 08:05 Ответить
На йух будуть послані 🤣
показать весь комментарий
20.04.2025 08:37 Ответить
В Сомалі хай поїдуть, а краще - в Антарктиду, бо від цих трампонів вже нема чим дихати.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:29 Ответить
sehr gut!
показать весь комментарий
19.04.2025 22:30 Ответить
Зегр ґут вас?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:38 Ответить
Ще не наговорились?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:30 Ответить
Команда Трампа поїде до Лондона, щоб розв'язати питання щодо перемир'я в Україні за 24 години, так?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:31 Ответить
Таке враження,що путін профінансував вибори трампа.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:31 Ответить
Не тільки профінансував а й дав Тампону в поміч свою армію ботів і політтихнологів. І цьому є докази. Весь інтернет був забитий рашистськими ботами які на англійській мові вихваляли Тампона і обіцяли всім золоті гори.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:41 Ответить
Я одного не розумію а перемир"я між Україною і США? Судя з того що обговорюють тільки Україна і Сша
показать весь комментарий
19.04.2025 22:34 Ответить
це гарне питання. всі знають, що трамп терпіти не може брехунця зе, і так, виходить перемир'я між Україною і сша, ціна - ресурси України
показать весь комментарий
19.04.2025 22:37 Ответить
После французов, теперь будут британцев уговаривать не мешать им нагибать Украину
показать весь комментарий
19.04.2025 22:36 Ответить
Прийміть (один) людський закон про танкерний флот та мита на російську нафту , та піпець війні . Тупі придурки.
показать весь комментарий
19.04.2025 22:37 Ответить
ні, тоді бензин у них подорожчає на 30 центів. Так не піде
показать весь комментарий
19.04.2025 23:55 Ответить
У Тампона скоро ювілей 100 днів правління. Тампона вже всі послали, всі обісрали, обісрався він сам, тому зараз хватається за соломинку хоча б підписати якусь угоду пожертвовавши Україною. Доречі ці виродки трампісти не просто так їздять в Європу. Вони давлять на Європу щоб перестала допомагати Україні і цим буцімто дати ослу по носі як казав півень Келог
показать весь комментарий
19.04.2025 22:37 Ответить
Американський лідер Дональд Трамп за 90 днів зробив більше для припинення війни в Україні, ніж було зроблено за попередні 900 днів.?! - Це що нова фраза для наступноі розважальной програми 95-го кварталу?
показать весь комментарий
19.04.2025 22:44 Ответить
На думку посадовця, американський лідер Дональд Трамп за 90 днів зробив більше для припинення війни в Україні, ніж було зроблено за попередні 900 днів.
Що воно **** кончена меле? Все що Тампон зробив це заблокував Україні зброю. Тобто тримаючи жертву за руки Тампон припиняє злочин? Потрібно цього шизоїда внести в миротворець бо вже неможливо терпіти потік лайна цього українофоба
показать весь комментарий
19.04.2025 22:46 Ответить
Банда дурнів тромба обхєзалась у Парижі, тепер у Лондоні зробить те ж саме.
показать весь комментарий
19.04.2025 23:04 Ответить
американські "трапокуйловники" поїдуть переконовута бритів припинити допомогу Україні.
показать весь комментарий
19.04.2025 23:10 Ответить
Ліпше б поїхали кудись нахєр
показать весь комментарий
19.04.2025 23:34 Ответить
Про що можуть домовлятися Трампісти з Англією щодо Російсько-Української війни?
Або зняття санкцій з РФ, чи, навіть, визнання Криму кацапським, або про припинення допомоги Україні...тобто трампісти працюють як агенти кремля...
показать весь комментарий
19.04.2025 23:56 Ответить
Команда? Невже "Вашингтон Кєпіталз"? Бріти в такі ігри начеб-то не грають...
показать весь комментарий
20.04.2025 00:07 Ответить
Головне КОМАНДА ЛИДЕРА которий ще 100 днів не відслужив а ПРОСРАВ ДОВІРУ ДО СЕБЕ Й ДО КРАЇНИ - буде на щось там уламувати Британію - ТЬХУ!!!
показать весь комментарий
20.04.2025 00:16 Ответить
Делегація долбойобов! Приїдуть знову ******* відмазувати.
показать весь комментарий
20.04.2025 00:30 Ответить
Трампісти неухильно продовжують пиляюти гілку на якій сидять.Поразка України поставить крапку на гегемонії США у світі і перетворить на геополітичного карлика, а їх місце займе КНР який розширить свою сферу впливу повсюди.
показать весь комментарий
20.04.2025 00:46 Ответить
Нехай їде) це ще більше переконає ЕС мати свою систему безпеки не покладаючись на опортуністів з США.
показать весь комментарий
20.04.2025 00:52 Ответить
Не тільки Україну й Ізраїль турбує дії "миротворця" Трампа, турбує це і іранську опозицію.
На тлі переговорів щодо іранської ядерної програми представники іранської опозиції направили звернення до президента США Дональда Трампа із закликом не йти на явні поступки режиму в Тегерані.
«President Trump, ні betray us!» - «Президенте Трампе, не зрадьте нас!»
Опозиціонери висловили стурбованість, що потенційна угода з Іраном може зміцнити владу аятол і послабити внутрішній спротив.
Будь-які поступки Тегерану можуть мати катастрофічні наслідки для опозиційного руху всередині країни.
показать весь комментарий
20.04.2025 01:18 Ответить
В Парижі брити були. Вітьков з Рубіо хвастались, що їдуть на три дні. А коли кубинець в той же день біля трапу літака почав погрожувати виходом, стало ясно, що човники вперлися в стіну. Тоді руде ****** оцапуніло, почало трусити головою, посилає човників вже до Британії.

Згадується один епізод (його описав свідок тих подій адьютант Гітлера по люфтваффе з 1934 по 1945 фон Бєлов) в серпні 1939 року, коли Гітлер викотив полякам ультиматум з 14 пунктів. Там було і мова,і території, автономії і весь набір вимог диктаторів. А у Польщі був договір з Британією і Францією про взаємодопомогу. Польській делегації, яку очолював МІД, нахамили, мовляв, у вас повноважень немає. Герінг голосно патякав, що брити тепер злякаються і допомоги не нададуть. Гітлер заперечив - дорогий Герінг, якщо британці підписують договір, то від нього не відмовляються і виконують. І 3 вересня брити разом з французами оголосили війну Німеччині.

Зараз х.....талдичить, що в розвязуванні 2 світової війни винні поляки, які не виконали викати з 14 пунктів, а його маріонетка в Мараларго так само талдичить про вину України в розвязуванні війни. Синхрон повний.
показать весь комментарий
20.04.2025 01:47 Ответить
Ну так росія - це нациська держава. Точніше новий термін - «рашиська». А путін все робить один в один як Гітлєр