10362 посетителя онлайн

"Пасхальное перемирие" Путина стало легкой дипломатической победой Кремля, - WSJ

Пасхальное перемирие Путина

Объявленное российским диктатором Владимиром Путиным краткосрочное "пасхальное перемирие" на фоне угроз США отказаться от усилий по урегулированию войны в Украине стало для Кремля легкой дипломатической победой.

Об этом сообщает Wall Street Journal, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, заявление российского диктатора о введении так называемого пасхального перемирия, которое должно длиться 30 часов, прозвучало на следующий день после того, как администрация Дональда Трампа пригрозила прекратить участие в переговорах о прекращении огня.

По словам аналитиков, кратковременное предложение о прекращении огня "стало легкой дипломатической победой Путина, попыткой помешать американской стороне выйти из переговоров и способом позиционировать себя как лидера, который больше всего хочет мира".

В то же время заявление Путина может свидетельствовать о его отходе от прежней жесткой риторики, в которой он настаивал на необходимости устранения так называемых "первопричин" войны перед любыми паузами в боевых действиях. Как отметила старший научный сотрудник Центра Карнеги "Россия-Евразия" Татьяна Становая, такая короткая пауза позволяет Путину сохранить инициативу и одновременно создать видимость миролюбия, не ослабляя собственных позиций.

Еще в марте Украина поддержала предложение США о полной и немедленной 30-дневной паузе в войне. Однако Путин отверг эту инициативу, утверждая, что любая пауза на этом этапе пойдет на пользу Украине. Он заявил, что до прекращения огня необходимо решить "множество нерешенных вопросов".

В пятницу, 18 апреля, госсекретарь США Марко Рубио заявил, что США готовы прекратить попытки урегулировать войну РФ против Украины, если соглашение "не сможет быть достигнуто в ближайшие несколько недель".

Напомним, накануне, 19 апреля, российский диктатор Владимир Путин якобы объявил о Пасхальном перемирии, которое будет действовать с 18 часов по московскому времени 19 апреля до нуля часов 21 апреля.

Президент Владимир Зеленский отреагировал на объявление российским диктатором Владимиром Путиным так называемого Пасхального перемирия заявив, что это очередные попытки Путина поиграть с жизнями людей.

Ранее президент США Дональд Трамп заявил, что США выйдут из мирных переговоров по завершению войны, если одна из сторон "будет усложнять процесс".

Накануне государственный секретарь Марко Рубио сказал, что если усилия США остановить войну в Украине провалятся в течение нескольких дней, то Трампу скажут, что переговоры больше не являются жизнеспособным вариантом.

Госсекретарь США Марко Рубио "доносил позицию президента Дональда Трампа" своими заявлениями.

Топ комментарии
+20
Кремлівський вилупок та воєнний злочинець думає , що він
всіх перехитрив , а насправді Украіна йому не по зубах ,
так як ми ніколи не станемо рабами кацапів !!
показать весь комментарий
20.04.2025 11:16 Ответить
+17
"Великоднє перемир'я" Путіна стало легкою дипломатичною перемогою Кремля

Не стало.
З чого ви це взяли, придурки?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:17 Ответить
+13
кгбшникам завжди легко і приємно було "працювати" з дебілами та наївними.. а у випадку з ******** владою США для ********* кремля випав суцільний джек-пот..
*****, що не перестає називати рудого вискочку генієм, тримає Трумпа за тупорилого жлоба, який навряд чи колись зрозуміє цю свою ідіотську роль в силу його непереборного нарцисизму та обмеженості..
вумний омериканський нАріт (на свою голову) врятував своїм вибором подихаючу недоімперію-бензоколонку і ще не раз пошкодує про свій дебільний "прикол"..
показать весь комментарий
20.04.2025 11:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
20.04.2025 11:13 Ответить
"Величайший лидер современности"
"Надо просто перестать стрелять"
"Посмотреть ***** в глаза"
"***** тоже хочет мира"
"В войне виноват предшественник, она была ему выгодна"
"Закончу войну за 24 часа\100 дней\год"
...

Никого не напоминает? Два дегенерата-нарцисса где-то похожи как две капли воды.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:58 Ответить
Всйо пуйня, малята! Світло переможе темряву!
показать весь комментарий
20.04.2025 11:15 Ответить
Кремлівський вилупок та воєнний злочинець думає , що він
всіх перехитрив , а насправді Украіна йому не по зубах ,
так як ми ніколи не станемо рабами кацапів !!
показать весь комментарий
20.04.2025 11:16 Ответить
"Великоднє перемир'я" Путіна стало легкою дипломатичною перемогою Кремля

Не стало.
З чого ви це взяли, придурки?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:17 Ответить
Як же не стало? Вимога США до Великодня припинити вогонь перетворилася всього лиш в "Пасхальнає пєрєміріє" на 30 годин.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:57 Ответить
тобто окупант сказав, що він не буде стріляти, це його дипломатична перемога, ти що бояри перепило.
показать весь комментарий
20.04.2025 13:23 Ответить
Це ж не я перепило, читай уважніше. Не окупант сказав, а "Про це https://www.wsj.com/world/russia/putin-declares-easter-cease-fire-by-russian-forces-in-ukraine-665baad9 повідомляє Wall Street Journal Джерело: https://censor.net/ua/n3547773
показать весь комментарий
20.04.2025 18:45 Ответить
Взагалі то це і є "дипломатична перемога" від повне перемир'я до дня Великодня до перемир'я на день Великодня. Якби трампло це не схавало я би з Вами погодився, але скаває ж!
показать весь комментарий
20.04.2025 18:49 Ответить
навряд, добре він все розуміє, йому ніколи відаолікатись на таку фігню, вн робить Америкку великою знову. Між іншим, якби він знищив кацапію, це би показало, що Америка знову стала великою, а він якимись митами переймається.
показать весь комментарий
21.04.2025 14:07 Ответить
Только для промосковитского дерьма этот цирк является "дипломатической победой".
Если бы хло нанесло очередной террористический удар по го городам Украины, как на все предыдущие Пасхи, то "международное сообщество" пропустило бы это мимо ушей, как делает постоянно.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:19 Ответить
Чекай 100% завдасть, як не сьогодні то завтра,кацапи лицеміри і найнебезпечніші звірі на землі.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:27 Ответить
Навіть не знаю як це коментувати. Типовий дешевий заголовок. Як це може бути його дипломатичною перемогою? Та ніяк
показать весь комментарий
20.04.2025 11:20 Ответить
100%. В чому "перемога"?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:24 Ответить
Скоро Трупм объяснит в чем
показать весь комментарий
20.04.2025 11:56 Ответить
Ага, а потім додасть - "Хіба я це сказав? Не можу повірити, що я міг би таке сказати. Наступне запитання"
показать весь комментарий
20.04.2025 12:11 Ответить
Та і спати на нього
показать весь комментарий
20.04.2025 12:48 Ответить
Україна в крові і розрусі із сотнями тисяч жертв рашистського кровопивці , із великою частиною окупованої української території, а прорашистські холуї називають це легкою перемогою рашистсько насильника над жертвою ,,,Нелюди.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:21 Ответить
Маячня написана. Мабуть переклад недолугий.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:32 Ответить
Якийсь сюр: три році путін вбивав безбожно, а тут на 30 годин пообіцяв припинити вогонь і вже переміг?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:44 Ответить
Ну скільки можна вірити терористу в світі номер один? Просто Трампу щось таке потрібно, не реальні дії по перемир'ю, а слова про це, заяви, бо він як і наш Боневтік живе в паралельному світі , думає, що всі його *******, тільки не знає за що. Під 100 днів праваління Трампа пуйло викотило йому медійний шум - подарунок.
показать весь комментарий
20.04.2025 11:47 Ответить
Трамп тепер ще рік вилизивутиме жопу Окурка за одноденне перемир'я, про яке усі забудуть післязавтра?
показать весь комментарий
20.04.2025 11:48 Ответить
коли тебе всі бояться і ніхто нічого не може вдіяти, то дуже легко бути хорошим дипломатом.
втім, як і negotiator
показать весь комментарий
20.04.2025 11:52 Ответить
А як же, це ж Трамп згодився на х@йловське перемир'я, чи я щось плутаю???
показать весь комментарий
20.04.2025 11:55 Ответить
Наживка для трумпИ. Спрацювала здається. "хАрошій парєнь" з болота став вправним риболовом американських дешевих мільярдерів ?
показать весь комментарий
20.04.2025 12:01 Ответить
Може харош, на всякі захдні «анілітіки» звертати увагу?
показать весь комментарий
20.04.2025 12:01 Ответить
Окупант та агресор оголошує перемиря, це якийсь сюр. А чи погодились б "діди" на перемиря, коли гітлер стояв під Москвою?
показать весь комментарий
20.04.2025 12:09 Ответить
І де тут та - перемога ?? Американські журналюги намалювали ***** дипломатичну перемогу - на рівному місці .
Всі ж притомні люди розуміють що ніякого затишшя на фронті як не було так і немає . І що ***** бреше . Трампу він звісно ще може навішати лапші на вуха , але нормальні люди все розуміють . Годину тому говорив по телефону з родичем , який воює там - на Сході ,, каже - штурмів з ранку не було , але кацапські фпв як літали повсюди , так і літають .
показать весь комментарий
20.04.2025 12:13 Ответить
Скоріше це показало слабкість путіна, а якщо хочуть щось пропонувати то хай з'ї..уть з території України.
Якесь чмо забігло у вашу оселю і заявля, що це тепер його, ще й пропонує "перемиритись".
показать весь комментарий
20.04.2025 12:21 Ответить
Согласен с теми кто считает это поражением пукинской дипломатии и как это газами орков 30 часовое перемирие сейчас а через недельку месяц полное кто знает что у куила в голове.... желающих подохнуть уменьшиться в разы
показать весь комментарий
20.04.2025 13:13 Ответить
Навпаки - це "перемир'я" шанс показати всьому світу, що "мир" для кацапів - це тільки невеликий проміжок часу для перегрупування, збирання ресурсів і нових агресій.

Що у їх вустах "мир" - це тільки відмазка і вимагання від інших поступок. А насправді - вони завжди продовжують вбивства!

Москалі ігнорують існування інших країн та не бажають насправді мирного життя!
показать весь комментарий
20.04.2025 13:15 Ответить
У минулому році по Дніпру прилетіло не погано
показать весь комментарий
20.04.2025 13:38 Ответить
Яка перемога? Йому ніхто невірить з світових лідерів, він використаний презерватив...
показать весь комментарий
20.04.2025 14:05 Ответить
Найвеличніший щоб мав зайнятися роботою, ганяється за Порошенком.
показать весь комментарий
20.04.2025 15:27 Ответить
***** брехливе