10989 посетителей онлайн

Введение миротворцев в Украину может привести к Третьей мировой войне, - Шойгу

Что говорят в России о миротворцах в Украине

В России выступают против возможности введения в Украину иностранных миротворческих войск.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

"Что касается обсуждения размещения так называемых военных контингентов на территории Украины - да, это абсолютно неприемлемо для нас. Это несет критическую опасность для всей европейской и мировой безопасности", - заявил пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков.

В то же время экс-министр обороны РФ, секретарь Совета безопасности РФ Сергей Шойгу сказал, что миротворцы на территории Украины могут привести к прямому столкновению России с НАТО и к Третьей мировой войне.

"Здравомыслящие политики в Европе понимают, что реализация такого сценария может привести к прямому столкновению НАТО с Россией и в дальнейшем - к Третьей мировой войне", - отметил Шойгу.

По его словам, в Европе якобы разворачивается "ничем не прикрытая кампания по подготовке к военному конфликту с Российской Федерацией".

"На разных уровнях озвучиваются возможные сроки такого столкновения - от трех до пяти лет. Уже в 2030 году европейские политики и военные хотят быть готовыми воевать с нами", - подытожил он.

Топ комментарии
+27
Грізний оленетрах.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:57 Ответить
+18
Ага мішати русні беззаконня творити в безпредєл
показать весь комментарий
24.04.2025 13:57 Ответить
+11
Може призвести, а може і не призвести. Невведення миротворчої місії так само: може призвести, а може не призвести
показать весь комментарий
24.04.2025 14:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Грізний оленетрах.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:57 Ответить
Може призвести, а може і не призвести. Невведення миротворчої місії так само: може призвести, а може не призвести
показать весь комментарий
24.04.2025 14:01 Ответить
Це теж саме, коли кацапи вважають загрозою встановлення 2 млн. протитанкових мін на їхньому та на бальбашовському кордоні. СКА, як міни нападуть на кацапів? Захист від цієї орди вважається загрозою!? Нема слів, одне матюччя.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:46 Ответить
У племені масаїв подібна загорожа іменується "бома". Вони рубали гілля акацій (африканських), з міцними і пружними колючками, довжиною до 10 см, і укладали високим валом, навкруги селища. Свійські тварини заганялися, на ніч, всередину загорожі. Хижаки чули їх запах, але нічого зробить не могли - бо кололи морди і лапи...
показать весь комментарий
24.04.2025 15:12 Ответить
Ага мішати русні беззаконня творити в безпредєл
показать весь комментарий
24.04.2025 13:57 Ответить
Цікаво, звідки у олєнєвода впевненість, що у випадку третьої світової, кордон московії не буде просуватися глибше в бік Азії
показать весь комментарий
24.04.2025 15:05 Ответить
іншого варіанту немає, усі гуртом будуть єпати русню... на окупованій території України, щоб у каців не було аргументів розмахувати ядрьоною бімбою, посилаючись на свою навіть уже змінену доктрину.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:58 Ответить
Ніби хтось їх збирається вводити.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:58 Ответить
Взагалі-то збираються.
показать весь комментарий
24.04.2025 21:19 Ответить
Украина на них уже напала, теперь и Европа готовится... "росСМИ" верный источник.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:58 Ответить
Говносранець-олєнєвод шойгу довго виходив з запою. Третя світова вже розпочалася.
показать весь комментарий
24.04.2025 13:59 Ответить
Вай, як страшно
показать весь комментарий
24.04.2025 14:00 Ответить
кацапи готують грунт для наступної війни через 4 роки. Якщо будуть міжнародні сили-це важче, але можливо.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:00 Ответить
То нехай.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:01 Ответить
Але чомусь миротворці, не з ядерною зброєю??
Шойгу треба в яранзі сидіти біля чумПрацівниці, щоб вогонь не згас, а його пердолить, як Хрущова балачками про «Третья мірафая вайна»???
Зовсім погано стало, з головою у ветеринара!
показать весь комментарий
24.04.2025 14:03 Ответить
От власне і найяскравіша відповідь про "поагнення кацапів до миру" - "введення миротворців на історичні російські землі"... Тут навіть для дурнів і юродивих має бути зрозуміло, що кацапи підуть далі, бо вся Україна - то "" історичні землі" виявляється. А може ж бути, що такими зеилями кацапи вважають не лише Прибалтику, а й герцогство Варшавське і велике князівство Фінляндське. Це вже дзвінок тривоги, чи ще ні?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:04 Ответить
ще одна чурка вилізло з чуркістану.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:04 Ответить
А той ще звідки виповз? Затєрянний в тайгє.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:06 Ответить
Європа цілком може обісратися і не вводити контингент, вони цього ой як не хочуть тягнуть до останнього.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:06 Ответить
Вони вже давно обісралися, тому замість реальних дій ми маємо одні розмови та обіцянки
показать весь комментарий
24.04.2025 16:58 Ответить
Шах і мат вам дрочери на мирний план Тромба. ***** не збирається зупинятися що б ви там з ним не підписали і про це відкрито говорить. Але мене добивають наші ідіоти які вірять що з *****м можна домовитися віддавши йому щось. Дебіли, скільки ще ракет і бомб на вашу голову повинно прилетіти щоб вибити з вас цей ідіотизм?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:07 Ответить
Хтось щось віддав?
показать весь комментарий
24.04.2025 15:04 Ответить
Чукчу спитати забули...
показать весь комментарий
24.04.2025 14:07 Ответить
Ну звістно, якщо рашка не збирається припиняти війну і після перемирʼя, о нащо їй ті миротворці? Як тоді вона людей вбивати, тероризувати, обманювати людство буде?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:08 Ответить
Виклик поліції на місце злочину спровокує повстання вуличних банд.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:09 Ответить
Тупой тувінський алень -ассенізатор прикинувся віником шо типу Третя Світовп ще не почалась?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:09 Ответить
Виводьте собакоїдів, вузькооких і бородачів. Тоді подивимся
показать весь комментарий
24.04.2025 14:11 Ответить
Та ви що??вже й олєнєвод виліз !!!Видно гарні БА-БА-ХИ українці зробили!!Було б добре ще пару складів взірвати то можливо "по доброй волє" зроблять отріцательноє наступлєніє знашої тереторії?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:15 Ответить
С котами низя....
показать весь комментарий
24.04.2025 14:16 Ответить
А хто з ким буде воювать в "світовій" війні?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:18 Ответить
Касапи, ті ж самі та інші штибу мерина так само пистіли за надання Україні західної зброї, мовляв, це призведе до світової війни.
Тільки не пистять стосовно світової, коли за них воюють орки китайської та инвської армій.

До світової війни в розумінні всі проти всіх ще далеко, і миротворці, якщо вони зайдуть до України - це не причина.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:21 Ответить
подозреваю что кремль мог просто запугать трампа и всю его команду.... Они реально уугрожают персонально, и не только первым лицам государств но и просто известным личностям.

Вот пример: "Легендарный хоккеист Доминик Гашек рассказал, что бывший президент рф Дмитрий Медведев угрожал убить его."

https://sport.ua/news/755851-dominik-gashek-etot-rossiyanin-ugrozhal-menya-ubit
показать весь комментарий
24.04.2025 14:25 Ответить
Пляшкою Фінляндії)
показать весь комментарий
24.04.2025 14:31 Ответить
А зараз шо?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:31 Ответить
Ну ж всім зрозуміло, що ніяких миротворців в Україні не буде. 1. Напишу спрощено, більшість просто сситься і не хоче бути втягнутим хоч найменшим чином фізично у війну. 2. Важко уявити, який контингент у кількості має бути щоб контролювати 1500 км. лінії зіткнення. 3. Статус "миротворці" має надати ООН, тут просто смішно тільки від того, що ці стурбовані пожерателі грошових знаків на таке здатні. 4. Навіть якщо уявити, що в Україну буде направлено умовно 300 тис. військових (миротворців) з інших країн, що вони будуть робити у разі якщо казлорилі відновлять бойові дії. Почнуть їм у відповідь накидувати? Сумніваюсь. Скоріш за все об'являть план евакуації, що ускладнить тільки логістику для ЗСУ. Тому ця тема з миротворцями, на мою думку, не більше ніж "а пагаваріть". Ясно, що кацапи не допустять того, щоб тут були іноземні сили, це їм ускладнить завдання. Тому от такі голови як "шайгу, хєрасівами, пєскови, захарави" та інша шваль будуть лякати наслідкми таких дій.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:32 Ответить
А как насчёт кацапских "миротворцев" в Северной Осетии и Абхазии накануне нападения на Грузию?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:34 Ответить
Найбільше бісить що США і ще багато хто в світі - на це ведуться як соплива дітвора . Коли кацапи , їхні політики і пропагандони , прямо кажуть що вся їхня політика заточена на залякування . Ані нас абязани баяцца - це звучить мало не в кожному ефірі їхніх передач .
Взагалі - міф про американців , як націю грізних суперменів ,які в ім'я справедливості рятують світ від різних злодіїв і терористів з ядерною зброєю , виявився лише міфом з голлівудських фільмів , і лопнув як мильна бульбашка. В реалі вони виявилися сцикливим , зашуганим і безвольним перед диктатурою - стадом . Ну не всі звичайно , але переважна частина суспільства . Одні підтримують МАГА ( коричневу диктатуру по суті ) , інші просто дивляться на все це і мовчать . Протестує по суті - лише незначна частина .
Що стосується війни в Україні . Сестра мого товариша ( дурепа схиблена на трампові . Яку я добре знаю , але навіть і подумати не міг раніше , поки він мені не сказав ) , яка живе в штатах вже років 30 , прямо так і сказала йому по телефону - ми все тут розуміємо , і розуміємо що агресор - росія , а Україна лише захищається , але у путєна ядерна зброя . І це все міняє . Саме тому ми ( американці тобто ) боїмося тиснути на путєна , і хочемо щоб припинили війну саме ви ( українці тобто ).
показать весь комментарий
24.04.2025 14:47 Ответить
цій дурепі не нагадали, що саме піндоси забрали у нас яз? і якщо б не вони, ця війна не почалася б??
показать весь комментарий
24.04.2025 23:58 Ответить
но и союзник (единственный) КНДР кроме наемников за золото тоже не будет умирать за парашу
показать весь комментарий
24.04.2025 14:53 Ответить
А дело не в Украине. Запад уже проходил это 90 лет тому назад и помнит, что политика умиротворения агрессора ни к чему хорошему никогда не приводит. Ведь путинская россия ничем не отличается от гитреровской германии. И больше ни на какой мюнхенский сговор запад не пойдет. Необразованные трампоны, не знающие истории, не в счет - главы европейских стран как раз историю знают хорошо. И знают, что к Второй Мировой войне привели именно уступки агрессору.
показать весь комментарий
24.04.2025 14:55 Ответить
Ты просто дурачек, если так и не понял, что РФ - угроза не только Украине и странам Балтии (а не "прибалтам", кусок ты кацапского говна под польским прокси). РФ является угрозой мирной жизни для всей Европы. никто вам не будет скармливать страны, на которые вы позаритесь, по одной. Никого вы не обманите. Получите коллективных ********.
показать весь комментарий
24.04.2025 17:25 Ответить
3 года уже топчитесь на месте, а все мечтаете о странах Балтии и тд. Ну не дебилы? Вопрос риторический, конечно же вы - дебилы. Нет, мирно жить, развивать свои регионы, все давно бы шейхами были, если бы ваше ***** не в войну вкладывалось, а в свою страну. Но нет - вас все на чужое тянет, вам все бы что-то захапать и разрушить, строить вы не способны. Живете всю историю в дерьме и мечтаете, чтобы все так жили. Вы не народ, а глисты.
показать весь комментарий
24.04.2025 18:35 Ответить
Я мечтаю о том, чтобы вашей глистной Московии не существовало - и тогда все жили бы мирно и счастливо. Ибо только вы являетесь угрозой безопасности всех стран и вечными агрессорами.
показать весь комментарий
24.04.2025 20:24 Ответить
Я знаю, что ты - кацап, этого достаточно.
показать весь комментарий
24.04.2025 21:30 Ответить
Не смеши. Я за прошлый год был в районном ТЦК 5 раз.
показать весь комментарий
24.04.2025 23:02 Ответить
Я и в тылу делаю достаточно немало, чтобы как можно больше вас подохло, мразей.
показать весь комментарий
25.04.2025 05:05 Ответить
Тобто цей ординець прямо каже, що рашка планує знову напасти на Україну - бо як інакше це до чогось може призвести?
показать весь комментарий
24.04.2025 14:52 Ответить
показать весь комментарий
24.04.2025 14:52 Ответить
О чем ты лепечешь дурачок. Четвертый год с всу справиться не можешь. Какая тебе мировая война, в дерьмо вас втопчат если миром возьмут за яйца
показать весь комментарий
24.04.2025 15:02 Ответить
Олень ,краще прямуй в Гаагу,там тобі пояснять що такі козли вінторогі як ти та ***** призведуть до світової війни.
показать весь комментарий
24.04.2025 15:05 Ответить
Я теж проти, треба вводити до ху..... лостану. Китайці до Уралу, і європейці теж.
показать весь комментарий
24.04.2025 15:21 Ответить
Чим воюватимеш, пєтрушка москальська? Ти всю зброю
у війні за три дня просрав. Тому тобі якраз вигідне перемиря
показать весь комментарий
24.04.2025 15:50 Ответить
А рішення розпочати СВО не може привести до третьої світової ? "Дєвочкі, уймітє вашу мать!"
показать весь комментарий
24.04.2025 15:56 Ответить
Руські,ви своі діі бачите-думали пройде і весь світ змовчить....Тепер Європа зпровокує третю світову------вийдіть з Украіни і все стане на своі місця.Ми не пробачимо,сволота....
показать весь комментарий
24.04.2025 16:21 Ответить
Так уже полмира воюет, оленевод знатный. Три ядерных с безядерной Украиной
показать весь комментарий
24.04.2025 17:04 Ответить
Может её ( мировую) закончить !
показать весь комментарий
25.04.2025 03:52 Ответить