10074 посетителя онлайн

Зеленский: Провел с Трампом хорошую встречу, которая может стать исторической. Надеемся на результат. ФОТО

Президент Украины Владимир Зеленский подтвердил утреннюю встречу с президентом США Дональдом Трампом и назвал ее "хорошей".

Об этом Зеленский сообщил в телеграм-канале, информирует Цензор.НЕТ.

"Хорошая встреча. Один на один успели обсудить много. Надеемся на результат из всех вещей, которые прозвучали. Защита жизней наших людей. Полное и безусловное прекращение огня. Надежный и длительный мир, который обезопасит от повторения войны. Очень символическая встреча, которая имеет потенциал стать исторической, если достигнем общих результатов. Спасибо, президент Дональд Трамп!", - отметил Зеленский.

Зеленский и Трамп

Ранее сообщалось, что Зеленский и Трамп провели встречу и договорились о дальнейших переговорах после прощания с Папой Римским.

Топ комментарии
+43
В тебе хлопче нема ні пімжака ні карт
показать весь комментарий
26.04.2025 14:31 Ответить
+33
показать весь комментарий
26.04.2025 14:32 Ответить
+32
Трампу нікуди діватись..Трамп обісрався на всіх рівнях світової політики,так само ,як економічної..
То хоч за рахунок України підніметься.
погрожував Мексиці, Канаді..захопленням Гренландії...нахєр послали..ввів Китайські мита--нахєр Китай послав Трампа...В Ізраїлі обіцяв армагедон терористам---всі чекали, немає ніякого армагедону..вчора терористи з тунелей напали на ізраїльський пост і вбили військових.
показать весь комментарий
26.04.2025 14:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Одне вочевідь,нелюбий зе з тромбоном шось труть і трамбон не дуже вже нагліє. А с ****** не хоче, хоч і любе))). А у зе карти є))) він фразами дебіла відповідає один в один, що б зрозумів))). Ще б сказав, що при ньому Крим був би наш.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:29 Ответить
Що, пігулки медсестра ще не приносила?
показать весь комментарий
26.04.2025 21:52 Ответить
Можливо, мусить цього разу пропустити заштрик та порцію пігулок. Бо вже висмоктало "https://images.untp.beer/crop?width=640&height=640&stripmeta=true&url=https://untappd.s3.amazonaws.com/photos/2024_09_18/b52b86dbf6d4cba1f078776ae0728bd6_c_1418438536_raw.jpeg подоляцьке пиво" отримало гонорар за нестерпно тяжку працю на "Цензорі".
показать весь комментарий
27.04.2025 02:25 Ответить
трамп нагадав зелі для чого ****** проплатив його кампанію
показать весь комментарий
26.04.2025 18:08 Ответить
Схомениться нарешті!
Коммент 47го з літака по дорозі в США про те, що схоже на те, що пу морочить йому голову і час застосувати інши важелі на кремленів...!
Льод тронувся!
Це добра новина!
Подякуємо Господу Богу і Зе, что до 47го прийшло просвітлення
Дякуємо чемно президента США, за в решті решт, розуміння who is who!
показать весь комментарий
26.04.2025 18:51 Ответить
Грань между наивностью и глупостью настолько незаметна, что люди очень часто переходят из

одного состояния в другое, даже не замечая этого.
показать весь комментарий
26.04.2025 19:44 Ответить
щось, хлопці, я очкую от цій зустрічі
показать весь комментарий
26.04.2025 18:51 Ответить
Это фото уже рвёт все рекорды по ведущим сми мира! Ну не было такого из Ватикана никогда с кем либо и в разные годы.
показать весь комментарий
26.04.2025 19:01 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2025 20:08 Ответить
А Потужною вона вже стала? )))
🤮🤮🤮🤮
показать весь комментарий
26.04.2025 20:30 Ответить
Це фото і є апогеєм цієї зустрічі. Зустріч "вдалась". Все інше х....я, бидло схаває. Ішак найвеличніший, якому нема рівних.
показать весь комментарий
26.04.2025 20:31 Ответить
Покажчик потужнометра зафіксував 0,9 vova
показать весь комментарий
26.04.2025 21:12 Ответить
так відбувається історія)
показать весь комментарий
26.04.2025 23:26 Ответить
шоу продовжуєтся
пипил чекає, а в Украини вмирає!
показать весь комментарий
27.04.2025 05:41 Ответить
Єдине що цікавило зелю на цих перемовинах,це гарантії його безпеки,якщо він підпише цю угоду,ні Україна, ні Українці зеленського не цікавлять,його цікавить його особиста безпека,як і на любих переговорах до цієї зустрічі,команду " потужних" перемовників цікавила більше їх доля,чим доля України,а Українцям лайно льють у вуха,інфою яка немає ніякого сенсу забивають інфо простір,щоб було що оговарювати.
показать весь комментарий
27.04.2025 08:09 Ответить
хороша зустріч?, а по яким критеріям і для кого хороша
показать весь комментарий
27.04.2025 12:31 Ответить
Мабуть ЗЕ виторгував для своєї дупи і дупи Єрмака гарантії безпеки. Бо усяке може бути можуть і посадити за держзраду
показать весь комментарий
27.04.2025 18:36 Ответить
Послати трампа і всю шушару ,що підігрує *****.Вихід один ,бити болотну нечисть до останнього нечистого.
показать весь комментарий
27.04.2025 15:16 Ответить
Відкрий кордон, ******* ти ******!
показать весь комментарий
27.04.2025 16:10 Ответить
Страница 2 из 2