6464 посетителя онлайн

Партию "Альтернатива для Германии" признали экстремистской, - Reuters

Альтернативу для Германии признали экстремистской

Немецкая разведывательная служба классифицировала ультраправую партию "Альтернатива для Германии" как экстремистскую организацию, угрожающую демократии.

Об этом пишет Reuters, передает Цензор.НЕТ.

"Этот статус должен облегчить властям использование тайных методов наблюдения за партией, например, путем вербовки конфиденциальных информаторов и перехвата сообщений", - пишет издание.

Ранее сообщалось, что "Альтернатива для Германии" выступила против помощи Украине.

Известно, что рейтинг партии рос. Немецкие ультраправые обогнали другие политические силы.

Топ комментарии
+25
А в нас ОПЗЖ досі в парламенті, ну не сюрр???
показать весь комментарий
02.05.2025 11:28 Ответить
+24
ОПЗЖ допомагає голосувати ЗЕленій турбоменшості,їх не можна чіпати,чіпати можна лише Пороха бо той не хоче голосувати за диктаторські закони
показать весь комментарий
02.05.2025 11:38 Ответить
+23
***** та ілона маск просто офуїли від такого нахабства

показать весь комментарий
02.05.2025 11:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А в нас ОПЗЖ досі в парламенті, ну не сюрр???
показать весь комментарий
02.05.2025 11:28 Ответить
ОПЗЖ допомагає голосувати ЗЕленій турбоменшості,їх не можна чіпати,чіпати можна лише Пороха бо той не хоче голосувати за диктаторські закони
показать весь комментарий
02.05.2025 11:38 Ответить
В країні війна, які диктаторські закони, у нас і так пів країни живе наче нічого не відбувається, і ім на все начхати(((
показать весь комментарий
02.05.2025 11:53 Ответить
у вас когнітивний дисонанс чи біполярочка? судячи з двох ваших дописів...
показать весь комментарий
02.05.2025 12:17 Ответить
Може дві різні людини писало?!?!
показать весь комментарий
02.05.2025 12:51 Ответить
під одним ніком - Геннадій #588068?
показать весь комментарий
02.05.2025 14:06 Ответить
Так.
Два людо-боти під одним ніком))
Або тоді точно біполярка
показать весь комментарий
02.05.2025 14:19 Ответить
"Русафобия"?
показать весь комментарий
02.05.2025 11:28 Ответить
І кацапські гроші на вітер.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:31 Ответить
"Антісємітізм"!😄
показать весь комментарий
02.05.2025 12:24 Ответить
Ото так. А я собі думаю шо за вий на болотах починаєтся.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:29 Ответить
***** та ілона маск просто офуїли від такого нахабства

показать весь комментарий
02.05.2025 11:30 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2025 11:35 Ответить
Ну как кто? ЗЕленая фрИкция. Только они это сделали впервые за всю каденцию.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:51 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2025 12:39 Ответить
Манька Захєрова висловить стурбованість.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:30 Ответить
Якщо екстремісти - верхівку ловити і судити
показать весь комментарий
02.05.2025 11:30 Ответить
Тобто величезна частина німецького парламенту контролюється екстремістами?
Чи я неправильно зрозумів.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:30 Ответить
саме так.
І якщо держава не готова назвати когось екстремістами тільки через те що дурний плєбс за них голосував - гріш ціна такій державі.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:32 Ответить
Ви що, як можна, це ж не толерантно.
Повинні ми любить всіх підарасів, злодіїв і вбивць.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:44 Ответить
Бо кожен з них народ, всі богоносці...
показать весь комментарий
02.05.2025 12:58 Ответить
А чому це ти такий ухукушально здивований? У всій Німеччині з 1933 до 1945 року правив режим, який є загальновизнаним взірцем для ненаслідування. І у значній частині країни - 1945 до 1990 року правив інший режим, який теж наслідувати не варто. Демократичні традиції там ще не надто певні.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:33 Ответить
На жаль чи на щастя, демократія там якраз на дуже високому рівні.
Тому що тільки при демократії можливе знаходження під одним дахом і прибічників, і ворогів демократії.
Режими такого не дозволяють.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:39 Ответить
Враховуючи, Шрьодера, Меркель і, якоюсь мірою, Шольца, можна зробити висновок, що у чомусь вони передали куті меду.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:51 Ответить
Доведеться тепер додавати солі.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:54 Ответить
І перцю!
показать весь комментарий
02.05.2025 12:56 Ответить
На крайній випадок треба бути готовим і до такого.
Бо ці ще - ладно, грошей не буде - самі підуть, а бородатих так просто не позбудешся.
показать весь комментарий
02.05.2025 13:00 Ответить
Демократія повинна себе захищати.
Французи показали як це робиться.
А на вереск три рази куплених і проданих русаками мага-півнів з-за океану уваги звертати не потрібно.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:31 Ответить
Поки що на практиці це показали тільки румуни.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:56 Ответить
Румуни також. Але французи на випередження спрацювали - вліпили вирок Лепенші.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:59 Ответить
У румунів протидія ще жорсткіша була: вибори виграв, але явно за допомогою москви - пішов *****.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:01 Ответить
і фраенцузи- Лепеншу за розтрату коштів засудилию тепер от німці. Всі зрозуміли що треба по закону рубити всіх антидержавних агентів які спонсуруються державою-агресором рф
показать весь комментарий
02.05.2025 12:00 Ответить
Так само мали б діяти і в інших країнах ЄС.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:32 Ответить
а не запізно?
вони ж як таліби для східних німців.
показать весь комментарий
02.05.2025 11:34 Ответить
От вам і демократія) Це ж і в Румунії якийсь любитель РФ виграв вибори, а результат взяли й скасували. З точки зору боротьби з москальським впливом - правильно, але явно демократія не працює)
показать весь комментарий
02.05.2025 11:35 Ответить
так вони ж їх не заборони, просто будуть стежити, вербувати, прослуховувати
усе гуд. демократія тоді сильна, коли вміє себе ефективно захищати
показать весь комментарий
02.05.2025 11:37 Ответить
"...будуть стежити, вербувати, прослуховувати.. "
Ловити, фотографувати, відпускати ..
показать весь комментарий
02.05.2025 12:28 Ответить
Не сперечаюся, коли явно шось не те, то треба нестандартні методи. Я про те, що демократія - це ж "як більшість вирішить, так і буде". Але коли це суперечить якійсь "лінії партії" - то вже більшість і не вирішує)
показать весь комментарий
02.05.2025 11:42 Ответить
білшість вирішує- алн всі повині бути рівні перед законом. Президенту -чи партії -щоо закони не писані. закон один на всіх. винятків не бувае
показать весь комментарий
02.05.2025 12:02 Ответить
Демократія це лише модель, яка існує лише у світі ідеального, у свідомості.
Всі, без виключень, моделі є помилковими, але деякі з них - корисні.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:09 Ответить
Ця недопартія є популістською і використовує такі саме інструменти розкидання обіцянок про "поліпшення" життя що й будь який інший популіст що на, здавалося б, прагматичних німців має такий самий вплив як й на інші народи світу. Це приклад того що досить вже шукати якісь "генетичні" особливості в народах та націях і розуміти, що насправді характер людини, його схильність до критичності мислення є наслідком виключно виховання, а тому треба дуже прискіпливо ставитись до якості освіти на всіх рівнях та швидко й гучно викривати фейки аби вони не впливали на свідомість суспільства!!!
показать весь комментарий
02.05.2025 11:35 Ответить
Перейменують і пролізуть знову у владу, путін це вже обкатав в Україні з опзж та слуга народу
показать весь комментарий
02.05.2025 11:39 Ответить
Хтось колись розповідав, як один американець спитав у німця:
- Чуєш, от є у нас, у американців, "Велика американська мрія", а у вас є щось подібне?
- Була, але вона тоді нікому несподобалась...
показать весь комментарий
02.05.2025 11:57 Ответить
Та забороняти таких треба, з позбавленням виборчих прав активних членів
показать весь комментарий
02.05.2025 12:09 Ответить
Арестовать, конфисковать имущество и лет на 20 на каменоломни, потом всю семью, на кацапсарню, пинками!
показать весь комментарий
02.05.2025 12:21 Ответить
Людство розвивається так,що демократія міняється автократією...і навпаки.Римське право на єврейський соціалізм.І ця зміна чим раз за короткий термін.З часів сталіна-гітлера ще і століття не пройшло,а вже наїлися тої демократіі по самі вуха і знову хочуть "сильної руки".Почнеться знову з Німеччини,тільки зараз в ролі євреїв там виступлять араби і негри.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:37 Ответить
Нарешті. Західні розвідки прокинулись від сну.
показать весь комментарий
02.05.2025 12:51 Ответить
Дивно, що так повільно. У Німеччині ж після 1945 дуже швидко боролися з проявами нацизму, ксенофобії і тд.
Спроби створити ультраправі партії в Німеччині були і раніше, але їх дуже швидко забороняли і вони навіть на вибори піти не могли. Чому ж цю альтернативу досі не заборонили?
показать весь комментарий
02.05.2025 13:22 Ответить
Ласкаво просимо в Європутіністан.
показать весь комментарий
02.05.2025 13:41 Ответить
Венса кондрашка хватить....