8773 посетителя онлайн

Расстрелял военного и его родственницу в Софиевской Борщаговке: стрелка задержали, - полиция

Правоохранители задержала 63-летнего мужчину, который 8 мая расстрелял военного и его родственницу в селе Софиевская Борщаговка под Киевом. Стрелка разыскали в течение часа.

Об этом сообщили в полиции Киевской области, информирует Цензор.НЕТ.

Вследствие огнестрельных ранений военный и его родственница погибли.

Происшествие произошло сегодня, 8 мая, в 15:22 в селе Софиевская Борщаговка. О стрельбе в полицию сообщили очевидцы.

Полиция о конфликте из-за оружия

Полицейские установили, что месяц назад военнослужащий продал оружие мужчине за 1000 долларов. Впрочем сегодня между ними произошел конфликт относительно оплаты: военный требовал у покупателя выплатить ему еще определенную сумму. Как следствие, мужчина из купленного оружия расстрелял военного и его тещу, которая находилась дома. После этого злоумышленник зашел в собственный дом и закрылся внутри.

Спецназовцы полиции окружили дом и в течение часа задержали мужчину. Им оказался 63-летний местный житель. Он задержан в процессуальном порядке. На месте происшествия продолжают работать следователи и криминалисты полиции.

Сведения по данному факту внесены в Единый реестр досудебных расследований по п. 1 ч. 2 ст. 115 и ч. 1 ст. 263 Уголовного кодекса Украины. Продолжаются следственные действия. Решается вопрос о сообщение задержанному о подозрении.

Топ комментарии
+38
Оружие люди должны покупать ни с рук а в магазине.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:55 Ответить
+25
Таких військових торгашів зброєю не жаль.
Та й дідів-нервових підорасів теж.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:54 Ответить
+25
Тобто той шо продав - він не зловмисник, він військовий)
показать весь комментарий
08.05.2025 17:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Таких військових торгашів зброєю не жаль.
Та й дідів-нервових підорасів теж.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:54 Ответить
порушення правил куплі-продажу так і має каратись на горло.

діда відпустити

.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:57 Ответить
Оружие люди должны покупать ни с рук а в магазине.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:55 Ответить
Де тут про зброю з війни ?
Між іншим - давно вже прапорщіки-равісти стволами весь час приторговували
показать весь комментарий
08.05.2025 18:08 Ответить
А откуда оружие у военного пришедшего с фронта? Нашёл возле собственной калитки или то бабкино наследство?
показать весь комментарий
08.05.2025 18:17 Ответить
Ну це може бути помпова рушниця, куплена в Ібісі, нє?
показать весь комментарий
08.05.2025 19:03 Ответить
Нє. Калаш
показать весь комментарий
08.05.2025 19:42 Ответить
Де написано , що військовий прийшов з фронту ?
показать весь комментарий
08.05.2025 19:38 Ответить
Чого тебе ковбасить ? Де той військовий автомата взяв на продаж , у гастрономі купив ?
показать весь комментарий
08.05.2025 21:15 Ответить
Дуже просто.Там ще щось е.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:56 Ответить
Версія на рівні спецзакладу для розумово відсталих.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:07 Ответить
Таке саме як з Ганулом.Взяли та й зробили суд закритим. Ганул кинув військових на зібрані ними донати і авто для фронту не предоставив.Військового що вимагав або кошти або авто побив.Військовий вирішив позбавити еволюцію такого гнилого генофонду.Тому владі сцикотно що з нашою судовою системою люди будуть вершити справедливість самі.Саме в тому причина закритого судового процесу,бо всі будуть за такий спосіб вирішення проблем.Збив пяний мажор жінку з коляскою на зебрі,тут же моментальна справедливість.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:36 Ответить
Тобто той шо продав - він не зловмисник, він військовий)
показать весь комментарий
08.05.2025 17:56 Ответить
То все вороже іпсо винне
показать весь комментарий
08.05.2025 17:57 Ответить
Казочку про продаж зброї відомо виключно зі слів затриманого, що подається ментами як щось достеменно відоме. Два трупи - єдиний незаперечний факт.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:58 Ответить
Раз тобі така "казочка" не підходить , то вір у ту в якій "сірий вовк" 63 років від народження , застелив нізащо бабусю і зелену шапочку (( Думаєш , телепню , так просто двох ні за що покласти ??
показать весь комментарий
08.05.2025 21:20 Ответить
"перше правило торговця зброєю - не дай себе вбити твоєю же зброєю" (С) к-ф "Збройовий Барон"
показать весь комментарий
08.05.2025 17:57 Ответить
Аматор.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:06 Ответить
100%.
Я би навіть скказав - дохлий аматор.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:07 Ответить
Простіше - скупердяй (( За те і поплатився .
показать весь комментарий
08.05.2025 21:21 Ответить
луна війни...
показать весь комментарий
08.05.2025 18:06 Ответить
Гугл-транслейт кацапа завжди підводить
показать весь комментарий
08.05.2025 18:10 Ответить
люди без почюття гумору цікавлять тільки псіхіатрів....
ти після джамала і того цього,
ахметага ріната і ріната ахметага зовсім на лайно збився,
праізводитель - бізнесдід елденеровський...
ці два лугандонські мусора тебе ж і здадуть чи кацапні,
за дописи на українському ресурсі,
чи ураїнцям за елденеровське - тоді і посміємося...🤣
показать весь комментарий
08.05.2025 18:23 Ответить
чого це?
ну, може "відлуння" точніше.
показать весь комментарий
08.05.2025 19:29 Ответить
Відгомін, відлуння, луна - то все синоніми. Використовувати "луна" це взагалі то нормально, хоч і не звично.
показать весь комментарий
09.05.2025 14:08 Ответить
А лунали вибухи - так звично?

В взагалі він не кацап)) з 2014 року з ним спілкуюсь))
показать весь комментарий
09.05.2025 15:56 Ответить
А був би в Україні закон про зброю то не було б цих двох злочинів. Військовий не продавав би цивільним крадену зброю, а цивільні не вимушені були б купувати нелегальну зброю, а купували б їїв легальних магазинах і ніхто нікому не був би винен
показать весь комментарий
08.05.2025 18:10 Ответить
Нелегальна зброя все одно б була, бо декому її б просто не продали в магазині. Або не схотів би світити свої дані, по яким, якщо що, його б могли знайти.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:38 Ответить
Звідки інфа що зброя крадена, ви з того села? Чи як бабка плітки розспускаєте?
показать весь комментарий
08.05.2025 19:43 Ответить
Хто тобі не дає купити зброю легально ? Ти коли останній раз до магазину зброї заходив ? Якщо не в курсі , то там нині навіть система бонусів діє , аби у тебе тільки грошей вистачило , бо карабіна за сорок тисяч гривень важкувато буде прибати нового .
показать весь комментарий
08.05.2025 21:24 Ответить
Кожен отримав своє. А все жадоба до грошей
показать весь комментарий
08.05.2025 18:15 Ответить
У загиблого просто короткоствола не було.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:17 Ответить
Точно - бо він його продав.
показать весь комментарий
08.05.2025 18:24 Ответить
на самому ділі короткоствол теж не панацея, але кращє ніж нічого.
тей хто хоче тебе вбити вже йде з ********** в руці,
а в тебе він в потупеї чи в кишені - ну і хто перший вистрелить і в кого більше шансів?
хочя я тільки за короткоствол!
показать весь комментарий
08.05.2025 18:34 Ответить
Можна носити короткоствол в руці і знятим з запобіжника, постійно.
показать весь комментарий
08.05.2025 19:49 Ответить
Точно - спотикнешся і пристрелиш когось випадково...або себе...ще якийсь ідіотизм запропонуєш?
показать весь комментарий
08.05.2025 19:53 Ответить
Носити короткоствол в руці і знятим з запобіжника, плюс пересуватися перебіжками від укриття до укриття.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:28 Ответить
Якщо це не стьоб - то це до лікаря.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:59 Ответить
Ага , перебіжками по Софіївській Борщагівці (( Ти сьогодні трішки перенервувався , став короткоствол на запобіжника , ну і мабуть магазин вийми .
показать весь комментарий
08.05.2025 21:28 Ответить
Він там просто мабуть не був особисто
показать весь комментарий
09.05.2025 06:55 Ответить
можна.
а можна зразу палити, а не носити в рукаві, ну так про всяк випадок...
ствол - твій захист.
зможеш захистися? - файний хлопець, молодець.
не зможеш? ну хочя б піздалет був у жертви....
хочя двома руками за коротко і подлінніше стволи...
показать весь комментарий
08.05.2025 19:57 Ответить
нууууууу! це офіційна версія. скоріше всього для марафону. бо "доблєсниє поліс мени" розшукули всіх протягом години )) сьогодні, як казав один єжи лєц, "в дійсності все інакше чим в реалі"
показать весь комментарий
08.05.2025 18:19 Ответить
полюціянти рукзакяна.
показать весь комментарий
08.05.2025 19:08 Ответить
А яка ж реальна версія? Дай здогадаюсь, рука кремля?
показать весь комментарий
08.05.2025 19:13 Ответить
Блд, не встигло щось трапитись, а відомості досудового розслідування вже розголошені ...
показать весь комментарий
08.05.2025 19:34 Ответить
Премию Дарвина, обоим!
показать весь комментарий
08.05.2025 19:41 Ответить
Нагорода знайшла героя.

Новина, що холодить кров!!! Сенсація!!! Один довбойоб застрелив іншого довбойоба.
показать весь комментарий
08.05.2025 19:43 Ответить
А був би прийнятий НАРЕШТІ, Закон про Зброю та дозвіл на неї, такого б ГОРЯ, не сталося??
Шмигаль із стефанчуком і зеленським, з купою держСекретарів, так і далі уникають ВИКОНАННЯ власних функціональних повноважень щодо врахування, невідкладних потреб сьогодення !!
Ну, і хто тут КРАЙНІЙ???
показать весь комментарий
08.05.2025 19:57 Ответить
"...по справах ваших вам і відміряється..."
показать весь комментарий
08.05.2025 20:13 Ответить
Щось в неті гуляе друга версія. Ментам це норм прикрити справу неж , те що потруїли собак, а вони забили на обов'язки .
показать весь комментарий
08.05.2025 21:19 Ответить
НЕтовську версію у студію ((
показать весь комментарий
08.05.2025 21:29 Ответить
Щось тут не так, муру нам втирають.
показать весь комментарий
09.05.2025 00:14 Ответить
Поліцаї обісрали військового бо така в них задача від ЗЕ. Це тцкшник, мамине сонечко відряджене до військової адміністрації чи сзчшник ?
показать весь комментарий
09.05.2025 06:37 Ответить
Для чого Закон про зброю? Маємо ж Инструкцію МВС від серпня 1998 року, яка встановлює, регламентує, запроваджує і зобов"язує! Слава нашій Дозвильній системі!
показать весь комментарий
09.05.2025 13:28 Ответить