11501 посетитель онлайн

8 стран ЕС призвали Путина согласиться на 30-дневное прекращение огня: иначе ответ будет решительным

В ЕС призвали Путина согласиться на прекращение огня

Восемь стран Северной Европы и Балтии призвали диктатора Владимира Путина согласиться на безусловное 30-дневное прекращение огня в Украине.

Соответствующее обращение обнародовал премьер-министр Эстонии Кристен Михал, передает Цензор.НЕТ.

Речь идет о странах, входящих в формат NB8 - это Дания, Исландия, Швеция, Норвегия, Финляндия, Латвия, Литва и Эстония.

"Мы призываем Россию согласиться на безусловное, немедленное прекращение огня на 30 дней. Только это может проложить путь к переговорам. Если Путин решит продолжать убийства, наш ответ будет решительным", - отметил глава эстонского правительства.

В ЕС призвали Путина согласиться на прекращение огня

Топ комментарии
+25
показать весь комментарий
13.05.2025 13:32 Ответить
+21
заборонять виступати баскову в парижі і газманову в берліні?
показать весь комментарий
13.05.2025 13:33 Ответить
+16
"Інакше відповідь буде рішучою..."
Введут санкции против всех уборщиц в Кремле.
Придётся им ездить в Шенген через мАдярщину.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
13.05.2025 13:32 Ответить
І патужною
показать весь комментарий
13.05.2025 13:33 Ответить
заборонять виступати баскову в парижі і газманову в берліні?
показать весь комментарий
13.05.2025 13:33 Ответить
Зачетно!!!!!
показать весь комментарий
13.05.2025 13:55 Ответить
І кобзону в мавзолеї
показать весь комментарий
13.05.2025 14:02 Ответить
Кабздон в мавзолее поёт колыбельную всем новоприбывшим,там ось зла!
показать весь комментарий
13.05.2025 18:27 Ответить
газманов і басков можуть не хвилюватися, париж i берлiн до цього звернення не мають відношення
показать весь комментарий
13.05.2025 20:01 Ответить
Ну і які рішучі кроки знаємо раніше і до сьогодні?
показать весь комментарий
13.05.2025 13:33 Ответить
Смахивает на решительное выпрашивание.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:36 Ответить
Оголосять найрішучіше занепокоєння!
показать весь комментарий
13.05.2025 13:36 Ответить
"Інакше відповідь буде рішучою..."
Введут санкции против всех уборщиц в Кремле.
Придётся им ездить в Шенген через мАдярщину.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:37 Ответить
"Мы призываем Россию согласиться на безусловное, немедленное прекращение огня на 30 дней. Только это может проложить путь к переговорам. Если Путин решит продолжать убийства, наш ответ будет решительным", - отметил глава эстонского правительства.

И как же будет выглядеть этот "решительный ответ" ?

На стене Нарвского замка, который находится напротив орковского Ивангорода, будет в 10-ый раз вывешен тряпичный баннер со словами "Путин - убийца ! " ...
показать весь комментарий
13.05.2025 14:09 Ответить
И взвод эстонской армии будет готов выехать в Закарпатье для поддержки там ЗСУ.
показать весь комментарий
13.05.2025 16:31 Ответить
12.05.25 14:19
Путін має до кінця дня відповісти на пропозицію про припинення вогню, інакше будуть санкції, - уряд ФРН

Краще вже мовчіть, не робіться ще більш жалюгідними. Хоча куди вже далі?
показать весь комментарий
13.05.2025 13:38 Ответить
Напередодні зустрічі членів НАТО, відсутні бажання хоч якось спровокувати головного соліста.
показать весь комментарий
13.05.2025 14:08 Ответить
От настільки рішучою ...?
показать весь комментарий
13.05.2025 13:38 Ответить
Настільки, що у вимірювача рішучості шкали не вистачить.
показать весь комментарий
13.05.2025 15:15 Ответить
Не зупиниться пуйло! Йому треба "годувати" своїх ваЄнних потвор - виплачувати гроші. Треба годувати мордорський ВПК замовленнями і грошима. Треба годувати "населення" казками про "пабєди".
показать весь комментарий
13.05.2025 13:42 Ответить
А тем временем ***** продолжает вооружаться
показать весь комментарий
13.05.2025 13:45 Ответить
Відверте і неприкрите знущання над Україною.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:47 Ответить
А ми віримо. Як мінімум наш путужний лідор робить вигляд, що дуже на них сподівається.
показать весь комментарий
13.05.2025 14:11 Ответить
Інакше буде те що вчора... Ну всі цей анекдот знають.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:49 Ответить
Та йдіть ви лісом,пустомелі.
показать весь комментарий
13.05.2025 13:52 Ответить
НА "ЗАКЛИКИ" -куйло ложив болт всі роки війни в Україні і не тільки.Барани з ЄС ,ЩЕ НЕ ВКУРИЛИ. "заклики .для куйла все одно.що мертвому кадило".До тих пір поки ЄС НЕ БУДЕ РОЗМОВЛЯТИ З КУЙЛМ МОВОЮ "УЛЬТИМАТУМІВ".КОТРІ БУДУТЬ ВИКОНУВАТИСЯ...ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗАКЛИКИ ДО КУЙЛА...ПУСТИЙ ЗВУК...
показать весь комментарий
13.05.2025 13:53 Ответить
Та все вони вкурили. Давно вже. Але не визнавати ж, що обісрались. Тому ця музика буде вічною.
показать весь комментарий
13.05.2025 15:17 Ответить
шлюхи вкурили,що вони такими є, але ж охота бути порядними жіночками...
показать весь комментарий
13.05.2025 15:30 Ответить
Пук-пук-пук и еще 2 пука !
показать весь комментарий
13.05.2025 13:53 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.05.2025 13:55 Ответить
Відповідь буде така: "Ей, брат, слюшай! Ті нихарашо паступаишь, еее! Мі же тібя просіли, а ти ніпаслушал, да!
показать весь комментарий
13.05.2025 14:00 Ответить
Да ладно вам, дайте им еще неделю
показать весь комментарий
13.05.2025 14:00 Ответить
Рішучій пук
показать весь комментарий
13.05.2025 14:03 Ответить
Соромлюсь спитати, але яка ж буде відповідь?
показать весь комментарий
13.05.2025 14:03 Ответить
Сказали ж: рішучою.
показать весь комментарий
13.05.2025 15:18 Ответить
315783425466-й "Китайський ультиматум". Британія, Франція, Німеччина - Самим то не огидно?
Висновок тільки один - вже давнов Україні мають проводитись роботи з розробки та виготовлення власної ядерної зброї!
Проте зараз наша влада схоже тільки тренується, як прогнутись перед рижим дегенератом Красновим.
показать весь комментарий
13.05.2025 14:07 Ответить
зараз трамп як тупне ногою
показать весь комментарий
13.05.2025 14:07 Ответить
Про рішучу відповідь вже смішно. Пора вже європейським політикам гастролі зі стендапом проводити по всьому миру і розказувати які вони рішучі
показать весь комментарий
13.05.2025 14:12 Ответить
Стурбометр показав 4 меркеля.
показать весь комментарий
13.05.2025 14:36 Ответить
А в олландах це скільки?
показать весь комментарий
13.05.2025 15:19 Ответить
Олланд як одиниця виміру не сертифікований.
показать весь комментарий
13.05.2025 15:57 Ответить
"Ми закликаємо росію погодитися на безумовне, негайне припинення вогню на 30 днів."

- це закликаємо зараз з нами в одній кімнаті?
показать весь комментарий
13.05.2025 14:38 Ответить
Взагалі-то ці країни здатні заблокувати трафік кацапської нафти через Балтику. Це був би чудовий сюрприз для всього світу, а особиво для нас, не кажучи вже про ×уйло.
показать весь комментарий
13.05.2025 14:58 Ответить
Їжачок побачив голу сраку та злякався...
показать весь комментарий
13.05.2025 15:03 Ответить
Уровень обеспокоенности будет запредельный и решительный. Мир такого ещё не видел.
показать весь комментарий
13.05.2025 15:29 Ответить
А куда подевались крикуны "Ивропа вам ничиво ни далжна, Америка вам ничиво ни далжна, брасайтесь асфальтам" ?
показать весь комментарий
13.05.2025 15:56 Ответить
Більше цікаво, де поділись крикуни: "Ну всьо, пудєн, сдавайся, бо щас європа наложит в штани санкциі"
показать весь комментарий
13.05.2025 16:49 Ответить
Плядь, аж стремно стало!
показать весь комментарий
13.05.2025 16:11 Ответить
Інакше - РІШУЧА стурбованість!!!
показать весь комментарий
13.05.2025 18:43 Ответить
помню, они тaк потужно и незлaмно зaклыкaли гитлерa не жрaть европу
показать весь комментарий
13.05.2025 18:57 Ответить
Дякую керівництву дружніх країн! Слава ЗСУ! Слава Україні!
показать весь комментарий
14.05.2025 08:36 Ответить