11867 посетителей онлайн

Кротевича наградили орденом Богдана Хмельницкого II степени, - указ Зеленского

Бывший начальник штаба 12-й бригады специального назначения "Азов" Богдан Кротевич награжден орденом Богдана Хмельницкого II степени.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в указе президента Владимира Зеленского от 26 мая.

В документе отмечается, что основанием для награждения стало "личное мужество, проявленное в защите государственного суверенитета и территориальной целостности Украины, самоотверженное служение Украинскому народу".

Богдан Кротевич получил орден Богдана Хмельницкого II степени

Напомним, в начале апреля Богдан Кротевич сообщил, что информация о его награждении орденом Богдана Хмельницкого II степени исчезла с сайта Офиса Президента.

По его словам, награду могли отменить из-за его активной критики главнокомандующего ВСУ Александра Сырского.

Впоследствии Национальная гвардия Украины разъяснила исчезновение фамилии бывшего начальника штаба 12-й бригады спецназначения "Азов" Богдана Кротевича из указа президента. Там заявили, что случилась "техническая ошибка".

Ранее в интервью The Guardian Кротевич заявил, что Александр Сырский должен уйти с должности Главнокомандующего ВСУ, поскольку он рискует жизнями украинских военных, отдавая "почти преступные" приказы, а военное руководство Украины должно претерпеть изменения.

Топ комментарии
+22
показать весь комментарий
27.05.2025 19:11 Ответить
+22
Щоб більше не питав про полонених азовців.

І взагалі ЗЄ любить та фінансує Білецього...

Чомусь згадуються Рем та його штурмовики...
показать весь комментарий
27.05.2025 19:27 Ответить
+15
Дуже схоже. Вони під проводом білЄцкого виконали свою гнилу справу на виборах 19-го, а в 22-му їх гуртом відправили на заклання в полон по прямому приказу хрипатої обіЗЗяни.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
27.05.2025 19:11 Ответить
100пудово в точку!
показать весь комментарий
27.05.2025 19:34 Ответить
показать весь комментарий
27.05.2025 19:20 Ответить
Щоб більше не питав про полонених азовців.

І взагалі ЗЄ любить та фінансує Білецього...

Чомусь згадуються Рем та його штурмовики...
показать весь комментарий
27.05.2025 19:27 Ответить
Дуже схоже. Вони під проводом білЄцкого виконали свою гнилу справу на виборах 19-го, а в 22-му їх гуртом відправили на заклання в полон по прямому приказу хрипатої обіЗЗяни.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:37 Ответить
Зате зараз реклама З-ї штурмової просто всюди. Низькопробна, тупа (таке враження, що хтось з креаклів Кварталу-95 її генерує), але вае одно це коштує дурних грошей.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:42 Ответить
Притому,ніде про УДА.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:44 Ответить
Точно ,якийсь дебіл ту рекламу придумав про марсіан і годзіл.
показать весь комментарий
27.05.2025 20:23 Ответить
Рем потім погано закінчив , правда ,пане Білецький ?
показать весь комментарий
27.05.2025 20:20 Ответить
Такзе любить Білецького що за три місяці третя штурмова не отримала жодного дрона від держави .дивіться інтервʼю Білецкого
показать весь комментарий
27.05.2025 21:51 Ответить
Ясно, "технічну помилку" виправили. Ну, ось тому він і не називає прізвища голоного "піз*еця" в Україні. Вони ж там всі знають, ЯК це краще всього зробити - купити і...заткнути рота..."Бєлий воШдь" не дасть збрехати.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:33 Ответить
З Азову,медійно відомих, довіру викликає Прокопенко.Кротевича використовує сн у своїх цілях.Що таке сн,йому би вчасно зрозуміти слід.
показать весь комментарий
27.05.2025 19:42 Ответить
не вірю, що Кротевич візьме орден з рук слуги
показать весь комментарий
27.05.2025 19:46 Ответить
Кротєвич і є вже майбутній " слуга".
Він і Білецький, за задумом Єрмака очолять " партію війських" на майбутніх виборах. Зеленьський просто розкллїонує " слуг". Нинішніх кнопкодавів на помийку, а нових" партії" військових, волонтерів, вереранів, просто потновому завеле під кидання чепчиків наріду..
показать весь комментарий
27.05.2025 23:02 Ответить
цей орден не від служби, а від Держави.
він його заслужив

а далі на пана Богдана подивимось

.
показать весь комментарий
28.05.2025 02:33 Ответить
Ну тоді Юрій Бойко, до цього часу офіційний Герой України, якщо "від держави". Бойко ж не сам собі це звання присвоїв, держава..
показать весь комментарий
28.05.2025 12:54 Ответить
А ви хоча б собі уявляєте, що було би, якби Президентом України був Ейнштейн?...
показать весь комментарий
27.05.2025 20:03 Ответить
а якщо б Порох ?

.
показать весь комментарий
28.05.2025 02:34 Ответить
Порох Президент??...а чого б й ні!
показать весь комментарий
28.05.2025 13:14 Ответить
"Голосуйте чи за Порошенка,чи за Тимошенко,слуга народу -найгірший варіант"-кандидат у президенти-2019,ветеран АТО О.Данилюк.
показать весь комментарий
28.05.2025 09:27 Ответить
...скажи що не треба, скажи хай не лізе, скажи що вже пізно...
показать весь комментарий
27.05.2025 20:05 Ответить
Орден за те, що мовчить, нічого не каже, і питання не задає?
показать весь комментарий
27.05.2025 20:12 Ответить
Бодя мужественно ліжить дупу зеленскому
показать весь комментарий
27.05.2025 20:16 Ответить
Тільки щось всього -на всього на другу ступінь нализав.
показать весь комментарий
27.05.2025 20:22 Ответить
Вітаємо!!! Нагорода по заслугам..Азовці всі гідні звання Героя України
показать весь комментарий
27.05.2025 20:38 Ответить
А інші не розпіарені не гідні?
показать весь комментарий
27.05.2025 20:49 Ответить
розпіарені?? Хлопці булі в оточені , **********. їжа, медикаменти і відпочинок майже відсутній...полон..Це піар??Тебе Азов напрягає як кацап..в??
ї
показать весь комментарий
27.05.2025 22:58 Ответить
Немає про що сперечатись:
всі, хто на нулі гідні державної нагороди

.
показать весь комментарий
28.05.2025 02:36 Ответить
+100%
показать весь комментарий
28.05.2025 06:51 Ответить
Та звісно, Кротевичу, що є " гоаорящою головою" ОПи- орден.
А всіх рядових Азовців- стерти в труху, щоб і не з'являлися в Україні і не становили загрози рейтингам Сонцеясного питаннями -" як так, що росіяни 8'явилися в тилу оборонців Маріуполя вже на 4- й день прориву "
І звісно- " ХТО ВІДПОВІДАЄ за команду ЗДАТИСЯ В ПОЛОН під гарантії росіян"
Хто відповідає за то,що ніяких ГАРАНТІЙ насправді небуло?
показать весь комментарий
27.05.2025 23:07 Ответить
Що за невдоволення таке Кротевичем??? Людина має право на свою думку і вона її висловлює...Нач.штаба скоріше донесе своє мислення ніж рядовий.. Те що вийшов на волю, то це не його рішення. Це когось бісить..Чекайте на гаварящую голову хкуйла як медведчука чи мураэва чи курвославного новинського.. Виборами дехто каже вже запахло бо Кротевич звільнився.... Най виборами. то чого багатьох так це захвилювало, те що азовці будуть іти у владу??? То що Розумкова поміркованого чекає нарід, який за 3 роки каца..а не назвав окупантом або ще якось.. Чи якусь іншу курву з ОПЗж..як бойка..
показать весь комментарий
28.05.2025 07:19 Ответить
Тепер вимкни штучний інтелеккт і спробуй по тезам, сформулювати людською мовою, що саме ти хтів сказати
показать весь комментарий
28.05.2025 12:12 Ответить
кацапи так і пиз..ять - гаварі человеческой.. То у тебе якісь теж проблеми**
показать весь комментарий
28.05.2025 17:40 Ответить
Так. Вимкни штучний інетелект.
показать весь комментарий
28.05.2025 18:37 Ответить
то час пішов..вирубайся....
показать весь комментарий
28.05.2025 23:08 Ответить
Генерали сидять у в'язниці,а не те,що пішов з війська.
показать весь комментарий
28.05.2025 19:12 Ответить
щоб мовчав
показать весь комментарий
28.05.2025 07:21 Ответить
про "маріуполь".
показать весь комментарий
28.05.2025 09:29 Ответить