12651 посетитель онлайн

Украина на время перемирия с РФ должна остановить мобилизацию, а Запад – поставлять оружие, - Небензя

Небензя высказал позицию РФ по перемирию с Украиной

Постоянный представитель РФ в ООН Василий Небензя заявил, что простого прекращения огня "недостаточно", чтобы Россия закончила войну против Украины.

Как передает Цензор.НЕТ, его цитируют росСМИ.

По его словам, Россия в "принципиальном плане" готова рассмотреть возможность установления режима прекращения огня с Украиной, но "при условии встречных шагов с другой стороны".

Небензя утверждает, что на время перемирия западные страны якобы должны прекратить поставки вооружений "киевскому режиму", а Украина - остановить мобилизацию.

"На время перемирия по меньшей мере необходимо, чтобы страны Запада прекратили поставки киевскому режиму вооружений, и чтобы Украина остановила мобилизацию. Нас не устраивает ситуация, которая позволила бы "киевскому режиму" перевести дух, зализать раны и остановить обвал восточного фронта", - сказал он.

"Россия готова продолжать и наращивать боевые действия в Украине "столько, сколько потребуется", - добавил постпред РФ при ООН.

Топ комментарии
+32
Оху...вша тварина лиса. Дякувати Трампу це падло вже плює в обличчя не тільки Трампу особисто, аое і всьому світу.
Яка блювота
показать весь комментарий
30.05.2025 17:41 Ответить
+26
іди ***** свяня кремлівська!
показать весь комментарий
30.05.2025 17:39 Ответить
+23
Коли ця огидна рашиська паскуда вже здохне разом з пуніном ?
показать весь комментарий
30.05.2025 17:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ура !!! Пусть живет товарищ Краснов !!!
показать весь комментарий
30.05.2025 20:45 Ответить
Йди *****! жаба болотяна!!
показать весь комментарий
30.05.2025 18:08 Ответить
Для ведения войны, мне нужны три вещи:
Во-первых, деньги, во-вторых это деньги и в-третьих, это опять деньги! Наполеон Бонапарт. Отрезать вам доступ к деньгам и наращивать вы сможете только долги и голод, а не войну!
показать весь комментарий
30.05.2025 18:09 Ответить
питання в тому, що рашу добре годують і ніхто не хоче це зупинити
показать весь комментарий
31.05.2025 00:26 Ответить
Ну що напереговарювались з рашистами? Чи до когось ще не дійшло що цілі рашистів це заблокувати Україні поставки зброї поки сама Сосія буде готуватись до нового наступу. А також Сосія хоче зняти санкції і роблокувати в Європі свої активи на $350млрд бо економіка Сосії вже на ладан дише. А все що робить Тампон це допомагає Сосії в цьому бо йому ***** пообіцяв хороший процент. Тампон вже давно б зняв з Сосії санкції тільки але проблема в тому що ці активи знаходяться в Європі. Тому Тампон так біситься і підганяє Україну погоджуватись на любі вимоги ***** аби тільки був привід зняти з Сосії санкції
показать весь комментарий
30.05.2025 18:11 Ответить
Бачу тобі методичку замінили, уже не пропагуєш за капітуляцію
Якщо ти вже забув, то США також заморозили рашистські активи на 300 ярдів дол. окрім Європи з її 350млрд.
показать весь комментарий
31.05.2025 08:22 Ответить
Хто врятує Україну, а ніхто схоже , таких навіть не видно на обрії .
московити звіріють від безкарності як і передбачалося
показать весь комментарий
30.05.2025 18:12 Ответить
уявіть тупорилість ЄС ,які озираються спонтом двадцять на ху*ла, і навіть ненамагаються сказати, шо приймають Україну до ЄС ...пояснюю , сьогоднішня зрада та пізд * больство Заходу ,призведе до повної окупації ,такої багатюшьої землі з такими справжніми українськими Воїнами , і русня розверне окупованих українців, проти всього Заходу ...і здається мені, шо українці підуть завойовувати ЄС , тільки тому , шо Захід їх зраджує сьогодні ,у всіх сенцах ,недають можливості захиститися , підсунули цю феезбешну, 🤡 зелену муйню для президенства , і чекають на дерібан і Угорщина і Сербія ,і Румунія ,і ще дох * я хто...так от, дерібана України небуде...все буде московія до Уралу ,а Схід буде китай ,і забудь угорці і мову свою і культуру ,так буде з усіма ,хто сьогодні йде проти України в ЄС !!!
показать весь комментарий
30.05.2025 18:22 Ответить
Лисий, в морду хошь?
показать весь комментарий
30.05.2025 18:27 Ответить
показать весь комментарий
30.05.2025 18:31 Ответить
Україна також готова їх нарощувати щоб знищити кілька мільйонів кацапів та звільнити усі свої території!
показать весь комментарий
30.05.2025 18:35 Ответить
тільки ядерна зброя є гарантом безпеки
показать весь комментарий
30.05.2025 18:35 Ответить
показать весь комментарий
30.05.2025 18:37 Ответить
***********!
показать весь комментарий
30.05.2025 18:38 Ответить
показать весь комментарий
30.05.2025 18:43 Ответить
как у Трампа.
показать весь комментарий
30.05.2025 23:31 Ответить
Небензя "играет с огнём".
показать весь комментарий
30.05.2025 18:45 Ответить
Раз ця срака про це перднула, значить срати там вже нічим...
показать весь комментарий
30.05.2025 18:49 Ответить
Ху#ня,відправте особисто Нєбєндзю і я побачу скільки воно "навоює".
показать весь комментарий
30.05.2025 18:52 Ответить
кацапи-вже "виматуються",це літо-останній шанс для них щось важливе захопити,"нюхнуть шляпу".
показать весь комментарий
30.05.2025 18:56 Ответить
..перемовини провалите і швидко будете захоплювати території, це усі розуміють!!!
показать весь комментарий
30.05.2025 19:35 Ответить
Сцикуни і ждуни тільки за!
показать весь комментарий
30.05.2025 19:37 Ответить
А за пивом не згонять?
показать весь комментарий
30.05.2025 19:42 Ответить
свиноподобний кацапособака, цю КГБшну "вАєнную хітрость", тобто звичайну кацапську муйню, можеш хіба що Трумпу впАрювати, він і не в таке вірить...
показать весь комментарий
30.05.2025 19:49 Ответить
Повзи нах...
показать весь комментарий
30.05.2025 19:59 Ответить
Членоголове створіння зі своїми шефами шкапою і пуйлом зовсім берега попутали
показать весь комментарий
30.05.2025 20:09 Ответить
Иди, иди.иди..........намажь на свой лоб свои условия. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
30.05.2025 20:41 Ответить
небензя,московитська ти потвора, підкови лаврова тобі в сраку , а не ультиматуми!
показать весь комментарий
30.05.2025 21:03 Ответить
україна вам свинособакам нічого не має, відповзіть в своє болото, а потім подивимось хто кому і хто кого має.
показать весь комментарий
30.05.2025 21:29 Ответить
Якщо вуха цьому кадру обрізають то схожий буде на васю що в штанях.Україна,по заяві цього конченого не повинна проводити мобілізацію,озброєння не постачати,а ерефія теж нічого не буде робити,мобілізовувати,виробляти озброєння,перегруповуватись,завозити снаряди та ракети з кенедири,ірану.?Та пішов ти кобилі в тріщину чи бензя,чи небензя!
показать весь комментарий
30.05.2025 21:31 Ответить
Яке чудне призвище не обизяна але і не людина.
показать весь комментарий
30.05.2025 21:48 Ответить
*********, на час перемир'я, має зупинити мобілізацію, а кндр та іран - постачати зброю
показать весь комментарий
30.05.2025 22:21 Ответить
А нєбєньзю мають Їб*ти у ср*ку усім ООН, допоки воно там не здохне, від мозолів на гландах...
показать весь комментарий
30.05.2025 22:37 Ответить
Тобто він каже що війна буде продовжуватись. А давайте позаглядаєм в очі путіна, пошукаємо там "мір"? Ні? А чого? Дивно, а в 2019 така телега нормально прокатувала під час війни...
показать весь комментарий
30.05.2025 23:54 Ответить
По маскві. Тоді пиха спаде. Ще й з усіх окупованих територій вийдуть.
показать весь комментарий
31.05.2025 00:22 Ответить
Таке відчуття, що на коZломордії відбирають на високі посади по степені ОГИДНОСТІ і чим потворніша ПОЧВАРА, тим успішніша карєра і заробітки, а, якщо ще прортивний голос- тоді "сектор приз на барабані".
показать весь комментарий
31.05.2025 08:46 Ответить
Членоголова істота і таке ще щось намагається вимагати недороблене
показать весь комментарий
31.05.2025 12:59 Ответить
Яка бридка потвора,як його випустили з кунсткамери,жертва аборта.
показать весь комментарий
31.05.2025 18:32 Ответить
На час припинення вогню заборонити бензі ходити до туалету