8075 посетителей онлайн

США ждет экономический крах в случае отмены введенных пошлин, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что может произойти экономическое разорение Штатов, если суды начнут отменять введенные им пошлины против других стран.

Об этом он написал в своей соцсети Truth Social, передает Цензор.НЕТ.

"Если суды каким-то образом вынесут решение против нас по пошлинам, что не является ожидаемым, это позволит другим странам удерживать нашу страну в заложниках с помощью своих антиамериканских тарифов, которые они будут использовать против нас.

Это будет означать экономический крах Соединенных Штатов Америки!" - считает глава Белого дома.

Трамп

Топ комментарии
+42
Хмммм...
А хтось пам'ятає, як існували США без Трампа?
Не розумію, як це могло відбуватися. 😁
показать весь комментарий
02.06.2025 00:02 Ответить
+18
Вже готує відмазку. Типу, я хотів, але мені не дали зробити. Щоправда, за свій другий термін він вже відстрелиі державі і ноги, і яйця (і в прямому, і в переносному сенсі)
показать весь комментарий
02.06.2025 00:05 Ответить
+15
Трамп класичний довбай'об.
У нього відсутнє поняття причина наслідок. Це типу як купуєш товар - платиш гроші. Перше тобі подобається, друге не дуже. От Трампуша і вирішив - перше лишить а друге похєрить, - але щось пішло не так...
показать весь комментарий
02.06.2025 00:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хмммм...
А хтось пам'ятає, як існували США без Трампа?
Не розумію, як це могло відбуватися. 😁
показать весь комментарий
02.06.2025 00:02 Ответить
Таке навіть важко уявити...але ми ще маємо можливість побачити як США перестануть існувати з трампом "за кермом"
показать весь комментарий
02.06.2025 00:35 Ответить
Запахло смаженим
показать весь комментарий
02.06.2025 00:03 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2025 00:05 Ответить
Вже готує відмазку. Типу, я хотів, але мені не дали зробити. Щоправда, за свій другий термін він вже відстрелиі державі і ноги, і яйця (і в прямому, і в переносному сенсі)
показать весь комментарий
02.06.2025 00:05 Ответить
Дайтє єму сельодкі
показать весь комментарий
02.06.2025 01:21 Ответить
Трамп класичний довбай'об.
У нього відсутнє поняття причина наслідок. Це типу як купуєш товар - платиш гроші. Перше тобі подобається, друге не дуже. От Трампуша і вирішив - перше лишить а друге похєрить, - але щось пішло не так...
показать весь комментарий
02.06.2025 00:07 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2025 00:07 Ответить
Оце докерувалося дебіляка. За три місяці просрало те що сша наробляли 100 років
показать весь комментарий
02.06.2025 00:07 Ответить
Як штати вижили без економічного краху останні чотири роки?
показать весь комментарий
02.06.2025 00:07 Ответить
Так ему уже не подают документы в письменном виде.
теперь мультики крутят.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:11 Ответить
паперові подають, але у вигляді кольорових коміксів. За цей канал зв'язку трампа з реальністю відповідає наталі харп.
показать весь комментарий
02.06.2025 01:56 Ответить
Отдайте его психиатрам.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:14 Ответить
Тут без застосування спецметодів ізоляції від суспільства не обійтись
показать весь комментарий
02.06.2025 00:36 Ответить
"Киньте його у вулик!" (c) 😂
показать весь комментарий
02.06.2025 01:17 Ответить
З ТОЧНІСТЮ ДО НАВПАКИ)))) ОТО КРЕТИН
показать весь комментарий
02.06.2025 00:14 Ответить
Кретини це ще і його виборці. Про трампа було відомо все в умовах відкритості СМІ, але довбні не користуються інформацією, вони її споживають
показать весь комментарий
02.06.2025 00:37 Ответить
Ну что ж ты фраер сдал назад...
показать весь комментарий
02.06.2025 00:15 Ответить
Як без цього підкуйловника сша їснували🤪
показать весь комментарий
02.06.2025 00:22 Ответить
Ти без проблем виплатиш борги якщо вони номіновані в валюті, яку ти і сам друкуєш... єдине що відтак вона втратить свою цінність це очевидно, але для США це вповні допустимо.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:27 Ответить
Якщо США залишать тарифи ніхто не купуватиме їх облігації, тоді ФРС прийдеться друкувати нічим не забезпечене бабло, щоб фінансувати дефіцит бюджету, а це приведе до знецінення долара на десятки процентів в рік...
Також є інша думка щодо тарифів.
Багато підприємців з США також вимагають від адміністрації разі введення тарифів гарантувати, що тарифи будуть збережені принаймні на 5-10 років, бо інакше вони не відкриватимуть виробництва в США, так як можливе зняття тарифів повністю спалить їх інвестиції в США.
Як поступить Трамп хто зна, але очевидно для долара перспективи вкрай негативні.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:24 Ответить
Щоб не писати про наш успіх рішив дурня ліпити і писати про квадратне і холодне.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:24 Ответить
Він навіть забув нанести штучну засмагу на руки зі страху 😂
показать весь комментарий
02.06.2025 00:32 Ответить
то нехай ***** "визовёт на соціалістічєскоє сорєвнованіє" ))
показать весь комментарий
02.06.2025 00:32 Ответить
США чекає економічний крах у будь-якому разі!
Тільки тут ще світова економіка раптово впаде.
Але, якщо США будуть розплачуватися своєю власністю, то все буде відбуватися спокійніше, по економічним законам.
показать весь комментарий
02.06.2025 00:34 Ответить
Буде така собі "Теслівська республіка", накшталт "Бананової республіки"!
показать весь комментарий
02.06.2025 00:37 Ответить
Дійшло йому те, що воно наробило..🤣🤣🤣🤣
показать весь комментарий
02.06.2025 00:37 Ответить
агент кремля трамп разваливает экономику США. Эй, янки, просыпайтесь! Идите шатать Белый Дом!
показать весь комментарий
02.06.2025 00:56 Ответить
Як завжди залякує, щоб виправдати власну дурість.

До речі, цей ідіот обіцяв знизити ціни на споживчі товари завдяки програмі "Бурити, бурити, бурити!". Ну і де вона? Де покращення добробуту вже сьогодні?
показать весь комментарий
02.06.2025 01:04 Ответить
він і Україні обіцяв зброю дати, якщо раша не піде на перемовини! і де воно? обс*лося і сказало, що виходить з перемовин
показать весь комментарий
02.06.2025 01:57 Ответить
Їздило десь по (передвиборчі) конференціям з обіцянками легалізації криптовалют ( це ж і Маска цікавить , пам'ятаемо його хайпи криптогівна і продажі Тесли за біткоїн ) А Трампу дуже підходить вислів - "як стати мільйонером маючи 1 мільярд "!
показать весь комментарий
02.06.2025 01:22 Ответить
тойота, ніссан, хонда на американському ринку мінус.
показать весь комментарий
02.06.2025 01:49 Ответить
единственный минус, что Канада тоже свалится в рецессию.
показать весь комментарий
02.06.2025 02:09 Ответить
думаю у США проблема дещо інша і посерьйозніше - це некомпетентні імбецили і олігофрени на ключових посадах в білому домі, котрих придурок трамп призначав судячи з усього по критеріям особистих симпатій по зовнішньості, типу: "це урод якийсь некрасивий - з ним неможливо буде працювати" "приведіть мені декількох посимпатичніше в червоних кепочках, я пообираю"
показать весь комментарий
02.06.2025 03:36 Ответить
А про втрату Росією стратегічної авіації - мовчить як риба. Видно, шістки свої рахує.
показать весь комментарий
02.06.2025 05:02 Ответить
Многа букаф. Все простіше - США чекає економічний крах!
показать весь комментарий
02.06.2025 05:30 Ответить
От як воно дожило до своїх років без мозоку?
Ненасцяло у дитинстві у розетку, не втопилося у калюжі, ненаїлося якихось отруйних жабів?...
показать весь комментарий
02.06.2025 07:09 Ответить
Совершенно верно,перекос торгового баланса это беда американской экономики.
показать весь комментарий
02.06.2025 07:23 Ответить
"Если вы хотите гарантированно провалить дело - поручите его Трампу !
Катастрофический результат превзойдёт все ваши ожидания!"

Джей Ди Вэнс, в девичестве - Джеймс Дональд Боумен
показать весь комментарий
02.06.2025 08:38 Ответить
США чекає золотий вік