8472 посетителя онлайн

Украинская делегация в США обсудит оборонное соглашение о поставках оружия, - Зеленский

Зеленский о соглашениях с США

Украинская делегация в США обсудит проект оборонного соглашения, а также соглашения о свободной торговле.

Об этом президент Владимир Зеленский заявил во время брифинга, передает "Укринформ", сообщает Цензор.НЕТ.

"Наша команда планирует быть в США и там будут поднимать именно эти два вопроса, которые для нас очень важны: соглашение о свободной торговле, а также (я это проговаривал с президентом Трампом) я очень хотел бы, чтобы мы могли заключить сильное соглашение по обороне о снабжении соответствующим оружием Украины. Мы хотим это купить. То есть это соглашение, это никакие не подарки. Это важные вещи. И соответствующие встречи будут проводиться в Соединенных Штатах Америки", - заявил Зеленский.

Ранее сообщалось, что президент Украины Владимир Зеленский в письме американскому коллеге Дональду Трампу предложил заключить соглашение о свободной торговле между Украиной и США.

Топ комментарии
+2
а тим часом людиною року в України назвали......посла Ізраїлю! не захисника України,не конструктора зброї ,не волонтера,а посла Бродського...
показать весь комментарий
02.06.2025 21:46 Ответить
+2
А що робити з потужною безпековою угодою з США, яку підписав Шашличний в минулому році?
показать весь комментарий
02.06.2025 22:34 Ответить
+1
Це ж як показово, неоціненний вклад посла в нашу перемогу
показать весь комментарий
02.06.2025 21:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а тим часом людиною року в України назвали......посла Ізраїлю! не захисника України,не конструктора зброї ,не волонтера,а посла Бродського...
показать весь комментарий
02.06.2025 21:46 Ответить
так рік щє не закінчився, це минулого?
показать весь комментарий
02.06.2025 21:51 Ответить
Який жах! Людоньки, що ж це коїться? Зрада зрадна!!! (насправді у цієї премії 21 номінація, і цей посол якраз нагороджений у номінації для закордонних діячів...) Але кого це цікавить? Зрада!!!
показать весь комментарий
02.06.2025 22:35 Ответить
дурашка ти маленький...невже з усіх закордонних діячів,НАЙБІЛЬШЕ для України зробив цей Бродський?
показать весь комментарий
02.06.2025 22:36 Ответить
Якби ти вмів читати і гуглити, то побачив би, що це не єдиний володар премії навіть у цій номінації....але ж ЗРАДА!
показать весь комментарий
02.06.2025 23:18 Ответить
Ось https://www.ludinaroku.com.ua/ua/vidbulas-29-ta-urochysta-tseremoniya-vruchennya-premiyi-lyudyna-roku-2024 список всіх хто переміг - там не тільки бродський
показать весь комментарий
02.06.2025 22:38 Ответить
про який розвиток партнерських відносин з Ізраїлем може йтися? це ж анекдот! Ізраїль за 3 роки жодного разу не назвав Рашку агресором,жодної військової гайки не продав. хоча,да,партнерським розвитком можна назвати той відомий факт,що "українські" міністри,олігархи,політикани,одночасно,є й громадянами та мешканцями Ізраїлю..
показать весь комментарий
02.06.2025 22:58 Ответить
Після початку війни Ізраїль проголосував за засудження Мордора за всіма резолюціями ООН протягом 2022-24 років. У 2025 році, під тиском нової американської адміністрації, він не голосував, але міністр закордонних справ Гідеон Саар спеціально зазначив, що Ізраїль вважав і продовжує вважати РФ агресором. "Ми голосували разом з американцями, і я насправді вважаю, що Росія - агресор, - сказав Саар в інтерв'ю Politico під час свого візиту до Брюссел. Ми не змінили свою позицію". Ізраїль надав значну гуманітарну допомогу, а також 90 ракет Patriot у січні-лютому цього року, і ще одна батарея Patriot буде поставлена в червні (або вже передали в травні після модернізації).
показать весь комментарий
03.06.2025 01:09 Ответить
щодо ракет неправда! жодного військового співробітництва немає.щодо голосувань в ООН вірно але ціна ООН та голосувань там 0. а от прямо назвати речі своїми іменами,як це роблять інші країни,Ізраїль не спішить вже 11 років...я навіть не говорю про активну антиукраїнську діяльність ізраїльтян,наприклад, бригадний генерал Я.Кедмі десь років 12-13 активно втовкмачує московитам,що України немає,українці не нація,вони стадо,Росія завоює Україну за 2-3 дні,українці настільки примітивні,що не мають права на існування тощо. інші ізраїльтяни,Д.Табачнік,В.Рабіновіч активно працюють на Росію,Табачнік навіть став якимсь бугром в рос.окуп.адміністрації на Півдні...
показать весь комментарий
03.06.2025 02:24 Ответить
"щодо ракет неправда!", - Близько 90 ракет Patriot відправлені з Ізраїлю в Україну.

https://www.holosameryky.com/a/izrail-patriots-scha-ukraina/7955081.html

Ракети коштують близько $3 млн за одиницю, але справа навіть не в цьому, уявіть собі, скільки життів вони врятували, не кажучи про те, скільки важливих об'єктів захистили...

"а от прямо назвати речі своїми іменами,як це роблять інші країни,Ізраїль не спішить"

Міністр закордонних справ Гідеон Саар: Росія - агресор

https://ua.detaly.co.il/gideon-saar-rosiya-agresor/

"бригадний генерал Я.Кедмі", ніякий він не генерал, що за нісенітниця, він служив три всього роки. Це балабол, який реально не має жодної ваги в ізраїльському експертному середовищі.

"Д.Табачнік,В.Рабіновіч", - це громадяни України насамперед, а якщо ви маєте на увазі те, що вони за національністю євреї, то українців, які обіймали високі посади та працювали на кацапів, - у десятки разів більше і ви це чудово знаєте.
показать весь комментарий
03.06.2025 04:54 Ответить
Це ж як показово, неоціненний вклад посла в нашу перемогу
показать весь комментарий
02.06.2025 21:49 Ответить
до чого тут взагалі посол?
показать весь комментарий
02.06.2025 21:50 Ответить
Є кого послати
показать весь комментарий
02.06.2025 22:06 Ответить
А що робити з потужною безпековою угодою з США, яку підписав Шашличний в минулому році?
показать весь комментарий
02.06.2025 22:34 Ответить
мы тебе дадим ракет..... томагавкав....