8724 посетителя онлайн

Движение по Крымскому мосту снова перекрыто. Вражеские ресурсы сообщают о новой атаке

крымский мост

Движение автомобильного транспорта по Крымскому мосту снова перекрыто.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на крымские телеграм-каналы.

"Прямо сейчас идет серьезная атака на Крымский мост!" - говорится в сообщении.

Больше информации на эту минуту не известно.

Как сообщалось, 3 июня 2025 года, СБУ в третий раз поразила Крымский мост, взорвав опоры.

Топ комментарии
+33
Підводні фури....хоч би впав
показать весь комментарий
03.06.2025 15:46 Ответить
+31
Бабченко:

"Но, я надеюсь, что хоть это и разовая операция - она не закончена. И пара фур с не взлетевшими дронами еще стоят где-то на заправках или гаражах.
И через день-другой, может, их и получится активировать.
Ну, такая вот просто надежда у меня.
Вера в светлое будущее".
Дед. Вчера.

СБУ атаковала опору Крымского моста под водой. В ночь на 3 июня активировали первое взрывное устройство. Жертв среди гражданских нет.«Подводные подпорки опор сильно повреждены на уровне дна - 1100 килограммов взрывчатки в тротиловом эквиваленте этому поспособствовали. Фактически мост находится в аварийном состоянии», - заявили в СБУ. Сегодня.

А я ждал. Я надеялся. Это что-то невероятное.
Не неделя, а просто праздник какой-то.
Самые охраняемые объекты.
И дронами с фур.
И под водой.
И в гриву.
+ відео -- https://t.me/babchenko77/12262
показать весь комментарий
03.06.2025 15:48 Ответить
+31
показать весь комментарий
03.06.2025 15:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Підводні фури....хоч би впав
показать весь комментарий
03.06.2025 15:46 Ответить
Певвно вже зверху гатять. Потрібно ж завалити пошкоджені опори мосту.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:51 Ответить
Украине сейчас надо наносить как можно больше ударов и тогда через 2-3 месяца мы окажемся уже дома, в Крыму!
показать весь комментарий
03.06.2025 15:46 Ответить
В психоневрологічному стаціонарі хтось може опинитись раніше.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:19 Ответить
Та, йо майо, я сьогодні щось зроблю, не встигаю лайкать!!
показать весь комментарий
03.06.2025 15:47 Ответить
Моцний - *****! - як рашська тюрма
показать весь комментарий
03.06.2025 15:47 Ответить
Бабченко:

"Но, я надеюсь, что хоть это и разовая операция - она не закончена. И пара фур с не взлетевшими дронами еще стоят где-то на заправках или гаражах.
И через день-другой, может, их и получится активировать.
Ну, такая вот просто надежда у меня.
Вера в светлое будущее".
Дед. Вчера.

СБУ атаковала опору Крымского моста под водой. В ночь на 3 июня активировали первое взрывное устройство. Жертв среди гражданских нет.«Подводные подпорки опор сильно повреждены на уровне дна - 1100 килограммов взрывчатки в тротиловом эквиваленте этому поспособствовали. Фактически мост находится в аварийном состоянии», - заявили в СБУ. Сегодня.

А я ждал. Я надеялся. Это что-то невероятное.
Не неделя, а просто праздник какой-то.
Самые охраняемые объекты.
И дронами с фур.
И под водой.
И в гриву.
+ відео -- https://t.me/babchenko77/12262
показать весь комментарий
03.06.2025 15:48 Ответить
реакцція росіян -- https://t.me/tanya_adams/9264
показать весь комментарий
03.06.2025 15:50 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 15:48 Ответить
Моніторингові канали противника повідомляють про загрозу атаки безекіпажних катерів на Кримський півострів. Про «ворожу активність біля берегів Криму» написав т.зв. «радник голови Криму» Олег Крючков.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:50 Ответить
Держіть Малюка семеро.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:50 Ответить
Вперед! Укрпошта має випустити нову марку, з розвалинами Кримського самострою!
показать весь комментарий
03.06.2025 15:51 Ответить
Пнх!
показать весь комментарий
03.06.2025 15:57 Ответить
Скоро доведеться масштабувати виробництво відзнак і нагород
показать весь комментарий
03.06.2025 15:51 Ответить
Дай боже! І, що важливо, -- не посмертно.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:56 Ответить
вводити лважди Героя. Першому дважди Героя України дати Малюку. Він заслужив
показать весь комментарий
03.06.2025 16:03 Ответить
Всі споруди яки збудовані без отримання відповідних дозволів та експертиз у державних органах України завжди зносяться.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:52 Ответить
СБУ втретє вдарила по Кримському мосту - тепер під водою.

На відео - момент підриву замінованої водолазами опори Кримського мосту сьогодні вранці. Операція тривала кілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконно збудованого об'єкту. І сьогодні, без жертв серед цивільного населення, о 4:44 ранку перший вибуховий пристрій було активовано.

За інформацією СБУ, "підводні підпірки опор було сильно пошкоджено на рівні дна - 1100 кг вибухівки в тротиловому еквіваленті цьому посприяли. Фактично міст перебуває в аварійному стані".
https://t.me/tanya_adams/9262
показать весь комментарий
03.06.2025 15:52 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 15:53 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 15:57 Ответить
ледь яблуком не подавився
показать весь комментарий
03.06.2025 17:01 Ответить
ледь яблуком не подавився.
Заздрю,яблука нинче дорожче апельсинів.
показать весь комментарий
03.06.2025 19:24 Ответить
Срус Вісна пише : "Враг снова пытается атаковать Крымский мост, об этом сообщают мониторинговые каналы".
показать весь комментарий
03.06.2025 15:55 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 15:55 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 15:57 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 16:01 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 16:20 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
03.06.2025 19:00 Ответить
Смерть кацапам! Жодного живого кацапа не має бути в Криму.
показать весь комментарий
03.06.2025 15:58 Ответить
Да, и мертвые кацапы там на хрен не упали - засерать землю падалью!
показать весь комментарий
03.06.2025 16:08 Ответить
Знову скажуть що операцією керував особисто зеленський?
показать весь комментарий
03.06.2025 16:01 Ответить
Він, не міг- там треба пірнати, а Воно не тоне...
показать весь комментарий
03.06.2025 16:07 Ответить
больше некому! все только воруют и по миру путешествуют!
показать весь комментарий
03.06.2025 19:15 Ответить
Кацапи пишуть, що все піздьож, з мостом все ок, йде своїм ходом в бухту на ремонт.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:05 Ответить
Потренувались в курську і брянску, а тепер взялись за Кримський! Фашисди...
показать весь комментарий
03.06.2025 16:06 Ответить
Вот что значит кацапская жадность - пожалели покрышки для мостика!
показать весь комментарий
03.06.2025 16:06 Ответить
Черноморский бычок пошёл на нерест а мост **** мешает....
показать весь комментарий
03.06.2025 16:07 Ответить
Схоже на план. А в кінці шліфонуть Таурасами або ШШ...
показать весь комментарий
03.06.2025 16:08 Ответить
Міст мостом і то таке, не сильно на поточну ситуацію впливає тільки для піару добре.

А вот далі вже по повній почнуть братися за основну проблему-підприємства де виробляють ракети та похідні до них особливо балістичні. Ото буде дійсно потужні речі!
показать весь комментарий
03.06.2025 16:08 Ответить
Фури вже поїхали.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:51 Ответить
Слушний комент. Але підприємства знищувати насправді складніше, ніж аеродроми. Та й не сильно попіаришся, а ресурсів вимагає шалених.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:23 Ответить
Пішу із Кєрчі, с мастом всьо харашо, из акна наблюдаю как он сваім ходам входіт в бухту Сєвастопаля, ******* радасная все в празднічнай формє. На бєрєгу іх встрєчаєт ******* нєпатапляємава крєйсєра ;Масква;, вошєдшєго парой лєт ранєє.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:09 Ответить
Коля Валуев предложил перенести все российские военные аэродромы в Антарктиду.
,,Там морозы - мама, не горюй, -70, солярка замерзает, не один КамАЗ не доедет с беспилотниками'' - поделится умной мыслью депутат Госдумы.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:10 Ответить
точно в Антарктиду ? пингвины будут против , может в Арктику ?
показать весь комментарий
03.06.2025 17:45 Ответить
А яка проблема з логістикою? Зельоні дали спокійно добудувати залізничне сполучення від Кацапії через Маріуполь, до Криму. І ніхто не заважав. Останній раз був удар при Залужному. Тепер з постачання Криму і окупованого півдня технікою, ************ і особовим складом, у кацапні ніяких проблем. Напевно орденами від Пуйла вже всі груди в ОПешних завішані.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:11 Ответить
А які-небудь докази що це "сполучення" побудоване, є?

Ну хоч один маленький супутниковий знімок.

https://www.0629.com.ua/news/3792845/mificnogo-novogo-zaliznicnogo-slahu-do-krimu-cerez-mariupol-ne-isnue-deepstate
показать весь комментарий
03.06.2025 16:43 Ответить
"Рух автомобільного транспорту Кримським мостом знову перекрито."

Тобто, після ранкової атаки рух був відновлений і продовжувався, як і до неї?
показать весь комментарий
03.06.2025 16:11 Ответить
Схоже що кацапи збрехали . Вони повідомили про відкриття мосту , але рух по ньому так і не відновлювали .
Кримські пабліки писали зранку що всі авто розвертають від мосту , хоча й повідомили про його відкриття .
показать весь комментарий
03.06.2025 17:05 Ответить
Тепер міст є обмежанно-придатний?
показать весь комментарий
03.06.2025 16:14 Ответить
Ото молодці !!!
показать весь комментарий
03.06.2025 16:26 Ответить
Ну, міст вже трохи втратив актуальність, т.я. кацапами побудований шлях суходолом, але для ефекта на кацапню, най буде.
показать весь комментарий
03.06.2025 16:32 Ответить
Точно побудований? А якийсь супутниковий знімок нової залізниці є?
показать весь комментарий
03.06.2025 16:35 Ответить
А ти, бідося, нічого не знаєш? Гугл відключили, чи віра забороняє користуватись?
показать весь комментарий
04.06.2025 12:29 Ответить
Уявіть собі, не знаю. Три роки поспіль пишуть про міфічну залізницю, яку кацапи збудували стаханівськими темпами і яка "вже от-от зробить кримський міст непотрібним!!!!!11", а доказів -- нуль.

Якщо Ваша ласка -- наведіть, будь ласка, пару супутникових знімочків генія кацапської мосто- і шляхо-інженерії. Всім буде дуже цікаво подивитися. Дякую.
показать весь комментарий
04.06.2025 12:44 Ответить
Боже не вбережи рашка в сраку. В рот їм вже не лізе, кіса такого не приймає, а ось жопаріз в самий раз.
Будьмо!!!
показать весь комментарий
03.06.2025 16:33 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2025 16:34 Ответить
То це і є "Марічка"??????
показать весь комментарий
03.06.2025 17:19 Ответить
Підвозити БЕКами FPV до мосту і бити в критичні елементи мосту кумулятивними зарядами в одну точку поки не впаде
показать весь комментарий
03.06.2025 16:55 Ответить
Ворожі ресурси повідомляють про нову атаку

Атакій Атакієвіч разбушевался?
показать весь комментарий
03.06.2025 17:08 Ответить
Каряченському мосту бажаю скоріше розкарячитись.
Василю Малюку слава! СБУ слава! Героям слава!
показать весь комментарий
03.06.2025 17:27 Ответить
Первым делом, первым делом самолеты, ну а мост у дедушки потом.
показать весь комментарий
03.06.2025 20:38 Ответить