9278 посетителей онлайн

РФ хочет вывода войск НАТО из Балтии для окончания войны в Украине, - СМИ

Сергей Рябков

Россия требует от НАТО вывести войска из стран Балтии, для завершения войны в Украине.

Об этом заявил заместитель министра иностранных дел России Сергей Рябков, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Newsweek.

Он утверждает, что вывод войск НАТО из стран Балтии поможет положить конец войне.

"Американская сторона требует практических шагов, направленных на устранение коренных причин фундаментальных противоречий между нами в сфере безопасности. Среди этих причин на первом плане стоит расширение НАТО. Без решения этой фундаментальной и острейшей для нас (РФ - ред.) проблемы просто невозможно решить нынешний конфликт в евроатлантическом регионе", - говорит Рябков.

По его словам, расширение НАТО на восток было среди первопричин войны, и корни конфликта лежат не только в самой Украине, но и в НАТО.

Комментарии российского топ-чиновника знаменуют собой изменение позиции Кремля, пишет Newsweek.

Топ комментарии
+39
Війська НАТО у Балтиці - тому напали на Україну.... навіть не знаю як це назвати...
показать весь комментарий
10.06.2025 21:57 Ответить
+35
ХУ ху не ХОхо під..си гнойні
показать весь комментарий
10.06.2025 21:52 Ответить
+33
Невже навіть після подібних публічних висловів державних осіб росії країни НАТО промовчать?
показать весь комментарий
10.06.2025 21:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А повернути Польщу до складу російської імперії вони ще не вимагають?
показать весь комментарий
10.06.2025 23:12 Ответить
вже пора. Польща готова
показать весь комментарий
10.06.2025 23:57 Ответить
Як на мене, то це означає, що закінчивши війну в Україні, РФ збирається напасти на Балтію.

Настілтки тупорило палити свої наміри можуть тільки кацапи.
показать весь комментарий
10.06.2025 23:20 Ответить
Апетит приходить під час їжі... Слабкі Штати, слабка Європа, блазень-ватник з регентом, ставлеником кремля, при владі у воюючій Україні. Все це розпалює апетити москальського кремлівського ******.
показать весь комментарий
10.06.2025 23:23 Ответить
Вивести війська НАТО з Балтії? Не на часі.
показать весь комментарий
10.06.2025 23:52 Ответить
Ну це вже не перемовини а базар. Вивести війська НАТО з країн членів НАТО щоб припинити війну в Україні яка ніколи не була членом НАТО. З дозволу всіх недієздатних міжнародних організацій Росія має наглість не тільки не відповідати за свої злочини а ще й ставити ультиматум і свої вимоги. То виходить що цілі сво(лоти) демітаризація НАТО
показать весь комментарий
11.06.2025 00:34 Ответить
Балтійські країни ЕС вже напружились.....

Ну то давай гіпотетично - крок перший треба сказати москалям забирайтесь . Ан ніт, вони будуть дурити і дуркувати, провокаціями затягнуть на 10 років,.. наприклад.
Далі - вони захочуть знищення штатної кількості СОУ, шоб були лише парадні розрахунки та Розові Поросятка Білого ВоШЬдя і корчінского... тобто не вийдуть з наших земель, якшо у СОУ буде хоч 10 % можливостей вдарити навздогін...
Так що марно тішити ілюзією , шо мовляв тепер буде кошмарити "маленькі республіки" а не нас! Моль не відчепиться...
показать весь комментарий
11.06.2025 00:48 Ответить
трамп-краснов на такое точно согласится, а тех, кто не согласится, будет обвинять в том, что они не хотят мира, а хотят "эскалации и III Мировой". Такую же волну он гонит сейчас в сторону Украины.
показать весь комментарий
11.06.2025 00:55 Ответить
******* чмоня....
Розширили Натотв Балтії а напали на нато - в Україні...
Знову манкурти сраліна пепекручують правду! Як тоді , коли їх раби вірили що маленька Фінляндія напала на сталінську совдепію....
показать весь комментарий
11.06.2025 00:56 Ответить
А рожа не треснет?! 🤬
показать весь комментарий
11.06.2025 01:34 Ответить
типичная тактика террористов. отморозок конченный.
показать весь комментарий
11.06.2025 03:50 Ответить
Правильно. Нехай кацапня засовує за щоку ще глибше західним куколдам. Чмирі занепокоєні все зтерплять.
показать весь комментарий
11.06.2025 06:05 Ответить
Демілітарізація паРаші призведе до закінчення війни в Україні.
показать весь комментарий
11.06.2025 06:28 Ответить
Московське кодло має бути знищене.
показать весь комментарий
11.06.2025 07:10 Ответить
А як же Фінляндія?
показать весь комментарий
11.06.2025 07:18 Ответить
Тобто - країни Балтії НАСТУПНІ!!! Не захотіли те НАТОГ, ЄС, США допомогти Україні ПЕРЕМОГТИ, лише допомагали ПОВІЛЬНО СТІКАТИ КРОВ"Ю, - ТО ТЕПЕР ВОРОГ НА ПОРОЗІ!!!
показать весь комментарий
11.06.2025 07:24 Ответить
Та якраз балтійці дуже допомогають, бо все прекрасно розуміють, що вони наступні. Але ж скільки їх там - 3 маленьких країни розміром (усі разом) як чверть України, а населенням яки Київ+Харків (до війни). На жаль, вони небагато можуть зробити.. А от інші - досі не зрозуміли..