11520 посетителей онлайн

Китай не знает о передаче Россией военных технологий КНДР

РФ передает КНДР технологии. Что говорят в Китае

Пекину не известны детали военного сотрудничества КНДР и России.

Об этом заявил представитель МИД КНР Линь Цзянь, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Также там не знают, поможет ли создать в КНДР мощности для производства российских версий иранских беспилотников Shahed.

"Я не знаком с тем, о чем вы упомянули относительно двустороннего взаимодействия между КНДР и Россией", - ответил он на вопрос, не видит ли китайская сторона вызовов или угроз стабильности на соседнем Корейском полуострове от интенсивных военных обменов между КНДР и Россией.

По словам представителя, Китай неоднократно высказывал свою позицию, которая заключается в том, что это двусторонние отношения между суверенными государствами и Китай не будет вмешиваться в них и не будет комментировать.

"Хочу еще раз подчеркнуть, что позиции Китая относительно "украинского кризиса" и вопроса Корейского полуострова являются последовательными и неизменными", - сказал Линь Цзянь.

Ранее глава ГУР МО заявил, что Россия договорилась с КНДР о создании мощностей для производства ударных беспилотников типа "Шахед" на территории Северной Кореи.

Топ комментарии
+9
Бідний тупий і наївний Китай!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:13 Ответить
+7
Було б дивним, щоб китайці зізналися в ОЧЕВИДНИХ діях щодо підтримки чучхе і московитів!! Вони ж за міру-мір! Ми собі кажемо, а ви собі, слухайте!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:17 Ответить
+7
Зато Китай чудово знає та розуміє, те, про що домовився з ****** на олімпіаді, бо саме тоді був ключовий і всеосяжний на розвиток подій у майбутньому - дАгАворняк!( Разподіл Світу! ось основна мета мета орків та косооких мавп.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бідний тупий і наївний Китай!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:13 Ответить
Та да... я не я і хата не моя.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:23 Ответить
Саме таким Китай вважає увесь світ.
показать весь комментарий
12.06.2025 14:02 Ответить
та да, вони передавали копії, і внесли туди свої правки тому не кацапи передавали, а їм не відомо
показать весь комментарий
12.06.2025 17:45 Ответить
Може вони не знають шо є така країна?😁
показать весь комментарий
12.06.2025 12:13 Ответить
слова Дуремара - а я здесь ни при чем !
показать весь комментарий
12.06.2025 12:14 Ответить
Було б дивним, щоб китайці зізналися в ОЧЕВИДНИХ діях щодо підтримки чучхе і московитів!! Вони ж за міру-мір! Ми собі кажемо, а ви собі, слухайте!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:17 Ответить
Оце лінь надзянькав!
показать весь комментарий
12.06.2025 12:17 Ответить
Зато Китай чудово знає та розуміє, те, про що домовився з ****** на олімпіаді, бо саме тоді був ключовий і всеосяжний на розвиток подій у майбутньому - дАгАворняк!( Разподіл Світу! ось основна мета мета орків та косооких мавп.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:20 Ответить
це такий китайський анало говнЄт піськова ?
показать весь комментарий
12.06.2025 12:24 Ответить
ви не тільки про це знаєте, ви це покриваєте і навіть стимулюєте, комуняцькі ***** дки. нічого, ще й вам аукнеться. розпадетесь к куям разом з тою кацапською ордою.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:25 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 12:26 Ответить
Китай обманули в надулііі
показать весь комментарий
12.06.2025 12:29 Ответить
нажаль, китай зараз на підйомі, а його реальний суперник - США, навпаки, в повному роздраї

переділ Світу, вже почався і буде ще жорстокішим

.
показать весь комментарий
12.06.2025 12:31 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 12:41 Ответить
"Я не знайомий із тим, про що ви згадали стосовно двосторонньої взаємодії між КНДР і Росією", - брехлива облізла китайська суч..ара...
показать весь комментарий
12.06.2025 12:47 Ответить
Треба писати "Китай каже що не знає" а не "Китай не знає"...
показать весь комментарий
12.06.2025 12:49 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 12:50 Ответить
Брехуны узкоглазые..
показать весь комментарий
12.06.2025 13:04 Ответить
Віримо , віримо ... китай їдіть разом з руснею ... накуй !!!
показать весь комментарий
12.06.2025 13:10 Ответить
Краще країна з «5000 річною історією» ліпше прикинеться лохом ніж скаже що щось знає, але заважати цьому не буде.
показать весь комментарий
12.06.2025 13:11 Ответить
Ой, які тупі китайці??? Ну прям дитсадок...
показать весь комментарий
12.06.2025 13:15 Ответить
Та хитрожопі вузькоокі кітайосі знають, КОЛИ ДОЧЕКАТИСЯ СВОГО ЧАСУ!!!
показать весь комментарий
12.06.2025 13:20 Ответить
знать не знаем, и знать не желаем
показать весь комментарий
12.06.2025 13:24 Ответить
стендапер ****....
показать весь комментарий
12.06.2025 13:34 Ответить
Харасьо,харасьо,китая не зная.Та все вони знають,китайські товаріщі просто хитрожопі.
показать весь комментарий
12.06.2025 13:44 Ответить
заява, яка розрахована на виграш часу у каденції команди тупих у Білому домі.
показать весь комментарий
12.06.2025 15:02 Ответить