9529 посетителей онлайн

Трамп может ударить санкциями по РФ в течение следующих нескольких недель, - Politico

Когда Трамп введет санкции против России

Президент США Дональд Трамп может ввести санкции против России в течение нескольких следующих недель.

Об этом Politico рассказал Фред Флейц, бывший помощник Дональда Трампа по нацбезопасности, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, Трамп чувствует "неуважение" со стороны Путина из-за отказа кремлевского диктатора серьезно относиться к мирным переговорам с Украиной.

"Есть большая вероятность того, что в течение следующих нескольких недель Трамп прекратит дипломатию и ударит по России санкциями. Но он будет держать двери открытыми для возобновления переговоров", - сказал Флейц.

Ранее премьер-министр Великобритании Кир Стармер заявил, что на саммите G7 обсудят новые санкции против РФ, чтобы склонить ее к переговорам.

Топ комментарии
+28
"Трамп може" - а може і не може....
показать весь комментарий
16.06.2025 14:32 Ответить
+21
Протягом кількох тижнів після чергових кількох тижнів. Хоч би не ганьбилися. Хоча адміністрації Трампа вже не звикати.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:33 Ответить
+16
а що для цього має вдарити в його макитру?...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а що для цього має вдарити в його макитру?...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:31 Ответить
нічого не може цей холуй на службі у *****
показать весь комментарий
16.06.2025 15:33 Ответить
"Трамп може" - а може і не може....
показать весь комментарий
16.06.2025 14:32 Ответить
Два-три тижні...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:51 Ответить
Та ничего не будет, это очевидно
показать весь комментарий
16.06.2025 15:06 Ответить
Від трампанутого нічого не залежить, що ху...ло накаже то і буде робити
показать весь комментарий
16.06.2025 15:13 Ответить
Протягом кількох тижнів після чергових кількох тижнів. Хоч би не ганьбилися. Хоча адміністрації Трампа вже не звикати.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:33 Ответить
Два-три тижні. -- ТРАМПЕСТОВИЧ
показать весь комментарий
16.06.2025 16:26 Ответить
показать весь комментарий
16.06.2025 16:27 Ответить
Просто знайшов спосіб тормознути Конгрес з їхнім санкційним законопроектом, от і вся мораль. Думаю ті ж конгресмени це розуміють, але для виборців свою партію вони вже зіграли, а на цього дурня можна ще списати багато косяків.
показать весь комментарий
16.06.2025 18:37 Ответить
Єдине чим він вдарить клюшкою від гольфа.Надія на Доні нульова.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:33 Ответить
показать весь комментарий
16.06.2025 14:33 Ответить
трампу легше сісти на пляшку, ніж ввезти санкції
показать весь комментарий
16.06.2025 14:35 Ответить
трампло лупиться в дьосна з пуйлом
показать весь комментарий
16.06.2025 14:37 Ответить
Розігрується вистава "Санкції будуть через 2-3 тижні, а зараз немає бо Трамп не вводить, а ми введемо вслід за Трампом". Десь на рік, можливо довше, головне щоб нічого не змінювалось.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:40 Ответить
Так і є. Вже і ЄС передумав ліміт на нафту вводити, чекають трампа...(чекають як баба знов дівкою стане)
показать весь комментарий
16.06.2025 14:46 Ответить
Ще 2 тижні, і як влупить ? Гарна казка. Вже помоєму всі зрозуміли , хто такий трамп (педофіл, аферист, брехун, шизик, ************).

Так ні, знаходяться унікуми типу політико і питають якогось ноунейм-екса
Дебіли в політико не викупили, зо якщо теперішні трампісти не в курсі , що у трампа в голові, то ніякі екс-и - тим більше.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:44 Ответить
Politico , Трамп-педофіл і злочинець , досить писати про цю нікчему як про рішучого президента .
показать весь комментарий
16.06.2025 14:44 Ответить
Смішно...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:49 Ответить
Двох тижнів. А потім ще двох, і ще двох. А потім він поговорить з ****** і зрозуміє, що той не просто його улюблений політик, а ще й рідний брат, з яким його розлучили у далекому дитинстві.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:50 Ответить
так і сказав "вдарити", хіба що язиком по сраці путіна
показать весь комментарий
16.06.2025 14:51 Ответить
Хтось ще у це вірить? Особливо у "вдарити"? Я швидше повірю у приголубити...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:52 Ответить
Воно вже навіть по жопі Меланії не здатне "вдарити", бо повнісінький імпотент в усьому...
показать весь комментарий
16.06.2025 14:53 Ответить
Невже хтось вірить що це опудало може ввести санкції проти фашиського режиму росії ?
показать весь комментарий
16.06.2025 14:53 Ответить
Його кумира і керівника
показать весь комментарий
16.06.2025 15:18 Ответить
2-3 тижня після арестовича вже не смішно
показать весь комментарий
16.06.2025 14:54 Ответить
А Арестовича немає в радниках Трампа? Бо дійсно зараз Трамп говорить словами Арестовича початку 22 року.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:59 Ответить
Може й є, там в них зараз некомплект компетентних, тож беруть всіх
показать весь комментарий
16.06.2025 15:32 Ответить
Що заважало трампу ввести всі можливі санкції, включно з обмеженнями цін на нафту а, вже потім вести якісь перемовини? Питання риторичне.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:54 Ответить
Поки ще ***** при кожної телефонної розмові "вдаряє" Трампа так, що той забуває що він президент США а нє шістка плешивого "окурка".
Якийсь компромат міцно тримає рудого за мошонку, що він навіть пикнути в бік крімля нє може.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:55 Ответить
І чого йому вже боятись. Навіть якщо з усіма доказами виявиться що він збоченець, шпигун, педофіл, аферист, розумово неповноцінний, банкрот і таке інше. Людині до труни всього один два кроки. Поки всі розслідування проведуть судити вже не буде кого. Хай хоть перед смертю зробить щось хороше, паскуда руда.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:03 Ответить
Опять пару недель? Он хоть понимает каким ******* выглядит уже??
показать весь комментарий
16.06.2025 15:00 Ответить
Як казав знайомий, для вас я може і мудак, а для себе я дуже поважна людина.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:21 Ответить
двох тижнів
показать весь комментарий
16.06.2025 15:01 Ответить
А Путін про це знає?? Може від нього усе приховують...як від Сталіна??
показать весь комментарий
16.06.2025 15:10 Ответить
обов'язково. рудий даун в очевидь узгоджує свою маячню з приятелем валадіміром. Бо чому він йому постійно телефонує?
показать весь комментарий
16.06.2025 15:28 Ответить
агєнт краснов може вдарити тільки куєм рубіо собі по лбу
показать весь комментарий
16.06.2025 15:13 Ответить
Это уже не смешно даже.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:24 Ответить
За правду на "ЦН" не карають. Головне батьків ***** і трамба не чіпати
показать весь комментарий
16.06.2025 15:31 Ответить
Якщо путлер це брехливе *****, то трамбон ******* бібізяна. Воно таке ж хворе на всю голову, як і "переможец печенегів". Два пцієнта псіх. лікарні
показать весь комментарий
16.06.2025 15:25 Ответить
Ще треба дві неділі почекати.Це вже 5 чи 6 раз.У ЗЕленського 5-6 потужних менеджерів.Совпадєніє-не думаю.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:29 Ответить
яким язиком спілкуєшся, болотяник? невже балачкою?
показать весь комментарий
16.06.2025 15:34 Ответить
Не кількох тижнів, а рівно двох.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:30 Ответить
В США свій арестович,
показать весь комментарий
16.06.2025 15:33 Ответить
.... но не ударит, или ударит слабее, чем ЕС.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:33 Ответить
Два - три тижні і кури в мішку - Трамп
показать весь комментарий
16.06.2025 15:35 Ответить
Ударник, ***...
показать весь комментарий
16.06.2025 15:49 Ответить
Якісь надпотужні мрії.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:55 Ответить
***** по столу він може вдарить а не санкціями по другу вальодє.
показать весь комментарий
16.06.2025 15:58 Ответить
Не смішіть мої капці... яким х.......там вже давно все усохло
показать весь комментарий
16.06.2025 16:23 Ответить
через два-три тижні ©
показать весь комментарий
16.06.2025 16:05 Ответить
Може введе, може не введе, це якийсь трамп-шрьодінгера...
Це як якась нова книжка Гари Потера - "Трамп і супер-позиція"...
показать весь комментарий
16.06.2025 16:16 Ответить
Ніхріна він не може, імпотент!
показать весь комментарий
16.06.2025 16:21 Ответить
Може? чи таки вдарить....?
показать весь комментарий
16.06.2025 16:25 Ответить
Хто ще з притомних людей в цьому світі вірить в цю ху@ню? Краще б це руде падло здохло через кілька тижнів.
показать весь комментарий
16.06.2025 16:34 Ответить
(π)здабол!!!