9816 посетителей онлайн

Мы не будем оставаться в глухой обороне. Наступаем, где видим слабые места врага, - Сырский

Александр Сырский

Силы обороны не будут оставаться в глухой обороне.

Об этом главнокомандующий ВСУ Александр Сырский заявил в субботу на встрече с журналистами, информирует корреспондент Цензор.НЕТ.

Александр Сырский
Фото: Главное управление коммуникаций ВС Украины

"Мы не будем оставаться просто в глухой обороне. Потому что это не приносит ничего и в конце концов приводит к тому, что мы все равно отступаем, теряем людей и территории.

Поэтому мы сочетаем оборонительные действия с активной обороной и активными наступательными действиями. То есть там, где возможно, мы наносим удары по врагу, проводим контратаки. Наступаем, где видим слабые места в обороне противника", - отметил он.

По словам Сырского, для этого создали и масштабировали части штурмовых войск.

"Речь идет об отдельных подразделениях, полках, которые были созданы в начале Курской операции (...) и по состоянию на сейчас воюют фактически на всех сложных участках фронта. И там, где мы имеем возможность наступать, и там, где противник имеет успех, а его нужно останавливать и отбивать наши населенные пункты. В частности, как это было на Сумщине.

Есть планы, есть взгляды на расширение этих частей. Все зависит от того, как мы сможем воплотить эти изменения", - поделился планами главнокомандующий.

Топ комментарии
+21
А свої власні слабкі місця не бачите, чи просто ігноруєте?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:19 Ответить
+17
Схоже Сирського вигнали на публіку, щоб відволікти усіх від контрнастпу, який здійснив Чернишов на бюджет України.
Але мушу зазначити, що слабувато виходить. Старайтесь краще Олександр Станіславович, не підводьте Андрія Борисовича.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:25 Ответить
+16
Пропаганда - отсутствие логики.
Там где есть логика - пропаганда бессильна.
Власти последовательны только в двух вещах: коррупции и брехне.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А свої власні слабкі місця не бачите, чи просто ігноруєте?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:19 Ответить
Скажуть "путєн винний"
показать весь комментарий
22.06.2025 13:21 Ответить
Або "бариґа" Порошенко.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:37 Ответить
Пропаганда - отсутствие логики.
Там где есть логика - пропаганда бессильна.
Власти последовательны только в двух вещах: коррупции и брехне.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:35 Ответить
"домовлені" слабкі українські місця показує рашист ,окуповуючи щоденно якусь частину української території...
показать весь комментарий
22.06.2025 13:56 Ответить
Ось вам для загального розвитку:

https://www.youtube.com/watch?v=wl8CsZfbyeo
показать весь комментарий
22.06.2025 21:16 Ответить
Когда наконец начнутся ракетно-дроновые удары по мацкве???
показать весь комментарий
22.06.2025 13:21 Ответить
Ну вивезе еліта першого і другого кіл своє кодло в Дубаї на пару місяців, поки зсрф не рєшіт вопрос, як це з блєтгородом вже було.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:23 Ответить
Почему только на пару месяцев? По мацкве надо было бить каждый день начиная с 24.02.2022.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:39 Ответить
Соромлюсь запитати: чим?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:44 Ответить
Видосиками "величайшего" про наши баллистические ракеты и дальние ракето-дроны. Будет очень потужно.
показать весь комментарий
22.06.2025 14:57 Ответить
Теми, кто голосовал за Янелоха. Как Мюнхаузеном.
показать весь комментарий
22.06.2025 18:40 Ответить
Никогда. Во первых нечем. Во вторых путя не разрешает зелебобикам.
показать весь комментарий
22.06.2025 15:36 Ответить
Почему нечем? А асфальтом? А потужностью с шашлычками на закуску?
показать весь комментарий
22.06.2025 18:38 Ответить
"Наступаємо, де бачимо слабкі місця ворога"

А можна і нам показувати ті місця чи то "воєнная тайна"?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:22 Ответить
Сходи в ТЦК там покажуть
показать весь комментарий
22.06.2025 13:23 Ответить
А якщо він такий же як ти падалЬяцький бот, то куди йому йти?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:38 Ответить
Там щось інше покажуть.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:45 Ответить
Пішов по другому колу - наступ це добре - а зупинити їх - путлєр каже - який мир - в нас стратегічна ініціатива
показать весь комментарий
22.06.2025 13:22 Ответить
О це і все для чого ішак призначав Сирського. Бути громовідводом безтолкового ішака.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:23 Ответить
КАЦАПНЯ ПРАЦЮЄ З ДІТЬМИ,МИ МУДРИЙ НАРІД ПЕРЕБУДОВУЄМО ДОСАФИ НА ГЕНДЕЛІ ТА СУПЕРМАРКЕТИ,ЯК В ПОЛТАВІ МАРКЕТОПТ,А РАНІШЕ ТАМ ГОТУВАЛИ ВОДІЇВ,ПІЛОТІВ ЛЕГКОМОТОРКИ,ЗАКУПОВУЄМО МАКЕТИ ЗБРОЇ ДОРОЧЕ ЗА ЗБРОЮ НА МІЛЬЙОНИ,
ЗНОВУ
ВЕРЕЩУК,
ТИМОШЕНКО КІРЯ,
показать весь комментарий
22.06.2025 13:24 Ответить
95 кралВрал. Яке ви хочете патріотичне виховання....? Вже давно треба було з 8 класу дрони показувати як робити....а не руцьку попсу їм в вуха вливати.
показать весь комментарий
22.06.2025 22:32 Ответить
Сьогодні на телеканалі Київ сказали, що Хрещатик у 1941 підірвали наші...російські окупанти це наші...
показать весь комментарий
22.06.2025 13:24 Ответить
Центр Києва в 1941 році дійсно був замінований, підірваний і знищений за прямим наказом Сталіна. Мої родичі пережили окупацію Києва і бачили все це на власні очі. До речі, втратили квартиру...
показать весь комментарий
22.06.2025 17:37 Ответить
Схоже Сирського вигнали на публіку, щоб відволікти усіх від контрнастпу, який здійснив Чернишов на бюджет України.
Але мушу зазначити, що слабувато виходить. Старайтесь краще Олександр Станіславович, не підводьте Андрія Борисовича.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:25 Ответить
Відзавтра підійдуть підкріплення у вигляді заяв про підтримку з боку європейських партнерів.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:38 Ответить
Відповідь комбата Ширшина.


Дебільніших задач, як на поточному напрямку я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед бестолковим генералітєтом крім як до провалів не приводить ні до чого. Все, на що спроможні - догани, розслідування, накладання стягнень. Ідуть всі в ср#ку. "Політичні" ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям.
Джерело: https://censor.net/ua/n3552848

Сирський - брехун ,як і його верховний гавнокомандувач.
В історію вони обидва і їх шобло увійдуть в історію ,як ганебний приклад некомпетентності,корупції та брехні
показать весь комментарий
22.06.2025 13:26 Ответить
Сырский - это типичный лизоблюд "чего изволите". Он никогда не скажет "нет" Зеле, в отличие от того же Залужного.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:53 Ответить
Он никогда не скажет "нет" Зеле, в отличие от того же Залужного.
Залужный так подобострастно тискал Зеленского(аж целых два раза) при вручении ему Героя Украины,что я сомневаюсь в справедливости вашего суждения.
показать весь комментарий
22.06.2025 21:23 Ответить
Ну да, свидетельства разных очевидцев, опубликованные кучей западных уважаемых СМИ - не в счет. Можете сомневаться и дальше.
показать весь комментарий
22.06.2025 21:37 Ответить
Сомневаться,удел умных,вы не знали?
показать весь комментарий
22.06.2025 22:45 Ответить
А также больных параноиков.
показать весь комментарий
23.06.2025 01:23 Ответить
Самое слабое место ********* это *****, по нему и надо *******...
показать весь комментарий
22.06.2025 13:29 Ответить
Де він, *****, може наступати, при дефіциті БК?

https://espreso.tv/oborona-ta-bezpeka-de-ukraini-brati-********** Микола Княжицький:
Фронт сьогодні тримається на межі можливого. І поки армія веде важкі бої, однією з наголовніших проблем стає не відсутність мотивації чи техніки, а - ***********. Наша артилерія часто мовчить не з тактичних міркувань, а через нестачу снарядів. Дрони летять з мінімальним зарядом. Міномети працюють обмежено, а складні рішення на рівні командування дедалі частіше залежать не від тактики, а від залишків на складах.
Обсяги постачання в ЗСУ 155-мм снарядів з січня по травень 2025 року зменшилися утричі.
Майже всі артилерійські підрозділи сьогодні повідомляють про проблеми із праймерами,
Тим часом, масове виробництво 155-мм снарядів в Україні так і не стартувало, держава законтрактувала лише імпорт, а на українське виробництво коштів не виділила.

Княжицький закликав👇👇👇
- терміново змінити регуляторну політику,
- ⁠ухвалити закони, які дозволять пріоритетні закупівлі в українських виробників.

За його словами, такі рішення готова підтримати парламентська опозиція.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:29 Ответить
Їм пох... у них по звітах держава випустила держава 1.5 млн дронів, у нас ще більша проблема крім снарядів невистачає артилерії, один майор навіть про це говорив в ефірі 1+1, що вони змушені вибирати пріорітети і частину підрозділів бригади залишають без ніякої підтримки.
І тим користуються орки тиснучи саме в тих місцях.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:48 Ответить
Навіть мінометів недостатньо. Кум на ЛБЗ каже що в БАТ-і замість 5-ти максимум 2-3 міномети.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:12 Ответить
Так зелена шантрапа і цього добивається, щоб залишити наших солдатів без снарядів, а взамін всучити їм руки лопати.
показать весь комментарий
22.06.2025 16:22 Ответить
Може час закінчити стендап?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:31 Ответить
Чого раптом? Мудрому народу України все подобається
показать весь комментарий
22.06.2025 13:49 Ответить
Найліпша стратегічна мета в цій війні це вбивати як умога більше московита навіть дещо відступаючи...
бо якщо ми наступаємо і берем кілометр території і втрачаємо непропорційно такий дефіцитний і дорогий для нас людський ресурс ,то яка чітка стратегія цього? А її немає , ось і вся відповідь. наступ заради наступу - це шлях до поразки...
ми в величезній людській диспропорції агов клоуни!
збереження людей і знищення московита ось стратегічна мета, а потім уже наступ якщо це шкодить першому не робимо наступ .
вже знищено більше мілйона московитів це багато повірте навіть для такого блефуючого чма як *****
показать весь комментарий
22.06.2025 13:32 Ответить
Ну знищено не лям, а тисяч 250. Для болотної мокшандії це некритично
показать весь комментарий
22.06.2025 13:51 Ответить
Пускай этот супер гений и стратег лучше скажет нам, какая была вообще польза от наступления на Курскую область? Наполеон
показать весь комментарий
22.06.2025 13:33 Ответить
Вверх по этой ветке найдите мой ответ МАКСИМУ БЕЗФАМИЛЬНОМУ,я кинул ему ссылку,гляньте её и получите ответ,для чего это было нужно.
показать весь комментарий
22.06.2025 21:28 Ответить
відправ на звільнення фортеці бахмут і фортеці авдіївка слуг і квартал в повному складі, там пару дивізій. плюс ухилянтів тцк. плюс ухилянтів мусорів.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:33 Ответить
Це значить коли кацапи зруйнують Суми як Куп'янськ і Покровськ - Сирський полізе в Брянську область щоб кацапи почали облогу ще й Чернігова.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:38 Ответить
😢😢😢
показать весь комментарий
22.06.2025 14:11 Ответить
Кобилу спочатку нагодуй ,будьоновець
показать весь комментарий
22.06.2025 13:38 Ответить
корона не налазить! над вушами шерсть вибрив, шоб висіла на ушах й виглядав теж ако шах! ))
показать весь комментарий
22.06.2025 13:39 Ответить
Придністров'я - слабке місце? Чи там пуйло згоду не давав?
показать весь комментарий
22.06.2025 13:45 Ответить
Формально це територія Молдови. Західні партнери будуть категорично проти.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:55 Ответить
Західні партнери, це тромб, орбан і фіцо?
показать весь комментарий
22.06.2025 15:02 Ответить
курва ти
показать весь комментарий
22.06.2025 13:48 Ответить
Стратегія без тактики - повільне просування вперед, тактика без стратегії - метушня перед поразкою.
Ні в Сира ,ні в зе немає ніякої довгострокового бачення - єдина їх стратегія залишитися у владному кріслі надовше - а скільки здохне кріпаків в безплідних штурмах чи на непідготовлених позиціях - їм байдуже . Тим паче ,що їх в цьому підтримує ціла зграя тилових піксельних,валантьорів силовиків та чиновників. А всіх загиблих достатньо помянути в патріотичному відосіку і назвати гєроями - народ любить в нас сльозливі героїчні історії про загиблих козаків . А через чиї проYоби загинули люди розбирати не варто- це не патрітично і розєднує. Бо. брехня та корупція - це "скрєпи " вже української держави Зе - без якої вона існувати вже не може
показать весь комментарий
22.06.2025 13:50 Ответить
Отже, працюючі на зелених політтехнологи і пропагандисти, професіонали своєї справи. 74% підтримки любімого дучє це не булька з носа.
показать весь комментарий
22.06.2025 13:58 Ответить
Ні в Сира ,ні в зе немає ніякої довгострокового бачення - єдина їх стратегія залишитися у владному кріслі надовше - а скільки здохне кріпаків в безплідних штурмах чи на непідготовлених позиціях - їм байдуже .
Ви я бачу не в курсі,який план глобальних еліт виконує Зе.Ознайомтесь.

https://www.youtube.com/watch?v=CnM5iSUc7Nw
показать весь комментарий
22.06.2025 21:31 Ответить
А дерьмак дозволив наступати???
показать весь комментарий
22.06.2025 14:34 Ответить
Поки що ми тільки відступаємо. По ходу слабкі місця чомусь тільки у нас.
показать весь комментарий
22.06.2025 14:49 Ответить
А те що в наступальній операції втрати наступаючих 5:1 або 3:1,йому звичайно ж пофіг,,баби єщьо нарожают.
показать весь комментарий
22.06.2025 15:18 Ответить
Потужний контрнаступ із "лисячіх нір"?
показать весь комментарий
22.06.2025 15:26 Ответить
Трампон і компанія публічно брехали,що ні в якому разі не вступлять проти іранців у війну - виявилося що так діють,коли хочуть успіху.А до чого цей висер Сцирського?(
показать весь комментарий
22.06.2025 15:47 Ответить
я теж вважаю що потрібно публікувати питання, на яке давалась відповідь
буде менше сполоханих ідіотів
показать весь комментарий
22.06.2025 16:29 Ответить
Цей м'ясник сирський не зупиниться зі своїми дебільними м'ясними штурмами замінованих посадок, в яких будуть гинути тисячі наших солдатів.
показать весь комментарий
22.06.2025 16:17 Ответить
очікувана відповідь на подібне питання
інше всі самі собі додумають
показать весь комментарий
22.06.2025 16:27 Ответить
Що готовиш чергову авантюру типу "курської операції "?
показать весь комментарий
22.06.2025 17:32 Ответить