9311 посетитель онлайн

Трамп о своем обещании завершить войну в Украине "за 24 часа": Это был сарказм

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп объяснил, что его предвыборное обещание завершить войну России против Украины "за 24 часа" после вступления в должность было саркастическим.

Об этом он сказал во время брифинга на полях саммита НАТО в Гааге, передает Цензор.НЕТ.

Трампа спросили, саркастично ли он ранее обещал остановить войну в Украине в так называемый дедлайн "за 24 часа". Американский президент ответил: "Конечно, это было саркастично".

Журналисты напомнили, что он на посту президента США уже 5 месяцев и 5 дней, и уточнили, почему же он до сих пор не смог завершить российско-украинскую войну.

На что Трамп объяснил: она сложнее, чем "кто-либо мог себе представить".

"Владимир Путин более сложный человек. К сожалению, у меня были проблемы с президентом [Украины Владимиром] Зеленским, скорее всего, вы читали об этом. И это сложнее, чем любая война", - добавил он.

Ранее специальный представитель президента США Дональда Трампа по вопросам Украины и России Кит Келлог прокомментировал обещание лидера США закончить войну в Украине за 24 часа.

Топ комментарии
+27
5. Хто з травня 2019 року провів розмінування тіх стратегічних напрямків по яким москалі почали повномаштабне вторгення в лютому 2022 року та пройшли парадним маршем до Маріуполя тощо?
6. Хто з травня 2019 року заборонив СОУ контрснайперську боротьбу?
7. Хто з травня 2019 року перевів ВПК України, якій до цього працював майже 24\7, на одноденну робочу неділю?
8. Хто з травня 2019 року не закупив жодного КРАЗА для ЗСУ?
9. Хто з травня 2019 року зупинив виробництво САУ Богдана?
10. Хто з травня 2019 року почав переслідування бойових генералів та військовослжбовців з розавдниками та патріотами?
11. Хто з травня 2019 року розвіа таку корупцвю якій не било ще в історії України?
12. Хто таємно зустричався в Омані з голоаою зовнішній розвідки РФ?
Додати ще?
показать весь комментарий
25.06.2025 19:39 Ответить
+24
АХАХАХАХХАХАХХА - самий високооплачуваний клоун планети - уже коштував США 10 трлн.

Ми теж такого маєм і він теж смішно жартував - приблизно на 50% зменшення нації і збитків в 1 трлн
показать весь комментарий
25.06.2025 18:29 Ответить
+22
Ні. Це був пи₴доболізм вкупі з обісраними штанцями.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
АХАХАХАХХАХАХХА - самий високооплачуваний клоун планети - уже коштував США 10 трлн.

Ми теж такого маєм і він теж смішно жартував - приблизно на 50% зменшення нації і збитків в 1 трлн
показать весь комментарий
25.06.2025 18:29 Ответить
Тобто - по твоєму в тому що "приблизно на 50% зменшення нації і збитків в 1 трлн" - це не ***** з кацапами винен ?!
показать весь комментарий
25.06.2025 18:43 Ответить
*****, ***** но незлпаний сталеяйцевий та сонцесяйний зі Слугами ***** допомогали та допомогають ***** всіма силами як тільки можут і де тільки можуть.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:47 Ответить
Угу - допомагають ***** гавкаючи на Президена України ... ваше гавкання тут кацапи одразу на своїх ресурсах викладають ! Одразу зрозуміло на кого ваша ботоферма працює !
показать весь комментарий
25.06.2025 19:13 Ответить
Нуж бо, надайте відповідь на де кілька запитань.
1. Хто з травня 2019 року катострофічно на свідомо скоротив фінансування ЗСУ?
2. Хто з травня 2019 року заморозив та майже знищів ракетні програми України?
3. Хто з травня 2019 року скорочував ЗСУ?
4. Хто з травня 2019 року відводив ЗСУ з вигодних для оборонт позицій на невигідні?
5.
показать весь комментарий
25.06.2025 19:28 Ответить
Додати ще?
показать весь комментарий
25.06.2025 19:39 Ответить
Чого мовчиш, пралка Zeленій обісраной білизни?
показать весь комментарий
25.06.2025 19:55 Ответить
Переліки кажеш... Спалився ти кацапе.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:24 Ответить
Перелики іуд яки отримують гроши за прання ротом белизни Слкг ***** та Zе від крові українуів. Ти там теж є. Народ вам це не забуде та не пробачить, від мосейчучки до тебе.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:40 Ответить
Смотря что вы вкладываете в понятие "виноват".

Зе мог усиленно готовиться к войне, Пу бы это доложили и агрессии бы не было.
Зе мог усиленно скупать оружие, тогда бы Пу получил по зубам и не смог оправиться.
Зе мог не принимать бой, а начать переговоры и выпросить почетную капитуляцию.
Зе мог в процессе войны принимать решения, помогающие войне, но пока что складывается впечатление что война не проиграна вопреки Зе, а не благодаря.
Зе мог передать свои полномочия парламенту и устраниться.

Но Зе принял бой, не имея оружия, не имея плана. Цена платится головами украинцев. В прямом смысле.

В вашем возрасте пора уже знать, что нападают исключительно на слабые страны, и Пу в этом плане не исключение.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:19 Ответить
Зе мог усиленно готовиться к войне, Пу бы это доложили и агрессии бы не было...
Далі можна не читати .
Просто порівняйте видатки України на МО і МВС з 2014 по 2022 - і скажіть хто за останні 10 років , більше Зеленського , готувався до війни ?
показать весь комментарий
25.06.2025 22:05 Ответить
Подготовка до войны не равняется видаткам на МО.
Можно профинансировать спальных мешков на миллиард денег.
А можно купить пяток старых, но не менее эффективных С-125.

Зе похоронил и производство и импорт.
Более того, Зе (точнее не сам Зе, а его команда под прикрытием тогдашнего главы СБУ) ложил на стол российской разведки точное положение вещей в обороне: где, чего, сколько.

У меня в Николаеве есть микрорайон на отшибе - Кульбакино. Там военный аэродром, ПВО и чуть поотдаль - небольшое неприметное здание 10х10м. В этом помещении собиралась некоторая радиоаппаратура для наших СУшек. Небольшая, чтобы вы понимали - чемоданчик из текстолита общим весом килограмм десять.

Так вот 24 февраля 2022 года прилетело не по аэродрому сперва. Прилетело прицельно в это здание. Люди его сдать не могли, военных там не было. Там было несколько инженеров электриков, работяг короче говоря. С воздуха разведать тоже нереально, это бывший разделочный цех. Сдали с вероятностью в 99.9% работники авиаремонтного. Возникает вопрос - чем занималась в этот момент СБУ? Шария чмырила?

Вот это называется - подготовка к войне. И Зе ее проеабл.
показать весь комментарий
25.06.2025 23:15 Ответить
То шо відповідей на мої запитання не буде, ротовп пралка белізни Ze від крові укравнців? Оно і зрозуміло, шо у вам, Іуд та *********, одна відповідь - ва фсём винават Парашанка а Zе лучший и не причом.
показать весь комментарий
26.06.2025 04:54 Ответить
Як хто більше всіх готувався до повномаштабной війни? заісно Порошенко з Турчиновим та Гройсманом. А Zе готувався до сдачи країни *****.
показать весь комментарий
26.06.2025 05:38 Ответить
Спеціально для Трампа вводиться новий термін: СРАКАЗМ. Це коли Трамп думає сракою.
показать весь комментарий
25.06.2025 19:12 Ответить
Сраказм - коли тромб лиже сраку *****.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:13 Ответить
В Білому домі доводиться тримати цілий штат перекладачів з мови Трампа на мову нормальних людей.
показать весь комментарий
25.06.2025 19:26 Ответить
показать весь комментарий
25.06.2025 22:37 Ответить
Дебіл в червоній бейсболці- стандатний дрескод Трампа. Що цікаво (зверніть увагу!) на бейсболці є цифри 45 і 47. Це, напевне, підказка Трампу, щоб він часом не забув, яким по рахунку президентом він був і є, враховуючи нездатність Трампа запам'ятати найпростіші цифри. Зняв бейсболку, прочитав цифри і вже може відповісти, який він по рахунку президент США.
показать весь комментарий
26.06.2025 09:10 Ответить
Так. Підтримую! Прямо в точку!
показать весь комментарий
26.06.2025 09:22 Ответить
Ні. Це був пи₴доболізм вкупі з обісраними штанцями.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:30 Ответить
Ми будемо кров"ю харкать за цього рудого афериста. Власне, у нас те саме.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:44 Ответить
Нам теж обіцяли, тільки не за 24 години, а після погляду в очі *****. І не тільки це. Мабуть, то теж був сарказм.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:47 Ответить
Погляд був - в очі як хтось обіцяв.
Тільки дозволили подивитись в одне око.
Якщо чесно - не зовсім в око.
АЛЄ
Для того, щоб впевнитись, що це було за око декому довелось лизнути.
І таки впевнитись що з того ока льється не чиста сльоза і пахне вона не як сльоза.
І тоді в нас проявився ЛІДОР
показать весь комментарий
25.06.2025 18:57 Ответить
Що б Трамп не говорив, все в кінці кінців перетворюється на СРАКАЗМ.
показать весь комментарий
25.06.2025 19:30 Ответить
Це був маразм.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:24 Ответить
Який сарказм? - ****** таке шо й двома руками на голову хер натягнеш
показать весь комментарий
25.06.2025 18:30 Ответить
показать весь комментарий
25.06.2025 18:31 Ответить
Трампон поц. Всім і так відомо що ти ******.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:31 Ответить
Підр гнійний !!!
показать весь комментарий
25.06.2025 19:36 Ответить
Передвиборча клоунада. А хтось 4 тис. євро обіцяв, і теж дагаваріться с рєбятамі.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:32 Ответить
А Трамп це Президент США (САРКАЗМ)
показать весь комментарий
25.06.2025 18:34 Ответить
прощай ******** не скучай , смотри футбол !
показать весь комментарий
25.06.2025 18:35 Ответить
ХУЖЕ КЛОУНА!А ЧТО ЕМУ ЕЩЁ СКАЗАТЬ ЕСЛИ ЕГО И В ХРЯН НЕ СТАВЯТ!
показать весь комментарий
25.06.2025 18:38 Ответить
Ясно. За базар не отвічає. З'їхав на мороз.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:38 Ответить
От що аміназин животворний робить. Один укол - і навіть старий маразматик говорить ну майже як нормальна людина.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:40 Ответить
Старий переплутав слово сарказм зі словом маразм!
показать весь комментарий
25.06.2025 18:44 Ответить
Він забув додати шо це був прекрасний сарказм. Як і його сраний чуб та угоди.
показать весь комментарий
25.06.2025 18:49 Ответить
Сарказм це якщо тебе порядною людиною називать...
показать весь комментарий
25.06.2025 18:50 Ответить
це був підаразм від під@ара
показать весь комментарий
25.06.2025 18:53 Ответить
Нічого собі жарти??? В нас гинуть люди!!!
показать весь комментарий
25.06.2025 19:02 Ответить
Тьху!! Дешевка руда....
показать весь комментарий
25.06.2025 19:06 Ответить
Тільки дебіл може про війну, загибель людей з сарказмом казати
показать весь комментарий
25.06.2025 19:13 Ответить
О як...
показать весь комментарий
25.06.2025 19:16 Ответить
Нарешті ПРАВИЛЬНО переклали те, що воно сказало. До речі, минулого разу він саме так і казав, але через недолугих перекладачів тоді це назвали "жартом". Ось, до речі, уривок з того першого інтерв'ю:

показать весь комментарий
25.06.2025 19:20 Ответить
а пачиму, *****, бы и ни пашутить о такой незначитильнай куйне как война в Украине....
показать весь комментарий
25.06.2025 19:25 Ответить
Сарказм + маразм +сраказм = МАРКСИЗМ.
показать весь комментарий
25.06.2025 19:43 Ответить
Тварина руда зовсім вже не намагається нічого пояснювати....Щоб ти здох разом з путлєром
показать весь комментарий
25.06.2025 19:46 Ответить
TACO
показать весь комментарий
25.06.2025 20:13 Ответить
А прострілене вухо було передвиборчою виставою, так? Питання риторичне.
показать весь комментарий
25.06.2025 20:32 Ответить
тема з трампом розкрита..
показать весь комментарий
25.06.2025 20:51 Ответить
Господи, Трампон, ты самое большое чмо на Земле )))....
показать весь комментарий
25.06.2025 20:53 Ответить
"Обіцяв одружитись, але це був сарказм". Чоловіки, беріть на озброєння. Номінант на Нобелевську премію миру погодив.
показать весь комментарий
25.06.2025 20:57 Ответить
Руде чмо здохне через 24 години
показать весь комментарий
25.06.2025 21:09 Ответить
Заразился таки от Мелании, бедолага.
Имитирует сарказм.
показать весь комментарий
25.06.2025 21:20 Ответить
Балабол. щоб ти здох. з
показать весь комментарий
25.06.2025 22:37 Ответить
Сарказм це ти, дебіл. Сарказм долі..
показать весь комментарий
25.06.2025 22:41 Ответить
Сарказм в устах 79-літнього нарциса з ознаками деменції звучить страшно...
показать весь комментарий
25.06.2025 23:13 Ответить
Кругом одні клоуни.
показать весь комментарий
26.06.2025 01:06 Ответить
это знaли все кроме до л бо е бов в Укрaине и сшa