11189 посетителей онлайн

Орбан радуется, что поляки меньше поддерживают вступление Украины в ЕС: "Большой поворот, Европа просыпается!"

орбан, венгрия

Премьер Венгрии Виктор Орбан прокомментировал данные опроса в Польше, согласно которым доля противников вступления Украины в ЕС и НАТО больше, чем сторонников.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Свежий опрос IBRiS показал, что в вопросе членства Украины в ЕС и НАТО среди поляков уже нет единодушной поддержки. За вступление Украины в ЕС высказались 35% опрошенных, в НАТО - 37%. При этом против - по 42% респондентов.

По мнению венгерского премьера результаты опроса свидетельствуют об изменении взглядов относительно Украины среди европейцев.

"Большой поворот: уже и поляки не хотят, чтобы Украина вступала в НАТО и ЕС". Европа просыпается!", - написал Орбан в фейсбуке.

Напоминаем, ранее в правительстве Венгрии объявили результаты так называемого "референдума" по вступлению Украины в ЕС и заявили, что "против" высказались 95% голосовавших.

Топ комментарии
+15
********* ******. Щоб мадярів кацапи ***** в сраку!
показать весь комментарий
26.06.2025 19:35 Ответить
+11
Постсовєцьке бидло в лиці венгрів ( смердючіх циган), словаків ,і пшеків, які за людей українців не вважають, скоро будуть смоктати бурятські ***. На те вони і заслуговують.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:41 Ответить
+7
Коли ми слабкі, всяка сволота вилазить та вчить жити, чи то то тампон, чи Орбан.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поляки,Угорці і Словаки.Єдині Румуни(не словяни) пока за нами
показать весь комментарий
26.06.2025 19:34 Ответить
********* ******. Щоб мадярів кацапи ***** в сраку!
показать весь комментарий
26.06.2025 19:35 Ответить
..коли вже його поставлять на місце?
показать весь комментарий
26.06.2025 19:37 Ответить
Ми маємо Зеленського ! Ще не вечір !
показать весь комментарий
26.06.2025 19:44 Ответить
***** кацапский, шел бы ты на *** гнида *******. И твой Зеленский тут не причем. Вас ,кацапов ,давно надо уничтожить, от мала до велика , любым видом оружия массового поражения.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:48 Ответить
Аплодую стоячи!

Поєднати в одному висловлюванні "***** кацапский" і "твой Зеленский" це просто шедеврально!
Тобто ЗЕ! - це агент московії? Я правильно зрозумів?
А чому ж тоді "твой Зеленский тут не причем", якщо саме він відповідає за дипломатію, мобілізацію, оборону та безпеку країни (відповідно до Конституції та законодоавства України)?
🤔
показать весь комментарий
26.06.2025 20:16 Ответить
Воно так і буде. Такі як ти підуть в армію орків, де тобі очко роздовбуть ,як лугандонам, і на м'ясо. В рідню всю твою жіночої статі, будуть ***** в три ствола кацапи, регулярно, і скоріше всього вузькоокі дикуни.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:44 Ответить
показать весь комментарий
26.06.2025 19:39 Ответить
Постсовєцьке бидло в лиці венгрів ( смердючіх циган), словаків ,і пшеків, які за людей українців не вважають, скоро будуть смоктати бурятські ***. На те вони і заслуговують.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:41 Ответить
Цей хрінов танцюрист незабаром нарешті по яйцях дістанне.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:44 Ответить
Як ви помиляєтесь, він і такий же підорас фіцо , плюс пшекі, знищать ЕС. Вони вже успішно це роблять, працюючи на трампа і *****, і сидячи на 20 мільярдів дотацій і рік.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:50 Ответить
A jesli tak sprosit poliakov ili Baltiskix stran xocet li oni vydet vengrov v ES i NATO kakoj bil bi rezultat
показать весь комментарий
26.06.2025 19:44 Ответить
Так чего же ЕС не выгонит эту кацапскую мразь?
показать весь комментарий
26.06.2025 19:52 Ответить
Чем французы или немцы отличаются?
показать весь комментарий
26.06.2025 22:57 Ответить
Венгры уже в НАТО и ЕС.
показать весь комментарий
26.06.2025 22:56 Ответить
Цікаво, що коли турки взяли Константинополь (1453 р.), вони це зробили за допомогою мадяра ОРБАНА, який зробив їм великі гармати, які були спроможні пробити стіни Теодозія. Орбан пропонував свої послуги і грекам, але зпломив ціну, яку імператор не зміз заплатити.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:44 Ответить
Цікаво. Треба буде глибше почитати історію, може це і правда про мадярів
показать весь комментарий
27.06.2025 07:09 Ответить
Коли ми слабкі, всяка сволота вилазить та вчить жити, чи то то тампон, чи Орбан.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:46 Ответить
Золоті слоа.
показать весь комментарий
26.06.2025 20:00 Ответить
,,Нові,, члени ЄС та НАТО діють як пасажири Титаніка, яких вже підняли на шлюпку та вони стали відштовхувати веслами тих, хто ще плавав у воді.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:49 Ответить
"Союзнички"
показать весь комментарий
26.06.2025 19:49 Ответить
Опонент Орбана, лідер партії «Тиса» Петер Мадяр відреагував на оголошення результатів опитування щодо української євроінтеграції.

«Результат Voks2025 сягнув лише 95%, хоча було домовлено довести його до 105%», - ідеться у дописі Мадяра.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:35 Ответить
Угорський портал Telex звертає увагу, що це голосування охоплює 29% виборців. Тоді як понад 5 мільйонів дорослих громадян Угорщини не брали участі в Voks 2025.

Вищезгадане видання також зауважує, що йдеться не про референдум, а про опитування громадської думки, на кшталт національних консультацій, яке «не має юридично обов'язкової сили та може використовуватися лише як політичний інструмент». ЗМІ порушує питання щодо того, наскільки достовірними можна вважати оголошені дані. За даними Telex, нібито в онлайн-анкетах одна людина могла проголосувати кілька разів з різних електронних адрес.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:36 Ответить
********.
показать весь комментарий
26.06.2025 19:52 Ответить
А що в нас ще залишилися ті, хто досі вірить у Євро казку? Орбан і Фіцо це і є ті торпеди Євросоюзу які публічно озвучують те, що у всіх в умі але сказати про це прямо поки що соромляться
показать весь комментарий
26.06.2025 20:00 Ответить
Орбан та Фіцо-не вічні,а "смертні" у політичному плані,дивно,а чому орбаноїдна жаба не коментує соціалогічні дослідження щодо своєї партії,яка на цей момент "зі свистом" пролітає партії про-європейського та прихильного до вступу України до НАТО та ЄС -Мадьяра?
показать весь комментарий
26.06.2025 20:31 Ответить
Не вірять у вступ України до ЄС здебільшого прокацаплені.
показать весь комментарий
26.06.2025 21:31 Ответить
"Європа прокидається!" (с)

А цьому дурнику ніхто не пояснив, що коли Європа прокинеться, то його, усіляких фіцо-сіяртних та решти московитських дурників, та сама Європа, що прокинулась, позбудеться в першу чергу? Особливо якщо звернути увагу, що всі ці "прокацаплені" сидять на дотаціях тієї самої ЄС, яка (за їхніми словами) повинна прокинутись
показать весь комментарий
26.06.2025 20:05 Ответить
Зате скільки наша влада вели з цим у*бком перемовини розказуючи що з нашими ворогами потрібно говорити і їх переконувати, ще й давати хм різні плюшки. Ну що, переконали? Ідіоти
показать весь комментарий
26.06.2025 20:32 Ответить
Пох . Можете свої опитування засунути собі чи кацапам , під дудку яких ви танцюєте - в зад . Але ми від свого не відступимо .
показать весь комментарий
26.06.2025 20:33 Ответить
А від чого саме ми не відступимо ...?
показать весь комментарий
26.06.2025 20:43 Ответить
Від планів що до вступу в ЄС і НАТО .
показать весь комментарий
26.06.2025 21:00 Ответить
Дивно ... чомусь завжди думав , що мета - побудова сильної України ...
А виявляється мета - вступ до напівзруйнованих структур , до яких нас (до речі) ніхто і не запрошує ...
показать весь комментарий
26.06.2025 21:27 Ответить
Так побудова сильної України це першочергова мета . Але - у складі Євросоюзу і НАТО . Альтернатива цьому - тайожний союз , що само собою - єресь .
Про те що Україна може бути нейтральною - навіть і не заїкайся . Не може .!! І не хочу про це навіть і говорити . Це взагалі не обговорюється .
Позаблокова Україна буде завжди спокусою для й.бнутих сусідів . Тому - варіантів немає .
І чому це в ЄС - не запрошують , коли навпаки - запрошують . Лише 2 країни щось там вийожуються . Ну та нічого , нехай трішки покапризнічають . А нам своє робити .
показать весь комментарий
26.06.2025 21:57 Ответить
Якщо кому незрозуміло, що це все наслідки спецоперації кагебе ****** (включно з всадовленням свого агента "Краснова" в президентське крісло White House) - я зі стовідсотковоою впевніностю заявляю, що в такої особи абсолютно відсутні будь-які розумові здібності.
показать весь комментарий
26.06.2025 20:33 Ответить
Давно з "лазні", блаженнойе?..
Можєшьпавтаріть?

показать весь комментарий
26.06.2025 20:58 Ответить
Еще про одного агента забыл: Слуга народа, он же клоун и ишак оманский.
показать весь комментарий
26.06.2025 23:01 Ответить
Диви , довбойоб щоб ти одного ранку не прокинувся мордою в унітазі!!!
показать весь комментарий
26.06.2025 20:39 Ответить
У Європі зараз почнуть розростатися ультраправі секти, які проти війн. А щоб у вашій країні не було війни та лаптєй рускіх салдат, треба зробити так, щоб безкінечна війна була лише в Україні. Саме над цим працюють і поляки, і мадяри, і словаки. Саме вони і розколять Європу.
показать весь комментарий
26.06.2025 20:56 Ответить
А як, до речі, завершився референдум Орбана щодо вступу України в ЄС?
показать весь комментарий
26.06.2025 21:31 Ответить
Повідомляється, що заявлена кількість учасників "референдуму" становить приблизно 29% від кількості угорських виборців, які минулого року були у списках для участі у виборах до Європарламенту (7,8 млн осіб). Тобто референдум не відбувся...
показать весь комментарий
26.06.2025 21:34 Ответить
Коли вже завалять цю мадярську свиню!!!!
показать весь комментарий
27.06.2025 08:32 Ответить