11635 посетителей онлайн

Украинцам нужно реально защищать свое государство, а не прятаться от ТЦК. Иначе придет "ТЦК РФ", - Буданов

Кирилл Буданов рассказал об обострении на фронте

Глава ГУР МО Кирилл Буданов заявил, что обострение на фронте уже продолжается. Украина должна защищаться, чтобы не пришел "ТЦК РФ", как это сейчас происходит на оккупированных территориях.

Об этом он сказал в программе "На линии огня" на Суспільному радіо, информирует Цензор.НЕТ.

По словам Буданова, после заявления российского диктатора Владимира Путина о том, что "русская земля будет там, где ступит нога российского солдата, и что, мол, они не остановятся", есть только один вывод - защищать свое государство.

"Так все же правильно сказано. Вот куда дойдут - это будет под их контролем. А вы думаете, что кто-то этого не понимает? Я надеюсь, что понимают все. И нам, как гражданам, из этого нужно делать вывод только один - что надо реально защищать свое государство, а не прятаться от ТЦК или чего-то подобного. Иначе придет ТЦК РФ, как это происходит на оккупированных территориях. А там это происходит полным ходом, поверьте мне", - отметил глава ГУР.

Также глава ГУР добавил, что обострение на фронте уже началось и продолжается: "Ничего нового никто не увидит. Все, что вы сейчас видите, сильно картинка не изменится".

На вопрос о времени, до которого это будет происходить, Буданов добавил: "До времени, скажем так, завершения мирных переговоров".

Топ комментарии
+69
Від кави в Криму до "ТЦК РФ"...
показать весь комментарий
01.07.2025 22:52 Ответить
+54
Чому "ТЦК РФ" не бояться зелені міністри з родичами, чиновники,, поліція, прокуратура , СБУ, позитивні блогери, клоуни і стендапери, квартальні гумористи?
показать весь комментарий
01.07.2025 22:56 Ответить
+48
Трепло ! Нехай прийде к дітям корупціонерів до Лондона, Монако, майамі та Барселони та ви все це розкаже !
показать весь комментарий
01.07.2025 22:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
А хто ж тоді заброньовані чоловіки? А ну просвітіть.
показать весь комментарий
02.07.2025 14:57 Ответить
А мусорила яких кім чен зе с прокурорчиками судями і гнидами шоблівькими не повині виконувати пртсягу, шлбло просроченого
показать весь комментарий
02.07.2025 07:41 Ответить
Ніби патріотичний сайт, а ухилянти в тренді,сумно...
показать весь комментарий
02.07.2025 07:53 Ответить
Ти в тренді.
показать весь комментарий
02.07.2025 08:53 Ответить
їх ВЗАГАЛІ не банять! "хрестики" тільки тим, хто згоден з Будановим!
показать весь комментарий
02.07.2025 09:14 Ответить
показать весь комментарий
02.07.2025 09:55 Ответить
Ти згоден з будановим що йому треба сидіти в кріслі і розказувати, що ти повинен йти на фронт? Якщо ти згоден, то чому ти тут?
показать весь комментарий
02.07.2025 10:31 Ответить
Ухилянти не в тренді - ухилянти поховалися в тилу "заброньовані " корочками силовиків-чиновників
показать весь комментарий
02.07.2025 10:39 Ответить
Патріотизм це не пряма аналогія кретинізму. Бути патріотом на відстані, чи з бронею не є видатним досягненням.
показать весь комментарий
02.07.2025 14:59 Ответить
Тут буде багато про нехай хтось інший...
В потім чиновники сформують уряд у вигнанні і будуть жити в своє задоволення, а люди поїдуть товарними вагонами до сибіру... І в дорозі будуть жерти своїх дітей...
показать весь комментарий
02.07.2025 08:21 Ответить
Я з чиновниками виїду
показать весь комментарий
02.07.2025 08:54 Ответить
ні. люди поїдуть слідом за чиновниками.
показать весь комментарий
02.07.2025 09:57 Ответить
Простий посполитий ,якщо захоче виїде за кордон і буде працювати на польського пана не за 500 доларів ,як в Україні а за 2000. А український чиновник-силовик - за кордоном красти не може - і робити нічого не навчений - тому нахіба кому там треба .
Тому чиновник -силовик зацікавлений ,щоб кріпаки залишалися вдома . Але одна проблема в силовика чиновника - як примусити одночасно посполитого і воювати ,і економіку піднімати - бо "ждуни -ухилянти " не хочуть вдень воювати ,а вночі працювати на заводах та полях . Несвідомі - тому варіант - щоб воювали та працювали 24 години на добу за баланду..
показать весь комментарий
02.07.2025 10:44 Ответить
А як ти думав? Хто за того тіпа посполитого має воювати. Нахєра посполитий забронював усіх підряд. Я солдат і воюю сам за себе наприклад. Є сто пропозицій тіпа посполитих зробити фіктивні папери і спиратися. Для мене це не проблема. Тільки хто буде мені гарантувати оборону? В ніхто. Я сам . А баланду для посполитих запровадити треба би було ще років 10 назад. Ха ха ха.
показать весь комментарий
02.07.2025 11:14 Ответить
От через те що так думаєте і будете воювати ще довго - бо не бачите коренів та причин війни, якщо московія не колапсне через економіку звичайно незабаром ( на що є серйозні приводи)
показать весь комментарий
02.07.2025 11:48 Ответить
Мрія будь-якого заброньованого патрійота.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:01 Ответить
Відповідь дураковатого ідійота.
показать весь комментарий
02.07.2025 18:44 Ответить
Мирончику, а ти чого так збудився? Заброньований патрійот?
показать весь комментарий
02.07.2025 18:49 Ответить
скільки корупціонерів втікло закордон по "листам" ГУР Буданова????
показать весь комментарий
02.07.2025 08:51 Ответить
Ну не так вже й багато. Якщо не тупити, то кради, ділись і живи горя не знай в Україні милій.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:03 Ответить
буданов де баканов
показать весь комментарий
02.07.2025 08:54 Ответить
видалені ВСІ хто згоден зі словами Буданова про мобілізацію! залишено(у великих кількостях) ось таке гівно відкрито розхвалююче "життя в раші"_________Eugene Kibets #552539

Так в рашке границы открыты,мужики на улицах спокойно ходят,не нравится - уезжай,там нет концлагеря,эта же власть сос воими тцк еще и увеличивает количество ждунов,т.к многие начинают видеть в рашке спасение от тцк,свободу. Дожились,доголосовались...

01.07.2025 23:41
показать весь комментарий
02.07.2025 09:08 Ответить
показать весь комментарий
02.07.2025 10:21 Ответить
І шо не так? Таким обдарованим вже пояснювали, що пропаганда досить часто на 100% складається з правди. Вчись як треба дурити голову у російських пропагандистів. А то буряти, буряти. Не ведуться ухилянти вже на бурятів. Забули. Особливо коли тебе бусярять вже сьогодні, а перспективи аналогічні орківським дабравольцам. "А какао разніца?" - слова 4-х разового патрійота-ухилянта.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:10 Ответить
********* пустозвон
показать весь комментарий
02.07.2025 09:20 Ответить
Давайте спочатку депутати та 95 квартал покажуть приклад, а потім вже всі інші українці.
показать весь комментарий
02.07.2025 11:04 Ответить
Давайте спочатку кожен вимагати у депутата від свого округу зняття всіх броней. Ніхто цього вимагати не буде. Тому що ухилянтська інфраструктура загнеться. В ухилянтській інфраструктурі задіяні мільйони тіпа громадян. Ха ха ха.
показать весь комментарий
02.07.2025 11:19 Ответить
Отут погоджуюсь повністю. Суцільна система ухилянства і корупції. Набиваючи кишені на всіх рівнях, мудрі українці так і свою державу можуть просрати.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:13 Ответить
Всі 100% сцикунів будуть воювати. Просто вони ще не здогадуются. Одни будуть захищати власний дім, інши побіжуть на россійський м'ясний штурм. Дома на дивані пролежати нікому не вдастся.
показать весь комментарий
02.07.2025 14:51 Ответить
Але це не точно
показать весь комментарий
02.07.2025 15:13 Ответить
Міняємо методичну. Вже не працює. По суті правильно, але теза вже непрцююча. Посполитим похєр. Любімому прєзідєнту на все похєр, ну і електокорату так само.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:15 Ответить
Президенту пофіг, бо він будь коли може поїхати на ПМЖ в Ізраїль чи Італію, чи на Канари. А ви тут залишитесь розрулювати все те, що він напрезидентствовав
показать весь комментарий
02.07.2025 16:11 Ответить
Коли війна якимось чином закінчиться, і відкриють кордони. То назавжди виїде ще кілька мільйонів. Залишатись тут із тими хто голосував по приколу аби поржати, це самовбивство. Так само у випадку якщо буде погіршення ситуації на фронті.
показать весь комментарий
02.07.2025 18:09 Ответить
А куди ви біжати зібралися? В ЄС ви нікому не потрібні.
показать весь комментарий
03.07.2025 10:55 Ответить
Це негативний наратив. Повірте, наші чоловіки добре себе там почувають. В мене багато знайомих там. Сам я айтішник зі знанням англійської, і такі як я там точно не ***********. Судячи коментарів на айті форумах, багато таких як я планують виїзд як мінімум одразу після відкриття кордонів. І не в війні справа.
показать весь комментарий
03.07.2025 13:00 Ответить
Яких-таких українців Буданов мав на увазі? Невже всіх?
показать весь комментарий
02.07.2025 14:55 Ответить
Тю, таке скажете. Тільки тих, хто ще не обілечений. Безплатно не відпетляєш від почесного обов'язку по захисту держави.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:17 Ответить
А Червінський де,укр.військовий вищого гатунку?
Пальцем не кинув,щоби забрати свого підопічного з укр.тюрми,безпідставно увязненого слугами урода.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:07 Ответить
Бгг, чесних сбушників не існує в природі, так і з цим кадром.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:11 Ответить
Він вартує 10 буданів. А будан слабак,що навіть ні разу на суд не прийшов,щоби підтримати безпідставно звинуваченого свого підопічного.
Червінський-ось хто мав би бути на чолі укр.військової розвідки,а не пустослови від ермака.
показать весь комментарий
02.07.2025 15:46 Ответить
Він не вартує нічого, якщо його посадили.
показать весь комментарий
02.07.2025 16:03 Ответить
100 процентів в очах зелені-,бо він автор і виконавець блискучих операцій проти рашистів і їх маріонеток.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:53 Ответить
То може треба дати працювати умовним Червінським, а не переслідувати їх. А буданов?
показать весь комментарий
02.07.2025 15:38 Ответить
Українцям потрібно було думати головою, а не сракою, коли обирали ХЗ кого замість президента та верховного, тоді не прийшлось би ховатися від ТЦК та перепливати Тису на матраці за 15000 баксів.
показать весь комментарий
02.07.2025 16:05 Ответить
73% населення -тупоголові.
показать весь комментарий
02.07.2025 16:13 Ответить
Нехай Буданов кидає ГУР, бере собі піхотну бригаду і боронить Україну на нулі, а не в штабі, от тоді і подивимось, що воно з себе є !!!
показать весь комментарий
02.07.2025 16:40 Ответить
Буданов вже на війні. Пора на війну сцикунам. В ТЦК дані поновили?
показать весь комментарий
02.07.2025 17:01 Ответить
Так майже всі сцикуни в тЦк працюють.
показать весь комментарий
02.07.2025 18:02 Ответить
Вони там бізнес роблять. Он який багатий представник Броварського ТЦК при генштабі зараз. Мабуть не тільки собі заробив, а й поділився з керівництвом раз прилаштували.
показать весь комментарий
02.07.2025 19:12 Ответить
Сцикуни ще в ОП сидять, звернись до них, чи слабо?
показать весь комментарий
02.07.2025 19:13 Ответить
А до цього депутати захищали державу,а Українці тільки дивились? Кажи прямо Українці повинні нас брехунів,мородерів,зрадників захищати.
показать весь комментарий
02.07.2025 17:16 Ответить
Уфф... скільки хейту, воно й не дивно
Хочеш щоб тебе зненавиділи = скажи правду
показать весь комментарий
02.07.2025 17:37 Ответить
Так він же і не каже правду, наприклад, чому тцкашники,мусора, прокурори, судді, блохери, спортсмени , адвокати і далі по списку та всі їх родичі та друзі мають бронь?
показать весь комментарий
02.07.2025 18:05 Ответить
Мабуть у владі не українці, бо ніхто з зеленої влади не хоче йти на фронт, їм і в Києві непогано, ще й нагороди отримать і УБД.
показать весь комментарий
02.07.2025 19:08 Ответить
Ок, а що пан Буданов порадить ЗЕ, Умерову, Сирському, Резнікову, Чернишову, поліцаям і прокурорам? Залишатися на місцях і виконувати План миру і План перемоги?
показать весь комментарий
02.07.2025 19:48 Ответить
Ну де блін їх стільки береться, що в них винні тільки робітники і селяни. Ні не вони самі, не злодії, не зрадники, не корупціонери, не м'ясники командири, не головнокомандуючі, не верховно командуючі, а тільки ті, хто не хоче здихати в дурнуватих м'ясних штурмах замінованих посадок.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:43 Ответить
До останнього діда в останньому селі... Питання: хлопці з 95 кварталу підуть на передову після цього діда чи перед ним? Родичі Порошенко? Ахметова? Кличко молодший? Хто чув від президента Зеленського заклики: всі на фронт?!!
показать весь комментарий
02.07.2025 21:27 Ответить
Манипуляция и подмена понятий, Проблема в другом, не хотят воевать за 100к, платите 200к, не хотят за 200к, платите 300-400к солдатам!!! А в тылу и госчиновникам всем з/п 20к. Не прокурорам и судьям, а солдатам!!! Средняя зарплата госчиновников 50к, средняя!!!! У нас армия 800к, а воевать некому. А куда делись солдаты под твоим чутким командованием?!?!?!?! Может в этом проблема?!?!
показать весь комментарий
03.07.2025 04:28 Ответить
Товарищ Буданов, а кто оплачивать банкет будет?! За чей счёт гуляем?! Войну нужно оплачивать деньгами, чтобы ты получал зарплату, бизнес должен работать и получать прибыль, кормить народ кто будет, прокуроры с судьями и мусарами?!?! А вы не ******?!?!
показать весь комментарий
03.07.2025 04:38 Ответить
Страница 4 из 4