9628 відвідувачів онлайн

Українцям потрібно реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК. Інакше прийде "ТЦК РФ", - Буданов

Кирило Буданов розповів про загострення на фронті

Очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що загострення на фронті вже триває. Україна має захищатися, щоб не прийшов "ТЦК РФ", як це зараз відбувається на окупованих територіях.

Про це він сказав в програмі "На лінії вогню" на Громадському радіо, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Буданова, після заяви російського диктатора Володимира Путіна про те, що "російська земля буде там, де ступить нога російського солдата, і що, мовляв, вони не зупиняться", є тільки один висновок – захищати свою державу.

"Так все ж правильно сказано. От куди дійдуть — це буде під їхнім контролем. А ви думаєте, що хтось цього не розуміє? Я сподіваюсь, що розуміють всі. І нам, як громадянам, з цього потрібно робити висновок тільки один — що треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. Бо інакше прийде ТЦК РФ, як це відбувається на окупованих територіях. А там це відбувається повним ходом, повірте мені", - зазначив голова ГУР.

Також очільник ГУР додав, що загострення на фронті вже почалося і триває: "Нічого нового ніхто не побачить. Все, що ви зараз бачите, сильно картинка не зміниться".

На питання щодо часу, до якого це буде відбуватися, Буданов додав: "До часу, скажімо так, завершення мирних переговорів".

Топ коментарі
+69
Від кави в Криму до "ТЦК РФ"...
показати весь коментар
01.07.2025 22:52 Відповісти
+54
Чому "ТЦК РФ" не бояться зелені міністри з родичами, чиновники,, поліція, прокуратура , СБУ, позитивні блогери, клоуни і стендапери, квартальні гумористи?
показати весь коментар
01.07.2025 22:56 Відповісти
+48
Трепло ! Нехай прийде к дітям корупціонерів до Лондона, Монако, майамі та Барселони та ви все це розкаже !
показати весь коментар
01.07.2025 22:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
А хто ж тоді заброньовані чоловіки? А ну просвітіть.
показати весь коментар
02.07.2025 14:57 Відповісти
А мусорила яких кім чен зе с прокурорчиками судями і гнидами шоблівькими не повині виконувати пртсягу, шлбло просроченого
показати весь коментар
02.07.2025 07:41 Відповісти
Ніби патріотичний сайт, а ухилянти в тренді,сумно...
показати весь коментар
02.07.2025 07:53 Відповісти
Ти в тренді.
показати весь коментар
02.07.2025 08:53 Відповісти
їх ВЗАГАЛІ не банять! "хрестики" тільки тим, хто згоден з Будановим!
показати весь коментар
02.07.2025 09:14 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 09:55 Відповісти
Ти згоден з будановим що йому треба сидіти в кріслі і розказувати, що ти повинен йти на фронт? Якщо ти згоден, то чому ти тут?
показати весь коментар
02.07.2025 10:31 Відповісти
Ухилянти не в тренді - ухилянти поховалися в тилу "заброньовані " корочками силовиків-чиновників
показати весь коментар
02.07.2025 10:39 Відповісти
Патріотизм це не пряма аналогія кретинізму. Бути патріотом на відстані, чи з бронею не є видатним досягненням.
показати весь коментар
02.07.2025 14:59 Відповісти
Тут буде багато про нехай хтось інший...
В потім чиновники сформують уряд у вигнанні і будуть жити в своє задоволення, а люди поїдуть товарними вагонами до сибіру... І в дорозі будуть жерти своїх дітей...
показати весь коментар
02.07.2025 08:21 Відповісти
Я з чиновниками виїду
показати весь коментар
02.07.2025 08:54 Відповісти
ні. люди поїдуть слідом за чиновниками.
показати весь коментар
02.07.2025 09:57 Відповісти
Простий посполитий ,якщо захоче виїде за кордон і буде працювати на польського пана не за 500 доларів ,як в Україні а за 2000. А український чиновник-силовик - за кордоном красти не може - і робити нічого не навчений - тому нахіба кому там треба .
Тому чиновник -силовик зацікавлений ,щоб кріпаки залишалися вдома . Але одна проблема в силовика чиновника - як примусити одночасно посполитого і воювати ,і економіку піднімати - бо "ждуни -ухилянти " не хочуть вдень воювати ,а вночі працювати на заводах та полях . Несвідомі - тому варіант - щоб воювали та працювали 24 години на добу за баланду..
показати весь коментар
02.07.2025 10:44 Відповісти
А як ти думав? Хто за того тіпа посполитого має воювати. Нахєра посполитий забронював усіх підряд. Я солдат і воюю сам за себе наприклад. Є сто пропозицій тіпа посполитих зробити фіктивні папери і спиратися. Для мене це не проблема. Тільки хто буде мені гарантувати оборону? В ніхто. Я сам . А баланду для посполитих запровадити треба би було ще років 10 назад. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.07.2025 11:14 Відповісти
От через те що так думаєте і будете воювати ще довго - бо не бачите коренів та причин війни, якщо московія не колапсне через економіку звичайно незабаром ( на що є серйозні приводи)
показати весь коментар
02.07.2025 11:48 Відповісти
Мрія будь-якого заброньованого патрійота.
показати весь коментар
02.07.2025 15:01 Відповісти
Відповідь дураковатого ідійота.
показати весь коментар
02.07.2025 18:44 Відповісти
Мирончику, а ти чого так збудився? Заброньований патрійот?
показати весь коментар
02.07.2025 18:49 Відповісти
скільки корупціонерів втікло закордон по "листам" ГУР Буданова????
показати весь коментар
02.07.2025 08:51 Відповісти
Ну не так вже й багато. Якщо не тупити, то кради, ділись і живи горя не знай в Україні милій.
показати весь коментар
02.07.2025 15:03 Відповісти
буданов де баканов
показати весь коментар
02.07.2025 08:54 Відповісти
видалені ВСІ хто згоден зі словами Буданова про мобілізацію! залишено(у великих кількостях) ось таке гівно відкрито розхвалююче "життя в раші"_________Eugene Kibets #552539

Так в рашке границы открыты,мужики на улицах спокойно ходят,не нравится - уезжай,там нет концлагеря,эта же власть сос воими тцк еще и увеличивает количество ждунов,т.к многие начинают видеть в рашке спасение от тцк,свободу. Дожились,доголосовались...

01.07.2025 23:41
показати весь коментар
02.07.2025 09:08 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 10:21 Відповісти
І шо не так? Таким обдарованим вже пояснювали, що пропаганда досить часто на 100% складається з правди. Вчись як треба дурити голову у російських пропагандистів. А то буряти, буряти. Не ведуться ухилянти вже на бурятів. Забули. Особливо коли тебе бусярять вже сьогодні, а перспективи аналогічні орківським дабравольцам. "А какао разніца?" - слова 4-х разового патрійота-ухилянта.
показати весь коментар
02.07.2025 15:10 Відповісти
********* пустозвон
показати весь коментар
02.07.2025 09:20 Відповісти
Давайте спочатку депутати та 95 квартал покажуть приклад, а потім вже всі інші українці.
показати весь коментар
02.07.2025 11:04 Відповісти
Давайте спочатку кожен вимагати у депутата від свого округу зняття всіх броней. Ніхто цього вимагати не буде. Тому що ухилянтська інфраструктура загнеться. В ухилянтській інфраструктурі задіяні мільйони тіпа громадян. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.07.2025 11:19 Відповісти
Отут погоджуюсь повністю. Суцільна система ухилянства і корупції. Набиваючи кишені на всіх рівнях, мудрі українці так і свою державу можуть просрати.
показати весь коментар
02.07.2025 15:13 Відповісти
Всі 100% сцикунів будуть воювати. Просто вони ще не здогадуются. Одни будуть захищати власний дім, інши побіжуть на россійський м'ясний штурм. Дома на дивані пролежати нікому не вдастся.
показати весь коментар
02.07.2025 14:51 Відповісти
Але це не точно
показати весь коментар
02.07.2025 15:13 Відповісти
Міняємо методичну. Вже не працює. По суті правильно, але теза вже непрцююча. Посполитим похєр. Любімому прєзідєнту на все похєр, ну і електокорату так само.
показати весь коментар
02.07.2025 15:15 Відповісти
Президенту пофіг, бо він будь коли може поїхати на ПМЖ в Ізраїль чи Італію, чи на Канари. А ви тут залишитесь розрулювати все те, що він напрезидентствовав
показати весь коментар
02.07.2025 16:11 Відповісти
Коли війна якимось чином закінчиться, і відкриють кордони. То назавжди виїде ще кілька мільйонів. Залишатись тут із тими хто голосував по приколу аби поржати, це самовбивство. Так само у випадку якщо буде погіршення ситуації на фронті.
показати весь коментар
02.07.2025 18:09 Відповісти
А куди ви біжати зібралися? В ЄС ви нікому не потрібні.
показати весь коментар
03.07.2025 10:55 Відповісти
Це негативний наратив. Повірте, наші чоловіки добре себе там почувають. В мене багато знайомих там. Сам я айтішник зі знанням англійської, і такі як я там точно не ***********. Судячи коментарів на айті форумах, багато таких як я планують виїзд як мінімум одразу після відкриття кордонів. І не в війні справа.
показати весь коментар
03.07.2025 13:00 Відповісти
Яких-таких українців Буданов мав на увазі? Невже всіх?
показати весь коментар
02.07.2025 14:55 Відповісти
Тю, таке скажете. Тільки тих, хто ще не обілечений. Безплатно не відпетляєш від почесного обов'язку по захисту держави.
показати весь коментар
02.07.2025 15:17 Відповісти
А Червінський де,укр.військовий вищого гатунку?
Пальцем не кинув,щоби забрати свого підопічного з укр.тюрми,безпідставно увязненого слугами урода.
показати весь коментар
02.07.2025 15:07 Відповісти
Бгг, чесних сбушників не існує в природі, так і з цим кадром.
показати весь коментар
02.07.2025 15:11 Відповісти
Він вартує 10 буданів. А будан слабак,що навіть ні разу на суд не прийшов,щоби підтримати безпідставно звинуваченого свого підопічного.
Червінський-ось хто мав би бути на чолі укр.військової розвідки,а не пустослови від ермака.
показати весь коментар
02.07.2025 15:46 Відповісти
Він не вартує нічого, якщо його посадили.
показати весь коментар
02.07.2025 16:03 Відповісти
100 процентів в очах зелені-,бо він автор і виконавець блискучих операцій проти рашистів і їх маріонеток.
показати весь коментар
02.07.2025 20:53 Відповісти
То може треба дати працювати умовним Червінським, а не переслідувати їх. А буданов?
показати весь коментар
02.07.2025 15:38 Відповісти
Українцям потрібно було думати головою, а не сракою, коли обирали ХЗ кого замість президента та верховного, тоді не прийшлось би ховатися від ТЦК та перепливати Тису на матраці за 15000 баксів.
показати весь коментар
02.07.2025 16:05 Відповісти
73% населення -тупоголові.
показати весь коментар
02.07.2025 16:13 Відповісти
Нехай Буданов кидає ГУР, бере собі піхотну бригаду і боронить Україну на нулі, а не в штабі, от тоді і подивимось, що воно з себе є !!!
показати весь коментар
02.07.2025 16:40 Відповісти
Буданов вже на війні. Пора на війну сцикунам. В ТЦК дані поновили?
показати весь коментар
02.07.2025 17:01 Відповісти
Так майже всі сцикуни в тЦк працюють.
показати весь коментар
02.07.2025 18:02 Відповісти
Вони там бізнес роблять. Он який багатий представник Броварського ТЦК при генштабі зараз. Мабуть не тільки собі заробив, а й поділився з керівництвом раз прилаштували.
показати весь коментар
02.07.2025 19:12 Відповісти
Сцикуни ще в ОП сидять, звернись до них, чи слабо?
показати весь коментар
02.07.2025 19:13 Відповісти
А до цього депутати захищали державу,а Українці тільки дивились? Кажи прямо Українці повинні нас брехунів,мородерів,зрадників захищати.
показати весь коментар
02.07.2025 17:16 Відповісти
Уфф... скільки хейту, воно й не дивно
Хочеш щоб тебе зненавиділи = скажи правду
показати весь коментар
02.07.2025 17:37 Відповісти
Так він же і не каже правду, наприклад, чому тцкашники,мусора, прокурори, судді, блохери, спортсмени , адвокати і далі по списку та всі їх родичі та друзі мають бронь?
показати весь коментар
02.07.2025 18:05 Відповісти
Мабуть у владі не українці, бо ніхто з зеленої влади не хоче йти на фронт, їм і в Києві непогано, ще й нагороди отримать і УБД.
показати весь коментар
02.07.2025 19:08 Відповісти
Ок, а що пан Буданов порадить ЗЕ, Умерову, Сирському, Резнікову, Чернишову, поліцаям і прокурорам? Залишатися на місцях і виконувати План миру і План перемоги?
показати весь коментар
02.07.2025 19:48 Відповісти
Ну де блін їх стільки береться, що в них винні тільки робітники і селяни. Ні не вони самі, не злодії, не зрадники, не корупціонери, не м'ясники командири, не головнокомандуючі, не верховно командуючі, а тільки ті, хто не хоче здихати в дурнуватих м'ясних штурмах замінованих посадок.
показати весь коментар
02.07.2025 20:43 Відповісти
До останнього діда в останньому селі... Питання: хлопці з 95 кварталу підуть на передову після цього діда чи перед ним? Родичі Порошенко? Ахметова? Кличко молодший? Хто чув від президента Зеленського заклики: всі на фронт?!!
показати весь коментар
02.07.2025 21:27 Відповісти
Манипуляция и подмена понятий, Проблема в другом, не хотят воевать за 100к, платите 200к, не хотят за 200к, платите 300-400к солдатам!!! А в тылу и госчиновникам всем з/п 20к. Не прокурорам и судьям, а солдатам!!! Средняя зарплата госчиновников 50к, средняя!!!! У нас армия 800к, а воевать некому. А куда делись солдаты под твоим чутким командованием?!?!?!?! Может в этом проблема?!?!
показати весь коментар
03.07.2025 04:28 Відповісти
Товарищ Буданов, а кто оплачивать банкет будет?! За чей счёт гуляем?! Войну нужно оплачивать деньгами, чтобы ты получал зарплату, бизнес должен работать и получать прибыль, кормить народ кто будет, прокуроры с судьями и мусарами?!?! А вы не ******?!?!
показати весь коментар
03.07.2025 04:38 Відповісти
Сторінка 4 з 4