9249 посетителей онлайн

Рашисты ударили по Полтаве: двое погибших, 47 пострадавших (обновлено)

Взрыв в Полтаве 3 июля. Город атакуют шахиды

В Полтаве во время воздушной тревоги прогремел взрыв. Город под атакой БпЛА.

Об этом сообщил глава ОВА Владимир Когут, информирует Цензор.НЕТ.

"В Полтавской громаде были слышны звуки взрыва. Информацию уточняем. Не пренебрегайте безопасностью, до отбоя воздушной тревоги находитесь в укрытиях!" - говорится в сообщении.

В Воздушных силах предупредили о движении БпЛА в направлении города с севера и запада.

Позже глава области заявил, что в результате российского удара повреждена гражданская инфраструктура, возник пожар.

По состоянию на 14:53 количество пострадавших возросло до 47 человек.

"По предварительной информации, к сожалению, погибли два человека, 11 - ранены. На месте развернут штаб по ликвидации чрезвычайных ситуаций. Работают все необходимые службы", - добавил он.

В Сухопутных войсках заявили, что враг атаковал здание ТЦК.

Топ комментарии
+12
Схоже почалось полювання на будівлі ТЦК...
показать весь комментарий
03.07.2025 09:19 Ответить
+12
І це серед білого дня, шахедами.
А де хоч якесь ППО? Чи все біля Конче Заспи та інших містечок для корупціонерів?
показать весь комментарий
03.07.2025 09:51 Ответить
+6
Тобі з Чехії я бачу багато чого видно що тут, розумне яке.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У перший рік "повномасштабки"кацапня Полтавську область берегла. Всі дивувалися - "ЧОМУ?!!!" А потім вияснилося - один кацапський генерал, через підставних осіб, ще до війни, накупив на Полтавщині, багато "нерухомості"... А потім "власть сменилась"... Кацап зрозумів, що його "собственнасть" йому не дістанеться, і почалися бомбардування...
показать весь комментарий
03.07.2025 09:03 Ответить
Не зовсім то й берегла. Кременчук НПЗ декілька раз ракетами полірувала, супермаркет ''Амстор'' з лиця землі стерла, коли завод ''Дормаш'' ракетами по 900 кг бойовими головками іПашила, та багато чого ще...
показать весь комментарий
03.07.2025 09:46 Ответить
По Кременуку кацапи били ракетами відразу ж з лютого 2022.
показать весь комментарий
03.07.2025 10:00 Ответить
Так я ж про це й говорю...
показать весь комментарий
03.07.2025 10:13 Ответить
Ми воюємо "повномасштабно", уже четвертий рік А я написав про ПЕРШИЙ... Крім того, Кременчук - це вже "окраїна" Полтавщини... Він ближчий до Черкас та Кропивницького... І більш тяжіє саме до цих областей...
показать весь комментарий
03.07.2025 11:22 Ответить
Так це ж було в 2022-му. А НПЗ полірує кожен рік по декілька разів. Ось недавно два рази масовано обстрілював два рази. Майже живого нічого не залишилось...
показать весь комментарий
03.07.2025 14:25 Ответить
"Доколупався, що "п"яний - до "радіва": "Заграй, та заграй!..."
показать весь комментарий
03.07.2025 14:53 Ответить
Кременчуг и Миргород постоянно обстреливали с первого дня войны а Полтаву года два не трогали.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:47 Ответить
Ніякий генерал в рф нічого стратегічного не вирішує. Та і ніде не вирішує, під час широкомаштабної війни.
показать весь комментарий
03.07.2025 11:42 Ответить
Я приві факти - відсутність масових бомбардувань Полтавщини у перший рік "повномасштабки", і наявність нерухомості російського генерала, в цій області. Висунув "версію". Приведи якусь іншу... Я тебе уважно вислухаю...
показать весь комментарий
03.07.2025 12:01 Ответить
А может там нет наших военных стратегических объектов? Или не было? Или они о них не знали?
показать весь комментарий
03.07.2025 12:46 Ответить
Були... Є... І кацапи про них знали...
показать весь комментарий
03.07.2025 12:56 Ответить
Вы-то откуда знаете, что они там были, есть, или уж тем более, что они о них знали?
О каком-то российском генерале знаете, о недвижке его, откуда у Вас такая информация? Можно источник?
показать весь комментарий
03.07.2025 13:06 Ответить
На перші два питання відповіді не дам : форум - "не те місце", щоб про це писать. Тому можеш віриить (чи не вірить) кадровому військовому, колишньому старшому офіцеру РА, а потім ЗСУ. Знали вони тому, що більшість подібних об"єктів діяли ще при СРСР.
Про генерала ще років два тому, писали на "Цензорі". Називалося прізвище, називалися "зицпредседатєли", називалися об"єкти нерухомості. На жаль, зараз назвать не можу - я ж не знав, що за мене візьметься "Хома невіруючий". Тому інформацію не архівував...
показать весь комментарий
03.07.2025 13:16 Ответить
Які версії? Нинішня війна має для обох країн стратегічний характер. І плануванням операцій займається не "гіпотетичний гєнєрал", а цілі структури, починаючи із МІДУ, фсб, служби зовнішньої розвідки і вся інформація стікається в Оперативне Управління Генерального штабу. І всі об'єкти, які повинні були зазнати удару і виведені із ладу були в план війни включені і приписані.
А тут являється "супєргєнєрал" і Каже гєрамімову-"Валера, у мєня там в Полтавской дача, двай нє булєм бамбіть".
Дитячий садочок.
показать весь комментарий
05.07.2025 23:48 Ответить
А навіщо руйнувать те, що ти захопить збираєшся, і використать в своїх інтересах? Саме тому я й писав про "перший рік"...
показать весь комментарий
06.07.2025 04:06 Ответить
Кременчук, Миргород, Полтава
показать весь комментарий
03.07.2025 09:18 Ответить
руйнують повністю тільки те, що буде їм не потрібне в випадку захоплення територій. по мінімуму руйнують поверхневу структуру совкового впк, або взагалі не її чіпають. в надії, відбудувати та модернізувати вже на основі ******** західних технологій і "нових договорів про дружбу-жувачку", не руйнування - як індикатор того, що і які райони ще сподіваються захопити та використовувати в мілітаризації "нової" економіки. цивільну інфраструктуру знищують в цілях прикриття основної цілі - збереження потрібних їм об'єктів, ну і звичайно терору.
показать весь комментарий
03.07.2025 11:12 Ответить
Схоже почалось полювання на будівлі ТЦК...
показать весь комментарий
03.07.2025 09:19 Ответить
Які нахер будівлі ТЦК
Чи у тебе ,як у кацапів , що не дитячий садок то центр прийняття рішень 🤦‍♂️
показать весь комментарий
03.07.2025 09:23 Ответить
Тобі з Чехії я бачу багато чого видно що тут, розумне яке.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:34 Ответить
Воно і про Сумщину все знає.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:43 Ответить
Ти не на Чехію дивися, а до себе у кишеню, а то ведмедчук твоє прикарманить
показать весь комментарий
03.07.2025 11:56 Ответить
на ранній стадії підготовки бусифікованого мирняку-цивіліста починають впливати на процес.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:46 Ответить
Підари влучили в Полтавське ТЦК, багато постраждалих!
показать весь комментарий
03.07.2025 09:41 Ответить
Там рядом частная клиника и центральный базар,народу много..
показать весь комментарий
03.07.2025 09:49 Ответить
Так і є , по ТЦК інфа 100%.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:43 Ответить
понаїзджало в Полтаву ждунів - корегують обстріли.потрібно так - впіймав - очі виколов і відпустив.хай корегує.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:46 Ответить
Людина їде на Кременчук, на автовокзалі почула 5 вибухів.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:46 Ответить
І це серед білого дня, шахедами.
А де хоч якесь ППО? Чи все біля Конче Заспи та інших містечок для корупціонерів?
показать весь комментарий
03.07.2025 09:51 Ответить
Схоже на цей раз просто - проіпали .!?
Ще кілька днів тому були масові нальоти на Полтаву і область . І ппо працювало . У крайньому разі - шлюхеди , так вільно як зараз - себе в небі не почували .
А Конче Заспі ппо не потрібна . Туди за всю війну ні разу мабуть і не прилітало .
показать весь комментарий
03.07.2025 14:03 Ответить
Как минимум 3 шахеда по зданию ОблТЦК...

Видео https://x.com/i/status/1940665213822685356
показать весь комментарий
03.07.2025 10:09 Ответить
цікаво, скільки випадків треба, щоб в ГШ зрозуміли що це системність і вжили заходів

чи вони чекатимуть повідомлень знизу, від громадянського суспільства
показать весь комментарий
03.07.2025 10:31 Ответить
показать весь комментарий
03.07.2025 10:48 Ответить
Цікава штука виходить, людину в статусі «ухилянт» примусово доставляють в ТЦК, він там гине від шахеда і стає тим самим «героєм». Це звісно чорний гумор, але якого х*я не евакуювались звідти під час тривоги - питання відкрите. Бо якщо якись п**ар лишив «наловлених» примусово там - його треба розстріляти.
показать весь комментарий
03.07.2025 10:51 Ответить
З опублікованих у мережі відеоматеріалів слідує, що ворожі БПЛА атакували Полтавські ТЦК "зряче", під управлінням операторів дронів. Що доводить роботу ворога через LTE-мережеве з'єднання операторів мобзв'язку.
Виникає риторичне запитання:
то скільки ще має загинути українців і зруйновано будівель й інших об'єктів, щоби зебіли у владі врешті почали відключати мобільний інтернет під час повітряних тривог?
показать весь комментарий
03.07.2025 11:56 Ответить
рашистские ****** будьте вы прокляты,горите вечно в аду!
показать весь комментарий
03.07.2025 12:21 Ответить
Оооо ... та вимкніть ви вже те блюзнірство під назвою Інтернет. Плюньте на ту думку тієї...гм, хай буде громадськості...хоча, якої ще до дідька громадськості, просто тупих хом'яків і ходячих шлунків. Якщо щось, московити і так його вимкнуть, тож хай піпл звикає.
показать весь комментарий
03.07.2025 12:47 Ответить