10095 посетителей онлайн

Я не достиг прогресса в отношении прекращения войны во время разговора с Путиным, - Трамп

Трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что не достиг прогресса по прекращению войны во время разговора с кремлевским диктатором Владимиром Путиным.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Clash Report.

"Мы также говорили о войне с Украиной, и я не доволен этим... Сегодня я вообще не достиг с ним никакого прогресса", - рассказал он.

Также Трамп сказал, что США продолжают поставлять оружие Украине: "Мы предоставляем оружие Украине. Мы сотрудничаем с ними, чтобы помочь им. Мы должны убедиться, что у нас хватит для себя".

Напомним Президент США Дональд Трамп и российский диктатор Владимир Путин провели анонсированный ранее 3 июля телефонный разговор. Говорили, в частности, о "скорейшем прекращении боевых действий".

Топ комментарии
+70
Тому що ти лошара і покидьок.
показать весь комментарий
04.07.2025 00:57 Ответить
+53
нє можєт бить!!!
нєужєлі праваліл чудєсниє пєрєгавори??
показать весь комментарий
04.07.2025 01:00 Ответить
+42
а тут вже нарешті комуняки вскрились на офіційному рівні. головний комуняцький дипломат Ван І заявив, що Китай не може допустити, щоб рашка програла війну в Україні. тварі.. здохніть разом з кацапами.
показать весь комментарий
04.07.2025 01:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ну, нє шмаґла я, нє шмаґла!"
показать весь комментарий
04.07.2025 15:04 Ответить
‼️Трамп, ти зруйнував довіру до військового промислового комплексу США: то він НЕ ХОЧЕ РОБИТИ СЕРВИС Ф16, то він не хочете давати ракети до американських пєтриот для захисту мирного населення і цівілізіціі

і кто буде планувати покупку ПЄТРИОТ для свого захисту? Зараз кацапи займуть нішу своїми балалайками
показать весь комментарий
04.07.2025 06:47 Ответить
Каци вже не займуть--від слова ніколи! А от китайоси точно!
показать весь комментарий
04.07.2025 08:59 Ответить
Ну так єрмак сказав, що неначасі
показать весь комментарий
04.07.2025 06:53 Ответить
Трамп здає Україну пуйлу з потрохами і ще й тролить прогресом. Ще одне хло.
показать весь комментарий
04.07.2025 07:31 Ответить
Похвалився
показать весь комментарий
04.07.2025 07:36 Ответить
Тому що ху ло в рот тобі поклало, рижа мавпа
показать весь комментарий
04.07.2025 07:57 Ответить
***** знову насцяло у очі піндосіку!!!
показать весь комментарий
04.07.2025 08:03 Ответить
13 ракет і 539 БпЛА - результат твоїх переговорів, трампло довбане!
показать весь комментарий
04.07.2025 08:19 Ответить
Ти просто йому підігруєш рижий йолоп. Горіти в пеклі тобі і твоїй сімейці...
показать весь комментарий
04.07.2025 08:24 Ответить
Малашки це не стосуеться, адже вона рудого довбня давно розкусили, та й банально послала його на.ер.
показать весь комментарий
04.07.2025 08:47 Ответить
Бобік ще не здох, але вже сильно воняєт! Так опустити штати!
показать весь комментарий
04.07.2025 09:00 Ответить
Китай буде цькувати своїх сателітів поки не доконає своїх ворогів. Дуже дотепна тактика. Американці клюнули , а думають що розумні і стали пекінським качками яких смажать.
показать весь комментарий
04.07.2025 09:37 Ответить
лох
показать весь комментарий
04.07.2025 09:39 Ответить
показать весь комментарий
04.07.2025 10:19 Ответить
фюрер кацапів ***** витер свій висячий йух от морду рудого блазня Трампона, начальника Білого дурдому.
показать весь комментарий
04.07.2025 10:21 Ответить
Гандоня, обтекай!
показать весь комментарий
04.07.2025 13:05 Ответить
Чувак, ти обісрався по повній програмі. На весь світ. Ти--не пРЕЗИДЕНТ, ти--Брехло!
показать весь комментарий
04.07.2025 20:20 Ответить
Страница 2 из 2