10086 посетителей онлайн

Поражен завод в Чебоксарах, производящий адаптивные антенные решетки "Комета" для "Шахедов" и ракет "Искандер", - Генштаб

удар по заводу в Чебоксарах

В ночь на 5 июля 2025 года подразделения Сил беспилотных систем Вооруженных сил Украины, во взаимодействии с другими составляющими Сил обороны, нанесли поражение по важному объекту военно-промышленного комплекса российского агрессора - АО "ВНИИР-Прогресс", который расположен в г. Чебоксары (Чувашская республика РФ).

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, целью были мощности по производству адаптивных антенных решеток "Комета". Они используются в БпЛА типа Shahed, ракетах "Искандер-К", унифицированных модулях планирования и коррекции (УМПК) для управляемых авиабомб (КАБ), и другом высокоточном вооружении, которым противник регулярно осуществляет обстрелы Украины, в частности гражданской инфраструктуры.

"Подтверждено, что средства поражения достигли района цели. Результаты уточняются", - добавляют в Генштабе.

Силы обороны продолжают принимать все меры, чтобы подорвать военно-экономический потенциал российских оккупантов и заставить РФ прекратить вооруженную агрессию против Украины.

Ранее Генштаб информировал, что ночью 5 июля подразделения Сил специальных операций Вооруженных сил Украины, во взаимодействии с другими составляющими Сил обороны, нанесли поражение по аэродрому "Борисоглебск", что в Воронежской области.

Топ комментарии
+11
Свої треба мати було, а не розпродавати все 30 років
показать весь комментарий
05.07.2025 17:03 Ответить
+9
Машина часу не потрібна шоб за 3роки війни поставити країну на військові рейки та наладити війсьаове виробництво
показать весь комментарий
05.07.2025 17:25 Ответить
+6
Непогано. Але наскільки все було б краще, якби ми туди вдарили томагавком...
показать весь комментарий
05.07.2025 16:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Непогано. Але наскільки все було б краще, якби ми туди вдарили томагавком...
показать весь комментарий
05.07.2025 16:49 Ответить
Спочатку його треба мати
показать весь комментарий
05.07.2025 16:52 Ответить
Так просили у одного діда. Не дав...
показать весь комментарий
05.07.2025 16:58 Ответить
Свої треба мати було, а не розпродавати все 30 років
показать весь комментарий
05.07.2025 17:03 Ответить
І нас немає машини часу, і живемо ми не у паралельному всесвіті. Нам томагавки потрібні тут і зараз. Так само як і петріоти.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:08 Ответить
Машина часу не потрібна шоб за 3роки війни поставити країну на військові рейки та наладити війсьаове виробництво
показать весь комментарий
05.07.2025 17:25 Ответить
І петріоти почати самостійно виробляти? І томагавки? Дурниці кажете...
показать весь комментарий
05.07.2025 17:53 Ответить
Тому що це ДУЖЕ дорого і займає багато часу. Плюс окрім грошей потрібні спеціалісти, яких дуже мало. Та й ворог постійно полює на місця, в яких розробляють щось подібне (типу КБ "Луч"), та намагається їх знищити. А крилата ракета в нас є - довгий "Нептун". Просто летить вона, на жаль, не так далеко як томагавки (до 1000 км). Та й балстика теж ніби з'явилася у вигляді ракети "Сапсан".
показать весь комментарий
05.07.2025 23:45 Ответить
Ніби. І знову ніби. Все є.
показать весь комментарий
06.07.2025 18:16 Ответить
Зате зубоскалили та раділи шо ми четверта країна за обсягом продаж зброї
показать весь комментарий
05.07.2025 17:10 Ответить
томехоки запускаються з кораблів - чи ти його причепив би до єдиного нашого корвета, що притоплений в Миколаєві
показать весь комментарий
05.07.2025 17:25 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 17:50 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 17:52 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 17:54 Ответить
Ракета "Томагавк" (Tomahawk) - это американская дозвуковая крылатая ракета большой дальности, разработанная компанией Raytheon. Она может запускаться с надводных кораблей, подводных лодок и наземных пусковых установок. "Томагавк" известен своей способностью летать на предельно малых высотах, огибая рельеф местности, что затрудняет его перехват. Ракета имеет несколько модификаций, включая ядерные и неядерные варианты, а также различные системы наведения.

Основные характеристики:

Тип: Крылатая ракета.Скорость: Дозвуковая, около 885 км/ч.Дальность: От 1250 до 2500 км, в зависимости от модификации.Боевая часть: Ядерная или неядерная (осколочно-фугасная, кассетная).Наведение: Инерциальная система, коррекция по рельефу местности (TERCOM), цифровое сопоставление местности (DSMAC) и GPS.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:40 Ответить
наземні пускові (Грифони) порізали на металолом ще понад 30 років тому
показать весь комментарий
05.07.2025 19:38 Ответить
І "заміни" немає? У тебе є допуск до американських баз? Тобі відома номенклатура випуску зразків озброєнь ЗС США?
показать весь комментарий
05.07.2025 19:41 Ответить
заміну тільки но почали випускати - всього одна батарея розміщена десь посеред Тихого океану поближче до Тайваню
показать весь комментарий
05.07.2025 20:49 Ответить
Ти пам"ятаєш, з-за чого почалася полеміка? Пройди назад, і перечитай... І не розводь "срач" на голому місці...
показать весь комментарий
05.07.2025 21:01 Ответить
Заміна у вигляді "тифонів" є:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Typhon_(%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0)

Точно дві батареї - одна на Філіпінах, а друга у штаті Вашингтон. Причому американці навіть встигли навчити філіпінських військових, як нею користуватися. "Тифони" також планували розмістити у Німеччині у 2026 році.

Крім того, є ще наземна система NMESIS (одна батарея точно):

https://militarnyi.com/uk/news/ssha-predstavyly-bezpilotnu-puskovu-ustanovku-dlya-raket-tomahawk/
показать весь комментарий
06.07.2025 00:27 Ответить
Хто має томагавк, а хто томанявк…
показать весь комментарий
05.07.2025 19:14 Ответить
total distance: 1,028.27 km (638.94 mi)
показать весь комментарий
05.07.2025 16:50 Ответить
Побачим як це скажеться на інтенсивності обстрілів шахедами України
показать весь комментарий
05.07.2025 16:54 Ответить
Ніяк,бо це неочевидно,що єдине виробництво.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:29 Ответить
для того щоб щось зупинилось потрібно було не "уразити" а знищити завод, що нереально драндулетами, декількома.
підстанцію відремонтують чи перекинуть потужність з іншого місця і завод запрацює знову.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:00 Ответить
Більшість цього не розуміють. Інформація подається так щоб це виглядало як перемога-переможна.
показать весь комментарий
06.07.2025 18:19 Ответить
100%
показать весь комментарий
05.07.2025 21:10 Ответить
Це вже вдруге?
показать весь комментарий
05.07.2025 16:54 Ответить
так, перший раз Ан-196 прилітали туди 9-го червня. Тоді губернатор Чувашії олєг нікалаєв повідомив про припинення роботи АТ «ВНІІР».
показать весь комментарий
05.07.2025 18:40 Ответить
Жаль только мало таких пепелацов
показать весь комментарий
05.07.2025 16:55 Ответить
От і слава Богу!
Зійшов благодатний вогонь, з Мирної України, на мацкоускай каганат, за злочини орків, в Україні, з 2014 року!!! А Українці, завжди будуть, доброзичливі та ласкаві!
Слава Україні!! Смерть московитам!
показать весь комментарий
05.07.2025 17:02 Ответить
Комет і шахед не пара.
Хто там русалку любив? Міст ще не добитий.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:12 Ответить
Похайпували і забули до наступного разу.

Той Кримський міст всі 3 роки переможно ********, а він стоїть де і стояв.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:41 Ответить
Чебуреки, куй догониш - а на параше гроко играл патифон.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:16 Ответить
файно, але краще вбивати інженерів та технарів.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:29 Ответить
Ні. Правда в певних умовах.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:57 Ответить
Для цього потрібно їбашити ракетами по рашистськиї містах де вони живуть. Рашисти повинні знати що якщо вони працюють на фашистський режим то вони або їхні родичі здохнуть рано чи пізно. Але нажаль поки що наша влада ще до цього не доросла і не розуміє що йде війна на виживання всього народу і на кон вже поставлене все. Так що стидатись вже не потрібно а потрібно використовувати всі методи для знищення рашистів фізично
показать весь комментарий
05.07.2025 18:03 Ответить
Ну,якщо є стільки виробництва,й воно розпорошено то очевидно ,що по ньому треба працювати,а також заважати виробництвам,а це нафантазувати можна купу всього : електроенергетичні потужності,дрібніші виробництва...опалювальний сезон закрити,правда лиш восени...
показать весь комментарий
05.07.2025 17:31 Ответить
Про чебоксари ще чебуратор віщував..

Довбані мокшанські п@дари!! Щоб ви дохли, кожного разу - коли в менн тривога. Щоб дохли просто ввд її виттч. Щоб всирались й дохли ваші діти. Постійно, пдри.
показать весь комментарий
05.07.2025 17:39 Ответить
Чуваки з генштабу,уражено це коли цехи під фундамент розбито,а коли шибку розбили в каптьорці...це просто тупа брехня,щоб виправдати свої генералькі зірки!
показать весь комментарий
05.07.2025 17:53 Ответить
А де тоді переможні реляції брати? Що по телемарахфону говорити, що в вечірніх гундосиках варнякати?
показать весь комментарий
06.07.2025 18:21 Ответить
Зараз важливіше зищити або заблокувати тей зовод який виготовляє для шахедів 1000 двигунів/день. Це вам не клепати з пінопласту і клею крила в любому підвалі руками школярів
показать весь комментарий
05.07.2025 17:56 Ответить
Цілу тисячу дронів за день на параші? Мало.
Я, приходилось, работал в сересеру на мацьке. Конвеер Зил.

В день за одну зміну 200 виходило.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:04 Ответить
Балістичних ракет? Чи Ту-95-х?...
показать весь комментарий
05.07.2025 18:43 Ответить
Не уважний вуйко. Написав завод Зил.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:54 Ответить
Холодильників?
показать весь комментарий
05.07.2025 19:00 Ответить
Зил автомобілі. Прикаліст, не то слово? Поважаю.
показать весь комментарий
05.07.2025 19:04 Ответить
Так і холодильники "ЗіЛ", були... Ось - знайшов оголошення на продажХолодильник Зил (140см)

1400 грн.

Однокамерный холодильник Зил (140см)

Холодильник Зил, в рабочем состоянии. Был в употреблении.

Цвет: белый

Тип холодильника: двухкамерный

Тип управления: механическое

Габариты (ВхШxГ): 140х60x65см.

Количество компрессоров: 1

Система охлаждения морозильной камеры: капельная
.............................................
показать весь комментарий
05.07.2025 19:15 Ответить
Так ти "заводи" випускав? ХТЗ , крім тракторів, випускав і танки. І Сталінградський і Челябінський - теж... Тому й спитав - що ж ти по "200" випускав, за зміну?...
показать весь комментарий
05.07.2025 19:10 Ответить
Підніми простий стовб желізобетонний на 20 км. Добавь пару твердотплінників і молись.
показать весь комментарий
05.07.2025 19:08 Ответить
А до чого тут "стовб"? Кацапе! Навчись правильно писать українською мовою! Про суть тієї "дурі", яку ти тут мелеш, я вже мовчу...
показать весь комментарий
05.07.2025 19:17 Ответить
Просто скинь з висоти.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:08 Ответить
ЩО, КУДИ, і НА КОГО? Я дивлюся - у тебе відсутні аргументи, і ти хочеш тут "срач розвести"...
показать весь комментарий
05.07.2025 21:25 Ответить
Обзивати тебе кідерасом не буду. Що є, то є. Зброя така є безядерна. Кидати "стовби" з орбіти. Ми же можемо масштабувати.
показать весь комментарий
06.07.2025 02:29 Ответить
От і не "обзивай"... Бо це твоя ОСОБИСТА думка, яка мало кого цікавить... Якщо ти "Намолов сім мішків гречаної вовни, і всі - неповні...", це не означає, що у тебе є мізки, і ти ними вмієш користуваться...
показать весь комментарий
06.07.2025 03:52 Ответить
цей завод у Ірані. На герань-2 навіть нової модифікації MS001 стоїть іранський MD550.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:55 Ответить
Надо бить каждый день каждый час по заводам оккупанта!
показать весь комментарий
05.07.2025 18:18 Ответить
Диван.🤣
показать весь комментарий
06.07.2025 02:30 Ответить
Як в 2014 - 15 році написав, що наступна війна буде війна дронів. Підтвердити не можу навіть через vpn. В чому суть адаптивних решіток? Тікай.
показать весь комментарий
05.07.2025 18:25 Ответить
Мене більше цікавить не дальність, а чи постраждала крім вибитих шибок хоча б одна ота сама Комета? Іншими словами дальність це добре, але хочеться ще й ефективність бачити. Короче я хочу ''развратних подробностей'' )
показать весь комментарий
05.07.2025 18:46 Ответить
подробиць не чекайте. Звідти інформації буде все менше і менше, з заводу ніхто писати не буде, По по перше - вони переконані вороги, а по друге - зараз за це гарантованоа путівка до Лабитнанги.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:29 Ответить