7237 посетителей онлайн

Трамп усомнился в возможности завершить войну в Украине: "Я не знаю"

трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что он не уверен, сможет ли положить конец войне России против Украины.

Об этом он сказал журналистам на борту самолета Air Force One, отвечая на вопрос, уверен ли он в том, что сможет добиться прекращения боевых действий, пишет Politico, сообщает Цензор.НЕТ.

Как отмечает издание, это заявление резко контрастирует с его прежними обещаниями быстро положить конец войне, которую РФ ведет против Украины.

"Я не знаю. Я не могу вам сказать, произойдет это или нет", - сказал глава Белого дома.

Когда Трампа спросили, является ли завершение войны приоритетом, он ответил:

"Да. Я хотел бы, чтобы это произошло".

Politico отмечает, что на протяжении всей предвыборной кампании Трамп обещал положить конец боевым действиям между двумя странами уже в первый день своего пребывания в должности. Однако впоследствии лидер США отступил от этого заявления, назвав его "преувеличением".

"Мы помогли многим странам... Ситуация в Украине - это дело Байдена, не Трампа. Я пытаюсь ее завершить", - сказал Трамп.

Ранее сообщалось, что американский президент Дональд Трамп в очередной раз обвинил своего предшественника Джо Байдена в начатой Россией войне против Украины.

Топ комментарии
+35
Ти кончений 3,14здюк чкого дегенерати привели на верхівку влади. Як і у нас в 2019 році.
показать весь комментарий
05.07.2025 19:36 Ответить
+26
Руда потвора на голову хвора.
показать весь комментарий
05.07.2025 19:37 Ответить
+16
Зебілізм хвороба невиліковна. Ні таблетки, ні уколи - то все без толку...
показать весь комментарий
05.07.2025 20:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
показать весь комментарий
05.07.2025 20:28 Ответить
Пересрав військовому комплексу США можливість продавати зброю , а тепер НЕ ЗНАЄ
Щось на бизнесмена він не схож
показать весь комментарий
05.07.2025 20:29 Ответить
Яке воно було бізнесменом наявно кажуть 6 банкрутств. А казку про те, як сам писав бестселер нехай онукам розповідає.
показать весь комментарий
05.07.2025 22:04 Ответить
Ще винкає питання-де ж Конгрес та Сенат? Вони що повністю згодні з політикою цього недопризедента який ганьбить Америку на весь світ? Хочуть бути в одній упряжці з цим довбнем.
показать весь комментарий
05.07.2025 20:33 Ответить
Невеличкі групи виступають, але більшість зайняла політично грамотну (для них) позицію очікування.
Війни починаються і закінчуються, а вигравати вибори треба якомога частіше. Республіканська партія взагалі не може більшістю критикувати Трампа, бо вони самі його висунули і втратять довіру великої кількості виборців, визнавши, що вони довб0_0би катастрофічно помилились. А Демократична партія виходить із того, що їх суперник переміг на виборах із закликами поступитись військовому злочинцю, тому вони зараз вивчають реакцію виборців на кожне рішення Трампа, щоб обрати правильну стратегію перед найближчими виборами.
На жаль, от така вона - політика.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:01 Ответить
⚡️Даже протрамповский телеканал Fox ужё всё понял.

Со-ведущий телеканала Хоффман:

- массированный удар по Киеву неслучайно был нанесён сразу после разговора Путина с Трампом,

- Путин хочет показать, что он с союзниками сильнее США,

- Трамп должен вскрыть путинский блеф,

- мы, США, должны сделать всё для поддержки Украины,

- речь не идёт о наземной операции, но мы должны стать для Украины арсеналом,

- надо и усилить санкции, и, одновременно, предоставить Украине всё необходимое

Уже практически все в США поняли, что никакая "сделка" с Путиным невозможна.

Практически все, но не Трамп и не верхушка его администрации.

Ватное болото
показать весь комментарий
05.07.2025 21:43 Ответить
Трамп і його прибічники ненавидять всіх "розумників" які вказують на їх "пройоби", низький освітній рівень і, відтак, дурацькі прожекти. Звідси на США більше не можна розраховувати і покладатися, бо переважна більшість американців вважає саме їх "найкращими американцями" та обрала їх керувати країною для "зробити Америку величною знову". Не здивуюсь якшо в результаті такої "політики" частина штатів оголосить про віхід з США...
показать весь комментарий
05.07.2025 20:54 Ответить
Що пуйлу якраз і треба
показать весь комментарий
06.07.2025 06:51 Ответить
Допомогти може кожен: не користуватись їхніми доларами, не розраховуватись, не зберігати їх, - вони друкують в борг без наміру його погасити. Світовому лідеру все прощалось, але якщо вони "усунулись", то це не лідер, це патякало.
показать весь комментарий
06.07.2025 14:52 Ответить
Нам долари взагалі в Європі не потрібні.
показать весь комментарий
06.07.2025 15:04 Ответить
вот и сидел бы урод рыжий в бизнесменах.какого *** в президенты тебя недоумка понесло?!худший президент в истории сша,позор их!
показать весь комментарий
05.07.2025 21:10 Ответить
Ну якщо це справа Байдена-то ПЕРЕДАЙ йому усі повноваження президента!
показать весь комментарий
05.07.2025 21:11 Ответить
папереднікі?
показать весь комментарий
05.07.2025 21:12 Ответить
Ліверний "ТАСО"...
показать весь комментарий
05.07.2025 21:12 Ответить
Справа не в Трампі. Справа в тому, що путін в будь-якому випадку вже не зупиниться. Хіба що, ядерний удар по найбільших містах росії. А цього на себе ніхто не візьме. Єдине що можна зробити, це заміна банди єрмака-зеленського, організація оборони, перехід на військові рейки і відновлення довіри союзників
показать весь комментарий
05.07.2025 21:16 Ответить
СІРУН ЦОГО ПРІЗВИЩЕ
показать весь комментарий
05.07.2025 21:31 Ответить
Бздун.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:58 Ответить
Так давай оружие и занимайся своими делами. Королева драмы.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:44 Ответить
Нормальною мовою,"друг владімір" настукав по лобу рудій,й без того вже обіссяній собаці,вона тепер скиглить і не розуміє що їй гавкати.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:46 Ответить
Незнайка в Білому домі - частина третя; чи п'ята чи х¥й його знає яка це вже.
показать весь комментарий
05.07.2025 21:55 Ответить
В усьому виноватий Порошенко?
показать весь комментарий
05.07.2025 22:28 Ответить
Як би я був Трампом такого б ніколи не відбулось=)
показать весь комментарий
05.07.2025 22:46 Ответить
Рижа лошара така сама, як і безтолковий ішак. Світ ще чотири роки цих мудаків не витримає.
показать весь комментарий
05.07.2025 22:53 Ответить
Від "24години" до "Я не знаю" пройшло пів року.
показать весь комментарий
05.07.2025 23:23 Ответить
У рукожопа "Попередникі" у всьому винні завжди.
показать весь комментарий
05.07.2025 23:37 Ответить
Якщо я все вірно розумію, то Трамп перетвонився на посміховисько у всьому світі. Дуже прикро що так сталось саме зараз.
показать весь комментарий
05.07.2025 23:57 Ответить
Ну то хай йде тоді за кораблем, раз лідер Америки, не може розї.ати зло, то це псевдолідер
показать весь комментарий
06.07.2025 00:21 Ответить
бидло в Штатах та бидло у нас нічим не відрізняється. І у нас в 2019 і в Штатах у 2024 бидло наобирало на пост президента таке саме бидло.
показать весь комментарий
06.07.2025 01:40 Ответить
Навіки забути за Сша та рф...
це гидота
показать весь комментарий
06.07.2025 06:18 Ответить
Боже Яке кончінееее. Руда потвораааа
показать весь комментарий
06.07.2025 06:28 Ответить
еволюція ******* . 24 голини, 3 місяці, я не знаю, ****** щоб подобатись електорату
показать весь комментарий
06.07.2025 07:44 Ответить
Якщо не знаєш, людей розумних послухай, а не тих, кого собі в команду набрав!!!
показать весь комментарий
06.07.2025 07:54 Ответить
Сказав би вже чесно: "Я не зможу".
показать весь комментарий
06.07.2025 08:08 Ответить
Трамп не хоче закінчити війну в нашій краіні , так як цього не хоче
його ліпший дружбан і колега ху@ло 🤬
Обидва чекають на капітуляцію і це вже зрозуміло ,
але не дочекаються 😠
Украіна була , є і буде , завдяки народу нашоі краіни !!
показать весь комментарий
06.07.2025 08:33 Ответить
Президент США быстро сдулся от "за 24 часа" до "Я не знаю"
показать весь комментарий
06.07.2025 09:40 Ответить
"Я не знаю"
-------------------------------------
А тебе и не надо знать.
Как обещал на весь мир в предвыборной компании, завали оружием Украину, а вот она знает как окончить войну.
А ты в это время себе играй в гольф и жди Нобелевскую премию.
показать весь комментарий
06.07.2025 09:46 Ответить
От проблема Україна не капітулює. Трамп так старався
показать весь комментарий
06.07.2025 10:41 Ответить
показать весь комментарий
06.07.2025 11:17 Ответить
По-перше, Кремль використовує Трампа як тест для оцінки реакції Вашингтона на посилення агресії.
По-друге, Росія розглядає Трампа як політичний інструмент, здатний підірвати єдність Заходу,
та чинити тиск на Україну і блокувати військову допомогу !!
Тому , ці розмови Трампа з ху@лом для нас згубні і недоречні !!
показать весь комментарий
06.07.2025 11:49 Ответить
Ракетами по масквє, кілька разів, і все закінчиться.
показать весь комментарий
06.07.2025 11:52 Ответить
того надули а этого вдули.
показать весь комментарий
06.07.2025 12:10 Ответить
Таке відчуття що це слова не чоловіка а дегенерата. Ти презедент самої могутньої країни а не Байден, тобі над цим працювати. Сам визвався очолити саму впливову країну а поводиться як жалюгідний старець. Політик працює з тим що є а не перекладає провину на ПАПЕРЕДНІКОВ
показать весь комментарий
06.07.2025 12:44 Ответить
За базар не віжповідає...головою в парашу його
показать весь комментарий
06.07.2025 13:16 Ответить
тріпло і ідіот
показать весь комментарий
06.07.2025 17:32 Ответить


во всем виноват байдын
показать весь комментарий
06.07.2025 19:29 Ответить
Та якшо Україна привела до влади ось це - https://www.youtube.com/watch?v=JUYfU0IRxpQ
і після цього три роки лохам втюхували шо вони без зброї,б/к, аптечок, арти, танків - та всього з совковими генералами отримують перемогу завдяки перегляду відосіків поца та гамномарафону - то до чого тут Трамп, українськи терпіли - йдіть краще дивитись кв 95 та сердючку з ваною, поки ще можите - бо скоро буде кіркоров та камеді клаб.
показать весь комментарий
06.07.2025 19:43 Ответить
Политический импотент.
показать весь комментарий
06.07.2025 20:18 Ответить
Страница 2 из 2