11346 посетителей онлайн

Менее чем через месяц после обмена умер воин Валерий Зеленский. Он пробыл в плену РФ более трех лет

Умер освобожденный из плена Валерий Зеленский

Менее чем через месяц после возвращения из российского плена умер 57-летний воин Валерий Зеленский.

Об этом говорится в материале Суспільне Донбас, информирует Цензор.НЕТ.

Более трех лет он находился в плену РФ и вернулся домой в рамках обмена в формате "1000 на 1000".

Это было 25 мая 2025 года. Менее чем через месяц, 16 июня, его сердце остановилось - организм 57-летнего мужчины не выдержал пыток, рассказала его дочь.

Умер освобожденный из плена Валерий Зеленский

Валерий Зеленский родился в Украине, но в течение определенного времени, в частности в школьные годы, жил в России.

Он получил образование химика-неорганика в Северодонецке, там и встретил свою будущую жену. Впоследствии устроился на работу в милицию. Оставив работу в правоохранительных органах, Валерий пытался вести предпринимательскую деятельность, однако впоследствии присоединился к армии. Со временем на службе в 53-й отдельной механизированной бригаде Валерий получил звание старшины.

В начале полномасштабного вторжения его подразделение - это была помощь для ребят, которые стояли в Мариуполе. Они провозили оружие и так далее, они их готовили. И они догадывались, что что-то происходит. Видели, что много оружия, но сами вооружены они не были. У них не было ни касок, ни бронежилетов, ни элементарных автоматов, у них ничего не было.

Умер освобожденный из плена Валерий Зеленский

"Когда наступление началось, им сказали, что нужны добровольцы, которые пойдут в штурм. Из сорока восемь сказали: "Мы идем". Отец был один из восьми. Он был сапером и должен был минировать мост. Ему сказали: "Вообще не волнуйтесь, там Нацполиция, там вас ждут, все будет хорошо". Он приехал. И там действительно их ждали. И с виду все было хорошо, все же на русском разговаривают. Но оказалось, что они разговаривали уже не со своими", - рассказала дочь защитника.

25 мая 2025 года семья воина узнала, что Валерия удалось вернуть домой.

Умер освобожденный из плена Валерий Зеленский
Умер освобожденный из плена Валерий Зеленский

В плену Валерия пытали, в Украину он вернулся с несколькими травмами, в частности у него не функционировало плечо и рука.

Врачи предполагали, что у него есть проблемы с поджелудочной и активно его лечили. Впоследствии ему провели операцию, во время которой выяснились, что все его внутренние органы "распадались".

Валерий умер 16 июня - меньше чем через месяц после возвращения из плена.

Топ комментарии
+28
Кацапи-невиліковні тварини! Але ми утримуємо їх нечисть у теплі, піклуванні, з медобслуговуванням...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:11 Ответить
+23
Немає вже цевілізованого світу. І справа не на кого бути схожим,а здійснення справедливого покарання для тих хто вбиває твої родичів,знайомих,друзів,бо ці злодії живуть в Україні ліпше ніж в себе дома,полон для кацапів перетворився в курорт,де вони мають наглість вимагати необхідні для їх комфортного проживання речі.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:23 Ответить
+20
Про це має знати весь Світ!!! ...
Які результати полону!...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кацапи-невиліковні тварини! Але ми утримуємо їх нечисть у теплі, піклуванні, з медобслуговуванням...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:11 Ответить
Ви на кого хочете бути схожими ? На москалів чи на цивілізований світ?
показать весь комментарий
07.07.2025 14:17 Ответить
а яка різниця на кого схожі трупи? а ними будемо, якщо не будемо знищувати ворога будь-якими методами
показать весь комментарий
07.07.2025 14:20 Ответить
Знищуйте полонених - і Європа зупинить фінансування . Але я не перймаюся - будемо фінансувати все з вашої зарплати
показать весь комментарий
07.07.2025 14:43 Ответить
ну от це є аргумент. а про підвищений гуманізм і християнську любов до убивць, шоб переплюнуть в маразмі Європу , не треба
показать весь комментарий
07.07.2025 16:49 Ответить
Ці полонені мають працювати на розборах завалов від рашистів , а якщо Європа така хороша і не захоче допомогати зброєю , то можна відкрити рашистам коридор в Європу , хай там гарцують , Європа буде женевіть, їм вона важніша , чим Краматорськ
показать весь комментарий
07.07.2025 17:06 Ответить
А що, є ідея. Запропонувати російських полонених як безкоштовних працівників в Європу. Виключно за їжу щоб працювали. А нам буде плюс до бюджету, бо не треба кормити-поїти-охороняти.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:15 Ответить
Немає вже цевілізованого світу. І справа не на кого бути схожим,а здійснення справедливого покарання для тих хто вбиває твої родичів,знайомих,друзів,бо ці злодії живуть в Україні ліпше ніж в себе дома,полон для кацапів перетворився в курорт,де вони мають наглість вимагати необхідні для їх комфортного проживання речі.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:23 Ответить
Ви переоцінюєте значення цивілізованого ставлення до окупантів.

Цивілізований світ це якось оцінює ? Ні.
кацапи частіше здаються ? Ні, вони вірять власній пропаганді.

Зате потім відгодованих і здорових москалів повертаємо на парашу, а вони по другому і третьому колу йдуть вбивати українців.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:25 Ответить
Це маніпуляція. Спочатку треба знищити кацапів (ракову пухлину). А потім вже почати бути цивілізованим.
Якщо не знищити пухлину, вона знищить тебе
показать весь комментарий
07.07.2025 19:44 Ответить
Спочатку потрібно знищити кацапа в собі - перстати думати як кацап ,вести себе як кацап....
показать весь комментарий
07.07.2025 20:06 Ответить
кацапська маніпуляція, порятнка. тепер з тобою все остаточно ясно.
такі як ти років 15-20 тому ще хрюкали про "фу як некультурно розбивати намети посеред столиці - хто ж вас у Європу візьме"
методичка не міняється
А тепер ти хрюкаєш про те що з твоїми соплемінниками треба поводитись по-джентльменськи а краще всім виїхати в еміграцію щоб твої немиті друзі захопили нарешті Україну.
Хєр тобі на все кацапське рило
показать весь комментарий
07.07.2025 21:06 Ответить
Що тригернуло ? Що совок ? Чи що будеш воювати за москалів ? Ти вже підходиш - там треба раби які не хочуть думати .
показать весь комментарий
07.07.2025 21:12 Ответить
Про це має знати весь Світ!!! ...
Які результати полону!...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:11 Ответить
без сумніву саме так. Але виходить так, що наші медики його лікували від іншого. Так що робимо висновки
показать весь комментарий
07.07.2025 14:14 Ответить
Які висновки? Кацапи знищили всі внутрішні органи, а медики винні?
показать весь комментарий
07.07.2025 14:20 Ответить
Діагностування людина не пройшла. Виходить так, що наші лікарі не знали про стан військового. ципердюк ти давно лікувався в Україні? так що помовчи.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:35 Ответить
коли тебе у кацапському полоні "нагородять " гепатитом , туберкульозом та вілом , а на додачу відіб'ють нирки , поламають ребра та потрощать зуби - після повернення розкажеш про непройдене діагностування . Лікування йому в Україні не таке (( бігом на болота , там краще .
показать весь комментарий
07.07.2025 16:56 Ответить
Іди в дупу тупориле зелене чмо.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:04 Ответить
Ти вафліст кацапський смердючий , саме таку реакцію від тебе і думав отримати , паскуда ти недодіагностована .
показать весь комментарий
07.07.2025 17:10 Ответить
Ти ідіот та дурень. Хоча можливо ти на зарплаті в ОП.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:26 Ответить
Твоя думка мені "дуже важлива " , недокацап
показать весь комментарий
07.07.2025 19:31 Ответить
Має, тільки тут про це ніхто нічого не знає.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:19 Ответить
"Світ" про таке не знає... і не хоче знати.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:21 Ответить
До чого твій висєр? Кацапська сволота закатувала українця, а ти пі...р сидиш хрінь якусь строчиш зі своїми пдбами про 100років, може й прожив би.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:34 Ответить
Не верещи! Будь-який живий організм має свій "запас міцності". І будь-який організм, з віком, "зношується"... Мій старий помер у 70. Помер від менінгіту. Простудився, та зайнявся самолікуванням. . Після погіршення стану забрали в лікарню. Після вилікування ще протягнув більше року. Робили розтин. Так лікарі сказали, що організм цілком здоровий... Відмовив мозок... А був у мене співслужбовець, старший лейтенант. 27 років. Здоровило. Гирями грався, як м"ячами. Помер від інфаркту...
Тут людині вже було 57. Тобто, вже "літа на зиму повернули". Організм ВЖЕ "старіть" почав... А тут три роки поганого харчування, відсутність медичної допомоги, нервове навантаження, побої... От і зносився організм раніше визначеного природою, часу...
показать весь комментарий
07.07.2025 15:03 Ответить
Як би це цинічно не прозвучало, але після обмінів ми отримуємо інвалідів. А русняві виродки повертаються відголованими, вилікованими і готовими до нових штурмів.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:26 Ответить
І продовжуючи сказане , жодна нація від євреїв до американців або фінів якщо б були толерантні до ворога не відбулися б ніколи ...
тож якщо у нас така толеранія до ворога в полоні ми насправді однією ногою до зникнення...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:44 Ответить
Світла пам'ять Герою! Таке враження, що мерзотні рашисти випробовують отруту , може тому й повернули стільки людей.
показать весь комментарий
07.07.2025 14:42 Ответить
Це на жаль не поодинокий випадок. Рашисти спецыально не тыльки б'ють а ще й труять полонених
показать весь комментарий
07.07.2025 14:42 Ответить
Прочитавши коментарі - про те що потрібно вбивати і катувати полонених - як це роблять москалі - з сумом зрозумів ,ЩО БАГАТО НАШИХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ - ПО ДУХУ НЕ ЄВРОПЕЙЦІ ,А МОСКАЛІ . Вони не бачать,що катувати та вбивати полонених - це РУСЬКІЙ МІР ТА ВАРВАРСТВО - яке до циХ пір сидить в їх головах .
Не дивно ,що війна йде 4 (11) рік - руській мір, звичка та повадки сидять міцно в головах посполитих незважаючи на натягнуті вишиванки...
показать весь комментарий
07.07.2025 14:48 Ответить
Згадай фільм "Кін-дза-дза"... "Пацаків"...
показать весь комментарий
07.07.2025 15:04 Ответить
А как вы на Земле определяете - кто перед кем сколько раз приседать должен?
-Ну, это на глаз
-Дикари!
показать весь комментарий
07.07.2025 15:56 Ответить
чем отличаются "Пацаки" от "Чатлан" и что вообще означает слово "Пацак".

В фильм этот эпизод не вошел, видимо, по цензурным соображениям. Но вот выдержка из первичного сценария.

"Торговец осторожно ссыпал монеты в мешок и спрятал его в глубине складок одежды.

- Сейчас мало кто знает историю, - сказал он,

- потому и никто не смог объяснить вам, чем отличается Пацак от Чатланина. А я… знаю историю. Когда-то здесь все было по-другому, тут была процветающая цивилизация, тут царили мир, счастье, благополучие, но это было так давно, уже мало кто помнит.

- А что случилось? Куда все делось? - поинтересовался Дядя Вова.

- А потом пришли они, Пацаки. Мы их прозвали «пацаками», «пацак» - это мясник на старом языке, а как они назывались на самом деле, никто уже не помнит. Тогда это был другой народ. Они убивали, насиловали, грабили, они уничтожали все на своем пути.Мы сражались с ними и постепенно делались как они. Нас вела вперед ненависть, и она привела нас к победе. А когда мы победили, то никаких других чувств, кроме ненависти, в нас не осталось. Все остальные чувства выжгла война. Мы прокляли Пацаков на века.Мы создали индикаторы, которые показывают наличие пацакской крови у человека, даже если она разбавлена в сто раз. Если ты потомок Пацака, красная лампочка покажет это. И так будет у твоих детей, и внуков, до скончания веков. Потому что никто не смешивается с пацаками. Но, - торговец сделал паузу и подкинул дров в костер,

- это уже не имеет никакого смысла, потому что чатлане сами стали как пацаки. Ты прав, Скрипач, сейчас уже нет никакой разницы.

- Но мы-то не с вашей планеты! - закричал Гедеван,

- наши предки не воевали с вами, почему мы Пацаки?

- Значит на вашей планете тоже есть свои Пацаки, - равнодушно сказал торговец,

- значит вы тоже способны напасть, грабить, убивать, насиловать. Вы можете выглядеть цивилизованными и думать, как цивилизованные люди, но как только обстоятельства поменяются, вы будете вести себя, как и свойственно Пацаку. Я уверен, что в вашем языке тоже есть слово для обозначения таких людей"…
показать весь комментарий
07.07.2025 16:07 Ответить
Думаю кожному українцю варто почитати і подумати - скільки в ньому українця - а скільки москаля. Бо москальсьький дух бидляцтва ,невдячності ,хамовитості та тупості - присутній в багатьох на форумі...
показать весь комментарий
07.07.2025 20:05 Ответить
Не надо натягивать сову на глобус, толераст хренов. Никто не призывает к пыткам. Просто меньше нянькаться с этим зверьём.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:23 Ответить
а яка різниця на кого схожі трупи? - Це сова на глобус ? Чи заклики до вбивства ?
показать весь комментарий
07.07.2025 17:29 Ответить
"Вони не бачать,що катувати та вбивати полонених - це РУСЬКІЙ МІР ТА ВАРВАРСТВО - яке до циХ пір сидить в їх головах ."....... Сердобольний ти наш (( Варварство це коли власні пенсіонери виживають на три тисячі гривень пенсії , сплачуючи з неї комуналку та лікування , а кацап у полоні на утримання своє має вчотири рази більше , живе у теплі -добрі безкоштовно іще так само безкоштовно свою гнилозубу пащеку протезує і вимагає "салітіку олів'є" . То що ти там про гуманізм відносно своїх співвітчизників розкажеш ? Чи може варто і кацапів у полоні на мінімалочці утримувати щоб не м'ясо щодня у раціоні , а як у наших стареньких - курячі лапки раз на місяць у супі ?
показать весь комментарий
07.07.2025 17:05 Ответить
У вашій голові - що у європейській країні - ці всі речі роблять паралельно - не вкладається ?)))

Відкрию таємницю чого наші можновладці - так панькаються з полоненними - бо інакше Захід грошей не дасть . А на пенсіонерів - владі насрати .

Одним совок в головах - тому у пенсіонерів -пенсії мізерні

показать весь комментарий
07.07.2025 17:33 Ответить
Судячи із твого способу мислення у твоїй голові навіть не совок , а лайно (( Пенсії мізерні бо економіка у дупі , але ти мариш заходом , що не дасть грошей .... Гм , я і не знав що кацапів утримують за рахунок заходу , а не бюджету України (( і ради Бога , не розказуй мені про те як бюджет формується , бо все що нам дали доведеться повернути колись , як уже із США сталося . І саме головне - коли бюджет формується на основі запозичень ,бо власних джерел не вистачає , то це якраз і є підставою трішки затягнути паски і кацапні у полоні замість репетувати що міжнародні інстанції не реагують на порушення прав українських полонених . Коли кацап повертатиметься додому із втратою половини ваги як сьогодні з українцями відбувається , ось тоді той самий сраний кацап і йому подібні тричі подумають чи варто їм іти "хахлов мачіть " , чи простіше замочити власного ***** . А коли нині він голови відрізає живим полоненим та за мотоциклом їх волочить , а ми потім "гуманно" його відгодовуємо до стану кабана перед колінням , то він лізтиме до України як сарана .
показать весь комментарий
07.07.2025 19:30 Ответить
Я розумію - що у вашій голові - каша,мед , гавно та бджоли змішалися , і гавна мабуть більше - раз воно так інтенсивно лізе назовні .
Потрібно розділяти - утримання військовополених згідно європейських правил - і московського бидляцтва . Хочете поводитися з полоненними по московитськи - то вам за поребрик, а українці поводяться з полоненими по європейськи ..

Стосовно фінансування https://news.liga.net/ua/politics/news/krasnyy-krest-i-kanada-finansovo-pomogayut-s-soderjaniem-plennyh-rossiyan-malyuska - Червоний Хрест і Канада фінансово допомагають з утриманням полонених росіянпро що незнають недолугі патріоти .
Так само ,як і більшість фінансування бюджету - на утримання пенсіонерів та державних інституцій - виділяється заходом , як у вигляджі кредитів так і безповоротних грантів.
Якби захід не утримував би Україну - то вже зараз би українські пенсіонери - отримували б пенсії в рублях . Але совку невідома вдячність ..
показать весь комментарий
07.07.2025 20:02 Ответить
Тим феєричний ідіот ! Я ж тобі написав - не тринди мені про наповнення бюджету "безповоротними грантами" , за поверненнями яких після США вже черга шикується . Тобі , дурню , дійде лише у випадкові коли сам у полоні кацапському побуваєш , чого тобі щиро і бажаю , придурку ти наш !
показать весь комментарий
07.07.2025 22:08 Ответить
Що будемо далі ганьбитися на загал ?Про вибачення навіть не кажу - кишка тонка у вас для цього...

оhttps://uatv.ua/uk/dopomoga-i-kredyty-vid-zahodu-pid-chas-vijny-yak-********-viddavatyme-groshi-pislya-peremogy-poyasnyv-ekonomist/ дна частина допомоги - це гранти, які не потрібно повертати, і це - допомога від США.

"А це основний донор економіки та безпеки України. Коли ухвалювався пакет 45 млрд дол. для України, там було виділення і на військову складову, і на економічну, і на гуманітарну. І все це безповоротне, що дуже важливо, тут нам нічого повертати не треба", - каже Ус.

Щодо допомоги від інших країн, то друге джерело отримання грошей Україною - це переважно Європейський Союз.

"Так, це кредити. Але. По-перше, відсотки за ними не такі й великі. По-друге, власне ці відсотки, які треба сплатити, їх платитимуть країни ЄС, вони на себе взяли цю опцію, нам доведеться повернути тільки тіло кредиту, як то кажуть. Повернути його треба буде не негайно по завершенню війни, а в різні періоди.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:15 Ответить
Розкажи , ідіотино , про гранти Трампу , а не мені . А про допомогу США розповіси коли оприлюднять секретний протокол до договору про копалини , якого "немає" як пакту молотова -рібентроппа .
показать весь комментарий
07.07.2025 22:30 Ответить
Щоб визнати свою неправоту потрібно мати яйця, але ви вибрали ганьбитися далі , продовжуйте...
показать весь комментарий
07.07.2025 22:43 Ответить
Та скажи простіше , що переживаєш щоб кацапня ненароком у полоні не схуднула , та й по тому , а не сцишся про "європейський дух " , який на тебе по великому рахунку хрін поклав , бо йому плювати як Україну в пустелю перетворюють , головне щоб кацапи при цьому не постраждали .
показать весь комментарий
07.07.2025 22:51 Ответить
В мене європейський дух - у вас совково-кацапський - в тому і різниця...
показать весь комментарий
07.07.2025 23:06 Ответить
Від тебе тхне лаптями і щами
показать весь комментарий
07.07.2025 23:11 Ответить
Йдіть помийтесь - то не буде ))
показать весь комментарий
07.07.2025 23:19 Ответить
"Помийка" тобі , кацапосочуствующий , не допоможе
показать весь комментарий
07.07.2025 23:37 Ответить
ганьбіться далі) ))
показать весь комментарий
07.07.2025 23:43 Ответить
А ти з ганьбою жити не будеш ? Щось у лоб чекаєш ? Помаж лоба зеленкою
показать весь комментарий
08.07.2025 00:19 Ответить
Ти з сумом не зрозумів, бо мізків немає, що в протистоянні з кацапами, європейці вже б давно програли. Бо не може ботан перемогти маніяка.
Тому так, француз може поводитися шляхетно з англійцем. Англієць може бути толерантним з французом.
Ні той ні інший голову не ріжуть і своїх не вбивають

Ти схожий на вегана, який прийшов на м'ясокомбінат
показать весь комментарий
07.07.2025 19:47 Ответить
Триста років британці не програвали - а тут взяли б і програли б ?))) При чому маючи ще країни Балтії, поляків та Північ Європи . Схоже ,що вєгани дають піндюлєй мясоїдам - особливо ,коли мясоїд біжить з биткою на автомат ...
показать весь комментарий
07.07.2025 19:53 Ответить
Ой дурак , ой дурак ........ Це у тебе вікове , чи від народження ? ((
показать весь комментарий
07.07.2025 22:10 Ответить
...рашисти в полоні мають працювати на самих важких роботах, а не жити як в санаторії і після обміну вдруге втретє повертатися вбивати українців.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:51 Ответить
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показать весь комментарий
07.07.2025 14:51 Ответить
а хто ж здав тебе Герою ,три роки потому ?!! Герою Воїну Слава !!! 🙏🇺🇦 😢
показать весь комментарий
07.07.2025 14:54 Ответить
Хоча б призначили виплати родичам....Героям Слава та вічна пам'ять!!
показать весь комментарий
07.07.2025 15:24 Ответить
Як же так сталося? Три роки полону витримав, додому повернувся радів, посміхався і помер? Інфаркт, інсульт, отруєння?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:26 Ответить
Дуже часто українці помирають після полону. Не здивуюся якщо російські фашисти використовують отруту. Така отрута є.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:12 Ответить
...якщо органи распалися і підшлункова ...дуже схоже на отруту