8822 посетителя онлайн

Словакия продолжает блокировать 18-й пакет санкций ЕС против РФ, - СМИ

Словакия снова блокирует санкции против РФ

В пятницу, 11 июля, страны ЕС снова не смогли согласовать 18-й пакет санкций против РФ из-за блокировки со стороны Словакии.

Об этом пишет "ЕП" со ссылкой на дипломатов Европейского Союза, информирует Цензор.НЕТ.

"Словакия продолжает блокировать 18-й пакет санкций против РФ", - заявил один из дипломатов.

Сообщается, что послы ЕС в Брюсселе могут собраться на дополнительное заседание на выходных, чтобы обсудить дальнейшие шаги. Дипломаты надеются, что Словакию удастся убедить изменить позицию.

Собеседники издания добавляют, что в случае, если Словакию не удастся убедить, то пакет санкций будет обсужден и, возможно, утвержден министрами иностранных дел 15 июля на заседании Совета ЕС.

Ранее сообщалось, что послы Евросоюза 9 июля не смогли согласовать 18-й пакет санкций против России. Его принятие блокирует Словакия.

Топ комментарии
+8
Може настав вже час перекрити рух росіянської нафти через Україну в Словаччину та Угорщину? Бо на гроші з цього гешефту москалі як раз виробляють "шахеди", якими вбивають щодобово українських громадян та знищують будинки в наших містах. Навіщо нам такий бізнес на крові? Він тільки ОПі потрібен.
показать весь комментарий
11.07.2025 21:08 Ответить
+5
словацьки свинособаки..
показать весь комментарий
11.07.2025 21:21 Ответить
+5
Ну, і скільки це неподобство буде? Коли в недобитиого фіцика вже закінчиться каденція?
показать весь комментарий
11.07.2025 21:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Оце так новина!
показать весь комментарий
11.07.2025 21:08 Ответить
Може настав вже час перекрити рух росіянської нафти через Україну в Словаччину та Угорщину? Бо на гроші з цього гешефту москалі як раз виробляють "шахеди", якими вбивають щодобово українських громадян та знищують будинки в наших містах. Навіщо нам такий бізнес на крові? Він тільки ОПі потрібен.
показать весь комментарий
11.07.2025 21:08 Ответить
словацьки свинособаки..
показать весь комментарий
11.07.2025 21:21 Ответить
Ну, і скільки це неподобство буде? Коли в недобитиого фіцика вже закінчиться каденція?
показать весь комментарий
11.07.2025 21:28 Ответить
А може такі фіцики і потрібні в ЄС для відволікання уваги
показать весь комментарий
11.07.2025 21:54 Ответить
Вісь ЗЛА, вісь убивць Українців - московія+китай+кндр+словакія+угорщина+іран, працює щоденно, бездоганно!
А Трамп, уже вдруге, по півроку козу водить, перед прутнем, по «два-три тижні», не накладаючи САНКЦІЇ, на убивцю Українців, прутіна!
показать весь комментарий
11.07.2025 21:45 Ответить
Потрібно починати розмову про спірні території з Словаччиною та зразу забирати ще до закінчення розмови.
показать весь комментарий
11.07.2025 21:57 Ответить
Путлера чекають підари
показать весь комментарий
11.07.2025 22:18 Ответить
Здається, "наші європейські партнери" просто "ламають комедію", бо їм насправді дуже не хочеться від дешевих російських енергоресурсів відмовлятися. Ні за що не повірю, що на цього Хвіцо не можна вплинути при бажанні.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:53 Ответить
Однозначно ламають комедію. Хороше ЄС хоче, а поганий фіцо не дає... Коли їм було вигідно, то орбан "пішов пити каву" і не заважав. Цей фіцик сидить на дотаціях ЄС. Перекрити краник - питання одного дня, але... Вони хотіли протягти 18-й пакет без нафти, так Естонія не дала. Ну як непроканало, то почали і далі грати фіцо.
показать весь комментарий
12.07.2025 09:51 Ответить