9585 відвідувачів онлайн

Словаччина продовжує блокувати 18-й пакет санкцій ЄС проти РФ, - ЗМІ

Словаччина знову блокує санкції проти рф

У п'ятницю, 11 липня, країни ЄС знову не змогли погодити 18-й пакет санкцій проти РФ через блокування з боку Словаччини.

Про це пише "ЄП" з посиланням на дипломатів Європейського Союзу, інформує Цензор.НЕТ.

"Словаччина продовжує блокувати 18-й пакет санкцій проти РФ",- заявив один із дипломатів.

Повідомляється, що посли ЄС у Брюсселі можуть зібратися на додаткове засідання на вихідних, щоб обговорити подальші кроки. Дипломати сподіваються, що Словаччину вдасться переконати змінити позицію.

Співрозмовники видання додають, що у разі, якщо Словаччину не вдасться переконати, то пакет санкцій буде обговорений і, можливо, затверджений міністрами закордонних справ 15 липня на засіданні Ради ЄС.

Раніше повідомлялося, що посли Євросоюзу 9 липня не змогли погодити 18-й пакет санкцій проти Росії. Його ухвалення блокує Словаччина.

Топ коментарі
+8
Може настав вже час перекрити рух росіянської нафти через Україну в Словаччину та Угорщину? Бо на гроші з цього гешефту москалі як раз виробляють "шахеди", якими вбивають щодобово українських громадян та знищують будинки в наших містах. Навіщо нам такий бізнес на крові? Він тільки ОПі потрібен.
показати весь коментар
11.07.2025 21:08 Відповісти
+5
словацьки свинособаки..
показати весь коментар
11.07.2025 21:21 Відповісти
+5
Ну, і скільки це неподобство буде? Коли в недобитиого фіцика вже закінчиться каденція?
показати весь коментар
11.07.2025 21:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце так новина!
показати весь коментар
11.07.2025 21:08 Відповісти
Може настав вже час перекрити рух росіянської нафти через Україну в Словаччину та Угорщину? Бо на гроші з цього гешефту москалі як раз виробляють "шахеди", якими вбивають щодобово українських громадян та знищують будинки в наших містах. Навіщо нам такий бізнес на крові? Він тільки ОПі потрібен.
показати весь коментар
11.07.2025 21:08 Відповісти
словацьки свинособаки..
показати весь коментар
11.07.2025 21:21 Відповісти
Ну, і скільки це неподобство буде? Коли в недобитиого фіцика вже закінчиться каденція?
показати весь коментар
11.07.2025 21:28 Відповісти
А може такі фіцики і потрібні в ЄС для відволікання уваги
показати весь коментар
11.07.2025 21:54 Відповісти
Вісь ЗЛА, вісь убивць Українців - московія+китай+кндр+словакія+угорщина+іран, працює щоденно, бездоганно!
А Трамп, уже вдруге, по півроку козу водить, перед прутнем, по «два-три тижні», не накладаючи САНКЦІЇ, на убивцю Українців, прутіна!
показати весь коментар
11.07.2025 21:45 Відповісти
Потрібно починати розмову про спірні території з Словаччиною та зразу забирати ще до закінчення розмови.
показати весь коментар
11.07.2025 21:57 Відповісти
Путлера чекають підари
показати весь коментар
11.07.2025 22:18 Відповісти
Здається, "наші європейські партнери" просто "ламають комедію", бо їм насправді дуже не хочеться від дешевих російських енергоресурсів відмовлятися. Ні за що не повірю, що на цього Хвіцо не можна вплинути при бажанні.
показати весь коментар
11.07.2025 22:53 Відповісти
Однозначно ламають комедію. Хороше ЄС хоче, а поганий фіцо не дає... Коли їм було вигідно, то орбан "пішов пити каву" і не заважав. Цей фіцик сидить на дотаціях ЄС. Перекрити краник - питання одного дня, але... Вони хотіли протягти 18-й пакет без нафти, так Естонія не дала. Ну як непроканало, то почали і далі грати фіцо.
показати весь коментар
12.07.2025 09:51 Відповісти