4952 посетителя онлайн

МИД Украины назвал манипулятивными заявления Будапешта о якобы смертельном избиении венгра в ТЦК

Смерть венгра в ТЦК на Закарпатье: МИД Украины отреагировало

Заявления венгерского руководства о якобы смерти гражданина Венгрии Иосифа Шебештеня из-за принудительной мобилизации и избиения ТЦК на Закарпатье - манипулятивные и искажают реальную ситуацию.

Об этом на брифинге заявил спикер украинского МИД Георгий Тихий, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

По его словам, попытки Венгрии манипулятивно использовать в политических целях отдельные случаи относительно мобилизации в Украине вредят украинско-венгерским отношениям.

"Заявления руководства Венгрии о произошедшей трагедии относительно мобилизации в Украине являются манипулятивными. Они абсолютно искажают реальную ситуацию, подыгрывают России в ее пропаганде", - подчеркнул он.

Тихий также обратил внимание, что в заявлениях венгерской стороны нигде не упоминается Россия.

"Будто в Украине мобилизация существует сама по себе, потому что правительство просто решило мобилизовать людей", - добавил он.

Представитель украинского МИД напомнил, что "причиной мобилизации в Украине является российская агрессия, и обходить этот факт абсурдно".

"Мы хотим также напомнить венгерской стороне, что в условиях постоянной российской угрозы каждый украинец, в том числе венгерского происхождения, обязан защищать свои дома, жизни своих родных и суверенитет своего государства", - резюмировал Тихий.

Что предшествовало?

Напомним, накануне венгерское издание Telex сообщило, что МИД Венгрии вызвало посла Украины в Будапеште Федора Шандора из-за смерти жителя Закарпатья с венгерским гражданством, которого якобы несколько недель назад избили военнослужащие ТЦК.

В частности, заместитель министра иностранных дел Левенте Мадьяр заявил, что работники украинского ТЦК силой задержали венгра и отвезли в военкомат, где его якобы били железным прутом.

В то же время его родственникам из Венгрии, мол, говорили, что с мужчиной все в порядке. Однако тот умер от полученных травм.

Впоследствии в Сухопутных войсках ВСУ отреагировали на эту новость, заявив, что этот человек имел украинский паспорт, а звали его Иосиф Шебештень.

Командование ВСУ рассказало, что мужчину мобилизовали законным способом, однако впоследствии мужчина ушел в СОЧ. А уже через две недели после этого он умер вследствие тромбоэмболии легочной артерии, а следов побоев на нем не обнаружили.

Топ комментарии
+12
Добре ,що є Москва. Можна калічити власних громадян , садити за грати патріотів,закривати опозиційні канали, накладати рішення СНБО на опозиційних політиків - бо в нас війна - і у всьому Путін віноват...
показать весь комментарий
11.07.2025 22:30 Ответить
+12
Тихий також звернув увагу, що в заявах угорської сторони ніде не згадується Росія.
----------------------------------------------------------------------------------------

От люди по чесному давайте? ! До чого тут кацапи? його кацапське тцк побило? він на кацапщині жив і помер? ЗЕсволота вивела звірства і злочини ТЦК на міжнародний рівень! Ось це ФАКТ! Ану кастрюлі накидайтесь на мене "агентку кремля", ваша улюблена методичка))))
показать весь комментарий
11.07.2025 22:46 Ответить
+10
https://focus.ua/ukraine/714104-andrey-kolomiec-posle-tyurmy-v-rossii-popal-v-tck

Ось вам іще одне ІПСО. Ми стали гірше кацапії і перетворились на бидло , бо саме ми дозволяємо так званій владі робити це з нами , бо саме ми лижемо їм дупу , бо боїмося ! ТЦК стало ще одним репресивним органом , поряд з мусорами , прокурорами і продажними суддями! Усе проти чого ми боролися на майданах виросло і укріпилось у нас. А тих хто проти цього просто знищили і знищують. Якщо в нас немає мужності це змінити , то ми заслуговуємо бути рабами у кацапів.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В що робив "громадянин у- горщини" в Україні?
показать весь комментарий
11.07.2025 22:15 Ответить
ховався від угорського тцк
показать весь комментарий
11.07.2025 22:16 Ответить
Мабуть жив на землі своїх предків.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:22 Ответить
Взагалі то земля його предків на Уралі.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:38 Ответить
А у нього було два громадянства. На Закарпатті Угорщина всім паспорти свої повидавала.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:23 Ответить
а може якраз навпаки Україна всім без розбору у 90тих паспорти видавала і мадярам і кацапам і тдтп.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:28 Ответить
Kravchenko Igor

Вадимир Каракай #398922
Громадянство Української Республіки, так як і в минулому Усср отримувалось по праву народження.
Я сумніваюсь що він отримав по праву народження громадянство Угорської Народної республіки в 1980 році. Бо гнив би в таборах разом із татом і мамою-"гранИца на замке".
Чи ви цей факт забули так вдало?
Дефіцит Потужності
кацап іде нах.
Pavel Tsionel
Ніт, але нехай в цьому розбирається суд і правоохоронні органи України.
Як ми знаємо вони кісточка від кісточки звичайних громадян України і їх власного вибору.
Одним словом-бачили очі що вибирали протягом 30 років-тепер їжте і не крутіть носом під час Воєнного Стану.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:46 Ответить
Не пригадаю коли саме, але не дуже давно, була новина про масову видачу Угорщиною паспортів мешканцям Закарпаття.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:27 Ответить
масовою вона було за Ющенка.
зараз без базового знання мадярської та родинних звязків хрін ти паспорт отримаєш-купиш.
от така ***** малята.
то ж тільки добра Україна всім паспорти видавала, навіть тим хто ні слова українського не знає.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:31 Ответить
Тихий також звернув увагу, що в заявах угорської сторони ніде не згадується Росія. "Ніби в Україні мобілізація існує сама по собі, тому що уряд просто вирішив мобілізувати людей", - додав він.

В дитячому садку за настільки примітивні відмазки ставлять в куток. Цікаво що буде з цим клоуном з МЗС.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:18 Ответить
В дитячому садку якщо ти не зі своєї групи а тим більше з іншого континенту, твоя думка не враховується
показать весь комментарий
12.07.2025 01:57 Ответить
твоя думка теж не враховується, дитинко. вирішує вихователь.
показать весь комментарий
12.07.2025 07:28 Ответить
Громадянин Угорщини не може бути мобілізований. Громадянин України
показать весь комментарий
11.07.2025 22:25 Ответить
А громадянин України може бути забитий на смерть працівниками ТЦК. Ага, зрозуміло...
показать весь комментарий
11.07.2025 22:33 Ответить
Коли людина має два паспорта. То яка країна його першою мобілізує та і в дамках.
Друга країна не може його мобілізувати другий раз коли він вже відслужив у першій. Такі обставини не раз виникали де були дозволені два громадянства. А війни виникали у всі часи. Я знаю випадки з американцями яки мали два громадянства, але не пішли на війну у вьетнамі, але були
Поспішно мобілізований в інших країнах за їх бажанням.
показать весь комментарий
11.07.2025 22:42 Ответить
показать весь комментарий
11.07.2025 22:32 Ответить
А перетворилися ми тому - що маємо купу совків -москалів -які вважають себе патріотами ,а нехтування законом ,побиття та катування громадян - проявом патріотизму
показать весь комментарий
11.07.2025 22:39 Ответить
Стань краще за кацапа.
Піди захищати свою країну за ідею а не за гроші.
Шо кажеш? Нахєр треба воювати за олігархів і хрінову владу? Один в один кацапська відмазка. Тільки от на кацапів і справді ніхто не напав. Тому вітаю, ти і справді гірше кацапа.
показать весь комментарий
12.07.2025 01:59 Ответить
Захищати що? Беспредел і беззаконня? Захищати яйця по 17? Чи резнікова, золоте яйце, особисто. Тупі боти опешні.
показать весь комментарий
12.07.2025 04:10 Ответить
Захищати себе особисто від кацапа в першу чергу. Солдат нікому нічого не винен. Як казав бубочка. Не хочеш захищатися від кацапа, то захищайся від тцк. Не хочеш захищатися від тцк, то це вже особисто твої проблеми. До чого тут яйця по 17. Брєд. Ха ха ха.
показать весь комментарий
12.07.2025 09:39 Ответить
А побіг , як дурень у 2022 в ТРО в свої 55 і навіть автомата отримав. Тільки до мене 12 км не дійшли.Потім автомати забрали , я вийшов з ТРО бо на карачках через спину повзав.Зараз 58+ і зовсім е тягне за таку Україну здихати.
показать весь комментарий
12.07.2025 10:20 Ответить
показать весь комментарий
11.07.2025 22:46 Ответить
Ну як це до чого тут кацапи? Бо так зручно. Треба ще... вкрав мільярд, хто на це вказав - агент пуйла, розхитує човен, грає на руку. Якщо хтось вказує на зеленого корупціонера і не згадує російську агресію як причину корупції - зрадник, розстріляти
показать весь комментарий
11.07.2025 23:08 Ответить
Слово "каструлі" неіронічно вживають тільки русняві обригани.
Вітаю, ти типове **********.
показать весь комментарий
12.07.2025 02:01 Ответить
До чого тут тцк? Б'є не тцк, а працівник тцк. Чикатило був шкільним вчителем. Значить школа людей вбивала виходить. Тцк і працівник тцк зовсім різні речі. Це звісно тільки кацапська агентура так недолуго зрівнює зовсім різні поняття. Ототожнює їх. Робить невірні логічні висновки тіпа вірними. Так що кацапко готуйся краще. Ха ха.
показать весь комментарий
12.07.2025 09:45 Ответить
Нічим не можна оправдати вбивство людини
показать весь комментарий
11.07.2025 23:23 Ответить
Неважливо як цей громадянин одержав ДВА громадянства одночасно і де проживав на момент інциденту. Він був військовозобов'язаним згідно законодавства України і знаходився на території України. Щоб там не трапилось з ГРОМАДЯНИНОМ Угорщини, у першу чергу він є громадянином України по законодавсту, у разі якщо це є на території громадянства особи. України, наприклад.
показать весь комментарий
12.07.2025 00:47 Ответить
А громадяни України не люди? Їх можна ловити , вбивати , відправляти в бій з лопатами проти дронів і ніхто (НІХТО) за це не буде відповідати !? У першу чергу держава для громадян , а не навпаки ! А в нас держава для можновладців і громадяни -раби теж для можновладців! Може люди вже це зрозуміли і тому не хочуть вмирати за таку систему? Зе і команді потрібні мертві герої , це вже ясно , живі герої для них - вороги.
показать весь комментарий
12.07.2025 00:56 Ответить
Люди. І як люди, а не тварини, мають виконувати вимоги законодавства України.
показать весь комментарий
12.07.2025 01:00 Ответить
А україна нічого не повинна виконувати? Чи чинуші, котрі розкрадають країну, по твоїй ботській логіці -- не люди. Бо в красти мільярди точно суперечить законодавству. Які ж ви боти безмозглі
показать весь комментарий
12.07.2025 04:13 Ответить
какой закон Украины предусматривает убийство
человека в тцэке ?
вы в своём уме ?
показать весь комментарий
12.07.2025 08:44 Ответить
А Україна як держава повинна болт на своїх громадян класти?
показать весь комментарий
12.07.2025 10:21 Ответить
ответ тэцеки - мы убили гражданиа Украины,
а не Венгрии,
по этому Венгрия не имеет права предъявлять ,
те вы хотите сказать, что тэцэка имеет право
убивать граждан Укрпины ?
чудненько
показать весь комментарий
12.07.2025 08:42 Ответить
Перечитав всі коментарі...
Майже всі зробили акцент на тому, чи повинен/не повинен громадянин з двома паспортами підлягати мобілізації.
Те, що людину вбили в ТЦК, вже нікого не дивує...
показать весь комментарий
12.07.2025 08:40 Ответить
Так, це все маніпулятивні заяви. Тцкуни усіх забивають до смерті, кого захочуть, а не тільки угорців. Або уйгурів, чи як вони там...