11674 посетителя онлайн

В НАБУ дали понять, что задержанный СБУ их работник не является "кротом" РФ

набу

В Национальном антикоррупционном бюро прокомментировали утверждение СБУ о возможном сотрудничестве работника НАБУ с представителем спецслужб РФ.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу НАБУ.

"В августе 2023 года в НАБУ поступила информация от руководства СБУ о возможных рисках, связанных с одним из сотрудников Бюро. Речь шла о том, что в период службы в МВД (2012-2015 годы, то есть до начала работы в НАБУ), это лицо пересылало по электронной почте информацию о гражданах Украины одному из сотрудников Управления государственной охраны (УГО).

В материалах отмечалось, что упомянутый представитель УГО до 2012 года занимал должности в СБУ, а с 2012 по 2014 год возглавлял одно из подразделений в составе службы безопасности президента в составе УГО. По данным СБУ, после аннексии Крыма это лицо перешло на сторону страны-агрессора и с 2020 года работает в ФСО РФ.

Национальное бюро сразу включилось в установление обстоятельств. В рамках рабочего взаимодействия между НАБУ и СБУ была организована дополнительная проверка с участием определенных сотрудников НАБУ и одного из руководителей подразделений СБУ", - говорится в сообщении.

Отмечается, что во время совместной проверки никаких доказательств или свидетельств того, что работник НАБУ был осведомлен о связи представителя УГО с российскими спецслужбами, обнаружено не было.

Кроме того, НАБУ инициировало проведение опроса сотрудника с целью принятия решения о его дальнейшей службе или возможной дисциплинарной ответственности. "Однако СБУ настоятельно рекомендовала воздержаться от любых действий, чтобы не помешать их оперативной работе по другим связям бывшего работника УГО. СБУ также отметила, что упомянутые связи не касаются работника НАБУ, и контактов между ними не зафиксировано", - говорится в сообщении.

Как сообщают в НАБУ, в августе 2024 года СБУ устно сообщила, что в ходе расследования дела о государственной измене, в котором фигурирует упомянутый бывший работник УГО, никакой причастности работника НАБУ не установлено. Доказательств участия в антигосударственной деятельности - нет.

"С тех пор НАБУ неоднократно обращалось в СБУ с просьбой предоставить официальное документальное подтверждение результатов проверки, чтобы принять обоснованное решение - о возможной ответственности или дальнейшего прохождения службы. По состоянию на сегодня ни одного официального ответа Бюро не получило. Единственное публичное упоминание об этом эпизоде появилось в сообщении СБУ в соцсетях 21 июля 2025 года", - отметили в НАБУ.

Напоминаем, 21 июля СБУ сообщила, что в Киеве задержан сотрудник Центрального аппарата НАБУ, который шпионил для российской спецслужбы.

Топ комментарии
+14
Тобто СБУ підсунуло в набу агента ручні, а потім прийшло його викривати з обшуками?
Нормально...точніше не нлрмально
показать весь комментарий
21.07.2025 20:46 Ответить
+12
це діктатура в повний зріст без рішення суду зачистка останіх органів неподвластних владі це помста за Чернишова за викриття оборуток інших зелени рил біля корита і все це підводиться під держраду звязки з росією щоб народ не так реагував а вони зачистили забрали всі справи які були зібрани на блатне прикоритне шобло теперь усе похоронять такі методи все під кальку раши ці брехуни стілки врали що їхні сьогоднішні заяви проі іхню честну боротьбу з правопорущеннями визиватільки огиду до цього дійства. Тримайте скоро як в рашці за пошук матеріалів в інтернеті проти Зе команди будуть зе трійки виносити рішення хто не згоден з верховним то позбавлення Вас громадянства та накладення на Вас санкцій оце вони краще всього можуть робити після першого великого крадівництва
показать весь комментарий
21.07.2025 20:46 Ответить
+7
а може жабогадюкінг Татарівських орлів-спеців? Ну щодо ДБР -то його вірні, шакали були й є!!! А от щодо НАБУ та СБУ...СБУ МАЮТЬ ГЕРОЇВ ТА ПАТРІОТІВ - доведено! впевнена в СБУ сидять й орли Татарова , але хитрі специ патріоти Татарова на іксу вєртєлі А які заслуги памʼятаємо у НАБУ? Заведення справи проти Умєрова , була а де вона зараз ? Доречі, було доручення спецуказ від ВАКС для НАБУ завести справу проти Умєрова ще у кріслі керівника Держмайна Рівно за два тижні - його Єрмаком заховав у крісло міністра оборони...
показать весь комментарий
21.07.2025 20:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О боже мій, та всім нас рать. Не роботягу ж з заводу закатували.
показать весь комментарий
21.07.2025 20:38 Ответить
"агент фсб" до 2014 був співробітником УДО, а оте, виконував накази свого злочинного, як згодом з'ясувалось, керівництва.

то в чому його злочин ?

.
показать весь комментарий
21.07.2025 22:59 Ответить
Пташенята Баканова...
показать весь комментарий
21.07.2025 20:38 Ответить
а може жабогадюкінг Татарівських орлів-спеців? Ну щодо ДБР -то його вірні, шакали були й є!!! А от щодо НАБУ та СБУ...СБУ МАЮТЬ ГЕРОЇВ ТА ПАТРІОТІВ - доведено! впевнена в СБУ сидять й орли Татарова , але хитрі специ патріоти Татарова на іксу вєртєлі А які заслуги памʼятаємо у НАБУ? Заведення справи проти Умєрова , була а де вона зараз ? Доречі, було доручення спецуказ від ВАКС для НАБУ завести справу проти Умєрова ще у кріслі керівника Держмайна Рівно за два тижні - його Єрмаком заховав у крісло міністра оборони...
показать весь комментарий
21.07.2025 20:55 Ответить
чому ж ОПа так ненавидить НАБУ ?

тому що воно незалежене

.
показать весь комментарий
21.07.2025 23:01 Ответить
справа Чернишова це не робота НАБУ ?

.
показать весь комментарий
21.07.2025 23:02 Ответить
Хто перевіряв,може Зінка?
показать весь комментарий
21.07.2025 20:40 Ответить
це діктатура в повний зріст без рішення суду зачистка останіх органів неподвластних владі це помста за Чернишова за викриття оборуток інших зелени рил біля корита і все це підводиться під держраду звязки з росією щоб народ не так реагував а вони зачистили забрали всі справи які були зібрани на блатне прикоритне шобло теперь усе похоронять такі методи все під кальку раши ці брехуни стілки врали що їхні сьогоднішні заяви проі іхню честну боротьбу з правопорущеннями визиватільки огиду до цього дійства. Тримайте скоро як в рашці за пошук матеріалів в інтернеті проти Зе команди будуть зе трійки виносити рішення хто не згоден з верховним то позбавлення Вас громадянства та накладення на Вас санкцій оце вони краще всього можуть робити після першого великого крадівництва
показать весь комментарий
21.07.2025 20:46 Ответить
Тобто СБУ підсунуло в набу агента ручні, а потім прийшло його викривати з обшуками?
Нормально...точніше не нлрмально
показать весь комментарий
21.07.2025 20:46 Ответить
показать весь комментарий
21.07.2025 20:47 Ответить
Допис СБУ в соцмережі. Це вже дно, чи є куди ще падати?
показать весь комментарий
21.07.2025 20:50 Ответить
дніщніще є, коли Мосад опублікує допис в Аднакласніках...

а так да !
дно !

.
показать весь комментарий
21.07.2025 23:04 Ответить
Баканова з кулінічем, сам сівкович з деркачем знав, мертвечук може засвідчити, і що, воно меньше нагадило Україні, з 2019 року??
показать весь комментарий
21.07.2025 20:59 Ответить
Как и писал ранее. Они просто достали все что у них было на НАБУшников. Это не операция.
показать весь комментарий
21.07.2025 21:15 Ответить
"...у серпні 2024 року СБУ усно повідомила..." ну і де шукати кінці, якого результату ми хочемо від СБУ, НАБУ, САП... якщо в них все діловодство, в усній формі, за бакалом пива ведеться.
показать весь комментарий
21.07.2025 21:25 Ответить
зелена шобла захоплює владу все більше в більше.
показать весь комментарий
21.07.2025 21:25 Ответить
відповів би із задоволенням, але я іноземну мову не розумію.
показать весь комментарий
21.07.2025 21:37 Ответить
В Україні живете
Й не знаєте мови...
Продавщиця теж була
Гостра та бідова.
- У мєня єсть свой язик,
Ні к чєму мне мова.
І сказав їй мудрий дід:
- Цим пишатися не слід,
Бо така сама біда
В моєї корови:
Має, бідна, язика -
І не знає мови!
=============
дивлячись на час створення акаунту істоти, можно зробити висновок, що свінособака з фабриці тролів
показать весь комментарий
21.07.2025 21:45 Ответить
Більше визгу, свинособака, хрюк повинен бути виразніший, старайся, вірю - ти зможеш
показать весь комментарий
21.07.2025 21:55 Ответить
я здається писав, що свинособачу не розумію. Но то не дивно. Свинособака она що у росії свінособака, що в Африці, що в Україні. - всюди дурна. Скористуйся перекладачем. якщо у своєму хліві не зайнята народженням гарматного м'яса для москалів. Чекаю щось людською, а не свинособачою. Із задоволенням відповім.
показать весь комментарий
21.07.2025 22:13 Ответить
а свинособачу особливо
показать весь комментарий
21.07.2025 21:39 Ответить
Не перетрудись, подляк не заціне
показать весь комментарий
21.07.2025 21:34 Ответить
Тоді не було завдання, тож не було й результатів. Зараз завдання з'явилось - результати відразу знайшлися. Завтра завдання зміниться - результати теж змінять під нове завдання. А по факту все це черговий жабогадюкінг. Що є незмінним - потужно-незламні гундосікі
показать весь комментарий
21.07.2025 21:37 Ответить
Тобто виходить, що підозра Чернишову була вигадана "агентами кремля" із НАБУ і він взагалі ні в чому не винен?)
показать весь комментарий
21.07.2025 21:50 Ответить
Вот тє хрєст на пузє!
показать весь комментарий
21.07.2025 21:58 Ответить
Скорiш за все, Америка i Стефанiшину не хоче бачити, то i все що треба зрозумiти про цей цирк з НАБУ.
Як тут вже коментували, бiльшостi пересiчних людей байдуже.
показать весь комментарий
22.07.2025 01:06 Ответить
Амерам вже все пофіг - відділи в ЦРУ які займалися аналітикою стосовно України та Росії росформовано і весь персонал звільнено. Для них "всі кицьки сірі", а всі українські посадовці тупі корупціонери.
показать весь комментарий
22.07.2025 01:35 Ответить
НАБУ ініціювало проведення опитування співробітника з метою ухвалення рішення щодо його подальшої служби чи можливої дисциплінарної відповідальності. "Однак СБУ наполегливо рекомендувала утриматися від будь-яких дій, щоб не завадити їхній оперативній роботі щодо інших зв'язків колишнього працівника УДО. СБУ також зазначила, що згадані зв'язки не стосуються працівника НАБУ, і контактів між ними не зафіксовано", - ідеться у повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3564491
Тобто підозруємий виявилися начеб то не винними, по суті СБУ заборонинило по ньому проводити "опитування", але у незалежного інститута держави після погрому нинішньої влади було викрадено декілька сотен файлів розробки їх топ чиновників - корупціонерів які вбивають своєю корупцією наших громадян, захисників і країну.
показать весь комментарий
22.07.2025 11:14 Ответить