4707 посетителей онлайн

Лидер венгерской оппозиции Мадяр заявил, что не поддерживает ускоренное вступление Украины в ЕС

Мадяр о членстве Украины в ЕС

Лидер оппозиционной венгерской партии "Тиса" Петер Мадяр сказал, что не поддерживает ускоренного вступления Украины в ЕС. Он также высказался против нового бюджета ЕС.

Его заявление цитирует Telex, сообщает Цензор.НЕТ.

""Тиса" не поддерживает ускоренное вступление Украины в ЕС, а также не поддерживает новый долгосрочный бюджет Союза", - сказал венгерский оппозиционер.

Мадяр отметил, что в этом вопросе готовится к долгим и непростым переговорам и будет ставить интересы Венгрии на первое место.

В то же время он раскритиковал своего политического оппонента, действующего главу правительства Виктора Орбана за то, что тот использует право вето в ЕС не в интересах страны, а по персональным политическим мотивам.

"Мы должны ответственно управлять нашим общим домом, Европой, вместе с другими европейскими союзниками",- сказал Мадьяр.

Топ комментарии
+12
Якщо не переможемо то будуть їсти з усіх сторін.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:06 Ответить
+12
- Одне слово, мадяри - голота, - закінчив старий сапер Водічка, на що Швейк зауважив: - Інший мадяр і не винен, що він мадяр. - Як це не винен? - схвилювався Водічка. - Кожен винен, дурне говориш. (Пригоди бравого вояка Швейка)
показать весь комментарий
26.07.2025 20:34 Ответить
+8
Останнім часом офіційний Будапешт все більше переходить до відверто антиукраїнської риторики, не гребуючи ні провокаціями, ні інформаційною війною, ні шпигунською та підривною діяльністю.
Орбан був єдиним світовим політиком, що приїхав до путіна якраз перед початком повномасштабного вторгнення російських військ до України.

Уже тоді вони «ділили» Україну?
показать весь комментарий
26.07.2025 19:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Правильно говорить, вибори скоро, а як переможе, змінить думку.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:01 Ответить
Мадяр є мадяр, всі вони однакові незалежно від риторики.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:03 Ответить
- Одне слово, мадяри - голота, - закінчив старий сапер Водічка, на що Швейк зауважив: - Інший мадяр і не винен, що він мадяр. - Як це не винен? - схвилювався Водічка. - Кожен винен, дурне говориш. (Пригоди бравого вояка Швейка)
показать весь комментарий
26.07.2025 20:34 Ответить
показать весь комментарий
26.07.2025 20:52 Ответить
Ясно що з зеленими гнідами не тільки ЄС а і відновлення не світить
показать весь комментарий
26.07.2025 19:06 Ответить
Це все пусті розмови.

Питання раз,Єрмаку, Зеленьському, Татарову, Чернишову, Арахамії, Міндічу, Шурмі, потрібен РЕАЛЬНИЙ процес вступу до ЄС?
Щоб вимагали РЕАОЛЬНОЇ прозорості, свободи слова, дотримання Конституції і процедур, виконнаня не тільки букви закону, але наявність права у державі, як такого?
Зеленьський іммітатор діяльності усьго. Роботи президента, верхоголовкома, вступу до ЄС, ...
Аби подовше всидіти у кріслі і побільше вкрасти. От це реальна мета.
На фоні цієї аксіоми, розмови західних політиків варті пару, що виходить із рота разом із цими заявами.
показать весь комментарий
27.07.2025 00:39 Ответить
!!!!!!100!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
27.07.2025 10:00 Ответить
Попри санкції, введені ЄС проти Росії, саме Угорщина стала одним з головних маршрутів для обходу обмежень. Через фіктивні компанії, дипломатичні прикриття та сприятливе банківське середовище, Будапешт дозволив російському капіталу (у тому числі пов'язаному з нафтовим «тіньовим флотом») перетікати до Європи.

Центральну роль у цій схемі відігравав Міжнародний інвестиційний банк (МІБ), який був змушений залишити Угорщину лише під тиском США та ЄС.

Показовим став і скандал навколо OTP Bank.
Попри формальну лояльність до санкційного режиму, банк залишався активним у Росії, заробляючи сотні мільйонів і провокуючи конфлікт з Україною.
Орбан навіть блокував військову допомогу Києву, вимагаючи виключення OTP із переліку спонсорів війни.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:06 Ответить
Останнім часом офіційний Будапешт все більше переходить до відверто антиукраїнської риторики, не гребуючи ні провокаціями, ні інформаційною війною, ні шпигунською та підривною діяльністю.
Орбан був єдиним світовим політиком, що приїхав до путіна якраз перед початком повномасштабного вторгнення російських військ до України.

Уже тоді вони «ділили» Україну?
показать весь комментарий
26.07.2025 19:09 Ответить
Угорщина перетворюється на хаб для авторитарних режимів.
Угорщини зближується з Китаєм
.
Понад €16 мільярдів інвестицій, участь у проєктах Huawei, BYD, CATL.
Все це супроводжується високими борговими ризиками, таємними контрактами й відсутністю публічного контролю.
За фасадом «індустріального прориву» приховується залежність від авторитарного капіталу і розширення впливу Пекіна на Європу.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:16 Ответить
До цього Орбан повідомив, що громадяни його країни висловилися на референдумі проти підтримки українського членства в ЄС.
"2 мільйони 168 тисяч наших співвітчизників проголосували за те, що ми не можемо йти на ризики, пов'язані зі вступом України в ЄС. Це 95% всіх дійсних голосів", - написав угорський прем'єр у Facebook 26 червня.
Таким чином, за його словами, Угорщина не підтримує вступ України до Європейського союзу.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:43 Ответить
Якщо не переможемо то будуть їсти з усіх сторін.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:06 Ответить
*****, а типу вас приймали за звичайно-багатодесятирічною процедурою...
показать весь комментарий
26.07.2025 19:08 Ответить
Попруть угорців з ЕС, ох попруть 🤔
показать весь комментарий
26.07.2025 19:12 Ответить
А шо ще ***** може заявити?...
показать весь комментарий
26.07.2025 19:21 Ответить
***** проситься на Зауралля
показать весь комментарий
27.07.2025 10:02 Ответить
Скорбіт по родіньє, *****...
показать весь комментарий
27.07.2025 13:15 Ответить
Після "маніпуляцій" та казнокрадства зЄЛЄНСКАВо нам вже не світить ЄС у довгій перспективі. Дуже шкода дітей - їм у цій країні ніколи не жити по європейськи. зЄЛЄНСКІй вирішив все за нас, і жити дітям у країні "зєлєнскаво"- країні мрій, які для всіх ВИЖИТИ, а владі - купатися в розкоші.0
показать весь комментарий
26.07.2025 19:25 Ответить
Главное что наш Мадьяр поддерживает.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:27 Ответить
В Європі вже шикуються черга на роль "главново вєртухая в Варшавскам даґаворє 2.0".
показать весь комментарий
26.07.2025 19:41 Ответить
Та наф нам здалося стойло? Треба брати приклад з Англії. За роки війни багато «секретів» відкрилось.
показать весь комментарий
26.07.2025 19:44 Ответить
Що тут дивного? Такий самий націоналіст, з такими самими методами, щоб сподобатись лохторату. Просто критикує теперішню владу, бо сам на те місце хоче.
показать весь комментарий
26.07.2025 20:04 Ответить
Ти ніхто і звуть тебе ніяк!
показать весь комментарий
26.07.2025 20:04 Ответить
Чує моє серце що скоро стане в ЄС на країну-жебрака менше.
Багато вже ж дає проблем і ніякого зиску і добра для ЄС.
показать весь комментарий
26.07.2025 20:11 Ответить
не стане
показать весь комментарий
27.07.2025 01:26 Ответить
А якажу стане.
Ну не подобаються західній публіці паразити і ті хто палки в колеса встромляє користуючись демократією.
показать весь комментарий
28.07.2025 13:22 Ответить
ще один у погоні за електоральними голосами.
показать весь комментарий
26.07.2025 20:21 Ответить
А де він є прискореним?
Зевлада робить те,щоби взагалі не прийняли,принаймні,вступу не буде,як такого,при зевладі.
показать весь комментарий
26.07.2025 20:24 Ответить
Мадяр курця.
показать весь комментарий
26.07.2025 20:30 Ответить
ХА ОРБАНСКИЙ ПОПОЛИЗЩИК А ЕЩЁ ТИП ОПОЗИЦИЯ
показать весь комментарий
26.07.2025 20:38 Ответить
Гандони тупі, вони взагалі за закарпатських мадярів думають чи як?
показать весь комментарий
26.07.2025 20:54 Ответить
Мадяр є мадяр
показать весь комментарий
26.07.2025 21:17 Ответить
Ну схоже, що тепер ніхто у ЄС не буде підтримувати прискорений вступ України.
показать весь комментарий
26.07.2025 21:43 Ответить
Тепер , зрозуміло, чому в Угорщині це опудало орбан легко виграє будь які вибори .
Такий собі клон чувака , що казав , що "Крим нє бутєрброд" !!!
показать весь комментарий
26.07.2025 21:56 Ответить
Вибори на носі, нє хєр давати Вітюші Х....поляну для маневру.
показать весь комментарий
26.07.2025 22:05 Ответить
Що сьорбан, що мадяр
показать весь комментарий
26.07.2025 22:09 Ответить
Це якась мадярська "лишня хромосома".
показать весь комментарий
26.07.2025 22:17 Ответить
Брісь,свинособака...