4319 посетителей онлайн

Глава АРМА Дума подала заявление об увольнении

Елена Дума увольняется из АРМА Что известно

Глава АРМА Елена Дума написала заявление об увольнении с должности.

Об этом она сообщила в Фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

"Я умею принимать решения. Я написала заявление об увольнении с должности Председателя Национального агентства по розыску и менеджменту активов и прошу Правительство его удовлетворить. Сегодня официально вступил в силу закон об усилении институциональной способности АРМА. Поэтому важно сделать это именно в этот день", - говорится в сообщении.

Впереди, по словам Думы, - международный аудит Национального агентства.

"Это важнейший шаг для еще большего усиления работы АРМА. Я подписала заявление чтобы обеспечить проведение его независимо. ... Сегодня буду переступать порог с АРМА оставляя последний вклад государству на этой должности за последний рабочий день: +16 млн грн в государственный бюджет от управления "трубой медведчука". Убеждена, заложенный мной фундамент крепкий, такой же как и команда. Которой я искренне желаю - ТАК держать!" - добавила она.

Напомним, 27 июля президент Зеленский подписал закон о реформе Национального агентства Украины по вопросам выявления, розыска и управления активами, полученными от коррупционных и других преступлений (АРМА).

Рада приняла закон 18 июня.

Елена Дума подала в отставку Что известно
Елена Дума подала в отставку Что известно

Топ комментарии
+19
ЦІкаво, яку країну обала для втечі?!?
показать весь комментарий
30.07.2025 09:15 Ответить
+13
Якщо в твоєму відомстві все так гарно та райдужно, то чого ж ти втікаєш? 😂
показать весь комментарий
30.07.2025 09:21 Ответить
+10
показать весь комментарий
30.07.2025 09:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну що, Олено, не вийшло бути сейфом для Зе-активів? Бувай.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:11 Ответить
ЦІкаво, яку країну обала для втечі?!?
показать весь комментарий
30.07.2025 09:15 Ответить
Піде на почесну пенсію послом в якусь теплу капіталістичну країну
показать весь комментарий
30.07.2025 09:31 Ответить
Якщо раніше рота не відкриє, а відкриє, то до портнова на зустріч
показать весь комментарий
30.07.2025 09:36 Ответить
Навіщо?Вона норм прибарахлилася.
показать весь комментарий
30.07.2025 10:34 Ответить
Так залишились вже тільки теплі
показать весь комментарий
30.07.2025 10:07 Ответить
Ноги в руки і прямою наводкою на растов поки не завершився аудит і не вспливли результати її злочинно-корупційної діяльності.
Набу повинно заочно оголосити підозру зільоній падєльниці та взяти під варту з метою недопущення ухилення від заслуженої відповідальності та замітання слідів своїх злочинів
показать весь комментарий
30.07.2025 10:32 Ответить
Мудра жінка, в приклад багатьом можновладцям, "поклювала" трошки і пішла тихенько, не чекаючи гучних розслідувань.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:16 Ответить
Почитай про неї. Там пробу нема де ставити. А уходить тихо бо ОП її поставив, ОП її зняв. Це не її рішення.

Шмигаль, який за весь час прем'єрства самостійно не прийняв жодного рішення, теж типу сам заяву написав.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:36 Ответить
та, зачеай!
може зеленим дегенератам мародерам, якось вдасться відпетляти від закону недоторканості набу сап?
ну, як відпетляти?
на деякий час відтягнути свій остаточний кінець.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:16 Ответить
Відтягнутий кігець більше болить. Чим більше розтягати - тим більша біль. Хоча є всілякі збоченці, які навіть мазохістів переплюнули. Але закон природи навіть на них діє, можливо з затримкою. 😊
показать весь комментарий
30.07.2025 09:48 Ответить
Якщо в твоєму відомстві все так гарно та райдужно, то чого ж ти втікаєш? 😂
показать весь комментарий
30.07.2025 09:21 Ответить
криса достатньо накрала та тікає
показать весь комментарий
30.07.2025 09:24 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2025 09:37 Ответить
курва тікати надумала не чекаючи поки НАБУ за нею прийде. шваль зеленодупа не очікувала що з НАБУ і САП не проканає і передчасно відкрила свій смердючий писок.
показать весь комментарий
30.07.2025 09:30 Ответить
Іпать в неї пафосу то!Книжку написпла-можна і на відпочинок!
показать весь комментарий
30.07.2025 09:30 Ответить
Мабуть жінка не жадібна, в'язала своє і тихо піти намагається, а то повернуть деяким незалежність і прощай нажите не легкою працею.

Чому держава не введе заборону на виїзд за кордон таким особам на 5 років якщо ничего не знайдуть то їдь куди завгодно
показать весь комментарий
30.07.2025 09:32 Ответить
Видно час тихо іти в ліс... Красти вже нічого... Думи моя думи, лихо мені з вами...
показать весь комментарий
30.07.2025 09:41 Ответить
Не даремно зєля закон не підписував так довго!
показать весь комментарий
30.07.2025 09:50 Ответить
Зрада чи перемога?
показать весь комментарий
30.07.2025 10:03 Ответить
Непогана сосна)
показать весь комментарий
30.07.2025 10:07 Ответить
А была бы у неё фамилия Рада, оставили бы.
показать весь комментарий
30.07.2025 10:08 Ответить
Гончаренко-

Голова АРМА Олена Дума написала заяву про відставку.

Давайте підсумуємо деякі здобутки Думи:

- потрапила в скандал щодо підприємств, які через АРМА зʼявляються в руках компанії, що належить колишньому чоловіку екс-віце-премʼєрки Стефанішиної
- дерибан Жовтневого палацу
- написала книжку про антикорупційну діяльність з помилкою у назві

Перепрацювала, тепер можна і на відпочинок.
показать весь комментарий
30.07.2025 10:36 Ответить
Тому і треба швиденько піти в ліс. Бо попереду міжнародний аудит очолюваного нею АРМА
показать весь комментарий
30.07.2025 10:54 Ответить
6 днів тому ця шаболда корчить із себе принципову борчиню з корупцією, підтримала свого преЗедента і повне підпорядкування НАБУ ОПі.
Цю заяву можна і зараз прочитати на сторінці Думи у фейсбук.

"Офіційна заява Голови АРМА:

Держава здійснила вірні кроки.

В країні наводиться лад.

Підтримую законопроєкт 12414

Антикорупційна інфраструктура працює і працюватиме. Тільки без російських впливів - від цього треба все очистити. І справедливості має стати більше....... "
показать весь комментарий
30.07.2025 10:38 Ответить
Пора тікати
показать весь комментарий
30.07.2025 11:04 Ответить
Це ж треба такою талановитою софісткою бути. Тікає напередодні аудиту, щоб запобігти відповідальності, і видає це за велике досягнення.
показать весь комментарий
30.07.2025 11:14 Ответить
все роздала своїм , поки розбируться