8531 посетитель онлайн

Трамп сомневается в эффективности санкций против РФ, - NYT

Санкции против РФ Трамп сомневается в эффективности

Всего через сутки после того, как Трамп пригрозил санкциями против РФ из-за войны в Украине, он уже сомневался, сработает ли такая стратегия.

Об этом пишет The New York Times, передает Цензор.НЕТ.

Выступая перед журналистами на борту президентского самолета Air Force One Трамп заявил, что США могут ввести "тарифы и прочее" примерно за десять дней.

"Я не знаю, повлияет ли это на Россию, потому что он, очевидно, хочет продолжать войну. Но мы введем тарифы и другие вещи, которые обычно применяют. Это может повлиять на них, а может и нет. Но, возможно, повлияет", - цитирует его издание.

Трамп уже не раз угрожал наказать РФ за эскалацию в Украине, однако до сих пор не сделал этого. А его последняя угроза финансовыми санкциями - как признал президент - может не иметь успеха.

"Мало что указывает на то, что ультиматум Трампа изменит мнение Путина относительно войны", - пишут журналисты.

Угроза господина Трампа ввести вторичные тарифы для стран, покупающих российскую нефть, коснется Китая, Индии и Турции и станет потенциальной эскалацией его глобальной торговой войны.

У Трампа есть и другие экономические и военные инструменты, чтобы заставить Россию остановить войну, считают эксперты по международной политике. Экономика РФ остается уязвимой, несмотря на то, что она частично обезопасила себя от санкций.

Однако эксперты считают, что Трамп все еще может ударить по отдельным секторам банковской системы РФ, ограничить цены на нефть, а также использовать свое влияние на внешнюю политику и торговые соглашения с европейскими союзниками.

Топ комментарии
+10
Все. Бобік здох.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:19 Ответить
+9
Донні, розвали ту рашу І СВІТ ТОБІ БУДЕ ВДЯЧНИЙ ТИСЯЧІ РОКІВ ‼️
показать весь комментарий
30.07.2025 13:18 Ответить
+7
Цікаво, якщо наша планета проіснує ще 100 років, чим буде тоді в історичних книжках рахуватися оця руда х#йня? Невже державним діячем?
показать весь комментарий
30.07.2025 13:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Донні, розвали ту рашу І СВІТ ТОБІ БУДЕ ВДЯЧНИЙ ТИСЯЧІ РОКІВ ‼️
показать весь комментарий
30.07.2025 13:18 Ответить
Все. Бобік здох.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:19 Ответить
Божечки, Донні, ти перестав слухати голоси в голові і став слухати нормальних радників? Хай вже до кінця розкажуть, чому для США вигідно щоб Україна перемогла при підтримці США.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:19 Ответить
Шо!? Апять?!!! 😲
показать весь комментарий
30.07.2025 13:20 Ответить
Цікаво, якщо наша планета проіснує ще 100 років, чим буде тоді в історичних книжках рахуватися оця руда х#йня? Невже державним діячем?
показать весь комментарий
30.07.2025 13:20 Ответить
І правильно робить. Ефективними вони могли бути, якби введені у 2022-му, а не тягнули кота за яйця разом з ЄС.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:20 Ответить
Ще тоді (в 22) люди з клепкою в голові казали, що якщо війну не закінчити швидко й дешево, то вона розтягнеться на роки й обійдеться в кілотонни грошей. Про життя навіть не пишу, це взагалі жах.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:36 Ответить
А хто сумнівається, що і після трамподедлайну вийде потужний ПШИК
показать весь комментарий
30.07.2025 13:20 Ответить
як не спробуеш то не будеш знати! сміливо вперед США!
показать весь комментарий
30.07.2025 13:21 Ответить
головне щоб до інших країн не було сумніву
показать весь комментарий
30.07.2025 13:24 Ответить
Він зараз дасть собі чергових 100 днів для розмірковування того, чи вплинуть санкції на болота якщо їх ввести, чи не вплинуть. А взагалі цифри та дати-це ж речі нескінченні. Завжди можна у них бавитись, тому що завжди є місце для чергових 24, 30, 50, 100 і т.п. Балаболом було, балаболом і помре.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:27 Ответить
Minuteman - набагато ефективніший. Варто спробувати.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:29 Ответить
позорисько🤠який на гачку фсб , став президентом США ...консерватори, шлюхи у кремлівському борделі
показать весь комментарий
30.07.2025 13:31 Ответить
Закрити Скажену Собаку в будку і мати сумнів в цьому...
Немає Слів...
Одна нецензурна лайка...🤬🤬🤬
показать весь комментарий
30.07.2025 13:31 Ответить
Тобто санкцій не буде? Очікувано
показать весь комментарий
30.07.2025 13:34 Ответить
більше зброї і ракет різних зі 100 до 2000 км і для ф-16 різних
показать весь комментарий
30.07.2025 13:35 Ответить
пока запад не введет контингент, не сделает Украину основным союзником США поза НАТО, не даст нам ПДЧ...толку не будет(((
показать весь комментарий
30.07.2025 13:35 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2025 13:36 Ответить
А чого прямо не сказав:" Владімір,не переживай"?(((
показать весь комментарий
30.07.2025 13:46 Ответить
Якщо санкції не працюють то значить треба давати Томагавки
показать весь комментарий
30.07.2025 13:48 Ответить
Стільки кацапок перетовкти у ліжках московських,і не тільки,готелів… Воно ж на кожнім кроці розповідає про «амазінг рюзьке люди»- то ж санкції ніякі не може вводити. А папочка з відосами про педофілію теж десь у пуйлав шухлядці чекає часу Х.
показать весь комментарий
30.07.2025 13:48 Ответить
Цілком нормальна заява - я б більше нервував якби він казав що санкції гарантовано спрацюють і більше нічого не треба.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:01 Ответить
Шо ж ти фраєр здав назад? Нє па масти хло тебе?
показать весь комментарий
30.07.2025 14:03 Ответить
Носяться з Трампом як ніби він реально може щось зробити. Але це ілюзія в яку вчепилися, тому що більше нічого немає. Три роки самообману, то одне то інше.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:03 Ответить
санкції це добре, томагавки - краще
показать весь комментарий
30.07.2025 14:37 Ответить
Хворий і підлий є хворий і підлий.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:19 Ответить
Та ти шо?))