4874 посетителя онлайн

Правоохранительный комитет Рады единогласно поддержал законопроект о возвращении полномочий НАБУ и САП

Независимость НАБУ и САП: Комитет ВР поддержал единогласно

Комитет Верховной Рады по вопросам правоохранительной деятельности поддержал за основу и в целом президентский законопроект №13533 о возвращении полномочий НАБУ и САП.

Об этом сообщил нардеп "Голоса" Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, законопроект поддержали единогласно без каких-либо изменений по тексту от того, что зарегистрировали.

"За" проголосовали 19 человек, а тех, кто был против или воздержались - не было.

"Завтра (31 июля - ред.) именно это решение будет ставиться на голосование в зале Рады. Сразу в двух чтениях. Все будет ок - голосов более чем достаточно", - добавил Железняк.

Напоминаем, Верховная Рада рассмотрит президентский законопроект №13533 о полномочиях НАБУ и САП 31 июля.

Топ комментарии
+9
Правоохоронний комітет Ради підтримав одноголосно Джерело: https://censor.net/ua/n3566090
та і той підтримали теж одноголосно....питання : нах вони там потрібні ?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:55 Ответить
+7
гроші й так тю-тю - директора беб не призначили, децентралізацію не провели, конкурсну комісію по ваксу не зробили
показать весь комментарий
30.07.2025 16:02 Ответить
+5
Да уже говорили, нафига такие завороты. Достаточно бубику было отозвать свою подпись, з недоумкуватого зедокументу.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
цікаво: в один день проголосують, підпишуть та опублікують?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:53 Ответить
але, буржуйські грошики тютю.
а, попереду прокурор і суд.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:55 Ответить
гроші й так тю-тю - директора беб не призначили, децентралізацію не провели, конкурсну комісію по ваксу не зробили
показать весь комментарий
30.07.2025 16:02 Ответить
Зроблять, просто ще не знають як решти з цінами за крісло
показать весь комментарий
30.07.2025 16:30 Ответить
Свинокабан зі свиноматками зовсім не давно раділи , що музиканту підмахнули закон ,який зелене лайно поставило вище за всі допомоги,закони і Конституції , міндіча бач писали з гопкомпанією ,( ще й вилізе чого понаписали) чернишова за хаболку тягали.... При нагоді прийдеться відповісти ,то хто марадьор , той що обіцяв рубати руки чи той хто молотив про шашлики https://lb.ua/news/2025/07/30/688977_konstitutsiya_pauzi_hto_i_yak_spriyav.html
показать весь комментарий
30.07.2025 16:34 Ответить
проголосують і картонна революція завершиться перемогою...
однією революцією в історії стане більше
показать весь комментарий
30.07.2025 15:57 Ответить
Та чхати вони хотіли на картонну революцію. Не революція цю "зелену шпану" налякала. Їх налякала негативна реакція заходу, занепокоєння Европарламенту, дзвінок Урсули фон дер Ляйн. Грошей захід може не дати і дерибанить буде нічого, а це вже катастрофа.
показать весь комментарий
30.07.2025 18:49 Ответить
ні, революціонерам не начхати...стільки картону списали, стільки вистояли, в спеку, в дощ менше, дочекались депутатів з відпустки...
показать весь комментарий
30.07.2025 20:39 Ответить
Мабуть вже підписали, опублікували, зараз чекають коли стало проголосує
показать весь комментарий
30.07.2025 16:28 Ответить
Да уже говорили, нафига такие завороты. Достаточно бубику было отозвать свою подпись, з недоумкуватого зедокументу.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:53 Ответить
Якщо відкликати свою підпис, то це означає, що він здав назад, визнати свою провину, що був не правий. І як після цього в очі зебілам сати.
А наша булочка не можу бути не правий, він ж не лох якийсь.
показать весь комментарий
30.07.2025 16:11 Ответить
Так те що вава робить заре - тi ж яйця. Тепер його рейтинг не тiльки у народу занепав. На ваву ща почала класти з великого горбу ще й монобiльшiсть, там паровозом i баб Юлька - збоку-прiпьока.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:33 Ответить
ви здивуєтесь, але Конституція не містить такої опції як відкликання президентського підпису з підписаного Закону.
показать весь комментарий
30.07.2025 16:29 Ответить
Дык, для Ради - тьфу, поправку зробити. Це набагато простiше.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:30 Ответить
"Да уже говорили, нафига такие завороты. Достаточно бубику было отозвать свою подпись, з недоумкуватого зедокументу." ....... Тим документом протягли дозвіл на проведення обшуків без судового рішення за постановою слідчого , а це новим законом ніхто не скасовує , всі радіють що "повернули незалежність " різним кишеньковим набу-мабу , що за роки свого існування окрім величезних зарплат - на виході мали потужний пшик (( Тепер всі раді - євроспільнота досягла свого , протестувальники ніби теж , а коли за місяць "чорні ворони" почнуть під будинками незгідних з діючою владою з'являтися і знаходити "підривну літературу " , ********** , наркоту та багато чого іншого , чого не було там ніколи , то буде вже пізно . Було б це , для прикладу , коли Шеремета підірвали , то ті кого у тому підриві звинуватили , вже б довічне відбували і ні чик-чирик (((
показать весь комментарий
30.07.2025 21:43 Ответить
і бужанський?
що це за буфонада?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:54 Ответить
Правоохоронний комітет Ради підтримав одноголосно Джерело: https://censor.net/ua/n3566090
та і той підтримали теж одноголосно....питання : нах вони там потрібні ?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:55 Ответить
Як для чого, таке бабло, а ти нах.... А ще не треба ховатися від призиву, броня, мабуть і після буде діяти. Та ще куча різних привілеї. Може для населення вони і дерьмо, а для себе дуже поважні люди
показать весь комментарий
30.07.2025 16:25 Ответить
Воістину ! ((
показать весь комментарий
30.07.2025 21:45 Ответить
Повернуть і до ворожки не ходи
показать весь комментарий
30.07.2025 15:57 Ответить
Попкі...
показать весь комментарий
30.07.2025 16:00 Ответить
За те що в нардепів дублі(спочатку відбирають незалежність у НАБУ та САП потім повертають) 50% зарплати позбавити.При кожному такому"висері" зарплата"-" і це буде справедливо.Половину грошей на утримання ідіотів можна зекономити
показать весь комментарий
30.07.2025 16:01 Ответить
Найвеличніший, щоб виручити своїх пархотих друзів поставив на розтяжку всю Україну. І йому геть до лампочки було все, головне, своїх виручать. Правда, цьому блазню хватило ума, а може хтось з ЗЕбанутої шобли йому сказав, що що ЕС заради бубиних пейсатих корешей повністю зупинить фіінансування України, а це як сказала премьерша, 75% держбюджету, і йому не буде з чого красти, швиденько відіграв назад.
Блазень, ума як на камені, що з нього взяти.
показать весь комментарий
30.07.2025 16:02 Ответить
Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності "перекінщики" .котрі спочатку голосують проти незалежності НАБУ І САП.а через пару тижнів за незалежність цих органів....
показать весь комментарий
30.07.2025 16:09 Ответить
Можна не сумніватись-"розведуть як кошенят"! Лазівки для брудних рук Генпрокуратури,"на 100%своєї",вони не дадуть закрити і цього достатньо аби вся антикорупційна інфраструктура перетворилась на фікцію!
показать весь комментарий
30.07.2025 16:10 Ответить
зельоні гнилі макаки

в законопроекті Оманської Гниди закладені міни контролю НАБУ та САП
показать весь комментарий
30.07.2025 16:16 Ответить
Колебалися вместе з лінією єрмака
показать весь комментарий
30.07.2025 16:19 Ответить
Стефанчуками вірити, себе не поважати!!!
Разумков з гончаруком, можуть підтвердити!!
показать весь комментарий
30.07.2025 16:24 Ответить
Нардепи хочуть гарантій, що НАБУ і САП не переслідуватимуть тих, які голосували за закон №12414, - ЗМІ

Імунітет. Повний імунітет. Їм і їхнім родичам... НЕДОТОРКАНІСТЬ
показать весь комментарий
30.07.2025 16:27 Ответить
Не бажають бути доторканими нехай самі вішаються
показать весь комментарий
30.07.2025 16:33 Ответить
якийсь розумний дядька розказав одну детальку.
в україні прослуховувати високопосадовців мають право, виключно сбу.
тобто, для набу, міндіча слухало сбу.
мабуть, в якийсь момент з'явилося гундосе зе!чувирло, загасилося по повній і почало ляпати своїм гімняним ротом.
а, коли, у єрмачини зрозуміли, що трапилося, то і сталася отака кривосрака історія.

нагадаю, що у всіх цивілізованих странах, державним службам безпеки заборонено працювати на території своїх країн.
показать весь комментарий
30.07.2025 16:33 Ответить
Що засцяли .
показать весь комментарий
30.07.2025 16:46 Ответить
А до цього одноголосно проголосували за знищення антикорупційних органів?
показать весь комментарий
30.07.2025 20:14 Ответить
Цікаві тільки пункти/правки до закону, які даватимуть можливість корупціонерам уникати покарання, і тільки про це потрібно говорити.
показать весь комментарий
30.07.2025 20:31 Ответить
....Ой мамо, мій пердак, мій пердак.. Пісня у виконання великого хору зеленої слякоті.
показать весь комментарий
31.07.2025 04:57 Ответить