7443 посетителя онлайн

Если цены на энергоносители снизятся, Путин перестанет убивать людей в Украине, - Трамп

Трамп верит, что Путин остановит войну против Украины

Президент США Дональд Трамп заявил, что падение цен на нефть "еще на $10 за баррель" может "заставить" Россию прекратить войну против Украины.

Об этом он сказал в интервью CNBC, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, Россия прекратит войну против Украины, когда упадет цена на нефть, поскольку у нее "ужасная экономика".

"Если цена на энергоносители упадет достаточно низко, Путин прекратит убивать людей. Это будет хорошо, даже если гибнут его собственные люди в Украине. Но Путин прекратит убивать людей. Если цена на нефть снизится еще на 10 долларов за баррель, у него не будет выбора, потому что его экономика ужасна", - сказал Трамп.

Трамп также заявил, что Индия может столкнуться с повышением таможенных тарифов.

На прошлой неделе Трамп заявил, что США наложат 25% пошлину на товары из Индии, а также дополнительный импортный налог из-за того, что Индия закупает российскую нефть.

"Я думаю, что в течение следующих 24 часов я значительно повышу эту пошлину, потому что они покупают российскую нефть, они подпитывают военную машину. И если они будут это делать, то я не буду доволен", - добавил лидер США.

Топ комментарии
+20
***** припине вбивати українців коли здохне. Раніше - це неможливо.
показать весь комментарий
05.08.2025 15:43 Ответить
+17
Головне, щоб рижий розпочав робити, а не звіздіти.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:04 Ответить
+15
Лучше не НА 10, а ДО 10 баксов за бочку
показать весь комментарий
05.08.2025 15:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та ну нах!
Хто це йому сказав?
Бідний Йорик?
показать весь комментарий
05.08.2025 15:40 Ответить
Головне, щоб рижий розпочав робити, а не звіздіти.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:04 Ответить
От нахрена Рижому це озвучувати? Тепер пуйло на зло йому буде опиратися до всрачки...
показать весь комментарий
05.08.2025 16:31 Ответить
Рижий: бла-бла-бла-бла-бла...
показать весь комментарий
05.08.2025 16:17 Ответить
Рыжий идиот мог бы заставить путина прекратить войну простейшим способом: за деньги Евросоюза начать массированные поставки для Украины баллистических ракет дальнего радиуса действия.

Если на каждый удар Кинжалов/Искандеров по украинским городам ВСУ будут немедленно отвечать ракетными ударами и полным уничтожением, например, Академии генштаба РФ, здания штаба Юного военного округа в Ростове, Новочеркасского училища спецсвязи, центрального ж/д вокзала в Курске, в Орле, в Брянске , в Смоленске то через три недели орки вынуждены будут прекратить войну.
показать весь комментарий
05.08.2025 19:25 Ответить
Русские так действуют уже 4 года. Мы прикратили войну?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:28 Ответить
их(русских) там нет
показать весь комментарий
05.08.2025 21:42 Ответить
не припинили, бо їм нічого не прилітає у відповідь. Вибите скло і пару нпз рахувати не будемо.
показать весь комментарий
06.08.2025 01:20 Ответить
Цікаво, на скільки доллярів полізуть вгору ціни на нафту після заяви Донні?
показать весь комментарий
05.08.2025 15:40 Ответить
В среднесрочной и долгосрочной (именно такой срок следует оценивать на нефтяном рынке) перспективах цены на нефть и нефтепродукты будут только снижаться. Во всем Мире наблюдается нисходящая динамика производства и торговые войны лишь усилят торможение мирового производства. Одновременно с этим, страны ОПЕК отменяют квоты на добычу, своей низкосебестоимостной нефти, в том числе в надежде не просто сохранить прибыль, но и увеличить долю рынка.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:04 Ответить
А в короткосрочной?
показать весь комментарий
05.08.2025 16:05 Ответить
В краткосрочной перспективе возможно повышение цен на фьючерсы (предзаказ с доставкой когда то там), а не в данный момент потребляемую нефть. Однако следует отметить ничтожную долю этих фьючерсов в общем объёме нефтяного рынка.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:12 Ответить
а в среднестатистической?
показать весь комментарий
05.08.2025 21:43 Ответить
Сьогодні день дебіла по новинам..
показать весь комментарий
05.08.2025 15:41 Ответить
Зазвичай бійка завершується, якщо нападнику надавали пілюлєй. Економіст ти наш.
показать весь комментарий
05.08.2025 15:41 Ответить
Золотые слова сказал ув. Игорь насчёт того, что нападающий перестанет нападать только в том случае, если получит сокрушительный удар по хлебалу и по яйцам.

показать весь комментарий
05.08.2025 19:28 Ответить
Ти чекаєш поки американський 79- річний дід надає пілюлєй *****? А де ти в цій схемі?
показать весь комментарий
06.08.2025 04:18 Ответить
***** припине вбивати українців коли здохне. Раніше - це неможливо.
показать весь комментарий
05.08.2025 15:43 Ответить
Там таких як він куйзна скільки мільонів, вже черга за ним вишикувалась...
показать весь комментарий
05.08.2025 16:13 Ответить
Саме так-хуйло припинить. Лаптєстан-ні.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:18 Ответить
Война будет длиться исключительно пока Пуйло в Кремле. Всё остальное - ничего не изменит.
показать весь комментарий
05.08.2025 22:56 Ответить
Правильна думка. Як би тільки переконати в цьому ВасюДвамагазина.
показать весь комментарий
06.08.2025 01:11 Ответить
Не припинить, але зі скукоженням мордорського бюджету це робити буде важче.
показать весь комментарий
05.08.2025 15:44 Ответить
Ну, так у чому справа, хто там вигукував "дрілл, бейбі, дрілл!"?
показать весь комментарий
05.08.2025 15:44 Ответить
Лучше не НА 10, а ДО 10 баксов за бочку
показать весь комментарий
05.08.2025 15:45 Ответить
интересно, что вы запоёте если трамп действительно введёт санкции?! кстати, нефтепровод дружба до сих пор качает московитскую нефть? или его волевым решением остановил спаситель нации!?
показать весь комментарий
05.08.2025 15:45 Ответить
Не смешите людей какими- то санкциями, сколько их уже было еще в союзе. Куча фирм при этих санкциях все равно продадут что нужно оркам.
показать весь комментарий
05.08.2025 17:14 Ответить
.. ну і як!!! Вижив союз? Чи Ви з тих... хто і сьогодні ще в Союзі?
показать весь комментарий
05.08.2025 20:13 Ответить
Ага, від санкцій проблеми були з цукром і з горілкою, а одних тільки танків в 91 році було 55 тисяч. А може той союз тримався "на штиках" , Горбачов трохи ослабив і штучне державне утворення розділилося на вихідні частини.
показать весь комментарий
05.08.2025 21:35 Ответить
Допомогли 55 тисяч танків? А грошики на штики та танки то де брали? Коли бидлу нема чого жерти... то ні танки..ні штики не допоможуть.
показать весь комментарий
05.08.2025 23:47 Ответить
Та я про те що ті санкції не впливали на виробництво зброї. Ви це бачили, були тоді чи так з чиїхось слів бо такий вік?
показать весь комментарий
06.08.2025 07:16 Ответить
.. я з тих... хто ту зброю використовував.. реально. І дуже добре знаю... що то була за зброя!!!))) Основною зброєю і при СРСР і зараз при кацапсячих було М*ЯСО! І Вам яскравий приклад. СРСР завалював зброєю весь прогресивний світ. ЗАДАРМА!!! Як не стало СРСР то кацапська зброя і даром нікому не потрібна. Тому... м*ясо і залишилося основним видом зброї. А його треба кормити і поїти. А воно жре дуже багато. А якщо жре воно... то ті...цівільні починають потрохи відсмоктувати..а потім смокчуть самі знаєте що. Так і було при СРСР. Основна маса відсмоктувала упроголодь. А коли бидлу жрати нічого... то ніяка зброя не допоможе. А жруть смердячі виключно з нафти та газу. І на виробництво зброї санкції впливають. Бо самі знаєте... **якість** кацапсячої електроники. І мені не треба доводити інще.. Бо я на сьогодні дуже добре знаю порівняння наприклад **новенького** Су-57 ..і старенького F-16... Тому санкції дуже добре впливають на виробництво. Якщо хизуватися кількістью... То тут Ви праві. Але все знову повертається до використання м*яса... як основного виду кацапської зброї.
показать весь комментарий
06.08.2025 09:54 Ответить
Та я теж в свій час пройшов від рядового до ротного, так вийшло, та й в РТР і знаю яка була радіоапаратура тих часів. І ще раз Вам повторюю, що всілякі 18 пакетів якихсь санкцій до лампочки тим оркам. Невже не бачите збільшення (в період санкцій) прильотів, їхні підприємства ОПК розгортаються і збільшують випуск продукції. Україна 20 років продавала ту по- Вашому непотрібну нікому зброю від союзу.
показать весь комментарий
06.08.2025 10:23 Ответить
В котрий раз хочу Вам довести...що ніяка зброя не прокормить бидло. Масове виробництво зброї і використання її у своїх!!! потребах виснажить економіку. Так..це займе час. Але іншого шляху нема. Ви не хочете бачити наслідків переведення економіки на військові рейки ... А у кацапів..хліб..це нафта та газ... А значна частина цього хліба йде на виробництво зброї... яка не приность плюсів економічних. Це що виробив..і викинув. Плюс величезні виплати здохшим та ще живим...))) Самі бачите...що вже їм по мордам прутнем водять з виплатами... Бо нема чого віддати цівільному бидлу... Це я так... простенько на пальцях розповідаю. І не розказуйте...що продавала ..і кому продавала Україна. І за який безцінок продавала... бо ніхто і брати не хотів реальний металобрухт. Тут багато плачуть за стратегічну авіацію..яку наші трохи передали а інше порізали... Плачуть ті... хто і близько не розуміють... що таке наприклад Ту-22м3..і як його використовувати. У багатьох використання Ту-22М3 та АКМ-74 у розумовому сенсі ОДНАКОВЕ!!! Тому давайте не будемо лізти туди..куди лізе основна маса нашого нарІду... )))
показать весь комментарий
06.08.2025 10:44 Ответить
Ну якщо Ви так впевнені у якомусь ефемерному "виснаженні" орків то прапор в руки, може я ще проживу кілька років і запитаю тоді Вас про динаміку процессу і тут і там.
показать весь комментарий
06.08.2025 11:30 Ответить
А де це..Тут і там? І не треба мене запитувати про те...що Ви побачите самі! Неможливо пити воду з відра... не виходячи до колодязя, щоб цю воду набрати. А якщо Вам цей колодязь закопають..і залишать тільки калюжу... з брудною водою... то самі побачите результат!
показать весь комментарий
06.08.2025 11:57 Ответить
Та мені вже багато і на ефемерності я не припадаю. А тут - це Україна, там - рф. Вірьте далі.
показать весь комментарий
06.08.2025 12:05 Ответить
... Ви теж продовжуйте.вірити...))))
показать весь комментарий
06.08.2025 16:18 Ответить
бідний Донік
показать весь комментарий
05.08.2025 15:46 Ответить
Це станеться лише у випадку, коли ціни на нафту СУТТЄВО ТА ДОВГОСТРОКОВО знизяться, десь на рівень 40 баксів за кацапську жижу. Не більше. Тоді це буде скорше і, може за місяців 7-8, ця всесвітня клоака почне глючити з середини. Все решта буде самообман.
показать весь комментарий
05.08.2025 15:48 Ответить
***** ніколи за жодних умов не зупиниться вбивати Українців
хіба тіки опиниться у першому ряді на бенефісі свого улюбленця кабздона поруч із жиріком
показать весь комментарий
05.08.2025 15:50 Ответить
везе Україні і її народу із "квартальним наіпаловим".Спочатку в 2019 році куйло проплатив "зелено- рашистський квартал" .а тепер ще й американське "трамбонове реаліті-шоу"
показать весь комментарий
05.08.2025 15:50 Ответить
*****-гебист, а не торгаш.... понимает только ледоруб в спину....
показать весь комментарий
05.08.2025 15:54 Ответить
Вбивати людей не припине - але знижувати потрібно
показать весь комментарий
05.08.2025 16:01 Ответить
Навіщо переказувати те що давно сказано???? Сьогодні Трмапон тягне час для хкуйла, для окупації як не всього Донбасу то Покровська..Мабуть це буде приз хкуйлу від Київа для припинення вогню чи перемиря
показать весь комментарий
05.08.2025 16:02 Ответить
Трамп робить все що може , щоб настав мир, але такий який потрібен пуйлу))) ідіот вірить, що ціна нафти в 50$ барель змусить пуйла відступити ... пуйло погодиться на мир лише тоді, коли його війська не зможуть просуватись..., а ракети й шахеди не досягатимуть цілей...
кацапи житимуть впроголодь, закриють економіку країни, клепатимуть зброю і вбиватимуть українців, доти доки зможуть...
показать весь комментарий
05.08.2025 16:04 Ответить
У кремлівського фашиста психічна хвороба, ніяка ціна не допоможе, тільки евтаназія!
показать весь комментарий
05.08.2025 16:07 Ответить
только веревка на шее у ***** остановит эту войну.

Но за ней может быть следующая, поэтому полный развал расеи.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:19 Ответить
... а якщо не припине?!
Тільки доста ********* зброї для ЗСУ взмозі припинить цей геноцид українського народу.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:22 Ответить
Якщо ціни сильно знизяться раша розвалиться як совок.
показать весь комментарий
05.08.2025 16:31 Ответить
мабуть трамп ніколи не дивився вестерни про Wyatt Earp

ота ватага outlaw cowboys, з якою прийшлося мати справу Уайяту, Вьорджілу, Моргану та Доку Холідею, - ніколи не продавала нафту, а вбивала людей регулярно, і курс ціни на нафту ніяк на них не впливав
показать весь комментарий
05.08.2025 16:37 Ответить
три роки знижують і ніяк не можуть знизити. Розкочегарили і розкормили країну- бензоколонку і Китай до пари, бо хотілося отримати надприбутки, а тепер не знають, що з цим робити, а найбільше з цього усього страждають люди в Україні
показать весь комментарий
05.08.2025 16:58 Ответить
як казав горбачев , коли кроліки подохли, - жаль, в мене ще було багато пропозицій
показать весь комментарий
05.08.2025 17:56 Ответить
Дурак
показать весь комментарий
05.08.2025 18:16 Ответить
Хтось бачив Путіна, вбиваючого українців? До чого тут ця плешива моль, якщо війну та вбивства підтримує 70% населення Московії?

Нафта і її ціна тут ні до чого. Московія буде вести війну доти, доки (і) або не програє (приклад Кримської війни 1853-1856), (іі) або не виснажеться і державний апарат і населення (приклад, війна в Афганістані, 1979-1989).

Тимчасові коливання цін на нафту не вплинуть на темп війни. Навіть, за умов вартості 1 дол. США/баррель - війна продовжиться до вичерпання резервів Московії.
показать весь комментарий
05.08.2025 18:35 Ответить
Який же ви наївний, пане Трампе! Як мала дитина! Дурень, та й годі
показать весь комментарий
05.08.2025 21:09 Ответить
Трамп заявив, що зниження цін на нафту ще на 10 дол.змусить РФ зупинити війну ? Але ж ні, не зупинять росію такі ціни на нафту.!!!!!!
Ціна має бути нижчою за 35 дол.(Urals) і протягом мінімум року. Все інше- це пусті балачки ні про що !!! Але навряд такі ціни будуть, тим більше на фоні нафтових санкцій...
А ще США мають виконувати уже введені санкції і щодо нафти, і щодо технологій (для виробництва зброї). Бо зараз США дуже погано виконують навіть уже введені ними ж санкції, так як Трамп розпустив комітет, що контролював при Байдену дотримання санкцій...
показать весь комментарий
06.08.2025 05:48 Ответить
...мелькнуло в новинах, що пу таки придумав плюшку для тр, як пропетляти: віткоффу покладуть на стіл пропозицію припинення вогню в повітрі, тобто, щоб Україна знов перестала палити руцкі НПЗ, не задавала ударів в глубь рашкостану по летовищах, а пу обіцяє не бити по містам, тобто по цивільним об'єктам, а буде м'ясом продавлювати укр оборону.
Классная пропозиція то ж, коли друзі нарешті надали Україні ******* засоби ППО, літаки і ракети, коли в Україні з'явилися дрони далекобійні, які трощать логістику, склади ворога... то пу знов благає тр зв'язати ЗСУ руки і використовуючи свою чисельну перевагу продовжувати війну.
От і скаже він віткоффу: глядіть, я білий і пухнастий, прагну миру, а Україна відмовляється від такого жирного жесту доброї волі пу, о тож, не накладай тр на расєюшку миролюбну, на асвабадителей санкції, ми ж на территорії України свою родину захищаємо.
Як завжди маніпуляція і заміщення смислів.
Чи поведеться на це тр?
От в чому зараз питання.
Питання треба ставити руба:
або негайне припинення вогню і переговори, або ще нещадніше палити в пуйлостані воєнні об'єкти і ніяк не іначе.
Від дій 47го залежить, чи буде і далі продовжуватися геноцид, чи отримає нарешті звір по зубах і буде вимушений відповзти в свою нору.
показать весь комментарий
06.08.2025 09:00 Ответить