7620 посетителей онлайн

В ЕС рассматривают возможность смягчения санкций против России в случае договоренности о прекращении огня, - Sky News

Санкции ЕС против РФ

Союзники Украины рассматривают возможность постепенного ослабления санкций против России, если удастся договориться о полном прекращении огня.

Об этом пишет Sky News со ссылкой на собеседников, приближенных к Совету ЕС, информирует Цензор.НЕТ.

По словам собеседников издания, союзники Украины оценивают возможность постепенного смягчения санкций против России, если будет заключено полное перемирие.

В то же время план предусматривает возобновление санкций в случае каких-либо нарушений.

Они надеются, что 15-дневное перемирие будет достигнуто немедленно (санкции будут оставаться в силе в течение этого периода), прежде чем в Украине наступит "более структурированная пауза в боевых действиях".

Также источники в итальянском правительстве рассказали, что они будут настаивать во время видеоконференции, которая состоится 13 августа, на том, чтобы президент США Дональд Трамп привлек Европу к своим переговорам с диктатором РФ Владимиром Путиным по Украине.

"Он просит европейские страны увеличить военные расходы, поэтому мы должны участвовать в принятии этих решений", - сказал итальянский дипломат.

Также во время разговора союзники акцентируют на необходимости четких военных, экономических и политических гарантий для Украины.

Топ комментарии
+19
ТАК САНЦІЇ НАКЛАДЕНІ ЗА ОКУПАЦІЮ....а прининення вогню не припинить окупацію!
показать весь комментарий
13.08.2025 17:25 Ответить
+14
Смотрите не споткнитесь, торопитесь.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:23 Ответить
+7
Ці, як завжди, у своєму репертуарі. Та, незалежно від того що парашка буде, чи не буде робити в Україні, вам санкції потрібно тільки підсилювати, до повного скону їх економіки. Бо ніяких інших гарантій не побачити їх армію вже у себе під вікнами в ЄС нема.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Смотрите не споткнитесь, торопитесь.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:23 Ответить
Новонародженное, ты сначала "оботрись" на ЦН, а потом будешь поучать.
показать весь комментарий
13.08.2025 18:07 Ответить
показать весь комментарий
13.08.2025 17:23 Ответить
ТАК САНЦІЇ НАКЛАДЕНІ ЗА ОКУПАЦІЮ....а прининення вогню не припинить окупацію!
показать весь комментарий
13.08.2025 17:25 Ответить
Шановні європейці - скажіть , що це брехня !
показать весь комментарий
13.08.2025 17:25 Ответить
Мабуть в тебе, зевсрате, пайка достойна, на совість вилизуєш свого боха
показать весь комментарий
13.08.2025 19:07 Ответить
Путін був правий коли казав "ми их дожмем" і " никаду не денутся - смирятся"

А потім хочете щоб він поважав правила? - чому? - ви ж все рівно піддастесь.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:26 Ответить
Щоб у них у всіх стало як у нас!!!
показать весь комментарий
13.08.2025 17:27 Ответить
Так це одна з вимог Пуйла. Щоб мати ресурси створити посилені ударні групи. Поки тут Зельоні будуть скажено догризати Україну.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:28 Ответить
Спішать! - дешеві ресурси під боком
показать весь комментарий
13.08.2025 17:32 Ответить
Ці, як завжди, у своєму репертуарі. Та, незалежно від того що парашка буде, чи не буде робити в Україні, вам санкції потрібно тільки підсилювати, до повного скону їх економіки. Бо ніяких інших гарантій не побачити їх армію вже у себе під вікнами в ЄС нема.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:32 Ответить
Это какой то позор...(С)
показать весь комментарий
13.08.2025 17:35 Ответить
які ж тупі кацапські вкиди для безмозrих дегенератів!
ви пам'ятаєте, як ці санкції накладалися?
достатньо було орбану врубити окуня і все зависало.
то, хто зараз буде за відміну санкцій? знову орбан, а всі інші проти?
показать весь комментарий
13.08.2025 17:36 Ответить
Може так, а може і ні, здається мені, що поскачуть всі знімати санкції
показать весь комментарий
13.08.2025 19:35 Ответить
країни балтії, чехія, ланія, нідерланди точно ні.
та, ще багато країн старої європи, що не мали такої фатальної залежності від кацапії.
показать весь комментарий
13.08.2025 19:43 Ответить
"Союзники України розглядають можливість поступового послаблення санкцій проти Росії"
Ось такі "союзники"...
показать весь комментарий
13.08.2025 17:37 Ответить
Ахереть не встать. А які санкції оставлять, ті що ще на Моторолу і Гіві наклали? За те що ***** окупував Україну з них ще й санкції знімуть. Те про що ***** і мріяв. Це як вб'єш одну людину то тебе посадять на пожиттєво. А якщо вб'єш мільйони людей то з тебе ще й санкції знімуть і гроші повернуть за те що ти вирішив сісти за стіл переговорів. І нахера ви називаєте їх союзниками? Тому я пропоную випустити всіх вбивць і злочинців з в'язниць і нехай це саме зроблять Європа і сша.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:40 Ответить
Шановні союзники,чекайте касабів у гості...
показать весь комментарий
13.08.2025 17:43 Ответить
Такий сценарій тягне за собою притік ресурсів до Московії. Повернення на європейський ринок. Посилення п'ятої колони в ЄС. А значить - посилення військової спроможності Московії. А значить - посилення військової загрози принаймні для країн північної Європи.
В обмін на що? На якісь "чіткі віськові та інші гарантії"? Хто їх дасть? Трамп? Венс? Бугага.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:56 Ответить
Ху...ло мабуть проаналізувавши війну з Україною, зрозумів що йому потрібно зробити. А то що ви зніміть з ху....лостана санкції, дасть йому можливість підготуватися до війни вже з ЄС, тоді все ваші орбанутиє і подібні до нього ху...лята його підтримають, а трампанутый ще і озброєння йому передасть.
показать весь комментарий
13.08.2025 17:57 Ответить
Якась помийка Sky News промовила, і всі вже почали накидати гівно на вентилятор.
показать весь комментарий
13.08.2025 18:02 Ответить
Нахй це туди!!! ©
Сначала отпустить в Украину всех пленных, всех арестованных, отменить фильтрации и всем дать выехать свободно, кто хочет быть с Украиной
показать весь комментарий
13.08.2025 18:06 Ответить
Теля ще в сраці, в вони вже з ножом стоять, от п#зди європейські