5727 посетителей онлайн

Фирма 90-летней матери нардепа Молотка с наценкой продавала материалы для фортификаций в Сумской области, - СМИ. ВИДЕО

Компания, которая строила фортификации на Сумщине по завышенным ценам, покупала материалы у фирм, связанных с нардепом Игорем Молотком. Одна из таких фирм записана на его 90-летнюю маму.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в материале Bihus.Info.

"Около 126 миллионов гривен на обустройство оборонительных рубежей в Сумской области получила компания ООО "ТД "Династия". В частности, для этих работ она закупила на более 40 млн грн материалов у компании "Шостстройресурс". Эту фирму впоследствии записали на 90-летнюю мать нардепа Игоря Молотка. Как установили журналисты, "Шостстройресурс" покупало материалы у производителя и перепродавало их ООО "ТД "Династия" с немалой наценкой", - говорится в расследовании.

Фирма матери нардепа Молотка продавала материалы для фортификаций с наценкой

Также к нардепу привела журналистов еще одна компания, у которой подрядчик покупал противотанковые пирамиды - ООО "Норд Трек".

Фирма матери нардепа Молотка продавала материалы для фортификаций с наценкой

В декларации Молотка говорится, что эта структура платит зарплату его сожительнице. Это, по подсчетам журналистов, привело к потере государством по меньшей мере 9,5 млн грн.

В ответе Bihus.Info нардеп сообщил, что не получает выгоду от деятельности упомянутых компаний, не влиял на то, чтобы они получали заказы на строительство фортификаций, и не владеет информацией о деятельности других лиц.

Игорь Молоток был нардепом еще с 2012 года. Тогда - от "Партии Регионов", а сейчас является членом депутатской группы "За будущее". Также он входит в Комитет ВР по вопросам бюджета.

Топ комментарии
+50
У мене родичі в Конотопі, про Молотка без матюків говорити не можуть. Розповідали, що був ригіаналом і прихильником моспархату, потім воював із мером Конотопа Семеніхіним і намагався зняти його (хоча Семеніхін дуже норм мер і АТОшник). Дружив зі зрадником Деркачем свого часу...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
+48
ануна...
Та не може бути! "За майбутнє", кажете? Член бюджетного комітету? Разом з зеленою мерзотою в одній какаліції...
І чому ми й не дивуємось...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
+36
Сподіваюсь прийде час й після такої новини буде новина: "Усе майно , походження якого не змогли підтвердити, нардепа , його родичів та друзів конфісковано - За розкрадання під час війни а самого нардепа ув'язнено на 20 років без права амністії. Тільки тоді, можливо поменьшає мородерів.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
На то вони й молотки - шоб не зівати
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
Куют желєзо нє отходя от каси.
показать весь комментарий
15.08.2025 18:01 Ответить
А все говорят что виновата Курская операция, Зеля походу думал что там нарыто и там не пройти никак и есть шанс там долго держаться, на деле тупо на легке обошли и перерезали логистику
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
Так пенсія маленька заробляє як може!
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
треба дати матері один рік позбавлення волі -хай синок -байстрюк носить мамаші передачки,хай стара квочка посидить на тюремній баланді
показать весь комментарий
15.08.2025 14:43 Ответить
У мене родичі в Конотопі, про Молотка без матюків говорити не можуть. Розповідали, що був ригіаналом і прихильником моспархату, потім воював із мером Конотопа Семеніхіним і намагався зняти його (хоча Семеніхін дуже норм мер і АТОшник). Дружив зі зрадником Деркачем свого часу...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
ануна...
Та не може бути! "За майбутнє", кажете? Член бюджетного комітету? Разом з зеленою мерзотою в одній какаліції...
І чому ми й не дивуємось...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:00 Ответить
Що "слуги", що "майбах" - "какая разніца".
показать весь комментарий
15.08.2025 11:07 Ответить
Школа Бені Каламоя ‼️Меганахабство , цинізм , відвертає знущяння над українцями , які такі недалекі, що не відрізняють 🤢💩🎪🤡 від здорового глузду Студєнти єдині , хто не побоялись сказати , що " король 🤢- голий" , з сворою сраколизів журналюг , пропагандонами подаляками , мосійчучками , прихвостнів " лідєрів общественного мненія" , інтелегенції, дипломатів ( як їм не соромно, після знущання , над ними ларечником-бандитом , кумом Тищенко ермаком)🤮🙃
показать весь комментарий
15.08.2025 18:23 Ответить
помилка- відверте знущання
показать весь комментарий
15.08.2025 18:24 Ответить
Мама любіт нацЄнки і дЄньгі...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:04 Ответить
Маму за ґрати!
показать весь комментарий
15.08.2025 11:05 Ответить
У 90 років напевно вже і не судять.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:07 Ответить
Щоб інші мам не підставляли.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:08 Ответить
Ну, якшо у профілактичних цілях - то всеодне в Україні з такими нічого не вийде. Якшо ти не з опозіції, звичайно.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:11 Ответить
А знаєте чому на маму записав? Бо з пенсіонерів по віку податків не беруть за нерухомість і землю
показать весь комментарий
16.08.2025 05:56 Ответить
Ні. В усьому винні "ухилянти". А такі патріоти як 🔨, Ще отримають Зірки Героїв. Ось побачите.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:05 Ответить
Сподіваюсь прийде час й після такої новини буде новина: "Усе майно , походження якого не змогли підтвердити, нардепа , його родичів та друзів конфісковано - За розкрадання під час війни а самого нардепа ув'язнено на 20 років без права амністії. Тільки тоді, можливо поменьшає мородерів.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:05 Ответить
Аж на сльозу пробило - жаль шо не доживу до таких повідомлень в Україні.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:08 Ответить
Навіщо кацапи пхнуть своє рило в Україну? Їм же сказали вже "идите *****"! Так ні , не розуміють, кацапи-дегенерати.
П. С. путин-*****.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:13 Ответить
З їхнім лексиконом у них це як "Здрасьте!".
показать весь комментарий
15.08.2025 12:38 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2025 14:01 Ответить
!!!!!!!!!
показать весь комментарий
15.08.2025 12:46 Ответить
Усе майно вже за кордоном.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:28 Ответить
Владімір Сухов, відкрию вам "таємницю" - за рішенням суду й закордонне майно можна заарештувати. Та й усе за кордоном.
показать весь комментарий
15.08.2025 18:26 Ответить
Просніться, ви в УКРАїні
показать весь комментарий
15.08.2025 13:10 Ответить
а конфісканти хто?
показать весь комментарий
15.08.2025 14:00 Ответить
Та багато в Україні крамниць - Конфіскант - от там треба і шукати.
показать весь комментарий
15.08.2025 14:06 Ответить
Мародерить на КРОВІ Українців, цей злидень-барига, з посвідченням «нардеп»!!
Але ж оті, «доброчесні борці заброньовані», з ДБР, ГПУ, СБУ, все роблять, по команді групи осіб - помічників ригоАНАЛІВ Оманських!!
А так, то вони українці, заброньовані для боротьби за Національні інтереси України, а не московських прихвостнів з Урядового кварталу!!
Потім, як і в 2014 році, частина мусорських та беркутні, протікає на мухосранськ, а інші, відмазували роками, мертвечук з портновим і татаровим з продажними суддівськими( теж з доброчесністю)!!
Махніцький, ярема, луценко… вони знаються у деталях, цих розцінок!!
показать весь комментарий
15.08.2025 11:08 Ответить
Цікаво, а де ти бачив нардепів щоби не були злиднями - баригами
показать весь комментарий
15.08.2025 11:10 Ответить
Так він же з партії "за майбутнє", ось і створює майбутнє для свого помету
показать весь комментарий
15.08.2025 11:08 Ответить
Оце навибирались, куди не поглянь- крадуть та наживаються. Обісрали того пороха, а самі створили хаос і займаються знищенням нації. Тому на майбутнє, нам не потрібні бандюки, комуняки, клоуни, стоматологи і генерали. Обирати потрібно українців не пов'язаних із бізнесом і по національності, без московитів, ж-идв-ии такої подібної наволочі, а також кланів починаючи дніпропетровського клану, закінчуючи донецько- харківську.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:08 Ответить
А щоби таких не змогли вибрати ввели грошову заставу.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:11 Ответить
"Оце навибирались, куди не поглянь- крадуть та наживаються."

А при кому було інакше?
показать весь комментарий
15.08.2025 11:16 Ответить
У меншій мірі Ющенку та Пороху.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:17 Ответить
Треба не слухати розмови , а дивитись на справи. До Ющенка народ отримував бартера, гроші йшли всі Донецько-дніпропетровському клану, при ньому народ ожив і пішов розвиток країни. При поросі , в час війни запустилась економіка, також був розвиток , а зараз Z-ПР братія тільки клянчать гроші , які вливаються в безодню корупції.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:23 Ответить
Це ж треба !!! Хто таку байку Вам розповів ?
показать весь комментарий
15.08.2025 12:48 Ответить
Люта маячня? А головою є можливість думати, чи тільки як скажуть на олігархічних ТБ каналах, чи поприкалуються з народу України на Кварталі95!
показать весь комментарий
15.08.2025 12:36 Ответить
Ну так маму під суд за мародерство.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:09 Ответить
та хто її посадить ,вона мумія
показать весь комментарий
15.08.2025 11:13 Ответить
Нічого собі мумія. Так жваво мутний бізнес веде в 90 років. Енергійна мадам. Якраз на нари. Якщо цей молоток зробив зі своєї мамаші зіц-прєдсєдатєля Фунта,то все повинно бути по фен шую.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:22 Ответить
не знаю, малюска встиг побудувати музей мумій при тюрязі?
показать весь комментарий
15.08.2025 11:24 Ответить
А чому завжди стидаються писати партію "депутата"?
Ми ж і так знаємо, що якщо падла, то СН чи ОПЗЖ.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:17 Ответить
В останній день України цей Молоток щось прокаркає на згарищі та полетить в Західну Європу витрачати гроші як завзятий патріот.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:25 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2025 11:30 Ответить
А що третьякова з підласою та желєзняклм не вносять пропозиції по скасування зарплат і пільг нардепам? Дивно чому ні.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:31 Ответить
Це як, "На крові", чи ще нє?
показать весь комментарий
15.08.2025 11:34 Ответить
Які ті під@ри, таке і майбутнє.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:36 Ответить
Вся зелена срань сидить на потоках коштів.
Будує нам державу в 10 разів дорожче
показать весь комментарий
15.08.2025 11:39 Ответить
... ось і девіз наших чиновників:
,, прибарахліцца "
І це під час війни...
показать весь комментарий
15.08.2025 11:51 Ответить
Українські гніди, ось вони.
показать весь комментарий
15.08.2025 11:55 Ответить
Так от шо таке "продажа с молотка"!
показать весь комментарий
15.08.2025 11:57 Ответить
Сирійці, дієво врегульовують з такими привладними баригами!! Жодного рецидиву, ще не не було!
показать весь комментарий
15.08.2025 12:01 Ответить
Яка жвава бабуся. Пощастило онуку.
показать весь комментарий
15.08.2025 12:45 Ответить
Є такий інструмент молоток і поскільки кажуть клин клином вишибають то треба молотком по Молотку.Буде самий дієвий спосіб.Ще використати тиски-зажати його "господарство"і викинути рукоятку тисків,положити рядом молоток і хай працює.Поверне все що 20 років назад "заробив"
показать весь комментарий
15.08.2025 12:53 Ответить
Мама- молоток, таку дінастію у 90 р.забєцала
показать весь комментарий
15.08.2025 13:06 Ответить
Та хохол звичайний. Нажаль такої мразоти тут вистачає. Це ж з таких - перші розкуркулювачі, комсомольці, комуністи на селі.
показать весь комментарий
15.08.2025 13:09 Ответить
Мамзер він підпарканний з Deputatska str! 😃
показать весь комментарий
15.08.2025 15:54 Ответить
Все спишуть на Шабуніна .
показать весь комментарий
15.08.2025 13:13 Ответить
отмыванием денег бабуська занималась в 90 лет
показать весь комментарий
15.08.2025 13:27 Ответить
Оце ригівське падло Молоток, затихло при Пороху і знов з'явилось при зелених. Краде і краде.
Здихатись такої падлюки можна, ціна питання 1 фпв дрон.
показать весь комментарий
15.08.2025 13:30 Ответить
Тут допоможе тільки лінчування
показать весь комментарий
15.08.2025 14:13 Ответить
Дрончак може бути з фосфором...))
показать весь комментарий
15.08.2025 15:55 Ответить
Да, Ви, естет !
показать весь комментарий
15.08.2025 17:15 Ответить
То все для "мудрага наріда" на паржать. Ну тепер ржутьна кутні. По ділам.
показать весь комментарий
15.08.2025 14:12 Ответить
Зелені вибл.дки.
показать весь комментарий
15.08.2025 14:22 Ответить
Рєзвая бабуля.
показать весь комментарий
15.08.2025 14:35 Ответить
Не доведе до добра
показать весь комментарий
15.08.2025 17:18 Ответить
Єдиний вихід, для порятунку України, це вішати прилюдно у центрі міста,іншого немає.
показать весь комментарий
15.08.2025 15:01 Ответить
Питання відкрите - де Артюх і що , з ним , зараз ?
показать весь комментарий
15.08.2025 15:10 Ответить
Зеля - чорт.