10571 посетитель онлайн

Трамп о встрече с Путиным: Думаю, что все пройдет очень хорошо, а если нет, то я быстро вернусь домой

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что в случае неудачи на переговорах с российским диктатором Владимиром Путиным он досрочно завершит встречу.

Об этом американский лидер сказал телеканалу Fox News на борту Air Force One, сообщает Цензор.НЕТ.

Глава Белого дома поделился своими ожиданиями от саммита с Путиным.

"Мы едем на встречу с Путиным на Аляску, и я думаю, что все пройдет очень хорошо, а если нет, то я очень быстро вернусь домой",- сказал Трамп.

Он добавил, что хочет быстрого прекращения огня в Украине.

"Я хочу увидеть прекращение огня быстро. Я не знаю, произойдет ли это сегодня, но я не буду рад, если это не произойдет сегодня. Все говорили, что это не может быть сегодня, но я просто говорю, что хочу, чтобы убийства прекратились",- заявил американский лидер.

Напомним, что встреча руководителей США и РФ состоится 15 августа в американском штате Аляска.

Ранее сообщалось, что президент США Дональд Трамп во время саммита на Аляске планирует обсудить с российским диктатором Владимиром Путиным вопрос "обмена территориями" между Украиной и РФ.

Топ комментарии
+11
Я не підтримую, вік не критерій. Деякі і в 42 рочки нелохі
показать весь комментарий
15.08.2025 20:26 Ответить
+9
Звиздло. Сам себе підігріває.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:20 Ответить
+7
ПРОСТИТУКА - робить секс за гроші. Трамп за гроші РФ торгує десятками міліонів трупів і душ. Хто краще?
показать весь комментарий
15.08.2025 20:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Звиздло. Сам себе підігріває.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:20 Ответить
Донні ти можеш навіть не їхати, путін тобі надішле про що домовились
показать весь комментарий
15.08.2025 21:22 Ответить
Т.е. намекнул что ему пофиг на сотни тысяч жертв.
Нарцис хочет как игрушку свою Прелесть ( Премию мира)
показать весь комментарий
15.08.2025 20:20 Ответить
показать весь комментарий
15.08.2025 20:20 Ответить
До речи, а де зараз ця падла з паскудним виводком франчуків пінчукив?
показать весь комментарий
15.08.2025 20:39 Ответить
Мабуть в Конча Заспі тусується
показать весь комментарий
15.08.2025 20:57 Ответить
В Монако чалиться.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:23 Ответить
возрастний ценз для Президента - 65.
далі гольф.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:21 Ответить
Я не підтримую, вік не критерій. Деякі і в 42 рочки нелохі
показать весь комментарий
15.08.2025 20:26 Ответить
це тільки один із критеріїв...
щє є досвід, освіта... - клованів точно не реєструвати в кандідати.
це ж тільки нелохи себе нелохами не вважають...
пихатість пре поперед них.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:33 Ответить
Точно. І чим тупіше, тим більше себе вихваляє, бо ж хто ще?
показать весь комментарий
15.08.2025 21:19 Ответить
ПРОСТИТУКА - робить секс за гроші. Трамп за гроші РФ торгує десятками міліонів трупів і душ. Хто краще?
показать весь комментарий
15.08.2025 20:21 Ответить
На двоє бабка ворожила як не умре то буде жива
показать весь комментарий
15.08.2025 20:22 Ответить
А якщо ні, то я повернуся і оголошу "харошєму парню" черговий ультиматум з великим пшиком у кінці. Кіздабол краснорилий.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:24 Ответить
Скажіть вже цьому рижому довбойобу що Аляска це США і це і є його дім,це ***** в гостях
показать весь комментарий
15.08.2025 20:25 Ответить
для думати потрібно б мати чим, а Господь, на жаль, не сподобив жодного з них.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:25 Ответить
Головне "якщо ні", щоб пуйло не повернулось додому...
показать весь комментарий
15.08.2025 20:25 Ответить
Можеш одразу повертатися вже
показать весь комментарий
15.08.2025 20:27 Ответить
Думать -это не твоё
показать весь комментарий
15.08.2025 20:28 Ответить
буде така чудова розмова і прекрасна угода,
що навіть їхати з Аляски не захочеться.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:28 Ответить
Путя скажет хоть сегодня прекращение но 4 области для этого надо
показать весь комментарий
15.08.2025 20:28 Ответить
Як той - так зразу
показать весь комментарий
15.08.2025 20:29 Ответить
а на Алясці ти у ***** вдома?
показать весь комментарий
15.08.2025 20:29 Ответить
Домой надо вернуться со скальпом ***** тогда точно всё будет ОК.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:30 Ответить
Та вже повертайся до Мар а Лаго, до гольфу, до пігулок, чого тобі дупу та чуба морозить. Все одне сша та твоїм чубом підетрется твій прекрасний друг ***** як посерить у валізу.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:37 Ответить
і тільки зліпок фейса з чубчиком у ********* чемоданчику залишиться ))
показать весь комментарий
15.08.2025 20:41 Ответить
все зависит как быстро ***** тебе поводит по губам
показать весь комментарий
15.08.2025 20:42 Ответить
Донні не думає. Зовсім. Інакше, він би зрозумів, що вийди він зі скальпом хйла, то одразу:
День народження Трампа став би Національним Святом України,
Нобелівська Премія Миру була б йому вручена одразу, або кілька млн Українців настукали Нобелівському Комітету по макітрах,
Угода про копалини стала б не "зеленим світлом", а широченним шосе,
і т.п.
Але ж для цього треба думати, а це політикам не притаманне.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:42 Ответить
лосі, всім стадом, пішли в Канаду...
показать весь комментарий
15.08.2025 20:43 Ответить
Коли Бог хоче покарать, то відбирає розум.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:45 Ответить
Найкращій підсумок цієї "зустрічі" -
показать весь комментарий
15.08.2025 20:47 Ответить
Повертайся до мами в дупу з якої вона тебе висрала, шмат лайна.
показать весь комментарий
15.08.2025 20:56 Ответить
Це звичайний трампівський вкид. Воно меле аби що. Рішення всі він приняв десь у минулому році.
показать весь комментарий
15.08.2025 21:01 Ответить
Прикро, але так сталося, що українці у 2019 році з піснями і танцями бігли на виборчі дільниці, обдурені пропагандою, щоб обрати свого спасителя Голобородька, який пообіцяв рай і закінчення війни, бо щіколадний "барига" те й робив, що на війні наживався і тому її не закінчував. А в підсумку втратили більше 21% терииторій - решта в руїнах і нашу долю вирішеє американець і ттерорист, який вбивав і вбиває українців. Це результат піару, знищення армії, ракетних програм, закатування до 500 мільярдів в асфальт під час війни і постійна брехня по марафону. А точніше - наявність в країні 73% вухастих барана.
показать весь комментарий
15.08.2025 21:07 Ответить
Дуже жаль, але більшість людей не здатні до аналітичного мислення. Українці були обдурені пропагандою ще тоді, коли почали плазувати перед сша та нато і довіряти їм. Решта - то вже наслідки.
показать весь комментарий
15.08.2025 23:29 Ответить
Трампон уже столько раз об этом говорил, что мог бы сразу возвращаться домой не встречаясь с }{уйлом вообще. Там гольф на костях его первой жены, чистое здоровье.
показать весь комментарий
15.08.2025 21:09 Ответить
и снова много ******* только от феерического янкидолбня!придурок из кащенко ***........................................
показать весь комментарий
15.08.2025 21:10 Ответить
Это встреча пустышка. Война как идёт так и будет продолжаться дальше. Ты бы лучше брехло вонючее трамп санкции обещанные ввел против кремля. Какой смысл был тогда твоего ультиматума трепло из Белого Дома??
показать весь комментарий
15.08.2025 21:14 Ответить
Можеш вже повертатися додому та вводити пекельні санкції
показать весь комментарий
15.08.2025 21:15 Ответить
Слоняра, не підведи. Арештуй *****, кинь в Гуантанамо і видай йому помаранчеву робу 💪💪💪
показать весь комментарий
15.08.2025 21:23 Ответить
а якщо ні, то ти не повертайся швидко додому, а виганяй швидко ху йла копняками із свого дому, а ще краще етапуй його в Гаагу.
показать весь комментарий
15.08.2025 21:27 Ответить
З цього роя не вийде ні ...уя. Нажаль !
показать весь комментарий
15.08.2025 21:41 Ответить