8670 посетителей онлайн

Готовность США предоставить Украине гарантии безопасности является действительно большим прогрессом, - Мерц

Мерц о гарантиях безопасности

Готовность США после встречи президента Дональда Трампа с российским диктатором Владимиром Зеленский предоставить гарантии безопасности для Украины является "большим прогрессом".

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на NTV, об этом заявил канцлер Германии Фридрих Мерц.

Так, Мерц заявил, что он до сих пор видит возможности для успеха саммита между Трампом и Путиным на Аляске.

По его словам, Трамп подробно проинформировал европейских лидеров об итогах встречи с российским диктатором Владимиром Путиным.

"Он (Трамп) очень подробно рассказал нам, как интенсивно он обсуждал с Путиным условия мирного соглашения. Он даже пообещал, что Америка готова предоставить Украине гарантии безопасности. Это еще не было озвучено на вчерашней совместной пресс-конференции. Я считаю, что готовность Америки предоставить такие гарантии безопасности ... является действительно большим прогрессом", - сказал Мерц.

Напомним, сообщалось, что лидер США Дональд Трамп обсуждает с европейскими партнерами предоставление Украине гарантий безопасности, похожих на 5 статью НАТО.

Топ комментарии
+17
вже надавали.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:39 Ответить
+12
а виконувать попередні не обіцяли?
показать весь комментарий
16.08.2025 18:46 Ответить
+9
Вже надавали. Ми це бачимо з 2014 року, ці гарантії.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вже надавали.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:39 Ответить
Вже надавали. Ми це бачимо з 2014 року, ці гарантії.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:40 Ответить
Якщо під гарантіями є надання ракет середньої дальності,вже до тих ,що Мерц разом з Україною виробляє,і не менше ніж 1000 на рік,то таки так)
показать весь комментарий
16.08.2025 18:41 Ответить
Трамп ше не віднєкується
показать весь комментарий
16.08.2025 18:42 Ответить
вже були американські гарантії в меморандумі і в двохсторонній безпековій угоді від 2024 року .
показать весь комментарий
16.08.2025 18:42 Ответить
Як тимчасова альтернатива факту, що Україна ПОКИ ЩО не в НАТО = АВТОМАТИЧНЕ ВВЕДЕННЯ ВІЙСЬК, напр., Німеччини у випадку нападу ************** на одну (спочатку) область України (напр., Закарпатську). Залізне зобов'язання. Прямо сьогодні, а не колись. Завтра додати ще декілька країн та декілька областей... Поступово захистити 20 областей... Майже назавжди - до остаточного прийняття України до складу НАТО...
показать весь комментарий
16.08.2025 18:43 Ответить
а виконувать попередні не обіцяли?
показать весь комментарий
16.08.2025 18:46 Ответить
Згадала баба дівера...
показать весь комментарий
16.08.2025 18:47 Ответить
Ну, кацап... Кацап з десятком ніків. А що візьмеш з кацапа? Воно ж кацап...
показать весь комментарий
16.08.2025 19:11 Ответить
Ці довбо@+би забули про туалетний папір з гарантіями у Будапешті??
показать весь комментарий
16.08.2025 18:47 Ответить
Гарантії США нічого не варті. В ЄС всі це розуміють але політкоректно (читай боягузливо) роблять вигляд що балаканина Деменція матиме якісь наслідки. Деменція у Трумпа прогресує і його розумовий стан буде лише погіршуватись. Тому європейці починають розуміти що доведеться таки діяти самостійно. Або не діяти.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:49 Ответить
Звісно що ніхто нічого робити не буде. З Америкою чи самотужки.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:56 Ответить
гарантіями сша можна як навозом удобрювати огород, або класти поряд з будапештським меморандумом у сортирі для витирання дупи
показать весь комментарий
16.08.2025 18:53 Ответить
Знаєте , думаю це вже щось, якщо розігрівом вовки для розмови вже не буде тема відсутності смокінгу й спільнота лідерів ЄС поруч.
показать весь комментарий
16.08.2025 18:53 Ответить
ПІДІТРІТЬСЯ ПАПІРЦЯМИ.

Всі папірці не значать нічого
показать весь комментарий
16.08.2025 19:01 Ответить
"Готовність надать" і просто "надали" - "трішки різні речі"... Особливо з Трампом - у нього "сім п"ятниць на тиждень"... Знову заявить, що у Зеленського краватка "не того кольору"...
показать весь комментарий
16.08.2025 19:11 Ответить
Та ну его НАХ, хватит Украине одного Будапештского меморандума..
показать весь комментарий
16.08.2025 19:22 Ответить
Повна хрінь, це вже було... Пора відновлювати яз і крапка!
Америка та інші не виконали сраний меморандум - то надайте нам яз і пуйло захлинеться!
показать весь комментарий
16.08.2025 19:22 Ответить
це є, великим наїбаловом!
особливо, у виконанні трампа!!!!
до речі!
зелена дегенератка свириденка, що з копалинами?
показать весь комментарий
16.08.2025 19:24 Ответить
Гарантії треба обов'язково підписувати в Будапешті, інакше вони не діятимуть.
показать весь комментарий
16.08.2025 19:33 Ответить
Угу. У этого павиана всё от настроения зависит. Он планы по три раза в день меняет. Какие, нахер, гарантии?
показать весь комментарий
16.08.2025 19:41 Ответить
Оцей Мерц років 60,мабуть,в комі був
показать весь комментарий
16.08.2025 20:21 Ответить
Навіщо вони вихваляють те, чого немає? Скільки військових і техніки готові розмістити країни НАТО в Україні і віддати наказ в бій? Тоді це і будуть гарантії.
показать весь комментарий
16.08.2025 20:22 Ответить
СМЕРТЬ РАШКИ ЕСТЬ НАСТОЯЩЕЙ ГАРАНТИЕЙ
показать весь комментарий
16.08.2025 20:47 Ответить
Він навіть пообіцяв, що Америка готова надати Україні гарантії безпеки. Це ще не було озвучено на вчорашній спільній пресконференції. Я вважаю, що готовність Америки надати такі гарантії безпеки(НЕ ВІДАЮЧИ ЯКІ ГАРАНТІЇ) ... є справді великим прогресом",(ЦЕ У МЕРЦА ОКУЄННИЙ ПРОГРЕС.А ДЛЯ УКРАЇНИ ТА ЇЇ НАРОДУ МОЖЕ БУТИ.ЧЕРГОВЕ АМЕРИКАНСЬКЕ НАІПАЛОВО ,ЯКЕ ВЖЕ БУЛО В БУДАПЕШТІ- сказав Мерц.
показать весь комментарий
16.08.2025 20:54 Ответить
США вже надавали Україні гарантії безпеки в 1994 році..........
показать весь комментарий
16.08.2025 22:14 Ответить
Те, що сказав трампакс, можна порівняти з тим, що какнув голуб на памʼятник
показать весь комментарий
16.08.2025 22:17 Ответить
О, кул! Такі ж як в Будапештському меморандумі?
показать весь комментарий
16.08.2025 22:19 Ответить
А Будапешський меморандум - не гарантії були, виявляється?
показать весь комментарий
16.08.2025 22:21 Ответить
Ваши гарантии мы уже знаем. Они ничего не стоят, как и слова кремлёвского маньяка шизофреника. Гаранты ху.вы! У нас один гарант это народ и ЗСУ в одном лице.
показать весь комментарий
16.08.2025 22:34 Ответить