4642 посетителя онлайн

Зеленский вручил Келлогу орден "За заслуги" I степени (обновлено)

Зеленский вручил Келлогу орден

Президент Владимир Зеленский наградил Спецпредставителя США по вопросам Украины и России Кита Келлога орденом "За заслуги" І степени.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Вручение состоялось во время торжеств по случаю Дня Независимости Украины.

Кроме того, орден "За заслуги" I степени получил министр обороны Швеции Пол Йонсон.

Также орденом "За заслуги" III степени награжден американский пастор-евангелист Марк Бернс, которого называют духовным советником президента США Дональда Трампа.

Напомним, Кэллог принимает участие в торжествах по случаю Дня Независимости Украины.

Топ комментарии
+5
Це якщо тобі подобається коли тебе називають ослом і б'ють по морді щоб ти слухався.
Це цитата гниди Келога якщо шо...
показать весь комментарий
24.08.2025 13:15 Ответить
+4
Такими темпами и Трампон скоро Героя Украины получит.
показать весь комментарий
24.08.2025 13:12 Ответить
+4
Орден "Просто так" 1 ступеня
показать весь комментарий
24.08.2025 13:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Довгих років життя та міцного здоровʼя Пану Генералу!
показать весь комментарий
24.08.2025 13:09 Ответить
Це якщо тобі подобається коли тебе називають ослом і б'ють по морді щоб ти слухався.
Це цитата гниди Келога якщо шо...
показать весь комментарий
24.08.2025 13:15 Ответить
Цитата то таке
а от під час його перебування в Україні кацапські підари не бʼють там, де він є, не гинуть мирні, немає біди
ось це мені подобається
показать весь комментарий
24.08.2025 13:19 Ответить
Все що кацапи не запустили при келозі запустять завтра. Тим більше що звязок тут - фантазії...
показать весь комментарий
24.08.2025 13:25 Ответить
запустять, факт, ще й руде чмо буде хвалити свого друга *****, проте передишка для ППО дуже добра річ
показать весь комментарий
24.08.2025 13:27 Ответить
Крім того, що генерал Келлог не трус, і своєю присутністю у місті реально відвертає повітряні атаки ворога, якого мабуть лякає імовірна негативна реакція Трампа, у разі загибелі чи поранення генерала під час повітряних атак рашистів. Ця людина та її родина не приховує своєї підтримки воюючої України, що заслуговує нашої особливої вдячності за відомих політичних обставин, що склалися.
показать весь комментарий
24.08.2025 16:30 Ответить
Може це він через це...

«Король Віслюк» вже став одним із найбільш обговорюваних та скандальних мультфільмів 2020 року. У соціальних мережах та деяких медіа почали поширювати інформацію про те, що в Україні заборонили його показ через схожість сюжету із політичним шляхом президента України Володимира Зеленського. Чи дійсно мультфільм зняли з прокату? Хто насправді міг би бути прототипом головного героя?
https://www.radiosvoboda.org/a/30362683.html
показать весь комментарий
24.08.2025 13:22 Ответить
з нагоди Великого Свята України підгорають не тільки курвстка АЕС та усть-луга, але й кацапсткі тролі моон та решта!

.
показать весь комментарий
24.08.2025 14:03 Ответить
Шо Альоша відмазуєш трампівських жополизів? Так вони тебе вже злили - а твоя відданість їх тільки веселить...
показать весь комментарий
24.08.2025 14:12 Ответить
Вітаємо друзів України!

Дякуємо за підтримку!

.
показать весь комментарий
24.08.2025 14:00 Ответить
Такими темпами и Трампон скоро Героя Украины получит.
показать весь комментарий
24.08.2025 13:12 Ответить
І за які ж це такі заслуги перед Україною Келлоґу видали орден?
показать весь комментарий
24.08.2025 13:12 Ответить
По приколу - він що ніякий, як і лисий з 95 ?!
показать весь комментарий
24.08.2025 13:39 Ответить
читай газети, бестолочь !

.
показать весь комментарий
24.08.2025 14:04 Ответить
Це сама огидна трампівські мразіна після Вітькова.
Саме те для ордена "від України"...
показать весь комментарий
24.08.2025 13:17 Ответить
Мразіна? А хто ж тоді гегсет , венс, тулсі габбарт, елбрідж колбі (останній - взагалі відбитий) ?

У трампа в команді є кілька людей , яких підозрюють у симпатіях до України: рубіо, бессент і келлог .
показать весь комментарий
24.08.2025 13:59 Ответить
Такі самі.
Але ті хоч цивільні а цей військовий - який раком повза перед кацапньою по наказу крашеного пі'здюка. Він навіть більш огидний...
показать весь комментарий
24.08.2025 14:09 Ответить
Косоворотку Зеля Потужний цього разу не нап'ялив це вже +
показать весь комментарий
24.08.2025 13:22 Ответить
"За незапущені шахеди по Києву"
показать весь комментарий
24.08.2025 13:29 Ответить
Келлог нам не друг, але підмазати його треба. Хай носить.
показать весь комментарий
24.08.2025 13:29 Ответить
Орден "Просто так" 1 ступеня
показать весь комментарий
24.08.2025 13:33 Ответить
Нагороди при зеленському знецінені з 2019 року, коли воно почало роздавати їх "комупопало"! Тому і з`явидася "народна" і більш цінна ніж із рук "показушинка"!
показать весь комментарий
24.08.2025 13:41 Ответить
И давай, передай Трампу! Орден "Победа" с бриллиантами! Кстати, он дороже стоит, чем Нобелевская премия!
показать весь комментарий
24.08.2025 14:06 Ответить
Да, надо бы и Трампу в следующий раз вручить подобную медальку, он побрякушки любит.
Или специально в его честь выпустить новую медальку с его изображением и названием "Миротворец," первой степени.. ) Тогда и военная помощь будет поступать ещё быстрее и в ещё больших количествах. )
показать весь комментарий
24.08.2025 15:10 Ответить
Потужно
Келог мабуть всрався від такої несподіванки