4963 посетителя онлайн

В Черкасской области погиб военнообязанный, выпрыгнувший из авто во время перевозки в учебный центр

В городе Смела в Черкасской области во время перевозки военнообязанных в учебный центр мужчина выпрыгнул из автомобиля, в котором его перевозили, и умер в медучреждении от полученных травм.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в Черкасском областном ТЦК.

В Черкасской области военнообязанный выпрыгнул из автомобиля

"22 августа 2025 года со сборного пункта Черкасского РТЦК и СП была отправлена команда военнообязанных в один из учебных центров Вооруженных Сил Украины. Во время движения автомобиля по городу Смилае, военнообязанный - солдат запаса Кушнир Евгений Михайлович, перескочив через ряд сидений автомобиля, самовольно открыл боковую дверь и на ходу выскочил на проезжую часть дороги, в результате чего получил множественные травмы", - говорится в сообщении.

Военнослужащие ТЦК и СП немедленно остановили транспортное средство, оказали гражданину первичную медицинскую помощь и вызвали карету скорой. Одновременно прибыл наряд полиции.

Гражданина доставили в медицинское учреждение. К сожалению, 24 августа от полученных травм мужчина умер.

По данному факту следователи территориального подразделения полиции внесли сведения в Единый реестр досудебных расследований и устанавливают все обстоятельства происшествия.

"Черкасский областной территориальный центр комплектования и социальной поддержки всячески способствует проведению следствия с целью установления причин и обстоятельств, которые способствовали трагическому случаю и привлечению виновных к ответственности", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+25
Перескочив...відкрив....вистрибнув ..Чергова мутна історія з фатальним фіналом.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:28 Ответить
+18
Ото дурепа! Сам собі вкоротив віку.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:27 Ответить
+13
Вирішив за краще померти, ніж підняти зброю на російського брата...
показать весь комментарий
25.08.2025 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ото дурепа! Сам собі вкоротив віку.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:27 Ответить
Перескочив...відкрив....вистрибнув ..Чергова мутна історія з фатальним фіналом.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:28 Ответить
Потужно та незламно біг поперед всіх захищати Україну.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:31 Ответить
А тобі аби - вбили, проламали, відбили, покалічили.. садюга)
показать весь комментарий
25.08.2025 11:33 Ответить
якщо перевозили військовозабов"язаних, то він не один був у машині. Так що не хвилюйся, свідків опитають.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:58 Ответить
просто черговий претендент на Премію Дарвіна
показать весь комментарий
25.08.2025 14:06 Ответить
ну якщо в бусі, то був не один мобілізований, свідків багато, я не думаю, що щось не так. між іншим вже подібні випадки бували і тут писали про таке.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:15 Ответить
Вирішив за краще померти, ніж підняти зброю на російського брата...
показать весь комментарий
25.08.2025 11:28 Ответить
Кацапи нам не браття, козломордий! 🤬
показать весь комментарий
25.08.2025 11:31 Ответить
Для нас ні, а для нього, схоже так.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:41 Ответить
кацапи свинособаки і їм брат тамбовський вовк.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:48 Ответить
не дочекався дозволу на виїзд до 24 років
показать весь комментарий
25.08.2025 11:32 Ответить
Скільки ж цікаво? Ану.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:57 Ответить
Модери вірно роблять, коли видаляють абсурд
показать весь комментарий
25.08.2025 15:32 Ответить
Яке саме іпсо пан має на увазі під назвою "абсурд"? Зп радника Єрмака пана Лєщєнко (позивний "діджей лящ") за 24й рік склала 161 тис долларів, Зп президента Фінляндії за той же рік склала 160 тис долларів. Це відкрита інформація, котру ви у будь який момент можете перевірити власноруч у гуглі, якщо адмін форуму не випиляє моє повідомлення до того. П.С. Адміне, не трусись так, Сибір у нас ще не виріс, формально ми ще вільна краіна.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:37 Ответить
До чого ти в'яжеш сюди зп того прихвостня? Чудовий фінт - твій абсурд про те, що кількість смертей в тцк уже перевищила смерті від ковід уже видалили, ти далі втираєш щось про того хряка; людина бачить це і думає, що все це через леща
показать весь комментарий
25.08.2025 22:54 Ответить
Не зрозумів. Навіщо вискакувати на ходу? На зупинці просто б пішов куди захотів би.
В нас тцк - це не конвой засуджених до страти.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:46 Ответить
немає чого на голові брейкувати
показать весь комментарий
25.08.2025 11:59 Ответить
Так, в тренерів бронь. Шкода хлопця. Хто тепер буде вчити підлітків брейк крутити? А в рашці репчик- сама популярна музика...
показать весь комментарий
25.08.2025 12:08 Ответить
Щоб подібне з усіма ухилянтами ставалося! А то як в кабаках пʼяними орати які вони патріоти то всі вони Ремби, а як на ділі то аж з машин вистрибують! Тьху гидота!
показать весь комментарий
25.08.2025 11:54 Ответить
якби кушнір не ковтав солі, все було б добре
показать весь комментарий
25.08.2025 11:58 Ответить
Краще загинути довбодятлом ніж героєм?
показать весь комментарий
25.08.2025 12:00 Ответить
Що не так? Кошовий казав - якщо я піду на фронт - то в мене зразу попадуть, в сраку.
Не промажуть. Такі в тилу потрібні.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:12 Ответить
Він таки правий. треба бути зовсім косоруким довбодятлом, щоб в таку пику не попасти. Там же не пика, а башта від Леопарда
показать весь комментарий
25.08.2025 13:59 Ответить
Відразу видно що ТЦК-ашник придатний, молодий, здоровий, і побіжить в броніку, і посадку штурмоне. А от водій за кермом- вік уже до 30-ти, бігати не може, дистрофія, сколіоз, зір -10, плюс, впевнений- мама народила його не для війни.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:13 Ответить
Екстремал
показать весь комментарий
25.08.2025 12:17 Ответить
І одна надія в ухилянта- на російських визволителів...
показать весь комментарий
25.08.2025 12:20 Ответить
Ухилянт обісцявся від страху і мріє про одне- тікати. Бігти, горами і лісами, пливти ріками, бігти!
Але... Є один спосіб уникнути мобілізації і жити спокійно. Непоправні пошкождення чоловічої репродуктивної системи- повна непридатність зі зняттям з військового обліку. Відрізаєш собі яйця і живеш спокійно.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:28 Ответить
І таки так, я б не пропонував би тобі допомоги, якби не бачив твого убд. Навіть тих даних, котрих ти на ньому не заблюрив, мені достатньо, щоб приблизно зрозуміти, що і коли ти пережив.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:48 Ответить
Я був на роботі і втратив нитку діалогу. Ти про що?
показать весь комментарий
25.08.2025 15:15 Ответить
спитай у модерів. Очевидно, щось у моєму повідомленні образило найпотужнішого, чи одного з його кацапських менеджерів, а це іпсо, за яке спецзвязок банить сайт.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:23 Ответить
Ох, поки був на роботі, тут коїлося щось дуже цікаве...
показать весь комментарий
25.08.2025 15:13 Ответить
кацапе, не маскуйся під українця зі своїми кацапськими "освободітєлямі"
показать весь комментарий
25.08.2025 13:53 Ответить
Ухилянти знову вбили цивільного, який мав бронювання. Його зняли з автобуса 21.08 о 8-ій ранку, а подія відбулася 22-го. Де він був добу? Що з ним робили? На яких підставах тримали-невідомо. Загиблий https://www.facebook.com/evgen.zen.ok Творча людина. Бидло ненавидить таких. За це мабуть і вбили.
показать весь комментарий
25.08.2025 13:16 Ответить
Прошу пардону, а бронювання часом не за ГО "Кіровоградська Обласна Федерація Брейк-Дансу"? То скажіть їм, що за добу під дронами будь-який фермер 59-років стає таким брейк-дансером, що вашому ГО до нього ще десятиліття срати і срати. От якби він вмів пісюном на піаніні "рюмку водкі на сталє" сбацати, то таки так, був би талант, пішов би разом з махнатіком у президентський оркестр.
показать весь комментарий
25.08.2025 14:09 Ответить
Якось це все екстремально безглуздо...
показать весь комментарий
25.08.2025 14:18 Ответить
Цензор чомусь не весь текст дав..

"

Додатково повідомляємо, що Кушнір Євген Михайлович перебував 21 серпня 2025 року без військово-облікових документів. Під час перевірки його за допомогою єдиного державного реєстру військовозобов'язаних було встановлено: громадянин Кушнір Є. М. мав відстрочку від призову на військову службу з 27.06.2025 року (на підставі здобувач рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України "Про освіту") проте 11.07.2025 Кропивницьким ОМТЦК та СП відстрочка анульована (так як здобуває повторний рівень освіти), тож підстав на відстрочку Кушнір Євген Михайлович не мав.

"
показать весь комментарий
25.08.2025 14:57 Ответить
Досить дивно, але уже передбачувано спостерігати будь яку новину з двома третинами випиляних коментів, і з третиною "Алілуя найпотужнішому кацапу з Ієрусаліму". Я так розумію, модеру до 60, бронежилет із обіцянок "коалції охочих" і під Покровськ йому взагалі не комільфо.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:46 Ответить