6712 посетителей онлайн

Военнообязанный умер на пункте сбора на Ривненщине: ТЦК отверг признаки насилия

В Ривненской области во время пребывания в пункте сбора для отправки в военный учебный центр умер 34-летний военнообязанный Виталий Сахарук. В ТЦК и СП заявили, что мужчине внезапно стало плохо, а признаки насильственной смерти отсутствуют.

Об этом сообщили в Ривненском областном ТЦК и СП, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что 21 августа остановили Виталия Сахарука в селе Городец для проверки документов. Тогда было установлено, что он нарушил воинский учет, поскольку не явился по повестке в ТЦК. Права на отсрочку от призыва на военную службу у него тоже не было.

Ему предложили проехать в районный ТЦК и СП, чтобы составить материалы об административном правонарушении по ст. ст. 210, 210-1 КУоАП. На что он согласился, утверждают в ТЦК.

По прибытии в районный ТЦК и СП был составлен протокол об административном правонарушении и направлен военнообязанный для прохождения военно-врачебной комиссии.

"Во время пребывания на пункте сбора для отправки в военный учебный центр Сахаруку В.В. стало плохо. Срочно ему была вызвана экстренная скорая медицинская помощь. К сожалению, врачами была констатирована смерть Сахарука В.В.

Первоочередными следственно-оперативными мероприятиями было установлено, что смерть военнообязанного наступила из-за сердечной недостаточности. Признаки насильственной смерти отсутствуют", - говорится в заявлении терцентра.

Издание "Суспільне" со ссылкой на мать умершего мужчины Нину Сахарук сообщает, что Виталия удерживали в помещении РТЦК три дня. 23 августа родственники мужчины узнали, что его тело находится в морге.

В Ровенской области военнообязанный'язаний помер на пункті збору

Топ комментарии
+37
Серцева недостатність. Виникає логічне запитання, як він взагалі міг пройти ВЛК і чекати вже на пункті збору? Хоча про що це я, ні не виникає...
показать весь комментарий
25.08.2025 15:42 Ответить
+21
"Чекав на відправлення в навчальний центр" - тобто пройшов ВЛК і був визнаний здоровим (придатним). І тут раптом помер від серцевої недостатності. Питання - ступень придатності членів ВЛК колись, хтось проводить ? Скільки ще має померти людей, після їхної оцінки придатності ? Хтось, колись за це відповість ?
показать весь комментарий
25.08.2025 15:51 Ответить
+18
ВЛК під наглядом ТЦКунів пройшов за 2 години
показать весь комментарий
25.08.2025 15:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ВЛК під наглядом ТЦКунів пройшов за 2 години
показать весь комментарий
25.08.2025 15:38 Ответить
Брату моєї невістки в 52 роки вистачило і 15 хв. на ВЛК, щоб визначити його придатним до посади кулеметника.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:37 Ответить
Потрібно розуміти, що у ВЛК набирають лікарів-високих професіоналів, вони діагностують всі хвороби шляхом візуального огляду, а деякі - навіть по фото! Причому паралельно простим поглядом зціляють від 99 відсотків хвороб!
показать весь комментарий
25.08.2025 19:25 Ответить
Серцева недостатність. Виникає логічне запитання, як він взагалі міг пройти ВЛК і чекати вже на пункті збору? Хоча про що це я, ні не виникає...
показать весь комментарий
25.08.2025 15:42 Ответить
На це питання повинні дати відповідь лікарі.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:44 Ответить
А там кругова порука - рука руку миє.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:38 Ответить
вони окрема організація якраз.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:53 Ответить
"Нащо він погодився"- стверджують у ТЦК.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:43 Ответить
ну шо, це достатній доказ що він непридатний до військової служби? а істоти з ВЛК...
показать весь комментарий
25.08.2025 15:45 Ответить
ПІД НАГЛЯДОМ ТОМУ, ЩО ЦІ СЦИКУНИ МАЮТЬ ЗВИЧКУ ТІКАТИ ЗА ПЕРШОЇ НАГОДИ. А ЧОМУ ТАК ШВИДКО? БО ВІЙСЬКОВІ ТЦК ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ І БЕЗ ЧЕРГИ ДОСТУП ДО ЛІКАРІВ. СКІЛЬКИ ЧАСУ В ТАКОМУ ВИПАДКУ ТРЕБА, ЩОБ ПРОЙТИ 6 СПЕЦІАЛІСТІВ? ПІВТОРИ ГОДИНИ . ЯКЩО Є ПІДТВЕРДЖЕНІ СКАРГИ, ТО НАПРАВЛЯЄТЬСЯ НА ДООБСТЕЖЕННЯ ДО ПРОФІЛЬНОГО ОБЛАСНОГО ЧИ РАЙОННОГО СПЕЦІАЛІСТА, ЯКИЙ ПРОВОДИТЬ ДОДАТКОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ І ВИЗНАЧАЄ ПРИДАТНІСТЬ ЧИ НЕ ПРИДАТНІСТЬ.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:46 Ответить
Коментар капслоком - ознака невпевненості у тому, що пишеш і намагання перекричати всіх у кімнаті, виділитися з поміж інших, створити картинку, що твоя думка нібито правильніша та об'єктивніша ніж інші.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:56 Ответить
А ще капсом пишуть психічно неврівноважені люди.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:02 Ответить
Зате все правильно написав
показать весь комментарий
25.08.2025 16:05 Ответить
Сам проходив і в чергах стояв. Ніхто не супроводжував.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:08 Ответить
Та ну перестаньте, одного психолога декілька годин проходити, це якщо повноцінно з тестами на ПК. А ще аналізи крові на СНІД, гепатити, а ще флюорографія, як мінімум мають легені просвітити.
За тиждень можна пройти, якщо усі лікарі в одному будинку.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:24 Ответить
У Вас на руках результат експертизи, чи так просто за компанію ляпнули?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:17 Ответить
це мою думка, яка сформована життєвим досвідом та наявною інформацією. Якщо корумповані експексперти напишуть висновок, що він застрелився, то ви повірите?
показать весь комментарий
26.08.2025 10:28 Ответить
Ні. Тому і передчасні висновки не роблю.
показать весь комментарий
26.08.2025 11:55 Ответить
у такому випадку ви не зможете зробити висновків ніколи, бо абсолютно повної інформації не будети мати ніколи.
показать весь комментарий
26.08.2025 12:00 Ответить
Свою думку маю, роблю її на підставі кількох джерел, але не вважаю за потрібне робити їх завчасно, упереджено і тим паче вкидувати їх в інфопростір як такі, що є єдино вірними, тому що завжди знайдеться інша думка і мої слова почнуть перетворювати на порох і розвертати проти мене...
показать весь комментарий
26.08.2025 12:17 Ответить
кількість джерел не має значення, якщо ці джерела завідомо ненадійні. Ваші висновки завжди будуть суб'єктивні та які б авони не були завжди знайдеться хтось хто буде мати протилежну думку. Досить дивно з такими віруваннями писати коменти на цензорі.
показать весь комментарий
26.08.2025 14:15 Ответить
З таким підходом тут на Цензорі майже нікому не місце
показать весь комментарий
26.08.2025 15:49 Ответить
Якби це був НАБУшник чи якийсь умовний "шабунін " - то вже піднялось б виття на болотах голоси демократичних змі та активістів про загрозу правам ,свободам вільної демократії . А так помер якийсь кріпак від інфаркту успішно визнаний перед тим придатним ВЛК - той і хрін з ним...
показать весь комментарий
25.08.2025 15:48 Ответить
Кацап-идёшь нах. Ох,*** и сказочники.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:06 Ответить
Свіжоспечені вони такі...
показать весь комментарий
25.08.2025 16:12 Ответить
Не бусифікуватимуть, якщо свідомі громадяни самі добровільно стануть на захист своєї Батьківщини, а не ховатимуться під спідницями. А то виходить, що держава вмовляє їх захистити свою незалежність...
показать весь комментарий
25.08.2025 16:08 Ответить
Я так. А ти?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:46 Ответить
Світова історія взагалі не знає випадку, коли тотальна мобілізація призводить до перемоги у війні. Невмотивований солдат, якого зловили на вулиці і силком відправили на фронт, буде за будь-яку ціну прагнути ухилитися від виконання військового обов'язку і гарантовано зберегти своє життя і здоров'я. Більше того, його дії можуть призвести до невиправданих втрат серед тих, хто має належну мотивацію воювати. Якщо люди не хочуть воювати, потрібно не заганяти їх силком на фронт, як худобу, а робити належні висновки і приймати відповідні рішення, поки ще не є занадто піздно
показать весь комментарий
25.08.2025 16:13 Ответить
І хто таке пропонував?
показать весь комментарий
25.08.2025 17:04 Ответить
С вас пол литра два примера войны такой интенсивности силами наемной армии.
Операцию США в Гренаде не предлагать.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:36 Ответить
Белку в глаз бьют, шоб шкурку не испортить. Зачем калечить своих будущих солдат? Не проще село окружить? А может сперва окружили, а потом били из орудий?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:31 Ответить
Гостра серцева недостатність

Серед причин можна виділити наступні: декомпенсація хронічної серцевої недостатності, гострий інфаркт міокарда, механічні ускладнення гострого інфаркту міокарда (наприклад: розрив міжшлуночкової перегородки, розрив хорд мітрального клапана, інфаркт правого шлуночка), інфаркт міокарда правого шлуночка, швидкопрогресуюча аритмія або тяжка брадикардія, гостра тромбоемболія легеневої артерії, гіпертонічний криз, тампонада серця, розшарування аорти, родова кардіоміопатія, перешкода току крові (звуження гирла аорти і мітрального отвору, гіпертрофічна кардіоміопатія, пухлини, тромби), клапаннанедостатність (мітрального або аортального), дилятаційнукардіоміопатія, міокардит, травма серця.
До несерцевих причин відносять: інфекції, особливо пневмонія, сепсис, недостатня прихильність до лікування, перевантаження об'ємом, важкий інсульт, хірургія та ПЕРІОПЕРАЦІЙНОЇ проблеми, дисфункція нирок, загострення бронхіальної астми, хронічної обструктивної хвороби легень, анемія, лікарські препарати (нестероїдні протівовспалітельние препарати, кортикостероїди , лікарські взаємодії), гіпо- або гіперфунція щитовидної залози, зловживання алкоголем і наркотики.

То як він пройшов ВЛК? Знов, "Лазарю, вставай!"
показать весь комментарий
25.08.2025 15:51 Ответить
"Чекав на відправлення в навчальний центр" - тобто пройшов ВЛК і був визнаний здоровим (придатним). І тут раптом помер від серцевої недостатності. Питання - ступень придатності членів ВЛК колись, хтось проводить ? Скільки ще має померти людей, після їхної оцінки придатності ? Хтось, колись за це відповість ?
показать весь комментарий
25.08.2025 15:51 Ответить
Ні, ніхто не відповість.Правда,вона дуже гірка.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:13 Ответить
У майбутнього штурмовика раптово виникла серцева недостатність якраз після детальної і прискіпливої ВЛК, яка визнала його ідеально здоровим - просто жахливий збіг обставин.
показать весь комментарий
25.08.2025 15:51 Ответить
Є варіант - що це ІПСО . Померлий , явно агєнт ФСБ,своєю смертю хотів дискредитувати чесне ,непідкупне , справедливе ВЛК
показать весь комментарий
25.08.2025 15:57 Ответить
Усушку і утряску товару в процесі транспортування і зберігання ще ніхто не відміняв!
показать весь комментарий
25.08.2025 16:15 Ответить
І компактніше утрамбовувати гарматне м'со, тобто "добову поставку"
показать весь комментарий
25.08.2025 16:38 Ответить
Петрик Похмільский,Ви раптом не з Молдови? Гумор дуже схожий! Це не знущання,це трохи розуміння...
показать весь комментарий
25.08.2025 18:12 Ответить
Дякую, що це не знущання, а розуміння, я аж розчулився) Міг би ж і чукчею бути. Чи в гумористичній ієрархії молдаванин нижче чукчі?
показать весь комментарий
25.08.2025 18:18 Ответить
Петрик Похмільский,навпаки,вищий! А взвгалі, справа зовсім не в національності,а в складі розуму та здоровому глузді!
показать весь комментарий
25.08.2025 20:29 Ответить
Петрик Похмільский,в ваших дописах мені особливо подобається ледь відчутний сарказм!
показать весь комментарий
25.08.2025 20:32 Ответить
Хоча сарказм розумію!
показать весь комментарий
25.08.2025 18:08 Ответить
Ви не розумієте центр соціальної підтримки хотів йому надати соціальну підтримку але від того напору він помер.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:00 Ответить
Якщо вже погодився "проїхати" з тцкунами-готуйся до "серцевої недостатності"...та відбитих нирок.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:02 Ответить
А він помер вже придатним до служби, чи на етапі проходження ввк?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:03 Ответить
Пройшов ВЛК, визнаний придатним до військової служби, чекав на відправлення у навчальний центр -- і помер від серцевої недостатності??? Десь тут найобують...
показать весь комментарий
25.08.2025 16:03 Ответить
Не десь, а кругом.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:07 Ответить
У всьому винні комуністи!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 16:11 Ответить
Вже час своїми діями показати приклад сцикливим ухилянтам. Ілі ета другоє?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:13 Ответить
Що Ви маєте на увазі?
показать весь комментарий
25.08.2025 16:47 Ответить
В Смілі також "сам" вистрибнув з машини на ходу.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:12 Ответить
Мабуть "буряти" проникли до воєнкомату, не інакше
показать весь комментарий
25.08.2025 16:21 Ответить
Хто , за це , буде відповідати ?
Питання риторичне ...
показать весь комментарий
25.08.2025 16:39 Ответить
Країна мрії потужного ,міндіча ,чернишова шефірів ......
показать весь комментарий
25.08.2025 17:10 Ответить
Ніколи такого не було, а тут знову.
Клятим ухилянтам тільки дай можливість дескредитувати тцк померши у них в приміщенні чи скалічившись
показать весь комментарий
25.08.2025 17:12 Ответить
Комісію ВЛК на нари!!!
показать весь комментарий
25.08.2025 17:43 Ответить
Зараз у нашому світі у кожної події є ім'я. Цікаво б дізнатись імена очільника ВЛК, лікарів ВЛК, представника ТЦК у ВЛК. Тому що те, що відбулося, має ознаки доведення людини до смерті. (Навмисне вбивство). Дивимось, як на це відреагують наші "правоохоронні органи". Щоб не злиняли - максимальний розголос події у всіх мережах та заява рідних до поліції. І - всім стежити за розвитком подій.
показать весь комментарий
25.08.2025 18:12 Ответить
ці пункти збору, це буцигарні, я вже там бував, там ламають слабку особистість і перетворюють в "курку", не знаю хто після тцкшного увязнення захоче і буде воювати
показать весь комментарий
25.08.2025 19:41 Ответить
Власний досвід. Не зовсім нормального хлопця забили вночі (він махав причандалами і шукав як знайти родичку). Після того як місцеві військові його зв'язали, хоча він не проявляв агресії. У нього почалась шоковий стан і п'яна медична щось йому зробила з передозом. Коли "санітари" зрозуміли що він не дихає його поспіхом звільнили. А на другий день приїхали нові новобранці, яким повідомили що похмілля різке - це вбивчі наслідки.
показать весь комментарий
26.08.2025 07:05 Ответить
А думку родичів чого не написали? А, точно, це ж цензура.є, я забув