9181 посетитель онлайн

После массированного обстрела Киева в Софиевской Борщаговке устроили концерт, - ОВА

Киев после удара РФ 28 августа

После массированной воздушной атаки россиян на Киев в Софиевской Борщаговке устроили концерт.

Об этом сообщил глава ОВА Николай Калашник, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня вынужден жестко отреагировать на ситуацию, сложившуюся в одном из жилых комплексов Софиевской Борщаговки. В социальных сетях и телеграм-каналах распространялось видео, где происходит громкий концерт с привлечением большого количества людей. Мероприятие, которое сегодня организовали в Софиевской Борщаговке, не имело такого согласования. Поэтому, сразу обратился в полицию для соответствующего реагирования. Особенно возмущает то, что эти дни в Киеве и области являются днями траура по жертвам жестокой вражеской атаки, вследствие которой погиб 21 киевлянин. Во время, когда мы склоняем головы в скорби, подобные праздничные мероприятия недопустимы", - рассказал он.

Также он добавил, что на этой неделе провел очередное заседание Совета обороны Киевской области, где в присутствии руководителей силовых структур, глав районов и громад довел решение правительства о порядке проведения массовых мероприятий - все мероприятия могут происходить исключительно по согласованию с военным командованием и с учетом требований безопасности.

Сейчас это действо остановлено, люди разошлись. Административные материалы по статье 185-1 КУоАП составлены на организатора мероприятия и главу Борщаговского поселкового совета.

Напомним в ночь на 28 августа российские захватчики атаковали Киев дронами и ракетами.

Топ комментарии
+44
3.14здець… навіть не варто замислюватися чиї виборці були організаторами, учасниками та відвідувачами. Хробачня какаяразніца, бдь 🤬
показать весь комментарий
28.08.2025 23:01 Ответить
+28
В Києві 21 загиблий, тим часом відбувається концерт співака YAKTAK. Він же Ярослав Карпук 2005 р.н., який до блаЗеня підлабузнювався на національній премії імені Зе.
отак, мітинги не можна, вибори теж, а концерти лизунів так (c)
показать весь комментарий
28.08.2025 23:04 Ответить
+19
Країна неляканих дурнів🤔🧐🤮 І ви ще хочете, щоб до українців нормально відносились в інших країнах🤔 Та ведемо себе гірше свиней, вважай топчемось по могилах своїх же співгромадян, подивляться на нас оті ж венграми з поляками і скажуть... скотиняка, хто ж таких захоче пускати в свій дім, а тим паче за таких воювати, при потребі💩
показать весь комментарий
28.08.2025 23:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
3.14здець… навіть не варто замислюватися чиї виборці були організаторами, учасниками та відвідувачами. Хробачня какаяразніца, бдь 🤬
показать весь комментарий
28.08.2025 23:01 Ответить
А керівник військової адміністрації КМДА, а ні слова, не промовив щодо такого «концерту на костях» Киян!!! Це, як отой Квартал95, «чудять» на Крові та Смертях Українців!
показать весь комментарий
28.08.2025 23:36 Ответить
Я про виборців президента а не мера. Переведення стрілок не враховано
показать весь комментарий
28.08.2025 23:40 Ответить
Не грай дурня, чувак.
Військовий " адміністратор", це не мер. Це призначений Зеленьським чук, що як правило сидить тишком- нишком, НІЧИМ КОРИСНИМ не займається. Основна функція- розкрадання бюджету і піар.
показать весь комментарий
29.08.2025 01:21 Ответить
18 - 25?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:01 Ответить
Мабуть мабуть
показать весь комментарий
28.08.2025 23:03 Ответить
Ні,50+....Спинні грижі і колінні протези вийшли розімяти.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:06 Ответить
Кажуть, що регулярно проводять змагання з бігу серед 100 літніх...деякі в іншу сторону бігти починають...
показать весь комментарий
28.08.2025 23:10 Ответить
Так і є,набирають форму перед мобілізацією.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:16 Ответить
І більше.
Оно, де ТЦК мало попрацювати.
показать весь комментарий
29.08.2025 06:39 Ответить
там була більшість броньованих відмазаних та недоторканих.
тож...
не туда тцк а третю штурмову....
і всіх на ноль.....
а по дорозі й тцкашників заодно з мусарами...
показать весь комментарий
29.08.2025 08:57 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
29.08.2025 11:19 Ответить
Казали що збирається десь квагтал.
І що важко зрозуміти, тих хто туди ходить. Мабуть мало поржали
Але наче їх сортирний стендап прикрили через траур.
А от хто там такий шумний все ж цікаво
показать весь комментарий
28.08.2025 23:02 Ответить
Артисти інопланетяни? - їм пох шо завтра день жалоби?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:03 Ответить
Де ТЦК? У першу світову війну якісь сільські активісти вирішували, кого віддати до армії.СТАРАЛИСЬ ПОЗБУТИСЬ НЕАДЕКВАТІВ.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:31 Ответить
Бляха, як чую слово "активісти", одразу розумію, що це якісь хитрозроблені мудаки, які мутять свої справи, прикриваючись громадськістю. Не вистачало нам ще щоб "активісти" щось вирішували. Й так живемо в є..анаріумі.
показать весь комментарий
29.08.2025 10:57 Ответить
Саме так. 95% з них саме таки кончені інопланетяни.
показать весь комментарий
29.08.2025 06:40 Ответить
показать весь комментарий
28.08.2025 23:05 Ответить
Про опозицію цікаво. Можна більш розлого? Якщо володієте інфою звісно
показать весь комментарий
28.08.2025 23:20 Ответить
Це свіжий бот. Сернув, як міг.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:26 Ответить
А тепер? 😉
показать весь комментарий
28.08.2025 23:49 Ответить
ох ти підор нарвався! давай про передову та автомати поспілкуємось? де ти гнида на передовій була?
показать весь комментарий
29.08.2025 00:00 Ответить
Повідай-но мені, о Великий Гуру Убогих Мозком: скільки тобі платять за шрайбання дичини?
показать весь комментарий
29.08.2025 00:07 Ответить
Сьогодні, через 40 хвилин настає 29 серпня, день , коли об'явлено жалобу по загиблим в Києві.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:22 Ответить
Тобто після трагедії до офіційно обʼявиленої жалоби гужбанити норм?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:32 Ответить
А що таке ОВА?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:28 Ответить
Zeлена годівничка.
показать весь комментарий
29.08.2025 06:42 Ответить
Чому було не написати, хто ж "герой" цієї новини?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:30 Ответить
А це такий собі YakTak, котрий якось розчулив до сліз ЗЄ тим, що співав з ветеранами.

Чуйка на хайп є, мозку та сумління нема.
показать весь комментарий
28.08.2025 23:33 Ответить
І шо? 😁
Він з тих пір так і залишився обдарованою дитиною Порошенка?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:41 Ответить
А ні. Його обласкав зовсім інший "президент".

Володар Президентської стипендії для молодих митців у сфері музичного мистецтва (2021)https://uk.m.wikipedia.org/wiki/YAKTAK#cite_note-28 [28].
показать весь комментарий
28.08.2025 23:47 Ответить
Просто зробив те, чого не зміг ти - дочитав до кінця статтю, на яку ти ж послався, довбойоб. 😁
показать весь комментарий
28.08.2025 23:59 Ответить
Навіщо ж Ви так...
Просто одному не надто розумному хльопчику захотілося посьорбати дешевого півасіка на кортах. А руками чи головою хльопчик працювати не вміє, щоб заробити на щось якісне. Бо голови в него і не було, а руки ростуть просто з дупи. От він і відгукнувся на оголошення для розумово відсталих підлітків - писюкати дурню на форумах "за чєбурашку півасіка".
показать весь комментарий
29.08.2025 00:13 Ответить
На премії "Національна легенда України" YAKTAK заспівав пісню "Люди". Разом зі співаком на сцену вийшли ветерани Олександр Іванько, В'ячеслав Кут'їн, Максим Головач і Антон Кубрак.

Виступ розчулив Володимира Зеленського. Президент України сидів у залі поруч зі своєю дружиною і лідером гурту "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком. Вони підспівували та підтримували YAKTAK і ветеранів. (с)
показать весь комментарий
28.08.2025 23:36 Ответить
уйобки кончені... але чому тут дивуватись після квітня 2019-го...
показать весь комментарий
29.08.2025 00:06 Ответить
Нарід геть вже й*бнувся, просто неадеквати...
показать весь комментарий
29.08.2025 00:13 Ответить
А артисти там геть мізками всохли, щоб концерт проводити, ну як так можна. Цинічні вилупки, де совість, мораль, співчуття..
показать весь комментарий
29.08.2025 00:34 Ответить
Що це за підараси, що в загалі в голові в цих людей, що у організатора, що у тих хто прийшов??? Що з вами люди????
показать весь комментарий
29.08.2025 00:42 Ответить
Мабуть, недарма ка&апи кажуть про "адін нарот"🤬
показать весь комментарий
29.08.2025 01:18 Ответить
А хтось дивується що іноземці не сильно переймаються війною в Україні.... та в Україні "своєї" - внутрішньої гнилі повно!
показать весь комментарий
29.08.2025 02:35 Ответить
та в Україні "своєї" - внутрішньої гнилі повно! хочу додати-зеленої гнилі
показать весь комментарий
29.08.2025 08:06 Ответить
А чого...молодці....поціновувачі хіпірда...продовжуйте ...не зупиняйтесь ...виродки..
показать весь комментарий
29.08.2025 06:47 Ответить
Довбойоби вирішили на кістках потанцювати?
показать весь комментарий
29.08.2025 06:48 Ответить
Тут "бабця надвоє ворожила": може й так, а може й ні. Цілком можливо, що якась паскуда на зарплатні у кацапів, гарненько подумавши недурною, але підлою головою, вирішила: от цілком слушна нагода, щоб зібрати докупи потенційних об'єктів для вербування; гріх тою нагодою не скористатися!
Як на мене, цілком реалістичний варіант.
показать весь комментарий
29.08.2025 21:49 Ответить
В організатора мізки відсутні взагалі.
показать весь комментарий
29.08.2025 08:16 Ответить
Не факт...
показать весь комментарий
30.08.2025 00:31 Ответить
Після попереднього масштабного обстрілу поліція і ТЦК навідались в гей клуб і запакували відвідувачів.
А на цей концерт побоялись навідатись чи тут друзі, котрим псувати вечірку не хочеться?
Концерт під відкритим небом, його неможливо було не помітити.
показать весь комментарий
29.08.2025 09:45 Ответить
А Ви не думаєте, що ті персонажі були на тому концерті в якості відвідувачів? А коли так, то нахіба їм виходити на самих себе?!
показать весь комментарий
29.08.2025 21:52 Ответить
я вже тут неодноразово коментував що підліткам і молоді до сраки ця війна, вони привикли жити в своєму середовищі Тік-Ток, розваги, кацапська музика і соцмережі. Впевнений на тому концерті навіть звучала кацапська музика, какаяразніца...
показать весь комментарий
29.08.2025 10:11 Ответить
що празнували? Загибель десятків людей?? ((((((
показать весь комментарий
29.08.2025 10:37 Ответить
Акакайаразніца?
показать весь комментарий
29.08.2025 21:54 Ответить
Я розумію, життя триває, не можна звісно забитися в норку й там доживати свої дні, але ж !!! Ну хоча б перенести його можна було?? Жесть((((
показать весь комментарий
29.08.2025 10:38 Ответить
СКОТСТВО, на рівні 95-го кварталу !!!!
показать весь комментарий
29.08.2025 11:21 Ответить
Ага, пам'ятаю.. Зеленський й часовню розвалив..