4652 посетителя онлайн

США больше не тратятся на войну в Украине, мы продаем технику НАТО, - Трамп

трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что Соединенные Штаты больше не тратят деньги на помощь для Украины. Вооружение для Украины теперь покупает НАТО.

Об этом американский лидер сказал в интервью изданию Daily Caller, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы продаем оборудование НАТО. Мы не продаем его Украине. Они платят за оборудование. Мы не тратим никаких денег на войну. Это определенная разница", - сказал глава Белого дома.

Трамп также добавил, что США не будут отправлять своих военных в Украину в рамках гарантий безопасности, но поддержат страны Европы, которые решат это сделать.

"Я не думаю, что это можно урегулировать без каких-то гарантий безопасности, и мы не будем иметь войск на местах или чего-то другого. Но если мы можем помочь Европе, а они это сделают, они будут там",- сказал американский президент.

Напомним, что Трамп не уверен в перспективах встречи президента Украины Владимира Зеленского и российского диктатора Владимира Путиным. Однако он считает, что трехсторонние переговоры с участием США таки состоятся.

Топ комментарии
+27
трампон ще мерзенніша потвора, ніж *****.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:18 Ответить
+20
рудий тампон нічого не сказав про недавні обстріли в України, і хто винен в загибелі

щоб не дратувати свого коханця у кремлі
показать весь комментарий
30.08.2025 20:20 Ответить
+11
Заощадив сотні мільярдів доларів яки було б потрібно для відстеження та протистоянія третьєму у світі ядерному арсенілу який Україна сдала під ГАРАНТІЇ США, херов гарант зарпз наживаєтся на життях та крові українців. Сша це ПАДАЛЬНИК.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
трампон ще мерзенніша потвора, ніж *****.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:18 Ответить
Ну какое есть, других нам не дают. Спасибо что хотя бы так, а то мог бы ********** - а американское оружие оно почти не имеет альтернатив. Опять же мы не знаем на каких условиях - все таки в теории если оружие продано коллективному НАТО с правом передачи Украине - возможно США единолично уже не смогут принимать решение о том как нам его использовать.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:27 Ответить
Одного поля ягоди фсбшні гнили
показать весь комментарий
30.08.2025 20:39 Ответить
Нехай скаже це після чергового "перл харбору".
Який уже на носі...
показать весь комментарий
30.08.2025 20:19 Ответить
Аби ж то...
показать весь комментарий
30.08.2025 23:36 Ответить
Сам "не хочу".
Та це життя таке не однозначно по спіралі іде.
Одним реченням пані-не гидь іншому і лайно не впаде на голову))
показать весь комментарий
30.08.2025 23:44 Ответить
рудий тампон нічого не сказав про недавні обстріли в України, і хто винен в загибелі

щоб не дратувати свого коханця у кремлі
показать весь комментарий
30.08.2025 20:20 Ответить
І жодного разу - ніякого співчуття... Хіба це людина?
показать весь комментарий
31.08.2025 01:34 Ответить
Коли у вас буде заруба з китайцями ми будемо вам через НАТО продавати бпла, скільки їх там є млрд)
показать весь комментарий
30.08.2025 20:21 Ответить
а ви шо не НАТО ?
показать весь комментарий
30.08.2025 20:22 Ответить
Вже ні.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:25 Ответить
Ну, технічно США з НАТО не виходили, але трумп живе у своєму світі, де Штати і він сам - то такий великий та сильний Володар Усього, а НАТО та Європа (та й інші, крім "великих та сильних хлопців" - рашки та китаю) - його боржники, прохачі та залежні від його волі та бажань жебраки.
Тому він і ображається на весь світ, який не біжить здійснювати його забаганки: "Я ж зупинив війну між Індією та Пакістаном (у своєй голові!), а Моді мене на нобелевку не хоче висувати! Ось тобі, Моді, таріфами по пиці!!!"
Велика невихована дурна дитина на полу магазина...
показать весь комментарий
31.08.2025 09:55 Ответить
трампушка дібіл, через рік зброю США вже ніхто купувати не буде, ЄС буде купляти тільки свою зброю
показать весь комментарий
30.08.2025 20:24 Ответить
То це ви, курва. цю війну почали?Ну, щоб баблішка підтягнуть поки друзі-кацапи рвуть Україну.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:24 Ответить
Хто про що а цей завжди про гроші..
показать весь комментарий
30.08.2025 20:28 Ответить
Річ справді в тім що всі вони розпочиналися крім хрестових походів не ради ідеї а в цілях наживи загарбають чуже
показать весь комментарий
30.08.2025 20:43 Ответить
Трамп продає , а крутий рішала Хегсет не дозволяє використовувати навіть те що є...та ДОНІ ЦЬОГО НЕ ЗНАЄ
показать весь комментарий
30.08.2025 20:30 Ответить
Все по краснова сходиться
показать весь комментарий
30.08.2025 22:12 Ответить
галімиє пасрєднікі.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:37 Ответить
прекрасненько устроились,
показать весь комментарий
30.08.2025 20:38 Ответить
Зброя НАТО потрібна, якщо Європа не хоче бути регіоном сросії
показать весь комментарий
30.08.2025 20:39 Ответить
Заощадив сотні мільярдів доларів яки було б потрібно для відстеження та протистоянія третьєму у світі ядерному арсенілу який Україна сдала під ГАРАНТІЇ США, херов гарант зарпз наживаєтся на життях та крові українців. Сша це ПАДАЛЬНИК.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:46 Ответить
Ну а якби прохвесор не судимий з тим чемоданчиком ходив? Де б ми були?
показать весь комментарий
30.08.2025 22:10 Ответить
Тодв б отой прахфесар так завгаром би і залишився, без той валізки.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:18 Ответить
Кстати цифра эта американская. Уходя с Афгана америкосы там оставили на 300 лярдов и оружия разного и остального тоже валом. Так что, выходит что Нато как бы платит и за то и за нас тоже. Можно смело сказать, что клин вбит сильно и надолго между США и ЕС. кгб сработало в длинную и удачно. Но выиграл как всегда в последние годы конечно Китай.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:16 Ответить
Чому він це ледь не кожного дня повторює? Ми ж це чули вже. І чому в нього це постійно запитують ?
показать весь комментарий
30.08.2025 20:48 Ответить
Бо це ж Трамп: сьогодні каже одне, завтра - геть протилежне. А післязавтра ще й здивується, що взагалі таке говорив.
показать весь комментарий
30.08.2025 20:52 Ответить
він це кожного дня повторює ?
показать весь комментарий
30.08.2025 20:48 Ответить
Кавалок рудого мʼяса вже дістав всіх своїми заявами. Вже всі чули цю «новину» і ти, дурню, за такий ґєшефт відповісиш перед Богом і людьми!
показать весь комментарий
30.08.2025 20:49 Ответить
Не забувай кожен день це розказувати
показать весь комментарий
30.08.2025 20:56 Ответить
Не понимаю чем гордится этот слепой таракан,конечно же большая разница между торгашом И Благородством
показать весь комментарий
30.08.2025 21:00 Ответить
Очевидно, що така придуркувата позиція адміністрації трампа все більше віддалятиме країни від США, що автоматично посилюватиме вісь зла. Але з ким про це говорити зараз у США...
показать весь комментарий
30.08.2025 21:10 Ответить
Ви це згадайте, коли США насипле нам потужних гарантій.
показать весь комментарий
30.08.2025 21:14 Ответить
Не знаю хто, не знаю коли,але прийде час і хтось назве нашу ********** епохою дебілів... Не інакше! А можливо ще й гірше...
показать весь комментарий
30.08.2025 21:14 Ответить
США більше не витрачаються, а лише трохи заробляють на війні в Україні?
"Це певна різниця" (с) Війна стає вигідною США? Феноменальна, блискуча, глибоко моральна бізнес-оборудка. Нобелевську премію війни у студію!
показать весь комментарий
30.08.2025 21:17 Ответить
Це ж він таким чином виправдовується перед ******, Європа в нього купляє і продає Україні а він тут ні до чого.
"Гандон" навіть не розуміє який він неодноразово використаний.
показать весь комментарий
30.08.2025 21:23 Ответить
Значить вони продали нам якийсь будапештський папірець за мільярди доларів?
показать весь комментарий
30.08.2025 21:39 Ответить
та це ж вже було..
показать весь комментарий
30.08.2025 21:41 Ответить
Поки все по методичці краснова
А бізнес це його легенда
показать весь комментарий
30.08.2025 22:07 Ответить
Ну свою тупість амери можуть тільки великою кров'ю сплатити.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:13 Ответить
Щоб ти вдавався від жадності... ідіот.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:16 Ответить
Браво Свириденко,чудова угода-копалини в обмін на безпеку.Яким Чином без зброї США гарантуватиме нашу безпеку?
показать весь комментарий
30.08.2025 22:17 Ответить
Рудий барига на крові довів, що меморандуми зі Штатами не варті папірця, на якому вони складені.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:40 Ответить
Злились гаранти ***чі
показать весь комментарий
30.08.2025 22:45 Ответить
Знайшов якось Давид Соломонович портмоне на вулиці, перерахував гроші, - не вистачає.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:59 Ответить
School Bus : щиро дякую,сьогодні Ви зробили мій день!!!
показать весь комментарий
31.08.2025 20:25 Ответить
Зауважте одну річ, ніколи не можно мати нічого з Рудими альбіносами, що трамп що путлєр, хтось скаже що путлєр інакше виглядає, але це помилка, придивіться уважно! А ще піськов, гексет............
показать весь комментарий
30.08.2025 23:18 Ответить
Америку з лідера вільного світу рижий дебіл перетворил на посміховисько. Китай рже...
показать весь комментарий
30.08.2025 23:27 Ответить
Це ж було вже. Щось новини з маячнею трампона йдуть по колу. Може дійсно здох?
показать весь комментарий
30.08.2025 23:58 Ответить
То ли хвастается, то ли оправдывается перед своим стадом , но пластинку у него походу заело …
Терпеть ненавижу жадных , истеричных и *****@вых мужиков, а этот рыжий мудак за доллар удушится , за цент - зайца в поле загоняет …
Мерзость .🤮
показать весь комментарий
31.08.2025 00:48 Ответить
В 20-30х годах прошлого века амеры построили Сталину всю тяжёлую промышленность с нуля, плюс энергетику. Не бесплатно естественно. И чхать они тогда хотели на репрессии, голодоморы, и рабский труд миллионов заключённых в стране советов. Потом по ленд лизу получали от совка золото и платину. Умудрялись нехило торговать с совком и во время холодной войны. Так что ничего нового сейчас мы не видим. Америка всегда была "торгашеской помойкой", как тут кто то её окрестил.
показать весь комментарий
31.08.2025 00:09 Ответить
Ця паскудо вирішив заробити грошей на крові та смерті Українців.
показать весь комментарий
31.08.2025 00:53 Ответить
Capitalism, and the American capitalism in particular, is about money-making. Any expense should only be incurred with a view of getting a return, and fairly quickly too. Everything in the US is about money, if something appears not to be about money, it's only because it is being used to make even more money behind the scenes. Money-making does not exclude charity, but it is pretty marginal, and, again, charity is done so that eventually more money can be made. Trump is only laying it bare for everyone to see, but it did not start with Trump, nor will it end with him. It's what America is. Do not make yourselves idols, and you will not have false hopes, which are what the road to hell is paved with.
показать весь комментарий
31.08.2025 00:54 Ответить
****!!!він ще бахвалиться
показать весь комментарий
31.08.2025 04:54 Ответить
Ми більше не допомагаєм жертві агресії. Ми на ній заробляєм.
показать весь комментарий
31.08.2025 08:40 Ответить