5424 посетителя онлайн

Мерц: Пока никто не говорит о введении сухопутных войск в Украину

Мерц

Канцлер Германии Фридрих Мерц заявил, что пока не обсуждается развертывание сухопутных войск в Украине.

Об этом политик сказал в интервью каналу ZDF, сообщает Цензор.НЕТ.

Мерц отметил, что сейчас обсуждаются гарантии безопасности в случае прекращения огня, и только после этого можно будет реализовать "многие вещи".

"Никто не говорит о наземных войсках в Украине на данный момент", - сказал немецкий канцлер.

Также Мерца спросили, надеется ли он, что перемирие будет достигнуто в следующем году, на что он сказал: "Я не теряю надежды на то, что мы сможем этого достичь. Но я также не питаю никаких иллюзий".

Ранее немецкое издание Bild писало, что в Германии сомневаются в необходимости размещения своих войск на территории Украины, и рассматривают обеспечение гарантий безопасности финансово.

Топ комментарии
+9
Як куколди вже заїбали...
показать весь комментарий
31.08.2025 18:17 Ответить
+8
чому ніхто, північна Корея говорить...
показать весь комментарий
31.08.2025 18:14 Ответить
+7
Так введіть авіацію. Цілісні навчені підрозділи на своїх літаках працюватимуть краще за скоронавчених українських.
показать весь комментарий
31.08.2025 18:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А уже пора.... Давно!
показать весь комментарий
31.08.2025 18:12 Ответить
чому ніхто, північна Корея говорить...
показать весь комментарий
31.08.2025 18:14 Ответить
Так введіть авіацію. Цілісні навчені підрозділи на своїх літаках працюватимуть краще за скоронавчених українських.
показать весь комментарий
31.08.2025 18:14 Ответить
Я би цього дуже хотів, але з точки зору простої логіки, чому Мерц має вступати, а точніше вплутувати свою країну у війну? Як Ви думаєте, німці його в цьому підтримують і прийдуть виправляти до нас "бока" Зеленського, який замість оборони зарив 500 мільярдів у "велике крадівництво"?
показать весь комментарий
31.08.2025 21:11 Ответить
А чому свого часу Штати направляли свої війська в Европу?! І в першу світову, і в другу.
Тому що має рацію колишня посол Штатів в Україні Брінк: "Поразка московії - це безпечніше майбутнє для Америки". Мерц має діяти саме в такій логіці, це природньо.
показать весь комментарий
31.08.2025 22:34 Ответить
Як куколди вже заїбали...
показать весь комментарий
31.08.2025 18:17 Ответить
Можна було б, захистити повітряний простір України, від московитів!
Та і бойовий досвід Вермахту, не завадив…. Бо після «військових реформ» фрау Штазі…. Прутень у захваті!
показать весь комментарий
31.08.2025 18:18 Ответить
Не дай Бог - хтось почне в"якати про допомогу солдатами - так - Мерц?
показать весь комментарий
31.08.2025 18:20 Ответить
Це і не було треба, може тільки Зеленському, но те таке.
показать весь комментарий
31.08.2025 18:57 Ответить
А ви Тараси воюйте...
показать весь комментарий
31.08.2025 19:28 Ответить
Товчуть воду в ступі. Жодна притомна країна не буде вв'язуватись у війну добровільно. Ще й з ядерною. Ще й з країною за якою стоїть по факту Китай.От чому дебіли про це постійно говорять вже пів-року, переливаючи з пустого в порожнє.
показать весь комментарий
31.08.2025 21:19 Ответить
‎31.‎08.‎2025

Після повернення підрозділу 41-ї механізованої Передньопомеранської бригада (нім. Panzergrenadierbrigade 41 «Vorpommern») з "проходження практики бойового застосування" (нім. Kampfpraxis) Німеччина відмовилась від розміщення своїх військ на території України і розглядає фінансове і технічне забезпечення гарантій безпеки.
показать весь комментарий
01.09.2025 07:25 Ответить