12074 посетителя онлайн

С сегодняшнего дня военнослужащие ТЦК обязаны носить бодикамеры, - Шмыгаль

тцк

С 1 сентября все военнослужащие ТЦК и СП должны использовать бодикамеры во время проверки документов и вручения повесток.

Об этом сообщил министр обороны еще 7 августа Денис Шмыгаль, передает Цензор.НЕТ.

В случае нарушения правил видеофиксации на них распространяется дисциплинарная ответственность.

По его словам, такой шаг должен обеспечить прозрачность и законность деятельности групп оповещения ТЦК, а также защитить права граждан и военных.

В Министерстве обороны уточнили, что сейчас обеспеченность бодикамерами составляет около 85%. Закупка дополнительных устройств продолжается.

Топ комментарии
+29
Мінтам дуже допомагає бодікамера, яку вони не вмикають коли щось роблять беззаконне або які злочинні дії?
показать весь комментарий
01.09.2025 11:43 Ответить
+19
Знову? Вони повинні їх мати з літа минулого року
показать весь комментарий
01.09.2025 11:55 Ответить
+16
Да отмазки в случае чего уже готовы. Батарейка села, карточка заключила, кнопка запала
показать весь комментарий
01.09.2025 11:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
За чиі гроші закупили?
показать весь комментарий
01.09.2025 11:42 Ответить
За наші, чиї ж ще) ЄС армію не спонсорує.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:26 Ответить
та вони ж їх будуть постійно забувати у себе в тцк на каміні, як колись свирид петрович голохвостий сірники!
показать весь комментарий
01.09.2025 11:43 Ответить
Ти прямо з вологодчини будеш це бачити
показать весь комментарий
01.09.2025 12:12 Ответить
Мінтам дуже допомагає бодікамера, яку вони не вмикають коли щось роблять беззаконне або які злочинні дії?
показать весь комментарий
01.09.2025 11:43 Ответить
І що? Що саме ти сказати хтів?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:13 Ответить
"Мінтам дуже допомагає бодікамера, яку вони не вмикають коли щось роблять беззаконне або які злочинні дії?" Переводжу. - Ось, для прикладу, ментяра з бодікамерою робить закладки наркоти в комендантську годину. Бодікамера, звісно, не працює.
Як бодікамера вплинула на запобігання злочину?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:18 Ответить
Якись вільний потік свідомості..
Що ти саме сказати по суті хтів, чувак?
Тобі камери не подобаються, чи що?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:21 Ответить
Не намагайтесь. Воно вам, чуваче, не потрібно.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:24 Ответить
Тоб то ти сам не можеш зрозуміти, про що ти пишеш і до чого у тебе претензії по сіті справи..
показать весь комментарий
01.09.2025 12:28 Ответить
Забула збігати в профіль і глянути коли він зареєстрований. Це в тебе любимий аргумент який ніби щось доводить
показать весь комментарий
01.09.2025 12:32 Ответить
Ти по суті питання, чи так, , пробігав повз, а тут супервайзер тобі команду " фас" дав?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:38 Ответить
Особисто путін заплатив
показать весь комментарий
01.09.2025 12:48 Ответить
поширюється дисциплінарна відповідальність Джерело: https://censor.net/ua/n3571558
звідки поширюється?
показать весь комментарий
01.09.2025 11:44 Ответить
Да просто всіх беззахисних вже виловили, а тепер буде "свій до свого з повісткою" і без бодікамери вже ніяк, система працює тілики на самозбереження все інше просто шум.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:34 Ответить
Збіговиську сцикунів-ухилянтів потрібна нова методичка...
показать весь комментарий
01.09.2025 11:47 Ответить
Смішно, їх ніхто не заважає знімати в "незручний" момент.
показать весь комментарий
01.09.2025 11:48 Ответить
Це ти, ухилянт, не маєш прав ні на що.
Ти просрав свої права, коли вирішив ухилятися від захисту своєї землі та родини.
показать весь комментарий
01.09.2025 11:56 Ответить
Правильно. Цивільний - цар і Бог, йому всі винні, він - нікому. Кажуть десь у Конституції це написано, тільки цю частину ховать від простого народу аби гнобити його.
показать весь комментарий
01.09.2025 11:58 Ответить
Дисциплінарна відповідальність за сокриття доказів тяжких злочинів? Кабмін України, Ви серйозно?!
показать весь комментарий
01.09.2025 11:52 Ответить
Та, да, понакидай " трусікі на мальчіков"
показать весь комментарий
01.09.2025 12:14 Ответить
Знову? Вони повинні їх мати з літа минулого року
показать весь комментарий
01.09.2025 11:55 Ответить
Міністр запрацювався і підзабув трішки .
показать весь комментарий
01.09.2025 12:36 Ответить
Да отмазки в случае чего уже готовы. Батарейка села, карточка заключила, кнопка запала
показать весь комментарий
01.09.2025 11:56 Ответить
Їх мають носити навіть представники сільради що роздають повістки, інакше акт відмови вважаєтся недійсним і кожне мурло породи "ачоя" буде і далі ходити спокійно.
показать весь комментарий
01.09.2025 11:56 Ответить
Ачоя?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:56 Ответить
Ачоя?
показать весь комментарий
01.09.2025 13:47 Ответить
У нашого народу сильні анархічні прояви. На жаль.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:11 Ответить
Просто український нарід втомився від війни і хоче травневих свят і шашликів. І взагалі, чому українців змушують воювати? Їм і так добре. Працють ресторани, спортзали, нічні клуби. Роботи повно. Навіщо іти мерзнути в холодні окопи? Та ще і вбити можуть.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:25 Ответить
Від війни не втомилися тільки неадеквати, або негідники. Спростуй моє твердження.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:59 Ответить
Втомилися всі, але Герої в окопах, а гниди- ховатися. Спростуй моє твердження.
показать весь комментарий
01.09.2025 15:06 Ответить
Ну виходить що ти підпадаєш під категорію "гнида криса яка ще гірше 🤣🤣
показать весь комментарий
01.09.2025 19:33 Ответить
Всі покидьки,перечислені тобою втекли з міста напередодні війни і з задоволенням переходять на бік окупантів
показать весь комментарий
01.09.2025 12:34 Ответить
Я думаю, що дійсно б зажили краще без корумпованих поліцаїв, ТЦКунів, суддів і прокуроріва-інвалідів. В 14 році вони зникли на пів року і стало менше злочинів.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:50 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2025 12:12 Ответить
Це у сьогоднішній методичці ведмедука вам роздалию чи у вчорашній вже було ?
показать весь комментарий
01.09.2025 12:17 Ответить
ну бо то пізююж, якшо чесно)) про черги з 18-ти річних та фотки))) Бо а) черги з відпочиваючих, та тих хто дітей до 1-го Вересня хоче повернути до місця проживання, б) на кордоні завжди не можн абуло фоткати))) опа, відкриття)))
показать весь комментарий
01.09.2025 13:01 Ответить
не можна вести зйомку на самому кпп
просто хтось у високих кабінетах сказав що цей крок не зробить більшим відтік молодих хлопців, вони навпаки повернуться щоб тут навчатись у школах та вишах.
хоча так бачив у новинах відосик з пацаном який просто їде у відпустку, ага.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:09 Ответить
))) якось ви там у Сколково взагалі вже втратили хватку. Бабла мало стали давати, і до вас криза бюджету РФ добралася?)))
показать весь комментарий
01.09.2025 12:58 Ответить
ахахах, ну так, вчора ці хлопи мали заплатити "переправнику" мінімум 6.5 к уе, а сьогодні їх випускають задарма, звісно що черги на кордоні існують як і веселі відосики.
не дивись вгору, від емігранта в польській республіці.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:03 Ответить
Кажуть що за кордоном їх почали 3,14здити ті,що втекли за гроші..."Громадянська війна" прямо...
показать весь комментарий
01.09.2025 13:47 Ответить
))) якось ви там у Ольгіно взагалі вже втратили хватку. Бабла мало стали давати, і до вас криза бюджету РФ добралася?)))
показать весь комментарий
01.09.2025 13:08 Ответить
Ну в ще через кілька років змусять їх вмикати.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:13 Ответить
Хіба що дистанційно, перед цим прибивши бодікамеру до лоба гвіздками, але і тут не точно. Балаклаву ніхто не відміняв.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:23 Ответить
носіння бодікамери не означає що вона має бути увімкнена.
спеціально боту ыстоміній раджу поглянути відео про бусифікацію вчорашнього поліцейського.
там він розповідає яка молодець дівчина поліцейська яка бачте увімкнула камеру та зняла конфлікт з ветераном..
показать весь комментарий
01.09.2025 12:53 Ответить
Треба ще спецформу
показать весь комментарий
01.09.2025 12:30 Ответить
Щось дуже яскраве, щоб здалеку було видно. Кислотно зелене, чи рожеве🤣.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:00 Ответить
Так, світло рожеву де на спині надпис тцк
показать весь комментарий
01.09.2025 19:34 Ответить
Краще зброю дайте бойову і закон яким захищає військових при найменшому спротиву стріляти на враження ухилянт зрадник кара смерть хто полізе захищати ухилянтфв або великий термін або на місці пристрасть майно передати зсу досить з цими кацапсячими підстилками ліберальничать
показать весь комментарий
01.09.2025 12:41 Ответить
Ух, скільки ненависті до співгромадян, диван хоч цілий, чи вже згорів? Може зберешся і виллєш її на ворога?
показать весь комментарий
01.09.2025 13:01 Ответить
Згоден! За хабарі теж розстрілювати на місці! Бо це є зрада. А родині рахунок виставити за патрони.
показать весь комментарий
01.09.2025 15:17 Ответить
1) они их с лета прошлого года вместе с мусорами должны носить, шмыгло 2) дисциплинарное наказания это потужно, уже вижу как тцкуну делают выговор за разбитую голову об бардюр очередную 3) когда непонятным титушкам тцкунам запретят использовать балаклавы? ах вейт, это и так нельзя неустав. Хотя кого это **волнует в нашей стране Зе чудес а потом удивляются чего выезжают люди, мразоты развели коррупцию которая не снилась рашке, законы работают только для тимуров у корыта, а "пл**с" "придурковатый" и так выживет
показать весь комментарий
01.09.2025 12:42 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2025 12:57 Ответить
Цього покидька теж судити ніхто не збирається.
показать весь комментарий
01.09.2025 18:50 Ответить
Тобто якщо ТЦКуни будуть без камер їх можно просто ігнорить?
показать весь комментарий
01.09.2025 13:01 Ответить
Тобі можна..Потім всім розкажеш...
показать весь комментарий
01.09.2025 13:18 Ответить
Можеш навіть підійти і вдарити.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:22 Ответить
Наявність самих бодікамер нічого не вирішує.
Повинна бути організована незалежна структура яка б ті бодікамери видавала чи забирала для збереження відеозапису. А також видавала ті записи, які б мали юридичну силу доказу. На які запити, кому, і таке інше...Чи то будуть здавати в МВС, чи воєнкому...
показать весь комментарий
01.09.2025 13:04 Ответить
Писали, що воєнком буде вирішувати питання про надання відеозаписів, якщо потрібно буде для позовіт і т.і.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:09 Ответить
А...Ну тоді все добре...
показать весь комментарий
01.09.2025 13:11 Ответить
Та де там, І камера у 85%. Вічна цифра з телека. Всім не можна. Точно не можна..
Працівники ТЦК на Франківщині поки будуть працювати без бодікамер, - Начальник сектору зв'язків з громадськістю обласного ТЦК Бойканюк каже, що вони чекають офіційний документ від Міноборони
показать весь комментарий
01.09.2025 18:29 Ответить
Брехня. Забили болт на рік, і не виконували пряму вимогу закону.
Законопроект 3633 прийнятий в квітні 2024 року передбачав, що уряд має це забезпечити до, умовно, 1 вересня 2024 року(!!!!) А зараз 1 вересня 2025-го(!!!)
*11) вимоги, зазначені у частині шостій статті 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", щодо здійснення уповноваженими представниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки фото- і відеофіксації процесу пред'явлення та перевірки документів із застосуванням технічних приладів та засобів фото- та відеофіксації, застосовуються через три місяці з дня опублікування цього Закону
показать весь комментарий
01.09.2025 18:51 Ответить
Уже на 4 сутки повернуло, как эта тема боди-камер со всех утюгов не считая ТГ-каналов прёт и лезет! Во дождались! Ну теперь пойдёт вода в хату. В сраку ещё пусть себе вставят---хоть на глистов глянем! А хотелось бы на опарышей.
показать весь комментарий
01.09.2025 18:59 Ответить
Азохенвей!
показать весь комментарий
01.09.2025 23:19 Ответить
Дисциплінарне стягнення 🤦🤦🤦
В будуть розслідування тих десятків вбивств, які скоїли тцкуни по всій Україні!??
показать весь комментарий
02.09.2025 04:44 Ответить
Ще через рік Шмигаль скаже, що вони будуть зобов'язані тримати їх увімкненими. Ще через рік - тримати їх увімкненими постійно. І т. д.
показать весь комментарий
02.09.2025 05:36 Ответить
Той шмигаль в анабіозі був чишо, з 1 вересня минулого роки мали вже носити камери
показать весь комментарий
02.09.2025 08:22 Ответить
До вбивства української мови долучили й англійську.
показать весь комментарий
02.09.2025 08:33 Ответить