10118 посетителей онлайн

Британия поставит Украине тысячи дальнобойных дронов, - Гилли

Министр обороны Великобритании Джон Гилли

Министр обороны Великобритании Джон Гили заявил, что Лондон профинансирует производство на своей территории дальнобойных дронов, которые затем передаст Украине.

Об этом Гили сказал в начале заседания формата "Рамштайн" 9 сентября в Лондоне, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Он отметил, что Британия продолжит пытаться заставить диктатора Владимира Путина сесть за стол переговоров вместе с союзниками.

Гили объявил о следующих планах поддержки Украины со стороны Британии.

"В течение следующих 12 месяцев Великобритания профинансирует тысячи беспилотников дальнего радиуса действия, которые мы будем производить в Британии и поставлять в Украину", - добавил британский министр.

Топ комментарии
+8
God Save the King
показать весь комментарий
09.09.2025 17:58 Ответить
+8
Якщо таке каже не Зеленський - можна вірити.
показать весь комментарий
09.09.2025 18:19 Ответить
+4
Мені нравицця Джон Гілі .
показать весь комментарий
09.09.2025 17:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
штормы давай!!!
показать весь комментарий
09.09.2025 17:50 Ответить
Мені нравицця Джон Гілі .
показать весь комментарий
09.09.2025 17:50 Ответить
God Save the King
показать весь комментарий
09.09.2025 17:58 Ответить
King у Британії нічого не вирушує.... але нехай, чому б ні.
показать весь комментарий
09.09.2025 19:32 Ответить
Ти головне йому про це не кажи! Бо по законах Британії навіть твоя жирна дупа належить Його величності!
показать весь комментарий
09.09.2025 20:03 Ответить
Makc Polygraph - Бидло ти помиляєшся.
1. У Британії демократія.
2. Я немаю зайву вагу.
Ти просто звичайне балабольне бидло.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:12 Ответить
Тю. Він Верховний Головнокомандувач.
показать весь комментарий
09.09.2025 21:36 Ответить
Тисячі?!!
Як для мирного часу, то це було б ОК.
Але для військового - 3-4 ракети на добу - це ніщо!
Треба щонайменше говорити про десятки тисяч на рік, особливо зважаючи що Велика війна ще тільки наближається, і ці ракети ************ не тільки Україні!
показать весь комментарий
09.09.2025 18:11 Ответить
Ну так не самі ж британці.Чи не так?
показать весь комментарий
09.09.2025 18:38 Ответить
Ви про постачання Україні, чи про переозброєння Європи задля підготовки до майбутньої війни?
Якщо йдеться про Україну, то моє скромне бачення - це хоча б 10 ракет на добу, і це лише середньої (500 - 1000 км), і великої дальності, і виключаючи зенітні.
показать весь комментарий
09.09.2025 21:07 Ответить
Про постачання Україні.
показать весь комментарий
09.09.2025 21:12 Ответить
А хто ще нам постачає ракети?
показать весь комментарий
09.09.2025 21:42 Ответить
Очевидно, що ми багато-чого не знаємо. І це - норма. Мова не тільки про ракети.
З пов.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:00 Ответить
Насправді - не так вже і багато країн, здатних виготовляти ракети, та ще й далекобійні.
З цього і виходимо.
Теж з повагою!
показать весь комментарий
09.09.2025 22:03 Ответить
Згоден. Наприклад Петріоти - біля 1000 в рік ( по світу) донедавна. Зараз мабуть нарощено виробництво. І з урахуванням попередніх контрактів у охочих придбати - нам, навіть за великої волі, перепаде мінімум.
Так і інші "іграшки". Можу припустити, що Франція, Британія та Німеччина вспромозі наростити виробництво. Все-таки час іде. Гроші є.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:11 Ответить
А суть проста - ...і чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:12 Ответить
Якщо таке каже не Зеленський - можна вірити.
показать весь комментарий
09.09.2025 18:19 Ответить
тисячі?
тююю.....
плюнути та розмазати!
наш гундосик оперує мільйонами!
показать весь комментарий
09.09.2025 18:33 Ответить
Фраза "для Бога тисячу років як один день" походить з https://www.google.com/search?sca_esv=e7bf22627bcd1c5c&cs=0&sxsrf=AE3TifPY2smZVjIH4f4oJNUBZ4bITjYZUA%3A1757432557009&q=2-%D0%B3%D0%BE+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0&sa=X&ved=2ahUKEwjS8_-5gsyPAxU0AtsEHZFkNaAQxccNegQIAhAB&mstk=AUtExfA1ixUhbPEVUNZABw3d2gnu_vWg3-e2EGCO54zNhLF3XQtrXz0z7w4iDq8nLZGKLhWcyR-4Di53FxgoJDzrwlJH_7hRyjVZk2qPkAVJEUx1dM7KpVdRJ-cFzGw1kELN73sldXAyHzg-aGQJS0SQ-5BehsPY1xSfukl5sf0buyj0hnUV5tfYGSNSW1tX7YXZl3JcLwmZxSCbUbSdGCMH9SQALWMXjXmSWG9SekyREdnQkWKHsAMhux4yJYHCy9EJuqeol0eRrTmY5bypfI7036m2M6XaUImv-fEl_JD9-tbgQg&csui=3 2-го послання Петра 3:8 у Біблії, де говориться про нескінченність часу для Бога, на відміну від обмеженого сприйняття часу людиною. Це означає, що для Бога немає різниці між тисячоліттям і одним днем, підкреслюючи Його вічність та позачасовість.
показать весь комментарий
09.09.2025 18:43 Ответить
в тебе ще й ПГМ?
показать весь комментарий
09.09.2025 20:05 Ответить
Що саме маєш на увазі?

Що таке Пгм?

Огляд від ШІ

Абревіатура ПГМ має кілька значень, зокрема:

«Православ'я головного мозку»

- це інтернет-мем та кліше, що використовується для висміювання радикальних або фанатичних поглядів у православ'ї, особливо в контексті відмови від наукової картини світу на користь релігійних догм.

«Пухлини головного мозку» (ПГМ)

- це злоякісні утворення, які можуть формуватися в різних тканинах мозку, а також у судинах, оболонках та ендокринних структурах, розташованих усередині черепної коробки.

«Протиожеледний матеріал» (ПГМ)

- це речовина, яка використовується для обробки доріг у зимовий період для боротьби з льодом та снігом, наприклад, кристалічний реагент типу Deice Power.

«Прикладна гідроаеромеханіка і механотроніка» (ПГМ)

- це назва кафедри в Національному технічному університеті України "КПІ ім. Ігоря Сікорського", яка готує спеціалістів у галузі гідропневмоавтоматики, мехатронних систем та робототехніки.

«Плани генерального межування» (ПГМ)

- це історичні картографічні документи, що відображають земельний устрій певних територій.
показать весь комментарий
09.09.2025 21:43 Ответить
"наш гундосик оперує мільйонами!" Дерев.
показать весь комментарий
09.09.2025 18:44 Ответить
Схоже, міндіч-зеленський, тут "пролітають"...
показать весь комментарий
09.09.2025 19:00 Ответить
Це краще ніж надавати гроші ЗеКоМанді мородерів. Виробляють у себе й надавайте.... й краще у конкретні підрозділи бо кроти-саботажники можуть "загубити" на складах..... краще передавати у конкретні підрозділи.
показать весь комментарий
09.09.2025 19:34 Ответить
все добре про поставки зброї, але... поки сонце зійде, роса очі виїсть казали наші предки.
показать весь комментарий
09.09.2025 19:49 Ответить
то не чекай британців - зроби самостійно!
показать весь комментарий
09.09.2025 20:08 Ответить
Браво. Ні копійки мародкрам в руки, а ще добавте контроль за використанням тих дронів.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:54 Ответить