8419 посетителей онлайн

Сикорский раскритиковал действия Трампа: Должны были ввести санкции, а получили Аляску

Сикорский критикует действия Трампа в отношении России

Президент США Дональд Трамп должен был ввести более жесткие санкции, а не проводить встречу с диктатором Путиным на Аляске.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian, об этом заявил глава МИД Польши Радослав Сикорский.

Он отметил, что следует изменить расчеты Путина и убедить, что он не может покорить Украину "приемлемой ценой".

"А для этого нам нужно ввести более жесткие санкции против России. Нам нужно лишить Россию ресурсов для продолжения этой преступной войны", - сказал министр.

В резком комментарии относительно действий Трампа Сикорский отметил: "Мы должны были ввести санкции, а вместо этого получили Аляску. И с тех пор, как вы говорите, нападения усилились".

Топ комментарии
+20
Треба було, своїх фермерів відправити на Аляску, хай би заблокували аеропорт…
показать весь комментарий
12.09.2025 13:41 Ответить
+14
Да, хутін тепер може їздити світом, бо у самій Америці його приймали з почестями, а мали би арештувати
показать весь комментарий
12.09.2025 13:49 Ответить
+13
Респект Сікорському!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба було, своїх фермерів відправити на Аляску, хай би заблокували аеропорт…
показать весь комментарий
12.09.2025 13:41 Ответить
....а як би Ви вчинили..коли б поляки..маючі договір з Вами...про ТРАНЗИТ зерна... взяли б і продали б це зерно у Вас... по демпінговим цінам! Може хоч наберетеся розуму... і дізнаєтеся про причини бунту польських фермерів!? Ну неможна ж бути стіль наївним... щоб продовжувати молоти маячню!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:51 Ответить
Насправді, я дуже співчуваю польским фермерам., я навіть, хотів зарееєструвати Фонд Допомоги польским фермерам і збирати для них гроші! Але мої громадяни, мене не підтримали...
показать весь комментарий
12.09.2025 13:58 Ответить
.. та ні!! Коли Ви звернулися за рєестрацією фонду і почали викладати свої наміри, то люди побачили...що перед ними стоїть і що воно меле! То тому і відмовили...))) І ніхто не каже..що подібних Вам нема в Україні!!! Навесні 2019 їх було дуже багато... І саме страшне..і зараз їх достатньо!!! Ваш допис ...реальний факт!
показать весь комментарий
12.09.2025 14:11 Ответить
Як смішно та дотепно...
показать весь комментарий
12.09.2025 17:03 Ответить
Оболдуй-фарисейюшка якби розумiв, то такого б не писав.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:05 Ответить
"Поки поляки мітингують - румуни заробляють" - фраза на агроконференції. На момент мітингів й блокування кордонів доля експорту через польський кордон було 5 %. й ще, що значить демпінгувати? Навіщо його продавати по низькій ціні в Польщі, якщо ти пересік кордон й везеш у порт, де продаси по світовим цінам. Блокування кордонів чиста політика.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:06 Ответить
..так так.. Політика!!! Політику можна причепити навіть дітям... Було б бажання... А зрозуміти ПРОСТОГО... що порушення договору..., відверто наглі дії...хамство і інформація для дурнів... що поляки це роблять спеціально....як це трактувати? І чому..коли поляки почепили GPS трекери на всі українські зерновози... почали слідкувати і ловити...все припинолося? Чому зараз ніхто у Польщі не намагається збагрити транзитне зерно ?? І в Румунії також.... Зато всі траси забиті до і від Одеси до Ізмаїлу та портів Дунаю. Бо нема сенсу перти через Польщу і Румунію... ))) Не скинеш по дорозі!!!
показать весь комментарий
12.09.2025 14:19 Ответить
Не страйся, не дійде. До тупого бидла то ніяк не дійде... То вже на клітинному рівні - розвести, надурити, підставити, збрехати... 90-ті безслідно не пройшли.
Потім само ж від того страждає, само пожинає плоди, але не дійде...
показать весь комментарий
12.09.2025 14:27 Ответить
... як би хоч щось допомогло... Та тут і не 90-ті винні. Банальна відсутність аналізу... прорахування майбутніх наслідків... Але тут працює те....про що тут скиглять...))) Колективизм...))) Зроблю я паскудство...щоб КОЛЛЕКТИВ відчув наслідки по повній..))
показать весь комментарий
12.09.2025 14:33 Ответить
А можна десь побачити текст того самого договору - чи ми всі маємо вірити пшецькому сраколизу на слово? 🤣
показать весь комментарий
12.09.2025 14:42 Ответить
.. мені по ...ю... віриш ти чи не віриш!!! Достатньо твого допису і питання...щоб всі побачили...що пише звичайний довбень...навіть не бажавший колись...і зараз розібратися ..чому таке було у тому році з блокуванням українського зерна! Нормальна людина розбирається сама..а не показує свою тупість і ідіотизм!
показать весь комментарий
12.09.2025 14:48 Ответить
Так я і розібрався. І висновок простий - ти звичайний ****** який не може нічим підтвердити свої обісрані фантазії.
П.С. навіть якби якийсь подібний договір і існував, то за його дотриманням мала би стежити польська влада/правоохоронні органи. Від них були якісь претензії чи дії стосовно наших зерно рейдерів? Не було. Ну то до побачення, телебачення і казки про розгніваних рольників (за рксняве бабло) іди далі лохам напарюй.
показать весь комментарий
14.09.2025 15:52 Ответить
.. що... дурноголовеньке... зрозуміло куди вскочило? Так...польська влада повинна була контролювати...)) Але у Польщі таких хитрожопих..як і в Україні тьма тьмуща...Вони не сіють і не збирають. Вони скуповують і перепродають. А польскька влада навела порядок! На кожен зерновоз GPS трекер і повний контроль. Тому хитрожопі вже не хочуть везти у польські та румунські порти...бо нічого не вигадають...))) Люди розумні знали це...А от лохи...накшталт тебе...дурноголовенького... не знали. А зараз ти дізнався..але дурноголовість не дала сил визнати своє незнання питання..))) Ти навіть не знало...що це стара схема... І у нас вона працювала... Коли товар на кордоні з Україною декларувався ..як транзитний...а далі кордонів України не виходив. Таких випадків міліони. І до війни це було масово..поки кордони з кацапсячими не закрили..і транзитом вже не прикриєшся. Не знало..дурноголовеньке?!))) За корабликом... дурноголове...))))
показать весь комментарий
14.09.2025 19:38 Ответить
Тобто ти щойно сам довів що одні пшеки купляли наше зерно, нібито незаконно, а інші пшеки при владі закривали на це очі або просто забили болт на контроль за своїми ж правилами?
А потім пшеки просто підняли сраку і зробили свою роботу і на тому все, конфлікт вичерпався?..
Тобто це так працює в твоєму куколдському світі?))
А можна тоді я прийду, заблокує колеса на твоїй тачці, вскрию салон і порозкидаю твої речі із багажника по всій дорозі? Ти ж не образишся і зрозумієш все правильно - що це такий мій протест проти того що твій ФОП два різних чеки пробиває - на алкоголь і їжу?)))
Ну і ти ж не будеш дивуватись чому я не пішов з протестом до кабміну чи ради, а пішов торбити тебе , вірно?) бо я наприклад "чесний" ресторатор, а ти клятий барига і ухиляєшся від сплати податків, тож я право маю.

Чи це якось не так має працювати в країні яка ну типу в Європі і де нібито є верховенство права?🤡
показать весь комментарий
14.09.2025 21:28 Ответить
В чому смисл продати, як ви кажете "в чорну" по 150$ за тонну зерно, десь по дорозі, якщо можно доїхати ще 100 км (пересікши при цьому декілька митниць) й продати в порту за 220? Який економічний смисл в демпінгу?
Сама жирна ціна формується в порту, а до порта, наприклад Одеси дешевше залізницею привезти зерно з Ковеля ніж машиною в Польшу.
вивести на експорт весь той обїем зерна, який збирає Україна може тільки "глибока вода". Тому як тільки, відкрилися порти на Чорному морі, то відразу зникло українське зерно в Польші. Доречі, цього року, це вже викличе проблеми у польських переробників, бо у них не урожай, плюс є українська заборона на вивіз сої та репака, відповідно польським переробникам немає де брати сировину
показать весь комментарий
12.09.2025 14:45 Ответить
... а поняття..миттева вигода Вам відома? Кому... продають зерно в Україні... Хто його купує... Хто його вивозить... і ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА.... Ви знаєте? Вам приклад!!! Е такий концерн..ТЕМU називається... Поцікавтеся їх стилем роботи і розрахунками..діями і досягненнясм міліардних статків.... І все це накладіть на наше ЗЕРНО. І відчуйте сьогоденну нашу різницю...між словом підприємець і торгаш. І коли витрати на митниці... транзит..завантаження... розвантаження... ( і чекання на отримання заробітку) ..а його ніхто наперед не дає... принесуть кілька відсотків прибутку... то краще цю вигоду отримати зараз...тут ..і швидко.! Оце принцип наших торгашів.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:57 Ответить
Так, мені відомо, бо працюю в сфері агро. Й тут ви гарний приклад навели з меттевою вигодою. Так ось, якщо укр. аграрій (фермер) хоче миттеву вигоду, то він продасть зерно "з поля" в Україні.
Але якщо він вже вирішив його кудись вести, то йому вигідніше довести до порту (ну максимум, на кордоні України з Польшою) ніж пройти 95 % шляху, понести колосальні витрати , й втрати 40 % прибутку, чи були такі випадки, думаю що так, але не масові.
А ось те, що українські компанії могли заключати договори на вигідніших умовах ніж польські фермери (за рахунок об"єму) - вірю, але це ринок, й це питання до польських операторів портів
показать весь комментарий
12.09.2025 15:07 Ответить
..а як договір ..підписаний українською компанією на вигіднійших...ніж поляками умовами...заставив ??!!! українських продавців.. скидати зерно у Польщі...по ціні нижче ..ніж польська? Там діяли такі ж бариги польські..як і наші. І НІЯКИХ цілей доставляти зерно у порти... викручувати прибуток... рахувати видатки... безпеку... шанси у них не було. Не сумніваюся... що це зерно потім пішло під виглядом польського далі... А бунтували ті ж аграрії польські..як і наші... Як наші продають з поля... Так і ті ..продають з поля. І Ви... людина зі сфери агро це дуже добре розумієте. На польському ринку появився недоброзичливий іноземний конкурент. І беззаконний. От і всі результати дій! А скоти..це перенесли на політичний рівень. І ворог потер рученята...від спостерігання за українським дурноголовим нарІдом...який не побачив ..чи не хотів бвчити реальність.
показать весь комментарий
12.09.2025 15:19 Ответить
Ладно, бачу що в дечому ми з вами прийшли до спільних точок:
що діяли не тільки укр. компанії но й польські
це перенесли на політичний рівень на радість ворогу
що це зерно потім пішло під виглядом польського.

ТОму, пропоную припинити дискусію й розійтись.
показать весь комментарий
12.09.2025 15:33 Ответить
так воно і було. Дякую. Бо моє дилетантське розуміння ситуації було далеко від загальних знань агробізнесу... Але висновок один. Хочеш зрозуміти причини... проаналізуй і подумай. Може вони і помилкові..але є час їх виправити і зрозуміти. Все правильне лежить на поверхні!
показать весь комментарий
12.09.2025 15:44 Ответить
як ви вже дістали!!!!! постійно якісь два (наші) барана зчепляться і сперичаються в кого роги більші, - тіке форум засераете!!!
показать весь комментарий
12.09.2025 18:32 Ответить
..тільки за тобою..козел..))))
показать весь комментарий
12.09.2025 19:23 Ответить
... і питання!!??? А чи багато Ви знаєте фермерів..які працюють від посадити..і до продати КІНЦЕВОМУ ? Між фермером і кінцевим... 150 посередників...І перепони..від митниці..до безпеки...і гарантії отримати зароблене!!!
показать весь комментарий
12.09.2025 15:23 Ответить
аграрій сам свого зерна нікуди не везе. він його просто продає за безцінок баригам-зернотрейдерам. а вже вони везуть. і барижать наліво.
показать весь комментарий
12.09.2025 20:49 Ответить
Ти знаєш, на відміну від вашого карло-пу, польські політики команди ні іермерам, ні будь кому роздавати не можуть.
А от знайти гроші для підкупу "фермерів" ваш карло-пу як два польця об асфальт може
показать весь комментарий
12.09.2025 14:04 Ответить
показать весь комментарий
12.09.2025 20:45 Ответить
Може у Сікорського телефон в потягу підрізали, коли він до києва їхав? А то його дописи щось сильно безстрашні останім часом.
показать весь комментарий
12.09.2025 13:43 Ответить
Сікорський голова МЗС й тому, з огляду як на його посаду, щодо Трампа справді добрий тролліг Ви краще на українського кишенькововго ЄрмакоСибігу тролили .
показать весь комментарий
12.09.2025 15:22 Ответить
Краще, жар загрібати чужими руками. Тому я не дивуюсь, коли Кошта (президент Португалії) каже що він думає про Трампа (бо Португалія не в такому залежному становищі) та всіляко цілують в дупу Трампа українські можновладці (бо поки до нас йдуть залишки зброї виділиних ще при Байдені), то ми змушені тішиит его президента США.
А ось такі заяви від поляків приємно дивують.
показать весь комментарий
12.09.2025 15:44 Ответить
Невже політичні толерасти серйозно вирішили штовхати світ до zуіциду ???
Колись через агресію в Афганістан не церемонились з "ЧіЧіЧі Пі" ( юесесса) і добивали санкціями - а тут дозволяють руйнувати мільйони життів у себе під вікнами , при тому що орда має натхнення і лозунги на їхне знищення..
показать весь комментарий
12.09.2025 13:44 Ответить
ще й не це отримаєте. трумп не тільки заохочує пуйла продовжувати війну, але й заохочує розширювати її.
проте, не можу не відмітити, шо ви і самі доклалися до цієї ситуації.
показать весь комментарий
12.09.2025 13:44 Ответить
Респект Сікорському!
показать весь комментарий
12.09.2025 13:48 Ответить
Да, хутін тепер може їздити світом, бо у самій Америці його приймали з почестями, а мали би арештувати
показать весь комментарий
12.09.2025 13:49 Ответить
Про шо там говорити... Просто заре до нас прийшла ера шлеперо-зекiв. На Трамповi клейма немае де ставити, стiльки вже на нього вiдкрито кримiнальних справ... А ще скiльки можна смiло на нього iх запроваджувати.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:11 Ответить
Вереск з поля для гольфу у Флориді-"Я дуже незадоволений Сікорським. Я розчарований. Подивимося що буде через 2 тижні"
показать весь комментарий
12.09.2025 13:51 Ответить
Какая это критика. Сикорский тихо и осторожно намеками жалуется на обстоятельства.

показать весь комментарий
12.09.2025 13:53 Ответить
Навроцький каже шо Трамп іде правильною дорогою - оприділіться
показать весь комментарий
12.09.2025 13:54 Ответить
Це називається розділення гілок влади, аам на росії , де "політик" тільки один плюгавий карло-пу, це не зрозуміти..
показать весь комментарий
12.09.2025 14:07 Ответить
Серйозно? - а політика країни це шо лебідь рак і щука?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:09 Ответить
Вася, "політика", це занадто широкий і беззмістовний термін.
1.Окремі заяви, це "політика заяв", Це стане "офіційною політикою Держави", коли буде узгоджена офіційна плзиція і дії держави між коаліцією у парламенті президентом.
2.Вася,ще раз, вам, на роісії, це не зрозуміти.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:15 Ответить
Гониш?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:25 Ответить
А прикіньте, що би було якби дрони, що табуном залетіли до Пільши були з вибухівкой? так отож
показать весь комментарий
12.09.2025 13:57 Ответить
Це наступна серія балєту. І не тільки дрони. Буде атака на морські суда і комунікації, буде випадкова Ха101 у Кошице.
Будуть зелені чоловічки у Нарві...
Все ще попереду, підлога. Як ти не уникаєш реалій, вони і тебе наздожинуть
показать весь комментарий
12.09.2025 14:09 Ответить
Я в Україні, чого мені хвилюватись?
показать весь комментарий
12.09.2025 14:13 Ответить
Та і то правда, прилетить щось до хати, до хліву переселишся, тобі не звикати..
показать весь комментарий
12.09.2025 14:16 Ответить
В хлєву, да нє в абідє
показать весь комментарий
12.09.2025 14:17 Ответить
Як на мене , пан Маккартнi про те ж саме, тiльки другими словами.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:19 Ответить
Польша мала би на весь світ волати як ***** підірвав літак з її елітою, а натомість все про т.з. "волинську трагедію"
показать весь комментарий
12.09.2025 13:57 Ответить
ЄС і зокрема Польща зайняли позицію: "Це має бути зроблене, але не нашими руками".
показать весь комментарий
12.09.2025 14:04 Ответить
Тю, проснулись. Ми ж самi про те прохаемо та завiряемо, мовляв, ви тiльки зi зброею вчасно i вдосталь допомагайте.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:16 Ответить
Та Сікорський закликає, а толерасти ЄС ще два роки будуть купувати кацапсячу нафту і газ.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:27 Ответить
Щось мені підказує, шо скоро за поляцами ще хтось буде рахувати скільки залетіло там дронів...і то будуть не українці. Європі варто робити нарешті хоч щось, а не слюні пускати.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:33 Ответить
Читаю напади на Сікорського, дивуюсь тут гавкотні - ДИПЛОМАТ! МІНІСТР! зробив гучну заяву тим паче у бік Рудого ...
Огляніться на укроєрмакосибігу...